סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכה לא מסופקת

Morticia
לפני 14 שנים • 31 באוק׳ 2009
Morticia • 31 באוק׳ 2009
חייבת להודות שממש לא רואה בגודל הזין מדד איכותי לגבריות "אמיתית" או לגבריות בכלל...
חתולה והייטק

jast reed my maind

חתולה והייטק • 31 באוק׳ 2009
מורטיסיה...קראת את מחשבותיי בדיוק.
לגודל הזין אין קשר בכלל .
וזו הסיבה שלא התייחסתי לכך בתשובתי הקודמת.
זה עניין של טכניקה ובמקרה של לילה מהסוג הזה....הרבה טכניקה icon_rolleyes.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 31 באוק׳ 2009
נולי כתב/ה:
א. כל תנוחה שהמלכה בוחרת היא מלכותית!
דוגי, אנאלי או מסיונרית, מלכותים בדיוק כמו ישיבה על הפנים או ירידה, כל עוד המלכה היא זו שקבעה שכך יהיה!
ב. בדוגי החדירה עמוקה יותר ומומלצתלכל בעלי הזין הקצר.
ג. יש תוספות המולבשות על הזין להארכה. יש גם כאלו עם חיספוס למי שלא עדינה מדי שם.
ד. סטרפון זה רעיון מצוין. כולל השפלה נפלאה שיכולה להיות מוגברת ע"י כליאת הזין בכלובון.
ה. גבר שלא יודע לגמור לפי ספירה הוא לא מחונך. אגב אתה אמור להיות מסוגל לגמור לפי ספירה בכל צורה של מגע והמוכשרים גם ללא מגע ישיר.הספירה של המלכה מספיקה להם.
N

זה - זהו בדיוק!
ואם חשקה נפשה בגבר אחר או נוסף, קראו לזה קאקולד או שמוליקיפוד, הבחירה בידה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 31, 2009 11:49 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 31 באוק׳ 2009
נולי כתב/ה:

ד. סטרפון זה רעיון מצוין. כולל השפלה נפלאה שיכולה להיות מוגברת ע"י כליאת הזין בכלובון.
N

icon_twisted.gif ענק!
union

בדיוק

union • 31 באוק׳ 2009
כמה שיותר גברים מאומנים ומצוידים לאישה המחליטה , רצוי שגיעו עם הפניות וקורות חיים המציגים כישורים רלוונטים כגון יכולות ליקוק , סיבולת וא.ק.ג. והחשוב מכל נקיים מרצון לקשר רגשי .

בהמשך לדברי נולי חשובה מאוד יכולת הסיום , על העבד לדעת באופן טלפתי מתי לגמור ולאיזה מרחק להשפריץ את התכולה ולא פחות חשוב שצבע הזרע יהיה על פי בקשת השולטת .
הסוד הוא בתכנות הגבר להיות מכונה פונקצוינאלית ,שתמיד יהיה מסוגל לספק את הסחורה כיאה למכונה .
Shimmy​(נשלט){Vents}
לפני 14 שנים • 2 בנוב׳ 2009
Shimmy​(נשלט){Vents} • 2 בנוב׳ 2009
ממה שאני מבין העניין הוא בטכניקה שתגרום לך לא לגמור .
מהנסיון שלי אני מכיר שתי דרכים : אחת לחשוב מחשבות מייבשות, כאלו שיורידו ל ך את החשק, זה הקל.
היותר קשה וחזק זה לנסות להאטם, להכינס לריכוז של"אני לא גומר ולא חשוב מה" .
צריכים לדעת לא לחשוב על הסיטואציה המשפילה.
לא להתחרמן מהטיזיניג, להגיד לעצמך כל הזמן לא גומר,לא גומר לא גומר.
אם האימון תבוא היכולת .

ובאשר לסיפוק: הלשון היא המכשיר הכי "קטלני ".
אנדרפוט
אנדרפוט • 2 בנוב׳ 2009
יש עכשיו קונדומים חדשים עם חומר סיכה מרדים שנמצא בפנים כך שהאבר חבוש הקונדום מורדם קלות וכך יכול להחזיק יותר זמן. זה עשוי להיות פתרון.

או, פשוט לקחת את הקונדום הזה ולהפוך אותו כך שהחומר המרדים נמצא חיצונית, ואז כשאתה חוזר מאוחר הביתה אתה יכול לשכב עם מלכתך בלי בכלל להעיר אותה.
Mrs Robinson
Mrs Robinson • 2 בנוב׳ 2009
אין לך ברירה אלא להתאמן בספירה. תתחיל לאונן ולתרגל להחזיק אותו לספירה של 20 ויותר.

אני במקומה הייתי מביאה עבד מוצלח יותר עם זין גדול כדי להדגים לך איך עושים את זה נכון. ואתה... תעמוד בצד ותלמד!
union

לפעמים

union • 2 בנוב׳ 2009
אני תוהה עד כמה נשים מסוימות הן בעצם אותו דבר כמו גברים שובינסטים שרואים את האישה כאובייקט מיני נטו , כמה מלל נשפך פה על הזין ותפקודו וכיצד הגבר צריך לפעול ומתי הוא שווה ואינו שווה . נכון שזה פורום ספציפי הדן בשליטה ובהשפלה אך עדיין הרושם שנוצר שמדובר כאן ביותר מטיזינג והתגרות נפשית ,מדובר כאן בהלך רוח בתפיסת הגבר כצעצוע מיני (רעיון משעשע בסביבה אינטימית) הניתן להחלפה ולזריקה בכל עת משום שזאת מהותו היחידה .

חלק מהמשתתפות מתנהגות כמו חבורת נשים עם כרסי בירה אשר עטות על חשפן בכדי לממש את איברו , עוד פעם רעיון נחמד כפנטזיה או כמשחק אך כשזה הופך להיות חלק מההתנהגות שלכן כלפיי גברים זה לא מוסיף חן או כבוד בלשון המעטה .

רבים לא מבינים כי השפלה בקונטקסט של שליטה אין משמעותה לפגוע בדימוי העצמי או הערכה העצמית של הנשלט כאדם ביום יום , אלא לגעת בנפש ולשחק עם האגו הגברי .
Morticia

Re: לפעמים

Morticia • 2 בנוב׳ 2009
humiliated כתב/ה:
אני תוהה עד כמה נשים מסוימות הן בעצם אותו דבר כמו גברים שובינסטים שרואים את האישה כאובייקט מיני נטו , כמה מלל נשפך פה על הזין ותפקודו וכיצד הגבר צריך לפעול ומתי הוא שווה ואינו שווה . נכון שזה פורום ספציפי הדן בשליטה ובהשפלה אך עדיין הרושם שנוצר שמדובר כאן ביותר מטיזינג והתגרות נפשית ,מדובר כאן בהלך רוח בתפיסת הגבר כצעצוע מיני (רעיון משעשע בסביבה אינטימית) הניתן להחלפה ולזריקה בכל עת משום שזאת מהותו היחידה .

חלק מהמשתתפות מתנהגות כמו חבורת נשים עם כרסי בירה אשר עטות על חשפן בכדי לממש את איברו , עוד פעם רעיון נחמד כפנטזיה או כמשחק אך כשזה הופך להיות חלק מההתנהגות שלכן כלפיי גברים זה לא מוסיף חן או כבוד בלשון המעטה .

רבים לא מבינים כי השפלה בקונטקסט של שליטה אין משמעותה לפגוע בדימוי העצמי או הערכה העצמית של הנשלט כאדם ביום יום , אלא לגעת בנפש ולשחק עם האגו הגברי .

על אף הסתייגויות כאלו ואחרות שיש לי מבחירת המילים שלך, אני בהחלט נוטה להסכים באופן כללי עם ההערה שלך ושמחה שזה מגיע דווקא מגבר לשם שינוי

אין ספק בכלל שישנן נשים השולטות ככבשה ואבסורד יהיה להאשים אישה בהליכתה אחרי עדר המובל על ידי חשיבה גברית
(אנחנו לא נטינו להשוות גדלי אברים בשירותי הבנות ודי לחכימא ברמיזא)

באשר להשפלות - וואלה - זה חלק אחד אפשרי וממש לא הכרחי ממשחקי שליטה
כל אחד ואחת תופסים את זה לגמרי אחרת
לא לכולנו השפלות עושות את זה
וגם אם כן, אז נראה לי שטיב המשחק נקבע על ידי המלכה
אם בכלל...
כשאף אחד לא מכריח אותך להתמסר לה או לחילופין התמסרות לאישה בשל היותה מי שהיא לפעמים עולה על הפנטזיה שלך עם עצמך