לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה להקדמת זמן המסיבות

קובלט
לפני 14 שנים • 2 בנוב׳ 2009

קריאה להקדמת זמן המסיבות

קובלט • 2 בנוב׳ 2009
שלל הליינים הנפלאים שאליהם אני לרוב לא יכולה ללכת מעלים אצלי שוב יותר בחריפות נושא שכבר נידון לדעתי בעבר: הקדמת שעת המסיבות.
דלתות המסיבות נפתחות בדרך כלל בין 23:00 ל-00:00, אבל המסיבה מתחילה להיות ממש מעניינת לקראת 02:00, 03:00 לפנות בוקר.
מה שאומר
שאני, כאמא לילדים
שנורא נורא אוהבת לרקוד ובכלל את האווירה במסיבות הקהילה
אבל צריכה לפקוח עיניים בשש וחצי בבוקר ולשמור על שפיות כשמארגנת את הילדים למסגרות.
פשוט לא יכולה לבוא.
מה אתם אומרים שנעשה ניסיון מהפכני של להקדים את שעת פתיחת הדלתות לעשר (או אפילו תשע)?
אני מתחייבת בזה על נוכחות אישית של לפחות פעם בשבועיים בכל ליין שיפתח את דלתיו לא אחרי עשר icon_smile.gif
קטסטרופה{Adonai}

Re: קריאה להקדמת זמן המסיבות

קטסטרופה{Adonai} • 2 בנוב׳ 2009
קובלט כתב/ה:
שלל הליינים הנפלאים שאליהם אני לרוב לא יכולה ללכת מעלים אצלי שוב יותר בחריפות נושא שכבר נידון לדעתי בעבר: הקדמת שעת המסיבות.
דלתות המסיבות נפתחות בדרך כלל בין 23:00 ל-00:00, אבל המסיבה מתחילה להיות ממש מעניינת לקראת 02:00, 03:00 לפנות בוקר.
מה שאומר
שאני, כאמא לילדים
שנורא נורא אוהבת לרקוד ובכלל את האווירה במסיבות הקהילה
אבל צריכה לפקוח עיניים בשש וחצי בבוקר ולשמור על שפיות כשמארגנת את הילדים למסגרות.
פשוט לא יכולה לבוא.
מה אתם אומרים שנעשה ניסיון מהפכני של להקדים את שעת פתיחת הדלתות לעשר (או אפילו תשע)?
אני מתחייבת בזה על נוכחות אישית של לפחות פעם בשבועיים בכל ליין שיפתח את דלתיו לא אחרי עשר icon_smile.gif

נראה לי יהיה למנהלי הליינים קשה מאוד לעמוד בפיתוי שכן את מתחייבת להגיע אחת לשבועים.
אני אגב, במידה וזה אכן יתממש מתחייב לא להגיע כל שבוע לשום מסיבה כזו.
009​(אחר)
009​(אחר) • 2 בנוב׳ 2009
הנסיון הרב שנצבר עם השנים מלמד שרוב רובו של הקהל אוהב להגיע בשעות המאוחרות ולעיתים אף בשעות הקטנות מאד של הלילה .

מצטער שבקטע הזה לא ניתן לעזור.
ezuf
ezuf • 2 בנוב׳ 2009
לעניות דעתי,אם שעת הכניסה היית מוקדמת יותר (22:30 נניח) כמות האנשים הייתה עולה באופן משמעותי,הייתי אומר אפילו מכפילה את עצמה עם הזמן.

לצערי אני לא רואה את זה קורה,ולו רק בגלל שנדמה לפעמים שלמארגני המסיבות באשר הם\הן,יש מחשבה כלשהי שלאנשים אין מה לעשות למחרת..icon_sad.gif

מצטער אם אני בוטה או משהו,אך כניסה בשעה מאוחרת ביותר,תוך כדי צמצום קהל המגיעים/ות זה פשוט לירות לעצמך ברגל,ולא להבין לפעמים למה ה"עסק" לא מרוויח כמו שאת/ה חושב שזה אמור.

סביר שרבים חולקים עלי,אך זוהי רק דעתי icon_smile.gif
ezuf
ezuf • 2 בנוב׳ 2009
009 כתב/ה:
הנסיון הרב שנצבר עם השנים מלמד שרוב רובו של הקהל אוהב להגיע בשעות המאוחרות ולעיתים אף בשעות הקטנות מאד של הלילה .

בודדים (אם בכלל) "אוהבים" להגיע מאוחר.

זה פשוט ה"תנאי" לכל המסיבות ולא נותר אלא לציית לו,כי אין אלטרנתיבה אחרת (אירוע אחר במקום אחר בשעה אחרת)
vipasana​(נשלט)
vipasana​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2009
מצטרף לקריאתה הנואשת של קובלט מסיבות דומות בהחלט.
חוץ מזה שאני מסכים עם כל מה שקובלט אומרת אפריורי
קובלט

קטסטרופה

קובלט • 2 בנוב׳ 2009
נדמה לי שזו לבד סיבה מצוינת להקדים את שעת המסיבות!

(סתם תהיה, התגובה המטופשת שלך קשורה באיזושהו אופן לעובדה שהתעלמתי מהניסיונות המגושמים שלך להתחיל איתי?)
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 2 בנוב׳ 2009
ו..אולי נקדים את שעת המסיבה לתשע בבוקר icon_lol.gif

גם אני מתחייב להגיע אחת לשבועיים במידה ואצליח להשקים קום icon_lol.gif
Winner​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 3 בנוב׳ 2009
Winner​(מתחלפת) • 3 בנוב׳ 2009
דווקא השעה המאוחרת נוחה לי. אני מספיקה להרדים את הילדים, לישון בעצמי שעתיים שלוש ,ליסוע ,לחזור להתקלח ולהעיר אותם בבוקר כאילו כלום icon_smile.gif
כמו כן אני מברכת על החזרה של אורלי לימי שישי שבשבילי הם הכי נוחים
רק בעייה קטנה - אורלי -תהפכי את השבתות לשבתות שהגרוש שלי עם הילדים.. או לחילופין תעשי מסיבה כל שישי.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 14 שנים • 3 בנוב׳ 2009

Re: קטסטרופה

קטסטרופה{Adonai} • 3 בנוב׳ 2009
קובלט כתב/ה:
נדמה לי שזו לבד סיבה מצוינת להקדים את שעת המסיבות!

(סתם תהיה, התגובה המטופשת שלך קשורה באיזושהו אופן לעובדה שהתעלמתי מהניסיונות המגושמים שלך להתחיל איתי?)

סליחה?
אני אי פעם "התחלתי" איתך?
אין לי שמץ של מושג מי את הרי מלבד זה שאת בכיינית פורומים סדרתית.

לענייננו,
תל אביב היא עיר ללא הפסקה וחיה לה סביב השעון.
לא סתם המסיבות נערכות בתל אביב למרות שרוב חברי הקהילה לא תל אביבים בכלל.
אפילו ערבי נוער מתחילים מחצות ונגמרים לפנות בוקר ואם את רוצה לעשות מסיבה שתתחיל בשמונה ותסתיים בחצות אז תעשי אצלך מסיבה בסלון, מה הבעיה?
אולי יגיעו לשם כל אלה ש"מתחילים" איתך.