לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה יכולה להגיד לא!!!!

מורדת וvelox{velox}
לפני 14 שנים • 5 בנוב׳ 2009
מורדת וvelox{velox} • 5 בנוב׳ 2009
tebayes כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
כן.
כשאת מאשימה מישהו.
יהיה מי שיהיה ולצורך העניין אין לי מושג על מי את מדברת.
אז כן.
את צריכה לומר בדיוק למה את מתכוונת.

ולא,
לא היה מובן לי מדבריך שום דבר, אחרת לא הייתי שואל.
כל מה שראיתי היו המון סימני קריאה וזעקות שבר, במקום שבו משפט אחד ברור יכל לעשות את העבודה.

אז אם את רוצה לומר לנו שהיה כאן מקרה אונס, תגידי את זה, ומי שיוכל לתת עצות בנושא הזה יתן אותן, ואם צריך להתריע נגד אותו אדם, אז תתריעי.

את יכולה לחשוב שאני בוטה, כי אני אכן כרגע בוטה.
אבל אם את רוצה שהשרשור הזה שכתבת יהיה יותר מעוד פסיק על דפי האתר שמחר יעלם אז כן,
דברי ברור ותאמרי מה היה.
עדיף גם עם מי היה.

אתה יודע הבוטות שלך לא בדיוק מזיזה לי ולצערי הרב כנראה יש פה חוסר הבנת הנקרא . כי מספיק אנשים הבינו והגיבו גם לפרטי וגם בבלוג שלי אז צר לי אם לא הבנת וצר לי אם משפט אחד היה מבהיר לך יותר. לדעתי דברי הנשלטת היו ברורים וחדים .קצת אינטלגנציה ריגשית חמוד

אותה נשלטת זוהי בחירתה אם להתלונן או לא.ואני לא אעשה אאוטינג לאף אחד.

מטרת השירשור לעלות את המודעות לנשים נשלטות ישנות וחדשות שעליהן להזהר ולשמור על עצמן כי גברים אלה מסתובבים באתר ועליהן לברור בקפידה יתרה.

לגביי:

דבר ראשון, אני חייב להבהיר, בשביל שלא יהיה שום צורך בדיון לגבי האישיות המלבבת שלי.
אני אדם רע.
אני זורק חתולים בשק לנהר, וצועק להומלסים ללכת הביתה.
אני דום מסוכן שמתעלם מכל אמצעי בטיחות ואני ממליץ לאף אחת לא להתקרב אלי אחרת אני אנשך.

לגבייך:

לאורך כל השרשור הזה את בשיטתיות מרחיקה ממך מפאת סלידה את האנשים שכן אכפת להם,
את מאשימה את כולם בחוסר הבנת הנקרא וחוסר יכולת רגשית, בעוד שאת מפגינה מעט מאוד אם בכלל ממנה.
אה, ותודה על ההודעה המלבבת בפרטי.

לגביי האישה שנפגעה:

אין דרך לבטל את הנזק שאירע לה,
עכשיו צריך להתחיל תהליך ההחלמה, וזה תהליך קשה(אני יודע)
תקוותי באמת ובתמים וללא כל ציניות הולכות אליה.

לגביי השרשור:
השרשור הזה לא משיג את המטרה שאת מציינת, די להפך.
את מה שקרה לחברתך לא היה אפשר לבטל בעזרת אמצעי זהירות רגילים, וזה לא משהו שקשור אפילו לבדסמ, אולי רק בצורה שבאקט של סשן אפשר ליצור מצב כמו קשירה שבו הנשלטת באמת חסרת כל יכולת לנסות אפילו להתגונן.
אבל שוב,
יש פה די והותר שרשורים על נושאי ביטחון שמסבירים את כל הכללים לגבי איך כדאי לנהל היכרות ראשונית בצורה הבטוחה ביותר, ואני ממליץ לכל נשלטת חדשה פה לקרוא אותם(אני ממליץ גם לכל שולט חדש לקרוא אותם בשביל שיבין למה הנשלטת לא רוצה להפגש איתו פעם ראשונה בדירה שלו).

מה שקרה פה לפי התיאור שלך הוא מצב שאחרי ההיכרות עם השולט, אחרי שכל אמצעי הזהירות הראשונים ננקטו, כשמגיעים לנקודה שבה כבר בוטחים באדם שמולנו, אז הוא התהפך עליה בצורה אלימה וביצע בה מעשים של אונס וכפיה.

עצוב לומר את זה,
אבל אני לא חושב ששום מידה של מודעות בשלב הזה יכולה לעזור.

מה שכן אפשר להוציא מהשרשור הזה,
זה את העזרה של כל מי שמבין בנושא משפטית וממסדתית,
את העזרה של כל מי שלמרבה הצער עברה את זה בעבר, ותוכל ליעץ גם בנושא הגשת תלונה(אם היא תחליט להגיש) וגם בנושא טיפול והשתקמות מהמקום הנורא הזה.

אני פשוט החלטתי להפסיק להגיב המטרה שלי הושגה

ואותם קומץ שולטים שיוצאים פה בהתנגדות חריפה ולא מבינים את הנאמר

אני אומרת לכם תודה כי כן הייתם כלי כדי להוכיח את כוונתי.

תגובותיכם היו צפויות מראש וזה 4-5 שולטים שפשוט כל מה שנאמר כאן אינו משרת את מטרתכם.

העולם הזה עולם מלא בשרצים נצלנים ומתחזים.

אנני יודעת אם כאלה אתם ואולי מדובר באנשים נפלאים אבל לצערי כמות הנשים שאני עוזרת להן כרגע אינו מבוטל ולכן אני בספק שזה מקרה בודד ויותר מכך אני מאמינה שיש פה ריכוז גדול יותר של סכנה.

אילו הייתי יכולה הייתי עושה פה אאוטינג ושוללת הרבה מין הנאמר כי השולט ותיק ומאוד ידוע ב"קהילה".כך שלא מדובר כעוד ילד חדש בקהילה.

מי שצריכה לדעת יודעת את שמו. ובזה נגמור את הסיפור של המתקוממים.

אני מאחלת לכולכם סופ"ש נפלא אם אנחנו חלוקים בדעותינו או לא אנחנו בני אדם סהכ ושיהיה סופש עתיר שמחה וחיים לכולנו
אחותופל
אחותופל • 5 בנוב׳ 2009
tebayes כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
כן.
כשאת מאשימה מישהו.
אז כן.

ולא,
כל מה שראיתי היו המון סימני קריאה וזעקות שבר, במקום שבו משפט אחד ברור יכל לעשות את העבודה.

אז אם את רוצה לומר לנו שהיה כאן מקרה אונס, תגידי את זה, ומי שיוכל לתת עצות בנושא הזה יתן אותן, ואם צריך להתריע נגד אותו אדם, אז תתריעי.

אבל אם את רוצה שהשרשור הזה שכתבת יהיה יותר מעוד פסיק על דפי האתר שמחר יעלם אז כן,
דברי ברור ותאמרי מה היה.
עדיף גם עם מי היה.

אתה יודע הבוטות שלך לא בדיוק מזיזה לי ולצערי הרב כנראה יש פה חוסר הבנת הנקרא . כי מספיק אנשים הבינו והגיבו גם לפרטי וגם בבלוג שלי אז צר לי אם לא הבנת וצר לי אם משפט אחד היה מבהיר לך יותר. לדעתי דברי הנשלטת היו ברורים וחדים .קצת אינטלגנציה ריגשית חמוד

מטרת השירשור לעלות את המודעות לנשים נשלטות ישנות וחדשות שעליהן להזהר ולשמור על עצמן כי גברים אלה מסתובבים באתר ועליהן לברור בקפידה יתרה.

לגביי:

דבר ראשון, אני חייב להבהיר, בשביל שלא יהיה שום צורך בדיון לגבי האישיות המלבבת שלי.
אני אדם רע.
אני דום מסוכן שמתעלם מכל אמצעי בטיחות ואני ממליץ לאף אחת לא להתקרב אלי אחרת אני אנשך.

לגבייך:

את מאשימה את כולם בחוסר הבנת הנקרא וחוסר יכולת רגשית, בעוד שאת מפגינה מעט מאוד אם בכלל ממנה.

לגביי האישה שנפגעה:

לגביי השרשור:
את מה שקרה לחברתך לא היה אפשר לבטל בעזרת אמצעי זהירות רגילים, וזה לא משהו שקשור אפילו לבדסמ, אולי רק בצורה שבאקט של סשן אפשר ליצור מצב כמו קשירה שבו הנשלטת באמת חסרת כל יכולת לנסות אפילו להתגונן.
אבל שוב,
יש פה די והותר שרשורים על נושאי ביטחון שמסבירים את כל הכללים לגבי איך כדאי לנהל היכרות ראשונית בצורה הבטוחה ביותר, ואני ממליץ לכל נשלטת חדשה פה לקרוא אותם(אני ממליץ גם לכל שולט חדש לקרוא אותם בשביל שיבין למה הנשלטת לא רוצה להפגש איתו פעם ראשונה בדירה שלו).

מה שקרה פה לפי התיאור שלך הוא מצב שאחרי ההיכרות עם השולט, אחרי שכל אמצעי הזהירות הראשונים ננקטו, כשמגיעים לנקודה שבה כבר בוטחים באדם שמולנו, אז הוא התהפך עליה בצורה אלימה וביצע בה מעשים של אונס וכפיה.

עצוב לומר את זה,

את העזרה של כל מי שלמרבה הצער עברה את זה בעבר, ותוכל ליעץ גם בנושא הגשת תלונה(אם היא תחליט להגיש) וגם בנושא טיפול והשתקמות מהמקום הנורא הזה.

מורדת, ממליצה לך לצאת מהמצב של תגובה שאת נמצאת בו ולהכנס למצב הקשבה. את לא יכולה להיות בשניהם ביחד, זה או תגובה או הקשבה. את מפספסת את התגובה המעולה הזו של טאבי וחבל...
נילי ונילי
נילי ונילי • 5 בנוב׳ 2009
טוב, תקשיבי, את נשמעת לי בטראומה מוחלטת. ואני לא מדברת עכשיו על החברה שלך, שעברה את התקיפה עצמה, אלא עלייך.

הרבה פעמים, חברות של נתקפות מוצאות את עצמן בפוזיציה שהן לא הוכשרו אליה, כאשר הן צריכות לתמוך נפשית בנתקפת מבלי שמישהו יתמוך בהן עצמן. זו מין עמדה מתסכלת ואיומה, כי מצד אחד את מרגישה את הכאב שלה ומזדהה עם הפחד האיום והנורא שלה ומצד שני את מרגישה חסרת אונים כי אין לך הכשרה מתאימה לעזור לה ולהוציא את שתיכן מהמקום שבו אתן נמצאות.

אני לא מכירה אותך או אותה אבל מקריאה של השרשור הזה את נשמעת לי כמי שנמצאת באמצעה של חוויה איומה ונוראית, בתחושת חוסר אונים מול חברה במשבר, הזדהות עמוקה עם מה שהיא עברה ועם תחושות הפחד שלה, וזה הכל נכנס אלייך פנימה. את מחפשת עזרה בפורום אינטרנטי, מחפשת קהילה שלא באמת קיימת, ולא מצליחה למצוא כאן את מה שחיפשת מלכתחילה. אני לא מאשימה אותך על האכזבה שלך. כאן באמת לא תצליחי למצוא את התמיכה שאת כל כך צריכה.

תעצרי רגע. תנשמי. את חייבת קודם כל לעזור לעצמך לפני שתוכלי לעזור לה.

אני ממש ממש ממליצה לך לצלצל 1202, למרכז סיוע, ולדבר שם עם מישהי. הטראומה של הנתקפות היא לא רק של הנתקפות, אלא של כל מי שסובב אותן, ואת חייבת לדבר על מה שעובר עלייך באופן אישי.

מעבר לכך, את מוזמנת לדבר איתי בפרטי אם נראה לך שיש משהו רלוונטי שאני יכולה לתרום.

בהצלחה.
מורדת וvelox{velox}
נילי ונילי כתב/ה:
טוב, תקשיבי, את נשמעת לי בטראומה מוחלטת. ואני לא מדברת עכשיו על החברה שלך, שעברה את התקיפה עצמה, אלא עלייך.

הרבה פעמים, חברות של נתקפות מוצאות את עצמן בפוזיציה שהן לא הוכשרו אליה, כאשר הן צריכות לתמוך נפשית בנתקפת מבלי שמישהו יתמוך בהן עצמן. זו מין עמדה מתסכלת ואיומה, כי מצד אחד את מרגישה את הכאב שלה ומזדהה עם הפחד האיום והנורא שלה ומצד שני את מרגישה חסרת אונים כי אין לך הכשרה מתאימה לעזור לה ולהוציא את שתיכן מהמקום שבו אתן נמצאות.

אני לא מכירה אותך או אותה אבל מקריאה של השרשור הזה את נשמעת לי כמי שנמצאת באמצעה של חוויה איומה ונוראית, בתחושת חוסר אונים מול חברה במשבר, הזדהות עמוקה עם מה שהיא עברה ועם תחושות הפחד שלה, וזה הכל נכנס אלייך פנימה. את מחפשת עזרה בפורום אינטרנטי, מחפשת קהילה שלא באמת קיימת, ולא מצליחה למצוא כאן את מה שחיפשת מלכתחילה. אני לא מאשימה אותך על האכזבה שלך. כאן באמת לא תצליחי למצוא את התמיכה שאת כל כך צריכה.

תעצרי רגע. תנשמי. את חייבת קודם כל לעזור לעצמך לפני שתוכלי לעזור לה.

אני ממש ממש ממליצה לך לצלצל 1202, למרכז סיוע, ולדבר שם עם מישהי. הטראומה של הנתקפות היא לא רק של הנתקפות, אלא של כל מי שסובב אותן, ואת חייבת לדבר על מה שעובר עלייך באופן אישי.

מעבר לכך, את מוזמנת לדבר איתי בפרטי אם נראה לך שיש משהו רלוונטי שאני יכולה לתרום.

בהצלחה.

חמודה תודה על העזרה

אני לא בטראומה אני פשוט תוקפת את הבעיה במקום הזה .

אני ההפך לא מצפה לעזרה או תמיכה בקהילה.

אני ציפית לתגובות האלה לכן הגבתי ככה

על מנת שנשלטות יבינו שהן צריכות להזהר והן לא יכולות לצפות לתמיכה והגנה מהקהילה שהן כל כך מדברות עליה

אילו היית מכירה אותי היית יודעת שעברתי בחיי כמה דברים קצת יותר קשים

אני לא נמצאת בשום מקום.!!!

למען האמת ההגנה הכי טובה זו התקפה וכרגע כל השולטים למינהם שרוצים לטאטא את הדברים מתקיפים ואין לי בעיה להגיב
מורדת וvelox{velox}
אחותופל כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
כן.
כשאת מאשימה מישהו.
אז כן.

ולא,

דברי ברור ותאמרי מה היה.
עדיף גם עם מי היה.

לגביי:

אני אדם רע.

לגבייך:

לגביי האישה שנפגעה:

לגביי השרשור:
אבל שוב,

עצוב לומר את זה,

מורדת, ממליצה לך לצאת מהמצב של תגובה שאת נמצאת בו ולהכנס למצב הקשבה. את לא יכולה להיות בשניהם ביחד, זה או תגובה או הקשבה. את מפספסת את התגובה המעולה הזו של טאבי וחבל...

חמודה למען האמת אני מסוגלת לעשות שני דברים בבת אחת גם להקשיב וגם להגיב זו מיומנות שכזו. אני לא מפספסת דבר ושום דבר לא חולף לידי.

אני מגיבה לאחר חשיבה רבה תוך כדי ראייה יותר כוללנית ממה שאת חושבת או שגבר כזה או אחר חושב כאן.

כל הפניה למוסד משפטי שמדברים פה זה התנערות ולצאת מידי חובה.

זה לראות אישה צועקת שרפה ולהמשיך הלאה. וזה לא מקובל עליי

ומכיוון שחלק מהמגיבים פה מגיבים מתוך תסכול כלפיי אישית. שאינו קשור לשום נושא.
ועל מה שאני מייצגת. אני לא מתייחסת לחלק מהתגובות כאן באופן רציני . שוב מה שאת רואה משם לא רואים מכאן
Morticia
Morticia • 5 בנוב׳ 2009
שמעו
חייבת להודות שלא ברור לי איך הפוסט הזה הפך להיות ויכוח על אינטלגינציות רגשיות ואופי הכותבת - אפשר לנסות לגלות אמפתיה לאישה גם אם היא ממש נסערת...
זו יכולת שליטה הרבה יותר חזקה מכל הצלפה - בדוק

עוד חייבת להודות שזה אי שם בין בורות למגלומניה לחשוב שיש בידנו ה"כלים" למנוע מנשלטות (או שולטות, או וניליות, או נזירים בטיבט לצורך העניין) לפול קורבן למעשי פסיכופת
אתם כנראה באמת לא מבינים מה זה סוציופת
לא עלינו ולא עליכם ולבי לבי עם מי שנפלה למקום כזה שאף אחד מאתנו

הרשו לי להדגיש -

אף אחד מאתנו

אינו באמת מוגן מלפול אליו קורבן

(אפשר להתפלסף רבות על בחירותינו אל מול נפילה שכזו אבל זה כבר מתקשר לתהליך השיקום שבוודאי אינו פשוט וממש לא ראוי לקלות הבלתי נסבלת בה אנשים מרשים לעצמם לחוות עליו שיפוט)

מאחלת לאף אחד מאתנו שלא לפול לשם ולא להתקל ביצר הרע האנושי ב"מיטבו"
וגם אין ספק שאי אפשר לדבר במונחי קהילה כי לא כולם פה מגניבים שיוצאים למסיבות של AIR
לחשוב כך זו כבר באמת בורות לשמה...

לא כולנו חושבים שניצול זה מגניב ומפחדים להודות - חלקנו לא מפחדים להתענג גם על הדברים היפים שבחיים

אני גם מבינה ש-tebayes התבדח בנושא רציחות החתולים
(על אף שזה לא ממש בדיחה מצחיקה וסממן התנהגותי של אנשים מאוד מסוכנים - אל תעשו לזה רומנטיזציה - אין בזה שום דבר מגניב)
ואין לי ספק שבסוף דבריו הוא אמר כמה דברים חשובים

אבל הערה כמו זו:

רפאל כתב/ה:

זה גם ידוע שהרבה מאוד חוויות טראומטיות, מקורן אינו באלימות של השולט, אלא בדיוק בסוג זה של סחטנות רגשית או אלימות רגשית, שדורש מהשולט משהו שאי-אפשר לדרוש מאדם. וכידוע, גם זה לא SSC למהדרין. אז מה בדיוק הסיפור שאנחנו עוסקים בו כאן אני לא יודע. אבל כשאני רואה שאת האופן שבו את מגיבה, אני מרגיש אי-נוחות וחווה מידה של חוסר אמון.

icon_eek.gif

WHAT THE HELL WHERE YOU THINKING?

דוגרי, יציאה כזו מפחידה אותי
מגעילה אותי
מרתיעה אותי
מזעזעת אותי
you name it...

טראומה של אישה מחוויית אונס שנעשה בה בניגוד להסכמתה נובעת מסחטנותה הרגשית?
מה???
icon_eek.gif

SPOKEN LIKE A TRUE SOCIOPATH MAN
...

ולא נראה לי שאיפשהוא בפורום אלפוני, אותו אתה מנהל, מזהירים מישהו מפני זה...

(וכן, אני יודעת שאתה אוהב לעצבן רפאל - אבל לא כולם חכמים ורגישים כמוך...)
נילי ונילי
נילי ונילי • 5 בנוב׳ 2009
אוקיי, עכשיו אני מבינה טיפה יותר טוב תודה על ההבהרה. אני חושבת שהזהרות לסאביות חדשות הן אכן מאוד חשובות, ושלימוד של כללי זהירות בסיסיים הוא דבר שמשמעותי לעשות. יש הרבה נשים שיכולות להרוויח מזה, והרבה גברים שיכולים ללמוד איך נכון ולא נכון להתנהג עם סאבית.

אם לנסות לנתב את השרשור הזה לאפיקים פרודוקטיביים יותר- אני יכולה לחשוב לפחות על שני מקומות טובים יותר מאשר הפורום הזה לעשות את זה בהם. פורום אלפוני הוא אחד. המגזין הוא השני.

לו הייתי במקומך, הייתי יושבת וכותבת מאמר למגזין. יש שם כמה וכמה מאמרים אינפורמטיביים ומוצלחים להפליא, וחומר שעולה לשם נשאר שם נגיש וזמין לכל מי שמחפשת מידע, בניגוד לפורום הזה, למשל, שבו נפתחים שרשורים חדשות לבקרים וההודעה הזו תיעלם בעוד מספר שבועות לא רבים.

בנוסף, כיוון שהמגזין הוא מגזין, כללי הכתיבה והעריכה של ג"ג יאלצו אותך לנסח שוב ושוב את מה שאת באמת רוצה להגיד. למשל, כמה מהתגובות שקיבלת פה מאנשים היו תגובות מתוסכלות על כך שלא מבינים מה את מנסה להגיד, ואפילו היו שהעירו על סימני הקריאה, כי זה נראה היסטרי לעין של קורא. אז כתיבה למגזין יכולה לדעתי להעביר את המסר שאת רוצה להעביר, בצורה טובה יותר.
wrong naughty girl​(לא בעסק)

מורדת יקירתי

wrong naughty girl​(לא בעסק) • 5 בנוב׳ 2009
ההתנהלות שלך בשירשור הזה מעלה חשד כבד בליבי שהוא נפתח למטרות רייטינג.
האתר הזה מלא בהמון זונות צומי אבל נראה לי מאוד ציני להשתמש בסיפור שכזה כדי ליצור עניין בעצמך.
אני מאוד מקווה שאני טועה.
לעניין נושא השרשור, כל הדיון הזה בשולטים מסוכנים פשוט לא לעניין.
עם כל הכבוד גברים הם מסוכנים ואנס הוא אנס בין אם הוא שולט נשלט מתחלף או סתם ונילי.
בכל סיטואציה בה אישה אומרת לא בצורה ברורה ובילתי משתמעת לשתי פנים והגבר ממשיך בכל זאת, מדובר באונס ואנסים יש בכל מקום בלי קשר לתפקידם הבדסמי.
גבר לא אנס לא יאנוס בשום סיטואציה ואילו אנס ימצא תמיד סיטואציות לבצע את זממו.
זה נכון שהאתר הזה מושך גברים עם מוסר מיני מפוקפק ואכן צריך להיזהר מהם אבל זה גם נכון כמעט לכל פיקאפ בר תל אביבי.
אנחנו בתור נשים צריכות לדעת להיזהר אבל ברור שלפעמים כל מידת זהירות לא תעזור לנו.
לגבי כל אלו שקוראים לנשים להתלונן בעולם מושלם זה אכן היה לעניין בעולם שלנו אם אישה תגיד שהיא הכירה גבר באתר כמו הכלוב שמשום מה מוגדר שאתר מין הרשויות יתיחסו לתלונתה מאוד בפקפוק.
לצערי אפילו כשהרשויות לא מפקפקות בדבריה של הנפגעת אותה אישה עדיין תעבור את שבעה מדורי גהינום עם סיכוי מאוד קלוש להרשאה ועוד יותר לעונש משמעותי.
לכן מאוד מובנת ההחלטה לא להתלונן.
ולסיום, אני אומנם לא זמן רב בקהילה (קצת מעל לשנה) אבל די פעילה ואני מוכרחה לומר שדוקא כאן מצאתי הרבה יותר גברים שידעו להתנהג יפה לנשים ובאופן מפתיע די הרבה מהם היו שולטים או מתחלפים.
אני גם מוצאת שהיחס של הגברים במסיבות קהילה הרבה יותר טוב מאשר במסיבות וניליות.
אז מורדת יקירתי לא הכל שחור (:
Morticia
Morticia • 5 בנוב׳ 2009
ואני חושבת שפחות חשוב הסדר הביביליוגרפי של ההגשה כמו שחשוב להבין מהותית שאין שום קשר בין אנס סוציופת לבין שליטה

גם לא כל כך מבינה את הצורך בהגדרות סמנטיות כאיזה תחליף להבנה ממקום של תחושה
(ע"ע אינטליגנציה רגשית)

אבל אני בהחלט מבינה שלא קל להתמודד עם המחשבה ולא קל לתפוש בהבנה שיש אנשים כל כך חולים ומסוכנים לעצמם ולסביבה

עצוב שרק בזכות זה הרומנטיקה איכשהו עד היום שרדה...
בת אדם
בת אדם • 5 בנוב׳ 2009
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
כן.
כשאת מאשימה מישהו.
אז כן.

ולא,

דברי ברור ותאמרי מה היה.
עדיף גם עם מי היה.

דבר ראשון,
אני מבינה את הפחד בללכת להתלונן ואתם גברים מן הסתם בחיים לא תבינו.
את התחושה שאין טעם, שזה מיותר שזה לא יעזור.
שלא יאמינו לך.
שלא יתייחסו למילים שלך ותשארי עם החור המגעיל הזה שסיפרת אבל רק הפכו את זה לשחור יותר..
מורדת-אני מבינה מה שאת אומרת.
והם גברים ..אל תצפי ליותר מידי.
דבר שני,זה לא היה עוזר לה עכשיו,ומלכתחילה המצב הוא אבסורדי בין שולטים לנשלטות.
ואני אישית מאוד דואגת לעצמי בימים האחרונים,בתור בחורה שנכנסה לעולם בחצי שנה האחרונה,
מאוד נמנעת מהעולם הזה כרגע והרוב בגלל הדאגה לעצמי.
ואל תגידו לי שזה קיים גם בעולם הונילי,כי כל בן אדם שחושב קצת יבין שמן הסתם זה יקרה במקום שאני בעצם נותנת לבן אדם שליטה עליי,
איפה שיותר קל לקחת ויותר קשה להגיד לראש שלך לא. ולהגיד לרצונות שלך לא(לשולטים)
במקומות ונילים לא מגיעים בכלל לרעיון הזה,
מה גם, שה"סוטות" של הונילים לא יוצאת החוצה רוב הפעמים בסיטואציה ונילית.
אני באמת מאמינה מכל הלב שבסיטואציות וניליות יש הרבה פחות סיכון.
הסיכון קיים אבל ברמות נמוכות יותר.
כי פה יש לגיטמציה ושולטים יכולים להגיד משפט כמו:"אבל לא הבנתי אותך"
אם אין לך רגש להשכיל לראות שרע לי,באמת רע לי..
אל תהיה איתי.. (אל תהיה עם נשלטת הכוונה) שאתם לא מחוברים.
ברור שצריכה להיות מילת בטחון אבל אתה צריך גם לקרוא אותה.
מתי צריך להרגיע.

אני לא מורידה מערך הגילויי,שצריך לדבר צריך להפליל-
למען בנות אחרות.
אבל אין לכם זכות כל פעם שמספרים לכם על מקרה כזה לבוא ולהגיד שתתלונן.
זה פסול.
זה לא פותר את המצב.
זה רק מונע אותו מלהתקיים בשנית-אך ורק עם אותו בן אדם.