לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה יכולה להגיד לא!!!!

בת אדם
לפני 14 שנים • 7 בנוב׳ 2009

...

בת אדם • 7 בנוב׳ 2009
בדרך כלל זה גברים*
דורון גונן

Re: אתם מדהימים

דורון גונן • 7 בנוב׳ 2009
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
י

עכשיו השאלה ואני כנה אני לא מהקהילה ולא חוויתי סשן כזה או אחר כמה שולטים באמת מבינים את העוצמה של מילת הביטחון וחובתם לעמוד בה?

יותר מזה , שולט כעצם הגדרתו ככזה יכול לקחת טאבו על בחורה ולהתעלם מרצונותיה כי ככה הוא מגדיר שליטה?

מה פשר השאלה הזאת?!

כל שולט חייב לעמוד במילת הבטחון.

מה זה "לקחת טאבו על בחורה"?? זה ביטוי מעולם הנדל"ן? מאיפה המצאת את המושג הזה? מאיפה הבאת את השטויות האלה?!

ולנושא: שולט יכול להתעלם מרצונותיה של הנשלטת כי לפעמים היא רוצה אותו כזה, אכזר, חיית טרף מינית, לא מתחשב ולא עושה לה חשבון. עד...עד למילת הבטחון!
מרגע שהושמעה מילת הבטחון, הוא חייב להפסיק!
שולט חכם מבין שציות למילת הבטחון טוב גם לו משום שהנשלטת מרגישה בטוחה איתו ומשוחררת יותר. זה טוב לשניהם!
(עצה למורדת במוסכמות 1: רצוי שתצברי קודם נסיון בדס"מי לפני שאת מתחילה להשתתף כאן בדיונים לעומק. אגב, עם כרטיס כמו שלך, אני רואה שיש לך סיכויים קטנים מאוד לצבור נסיון כזה, כי את מופיעה ונראית בו פשוט חולירה. לא יכולתי להתאפק... icon_lol.gif )
שוטרת*

שוטרת* • 7 בנוב׳ 2009
דורון גונן כתב/ה:

ולנושא: שולט יכול ...
שולט חכם מבין ש...

(עצה למורדת במוסכמות 1: רצוי שתצברי קודם נסיון בדס"מי לפני שאת מתחילה להשתתף כאן בדיונים לעומק. אגב, עם כרטיס כמו שלך, אני רואה שיש לך סיכויים קטנים מאוד לצבור נסיון כזה, כי את מופיעה ונראית בו פשוט חולירה. לא יכולתי להתאפק... icon_lol.gif )
[/color][/size]

ואני שואלת.. מה לאחד כמוך ול"שולט"? מאיפה אתה יודע כל כך הרבה על מה "שולט" אמור להיות?
אז אם כבר פתחת בפינת העצה היומית, הנה עוד אחת: רצוי שתצבור קודם נסיון בשליטה עצמית ואיפוק בסיסי, לפני שאתה מתחיל להטיף כאן בדיונים בכלל.
רפש.
Morticia

Morticia • 7 בנוב׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:
דורון גונן כתב/ה:

שולט חכם מבין ש...

[/color][/size]

ואני שואלת.. מה לאחד כמוך ול"שולט"? מאיפה אתה יודע כל כך הרבה על מה "שולט" אמור להיות?
אז אם כבר פתחת בפינת העצה היומית, הנה עוד אחת: רצוי שתצבור קודם נסיון בשליטה עצמית ואיפוק בסיסי, לפני שאתה מתחיל להטיף כאן בדיונים בכלל.
רפש.

חייבת להודות שהרפש הנ"ל הצליח להשיג הישג אחד מרשים במיוחד

מעולם לא הסכמתי אתך גברת שוטרת בכל מילה יותר מעכשיו
ומחזקת את ידך ללא סייג

אכן רפש
ממש גועל נפש...
מורדת וvelox{velox}

מורדת וvelox{velox} • 7 בנוב׳ 2009
דורון גונן כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
י

עכשיו השאלה ואני כנה אני לא מהקהילה ולא חוויתי סשן כזה או אחר כמה שולטים באמת מבינים את העוצמה של מילת הביטחון וחובתם לעמוד בה?

יותר מזה , שולט כעצם הגדרתו ככזה יכול לקחת טאבו על בחורה ולהתעלם מרצונותיה כי ככה הוא מגדיר שליטה?

מה פשר השאלה הזאת?!

מה זה "לקחת טאבו על בחורה"?? זה ביטוי מעולם הנדל"ן? מאיפה המצאת את המושג הזה? מאיפה הבאת את השטויות האלה?!

ולנושא: שולט יכול להתעלם מרצונותיה של הנשלטת כי לפעמים היא רוצה אותו כזה, אכזר, חיית טרף מינית, לא מתחשב ולא עושה לה חשבון. עד...עד למילת הבטחון!
מרגע שהושמעה מילת הבטחון, הוא חייב להפסיק!
שולט חכם מבין שציות למילת הבטחון טוב גם לו משום שהנשלטת מרגישה בטוחה איתו ומשוחררת יותר. זה טוב לשניהם!

חמוד קטן נשיקות וחיבוקים
מורדת וvelox{velox}

מורדת וvelox{velox} • 7 בנוב׳ 2009
Morticia כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
דורון גונן כתב/ה:

שולט חכם מבין ש...

[/color][/size]

רפש.

חייבת להודות שהרפש הנ"ל הצליח להשיג הישג אחד מרשים במיוחד

מעולם לא הסכמתי אתך גברת שוטרת בכל מילה יותר מעכשיו
ומחזקת את ידך ללא סייג

אכן רפש
ממש גועל נפש...

ככה זה שכל גבר שלא יודע לקבל לא ממני מנסה להחזיר על האכזבה של הדחיה בניסיון עלוב ופאתטי לפגוע בפורום כלליץ
עכשיו אם במסגרת וירטואלית גברים לא יודעים לקבל לא ...ומנצלים פוסט חשוב לרדת נמוך כל כך
איך לעזאזל הם ידעו לקבל לא פנים מול פנים

דרך אגב דורון אם היית קורה אין לי ניסיון בסשן לא במסגרת זוגיות ולא מהצד הנשלט. אבל נו למה לבזבז אופציה טובה לרדת נמוך כל כך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 בנוב׳ 2009
על פאתי התגובה משרבט מתוך שעמום:
(לפעמים, בעצם תמיד, אני מה זה שמח שאני לא מכיר מכאן אף אחד. אתם לא נורמאליים. התחושה הכללית שאתם מאצילים על הפורום/אתר נעה בין - לא משנה מה תאמר, תמיד יש את זה שימתין לך מאחורי פינה, לבין - תחטוף גם אם זאת הפעם הראשונה שלך, כי לשם כך אנחנו כאן).

ובעניין דו"ח גולדרדת במוסכמסטון:

מי שלא הבינה, שתעבור על דבריו של טאבי שבסבלנות ורגישות מעוררות קנאה (גם בשרשור הזה) הסביר פעם אחר פעם את מה שאני אמרתי בקצרה, ואת מה שאמר רפאל חמישה עמודים לפניי בתמצית חדה. אונס זה אונס ואין לו שום קשר לקהילה, קבוצה או להיותו של האנס איש קטן וירוק מהמאדים. והסיכויים שהאישה תיאנס שווים אם הכירו באתר הכלוב או באתר ג'דייט (מתנצל אם שגיתי באיות) או במועדון הומה אנשים. אישה שחולפת ברחוב צדדי חשופה לאפשרות שתיאנס וזאת כי אנסים קיימים. נקודה.

מכאן לצעוק שגברים לא יבינו, זה עוול. עוול בלתי מוצדק. כי לגברים יש נשים יקרות ללבם, חברות יקרות לנפשם ובנות דם מדמם. והחור של התחת, גם. אז לצאת מנקודת הנחה שאני (ונושאי ביצים שכמותי), שקורא / מקשיב על אישה שנאנסה, לא מסוגל להשליך את הנקרא על אחת מיקירותיי, או על התחת של עצמי, משמעו לפגוע בהיותי אדם ולא בהיותי גבר. וכן, זה מקומם.

יש לכבד מילת בטחון. אבל מה הקשר? למה להוזיל את צורך לכבד את רצונו של אחר? למה להגביל את החובה הבסיסית הזאת לקהילת BDsM בלבד? למה לטעון שדווקא לכאן האנסים רצים בהמוניהם ושכל אנס פוטנציאלי (ר' טאבי) צובע את עצמו בצבעי הסוואה של BDsM? הרי שלו אכן כך היה הדבר, היינו נועלים אותם את כולם בכלוב והעולם היה יפה יותר. אך אין זה כך. אנסים קיימים, כפי אמרתי ברישא, לדאבוני, בעולם. ואישה שמכירה גבר בפאב ונילי והצטרפה אליו לבילוי לילי בביתו, חשופה באותה מידה בה חשופה האישה שהכירה את המיועד במועדון BDsM.

ולגבי הערה שמישהי כאן העירה (שאם איני טועה גם הייתה זו שהצביעה יפה על הדיוק שבדבריו של טאבי ועל כוונותיו) משל טענתי שכולן חייבות להתלונן. תקראי שוב. אני ציינתי שפרט לעוול שרוב התגובות כאן מחוללות לגברים ככלל, נגרם כאן גם עוול למרכז נפגעות תקיפה מינית ולמשטרה. ושגם במקום בו אני מוכן לבלוע את הראשון, אני מתרעם על האחרון. כי האחרון עשוי (ולדעתי בהכרח עלול) לפגוע בנפגעות עצמן. בעולם בו זכיתי באהובה, בחברה(/ות) ובבת יפהפייה; בעולם בו אני מניח שלכל אחד יש אחת מבין השלוש ולברי מזל כמוני את שלושתן, אני בוחר לא לשתוק למשמע מסע הפחדה שכזה. לעומת זאת, את הצורך להתלונן, אני משאיר לנפגעת עצמה. ולא כי אני גבר, אישה או ייצור קטן וירוק מהמאדים, אלא כי כאדם איני רואה את עצמי כבעל זכות להתערב.

And yes! Take Me to your leader!
Morticia
Morticia • 7 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
על פאתי התגובה משרבט מתוך שעמום:
(לפעמים, בעצם תמיד, אני מה זה שמח שאני לא מכיר מכאן אף אחד. אתם לא נורמאליים. התחושה הכללית שאתם מאצילים על הפורום/אתר נעה בין - לא משנה מה תאמר, תמיד יש את זה שימתין לך מאחורי פינה, לבין - תחטוף גם אם זאת הפעם הראשונה שלך, כי לשם כך אנחנו כאן).

ובעניין דו"ח גולדרדת במוסכמסטון:

מי שלא הבינה, שתעבור על דבריו של טאבי שבסבלנות ורגישות מעוררות קנאה (גם בשרשור הזה) הסביר פעם אחר פעם את מה שאני אמרתי בקצרה, ואת מה שאמר רפאל חמישה עמודים לפניי בתמצית חדה. אונס זה אונס ואין לו שום קשר לקהילה, קבוצה או להיותו של האנס איש קטן וירוק מהמאדים. והסיכויים שהאישה תיאנס שווים אם הכירו באתר הכלוב או באתר ג'דייט (מתנצל אם שגיתי באיות) או במועדון הומה אנשים. אישה שחולפת ברחוב צדדי חשופה לאפשרות שתיאנס וזאת כי אנסים קיימים. נקודה.

מכאן לצעוק שגברים לא יבינו, זה עוול. עוול בלתי מוצדק. כי לגברים יש נשים יקרות ללבם, חברות יקרות לנפשם ובנות דם מדמם. והחור של התחת, גם. אז לצאת מנקודת הנחה שאני (ונושאי ביצים שכמותי), שקורא / מקשיב על אישה שנאנסה, לא מסוגל להשליך את הנקרא על אחת מיקירותיי, או על התחת של עצמי, משמעו לפגוע בהיותי אדם ולא בהיותי גבר. וכן, זה מקומם.

יש לכבד מילת בטחון. אבל מה הקשר? למה להוזיל את צורך לכבד את רצונו של אחר? למה להגביל את החובה הבסיסית הזאת לקהילת BDsM בלבד? למה לטעון שדווקא לכאן האנסים רצים בהמוניהם ושכל אנס פוטנציאלי (ר' טאבי) צובע את עצמו בצבעי הסוואה של BDsM? הרי שלו אכן כך היה הדבר, היינו נועלים אותם את כולם בכלוב והעולם היה יפה יותר. אך אין זה כך. אנסים קיימים, כפי אמרתי ברישא, לדאבוני, בעולם. ואישה שמכירה גבר בפאב ונילי והצטרפה אליו לבילוי לילי בביתו, חשופה באותה מידה בה חשופה האישה שהכירה את המיועד במועדון BDsM.

ולגבי הערה שמישהי כאן העירה (שאם איני טועה גם הייתה זו שהצביעה יפה על הדיוק שבדבריו של טאבי ועל כוונותיו) משל טענתי שכולן חייבות להתלונן. תקראי שוב. אני ציינתי שפרט לעוול שרוב התגובות כאן מחוללות לגברים ככלל, נגרם כאן גם עוול למרכז נפגעות תקיפה מינית ולמשטרה. ושגם במקום בו אני מוכן לבלוע את הראשון, אני מתרעם על האחרון. כי האחרון עשוי (ולדעתי בהכרח עלול) לפגוע בנפגעות עצמן. בעולם בו זכיתי באהובה, בחברה(/ות) ובבת יפהפייה; בעולם בו אני מניח שלכל אחד יש אחת מבין השלוש ולברי מזל כמוני את שלושתן, אני בוחר לא לשתוק למשמע מסע הפחדה שכזה. לעומת זאת, את הצורך להתלונן, אני משאיר לנפגעת עצמה. ולא כי אני גבר, אישה או ייצור קטן וירוק מהמאדים, אלא כי כאדם איני רואה את עצמי כבעל זכות להתערב.

And yes! Take Me to your leader!

icon_lol.gif
(זה על המשפט האחרון)

חייבת להתוודות שזו פעם ראשונה שאני ממש נהנית לקרוא תגובה שלך ולא מזהה בה איזה צורך להשתלח ולריב - זה יפה לך icon_smile.gif
אבל עם זאת, עוד חייבת להודות שבעוד שציינת שם של לפחות גבר אחד שממש לא אמר שום דבר קרוב למה שאתה וטאבי (טאבי? icon_lol.gif) אמרתם, צרם לי שלא הבחנת בנשים שאמרו את אותו הדבר בדיוק...

מבחינתי הנושא כאן הוא לא מלחמה בין גברים לנשים
אין לי ספק בכלל שיש גברים שמבינים ותומכים - זו בוודאי לא חולשה ולהערכתי עדות בכלל לא רעה לבומבה של ביצים
נחש איך מזהים גדלים של שחלות...

לא כל הנשים כאן הן אוייבות של כל הגברים ולפעמים נורא צורם לי כאן שגברים מעדיפים לדבר בינם לבין עצמם ולא מבחינים או לא מפרגנים להסכמה הברורה שיש להם גם עם חלק מהנשים

בני אדם תכלס
לפני הכל, מעל הכל ובסוף כל יום

חוצמזה, לא יודעת - לא נכנסתי לעובי הקורה של כל תגובה ותגובה אבל באסה לי שבחורה נאנסה, באסה לי שעפו פה גם כמה תגובות ממש גועליות
ועל אף שאין לי ספק, לצערי הרב, שזה יכל לקרות לכל אחת אחרת בכל מקום אחר
זה קרה למישהי כאן

וכן, נכון - זכות התלונה היא לגמרי שלה
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 בנוב׳ 2009
כוונתי הייתה ל- Tebayes.

ואת שכה מופתעת על כי איני מתכתש, עכשיו משהגעת למסקנה שאיני מתכתש, קראי את דבריי ברברס. ומי יודע אולי תגלי שאני מעולם לא התכתשתי. כמו גם רפאל שאמר שאונס זהו אינו סשן שהסתבך (לא ציטוט) אלא שאונס הוא אונס.

אך בשורה תחתונה, אין זה משנה מה את חושבת עלי ועל האם יפה לי הפעם למצוא חן בעיניך או לאו, אם ציינתי את שמו של אדם בתגובתי, משמעו שירדתי לעומק דבריו ועומד מאחוריהם משל נאמרו על ידי.
Morticia
Morticia • 7 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
כוונתי הייתה ל- Tebayes.

ואת שכה מופתעת על כי איני מתכתש, עכשיו משהגעת למסקנה שאיני מתכתש, קראי את דבריי ברברס. ומי יודע אולי תגלי שאני מעולם לא התכתשתי. כמו גם רפאל שאמר שאונס זהו אינו סשן שהסתבך (לא ציטוט) אלא שאונס הוא אונס.

אך בשורה תחתונה, אין זה משנה מה את חושבת עלי ועל האם יפה לי הפעם למצוא חן בעיניך או לאו, אם ציינתי את שמו של אדם בתגובתי, משמעו שירדתי לעומק דבריו ועומד מאחוריהם משל נאמרו על ידי.

כן, אני הבנתי למי התכוונת כשאמרת טאבי
אני גם הבנתי את התגובה המקורית שלך פה בפוסט
אני חוששת ששניכם אולי לא הובנתם כהלכה כי אתם מעט ציניקניים
לא שיש משהו רע בזה
אבל לא כולם חכמים כמוכם

עכשיו, מאוד יתכן ואני פספסתי בפוסט האינסופי הזה איזו תגובה של רפאל
(שהוא אדם, למען הסר ספק, שאני בהחלט מחבבת ונפגש בדצמבר)
אבל למיטב ראות עיניי נתקלתי רק בזו:
(ואנא סלח לי שאני מצטטת שוב את אלו הדברים כי בעיני הם די מזעזעים)

רפאל כתב/ה:
מורדת במוסכמות,

כאשר את תוקפת אנשים משום שאינם מבינים את מה שאת מסרבת להסביר, וכאשר את כועסת על אנשים משום שתגובתם הרגשית אינה זו שאת חפצה בה, אינך מגלה הרבה אינטליגנציה רגשית בעצמך. יהיה מדויק יותר לומר כי הדבר שאת עושה הוא בגדר סחטנות רגשית או אלימות רגשית.

זה גם ידוע שהרבה מאוד חוויות טראומטיות, מקורן אינו באלימות של השולט, אלא בדיוק בסוג זה של סחטנות רגשית או אלימות רגשית, שדורש מהשולט משהו שאי-אפשר לדרוש מאדם. וכידוע, גם זה לא SSC למהדרין. אז מה בדיוק הסיפור שאנחנו עוסקים בו כאן אני לא יודע. אבל כשאני רואה שאת האופן שבו את מגיבה, אני מרגיש אי-נוחות וחווה מידה של חוסר אמון.

ואם קיבלת הרבה תגובות, יש לכך שתי סיבות. הראשונה היא שנוח מאוד להזדהות ולהזדעזע מדברים אמורפיים. בדיוק כמו שקל להזדהות עם העתידות של מזל עקרב לחודש דצמבר. השניה היא שהפוסט שלך מתפקד כמו מודעת היכרות.

אני משוכנעת שלא אתה ולא אני סובלים מבעיות של הבנת הנקרא ואני לא קוראת את הדברים האלה אצלו, סליחה

אז אם פספסתי תגובה נוספת שלו, תהיה גבר לומר ולצטט אבל אל תוציא לא אותך מטומטם ולא אותי מטומטמת - אנא ממך

מעבר לכך, מתגובתך אליי אני מבינה שאחרי הכל הביצים שלך כנראה לא כאלה בומבה ואולי כדאי שתקרא אתה את דבריי עוד פעם ברברס
(מבחינתי אתה גם יכול לגשת להתחלה ולהתקדם משם - תשתדל לא לצאת מהקווים ותבדוק אם אתה באמת לא מצליח לראות שגם אני ואתה די מסכימים)

אני לא מכירה אותך יותר מדי ולא מתיימרת - בוודאי לא מיניתי עצמי לתפקיד שופטת האופי שלך
אבל למען הדיוק, את הרושם המתכתש שלך הותרת עלי דווקא לפני כשבוע בשיחת גנון מתישה ונטולת פשר או קשר שניהלת בפורום השכן עם איזו גננת
ולספור לך את מגרעותיך זה לא מה שניסיתי לעשות כשאמרתי דבר מה בשבחך...

אתה יודע, הרבה אנשים כאן חושבים שמלך זה אחד שיודע לרדת על אחרים
ואני אומרת שמלך זה אחד שיודע לקבל מחמאה בכבוד
גם אם היא באה מאנשי העם הקטנים והפשוטים...
(נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד)

לדעתי, גם דבריי לא כל כך רחוקים משלך
תוותר לי על הביצים בחייאת...
(יש לי ציצים מדהימים!)

ושתהיה שבת של שלום בנאדם
icon_smile.gif