בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה יכולה להגיד לא!!!!

בת אדם
לפני 14 שנים • 7 בנוב׳ 2009
בת אדם • 7 בנוב׳ 2009
רפאל כתב/ה:
חתולת הזרע כתב/ה:

בחור,קצת אינטילגנציה ריגשית.
כל המילים שנמצאות בפרופיל שלה רק מסמנות מצוקה ותו לא.
ואני אגיד לך את האמת גם אני הייתי קרובה לתחושות האלו,
ואני גם מאוד מפחדת ואני מגדירה את עצמי כמישהי שכן בעסק.
כי ה"עסק" מאוד מסוכן ומפחיד.
אז ..
זה לא רק כדי למשוך צומי.

מעניין שבאתר הזה רק נשים מסמנות מצוקה. ואילו גברים, כאשר הם גסי רוח ומחרחרי ריב, הם פשוט גסי רוח ומחרחרי ריב.

כדאי מאוד לשים לב להבדל שבין צביעות לבין אינטליגנציה רגשית.

אמרתי שהם גסי רוח ומחרחרי ריב?
סך הכל הערתי שלשים כביכול הוכחה שהוא לא דיבר איתה מי שזה לא יהיה,

זה מיותר ולא תורם בכלום.
אם יהיה מקרה ספיציפי של גסות רוח אני אדבר עליו כגסות רוח.
אבל מה שבן אדם כותב בפרופיל האישי שלו זה עיניין שלו ושל מי שבוחר להיות אתיו בקשר.
אין מה לקשר את זה לנושא שהבחורה העלתה כאן,
שאני אישית אמרתי כאן: מזדהה ומרגישה גם פחד ולחץ בעקבות כל הדברים שקרו כאן.
סך הכל היא העלתה חששות כעס והזדהות.
וגם אם היא התכוונה למשהו אחר,
חבל שלא בחרתם פשוט לתת מענה לשאר הבחורות שכן מזדהות עם המילים שלה,
אבל במובן אחר:כי אני דווקא כן מאמינה שהבחורים שהגיבו כאן הגונים.
אחרת לא היו בוחרים בכלל להגיב.
(לפחות ברובם) פשוט בחרתם להתגונן וחבל שכך.
דורון גונן

את מצחיקה שזה קטסטרופה ממש...

דורון גונן • 7 בנוב׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
[
מה נהיה פה?
תודה שמחקת את ההודעות ומכאן, הפלא ופלא, אין הודעות.
שאתה "גאון"..

---------------------------------------------------------------------------------------------

מצחיקה, קטסטרופה.
חיכיתי לראות מי הגאון(ה) ש(ת)יקפוץ ראשון.... icon_biggrin.gif

כל מה שנותר עכשיו הוא לבקש מ מורדת במוסכמות1 שתוכיח שכתבתי לה אי פעם משהו. היא טענה בפוסט קודם שיש לה פניות שלי אליה, לא?

נמתין כולנו לצילום המסך שלה....

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

אוי קטסטרופה! כמה שאת חכמה...

שבוע טוב!
שוסי

רפאל,

שוסי • 7 בנוב׳ 2009
אתה מצביע כאן על נקודה חשובה,אך בדרך רק ממחיש סטריוטיפים שגורים.
אני לא רואה איך התפיסה שטוענת שגבר מתלהם הוא גבר אשר רק מחפש לחרחר ריב, שונה מהתפיסה שאשה מתלהמת היא פשוט אשה שמחפשת צומי.

(ולגבי המורדת עצמה,נילי סיכמה יפה את תחושותי)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 בנוב׳ 2009
אז מה למדנו עד עתה?

א. יש אנשים רעים בעולם.

ב. חלק מהאנשים הרעים האלה נמצאים בכלוב, ואפילו הצליחו להצמיד את התואר "שולט" לכינויים שלהם, למרות הכישוף העתיק שאמור היה למנוע זאת.

ג. כתוצאה מכך ישנן נשלטות שאינן חשות שהן בטוחות ב-100%, ולא סבורות שהקהילה, תהא משמעותה אשר תהא, יכולה להגן עליהן. וטוב שכך. זה מעיד על תפיסת מציאות תקינה.

ד. לאנשים במצוקה מותר להשתלח, לפגוע, לחרחר ריב ולאהוב את התקליט החדש של נינט, וכולם חייבים לסלוח להם, כי הרגשה רעה מעניקה שחרור מוחלט מכללי התנהגות אלמנטריים.

ה. הנימה של סעיף ד' מעידה עליי שאני חסר בטחון כגבר, כשולט וכאדם, אם אפשר לכנותני אדם, וברור שאני כותב את הדברים מתוך מגננה, כי גם אני כנראה אוהב לנצל נשלטות שסעיף ג' לא חל עליהן.

ו. אבל זה כלום לעומת טאבי, שככל הנראה מעורב בעסק מפוקפק של שיבוט ומכירה של ילדים, ומנצל את הפלטפורמה של הכלוב לשם קידום עסקיו. כלובי, לטיפולך.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בנוב׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
אז מה למדנו עד עתה?

א. יש אנשים רעים בעולם.

ב. חלק מהאנשים הרעים האלה נמצאים בכלוב, ואפילו הצליחו להצמיד את התואר "שולט" לכינויים שלהם, למרות הכישוף העתיק שאמור היה למנוע זאת.

ג. כתוצאה מכך ישנן נשלטות שאינן חשות שהן בטוחות ב-100%, ולא סבורות שהקהילה, תהא משמעותה אשר תהא, יכולה להגן עליהן. וטוב שכך. זה מעיד על תפיסת מציאות תקינה.

ד. לאנשים במצוקה מותר להשתלח, לפגוע, לחרחר ריב ולאהוב את התקליט החדש של נינט, וכולם חייבים לסלוח להם, כי הרגשה רעה מעניקה שחרור מוחלט מכללי התנהגות אלמנטריים.

ה. הנימה של סעיף ד' מעידה עליי שאני חסר בטחון כגבר, כשולט וכאדם, אם אפשר לכנותני אדם, וברור שאני כותב את הדברים מתוך מגננה, כי גם אני כנראה אוהב לנצל נשלטות שסעיף ג' לא חל עליהן.

ו. אבל זה כלום לעומת טאבי, שככל הנראה מעורב בעסק מפוקפק של שיבוט ומכירה של ילדים, ומנצל את הפלטפורמה של הכלוב לשם קידום עסקיו. כלובי, לטיפולך.

סעיפים א'-ו' מעידים עליך שאתה חסר אינטיליגנציה רגשית, כמובן. תהא זו מה שתהא, אין ספק שהיא השחור החדש של הכלוב.
בת אדם
בת אדם • 7 בנוב׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
אז מה למדנו עד עתה?

א. יש אנשים רעים בעולם.

אני לא אוהבת שלוקחים את הדברים שאני אומרת ומוציאים אותם מההקשר ומהכוונה שלי.
אולי אני לוקחת את המילים שלכם קשה מידי,יכול להיות.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 7 בנוב׳ 2009
זאלופון כתב/ה:

איך אתה מעז!
בן בליעל מנשנש תפודים שכמוך!

מפוקפק?
מפוקפק?!
אני רוצה שתדע שאנחנו משבטים אך ורק חלקים מובחרים ביותר של ילדים אורגנים שנקצרו ידנית על ידי בתולות, ושעשר אחוז מכל הרווחים נתרמים ליתומים!

מפוקפק...
(איך עסק שיש לו תמונה של בעל המקום לוחץ ידיים עם אחיינו של שמעון פרס יכול להיות מפוקפק)
ניחוח אישה
לפני 14 שנים • 8 בנוב׳ 2009

Re: אישה יכולה להגיד לא!!!!

ניחוח אישה • 8 בנוב׳ 2009
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
"כנראה שזה מחיר של נשלטת. זאת ההתייחסות אליה. זה לא שהוא עבר את הגבולות. הוא פשוט לא התייחס לשום גבול ועשה כרצונו. עצוב מאוד כי מדובר במישהו ותיק מהקהילה שמוכר כשולט בעל שם ידוע שפשוט איבד שליטה או שלא היתה לו מהתחלה. מעבר למה שהוא בעצמו עשה בטירוף הוא גם צרף מישהו נוסף מפה שהסתבר שהם חברים טובים ושניהם התנהגו כמו מטורפים. עצוב. הכאב הפיזי יחלוף בסוף. הנפשי ישאר ויזכיר תמיד. "

בחרתי להתחיל מתגובתה של אחת הנשים באתר שהיא קודם כל אדם ואחר כך כהגדרתה נשלטת. שנכתבה אליי לפרטי.
.
לפני כמה ימים חשבתי בליבי כי היא במצוקה בעקבות תגובה שנכתבה באחד הבלוגים.

אני לא יכולה להסביר למה התגובה שלה העלתה בי אסוציאציות קשות ורעות וחילחלה עמוק לליבי.

עצוב לי

רע לי

ויש לי רצון לנקום את כאבה

אני לא מכירה אותה אבל אני מרגישה את הבגידה שהיא חשה

היא האמינה

היא ציפתה

היא הרגישה שיכולה לסמוך

היא נתנה לעצמה להסחף עם תחושות נפלאות

הוא אמר כנראה את כל המילים הנכונות

הוא סיפר והבטיח חלומות

הוא נשא אותה על גל של פנטזיה ...של הגשמה

ואז כשהרגיש שהיא שם נפשית תקע סכין עמוק בנשמה

וסובב אותה בתוכה כמה פעמים כדי לוודא הריגה

עצוב לי שיש "שולטים" שמנצלים נקודות תורפה של נשים ועוברים גבולות

הם מנצלים את הפחד להתלונן ואת הידיעה שאישה, בגלל שמבקרת באתר זה, מפחדת להחשף לביקורות קשות ולתהיות האם "דרשה את זה".

בחורה יכולה להגיד לא!!!!!!!!

ושהיא אומרת לא זה לא נתון לפרשנותכם.

אתם אנשים כמוה. אתם לא אלוהים והתסביך גדלות הזה שאתם בתוכו - צאו ממנו

אתם לא שולטים ולא מחליטים על גופה ורצונה.

בכל סיטואציה הכי מינית שלא תיהיה היא יכולה להגיד לא.מותר לה להתחרט. מותר לה לוותר.

היא נשלטת של גבר שהיא בוחרת להשלט על ידו

ולא כל גבר יכול לקחת טאבו עליה ללא רשותה.

כנראה חלקכם לא מבינים גבולות .

והפער בין המציאות לדימיון הצטמצם ואפילו לא קיים.

תביטו במראה אתם הופכים לחיות

ואת שם אנני מכירה אותך אבל אני פה בשבילך.

אני עוטפת אותך בחום ואהבה.

ואני מבטיחה שאני לא אשתוק בשבילך ובשביל הרבה אחרות שפוחדות לדבר.

לא פשוט היה לקרוא את זה , אני חייבת לומר
הזעקה שלך נשמעה למרחוק ואני מקווה שהיא גם הגיעה לאוזניהם של הנוגעים בדבר
נושא חשוב אך גם מצמרר ועצוב מאד
תודה על הצפתו כאן
icon_rolleyes.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 14 שנים • 8 בנוב׳ 2009
זאלופון​(שולט) • 8 בנוב׳ 2009
tebayes כתב/ה:

איך אתה מעז!
בן בליעל מנשנש תפודים שכמוך!
...
עשר אחוז מכל הרווחים נתרמים ליתומים!

כמו באוליבר טוויסט, רק הפוך. מעניין. אבל אני מניח שעם התמונה באמת אי אפשר להתווכח. עכשיו תסלח לי, הגראטן בדיוק מוכן.