אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכל מי שהיה באירועים

VUSES
לפני 14 שנים • 9 בנוב׳ 2009

שאלה לכל מי שהיה באירועים

VUSES • 9 בנוב׳ 2009
השאלות הבאות מיועדות לכל מי שהיה באירועים של "אורלי" ו "Air"
ראשית, מעולם לא השתתפתי באחת מן המסיבות הנ"ל, אך לאחרונה אני חושב להגיע...
רציתי לשאול: איך בדיוק זה עובד?
נניח יש שולט\ת מול נשלט\ת זרים שמעולם לא נפגשו, האם זה שכיח כי אלו ואלו ינהלו סשן במהלך המסיבה? זאת אומרת, זה קורה בפועל ? ליקוקים כאלו ואחרים? או שכל אחת ואחת עסוק רק עם האנשים שהוא מכיר ולא ואורחי האירוע לא מקיימים מגע בדסמי אחד עם השני?

נניח עבד בא לאירוע, נהוג שהוא ניגש לאחת מהנשים ומלקק לה את העקבים למרות שמעולם לא נתראו והם אינם מכירים?

ומה עושים משתתפי האירוע הונילים או אלו שלא מעוניינים לבצע סשן אקטיבי?

אשמח לקבל תשובות...

VUSES
009​(אחר)
009​(אחר) • 9 בנוב׳ 2009
אין חוקים וכללים, ואין נוסחה קבועה

הכל לפי האווירה שמתפתחת ובכל מסיבה זה אחרת ושונה , תלוי מי קהל האורחים שמגיעים וגם זה משתנה מעת לעת

מומלץ לך להגיע לראות ולהתרשם ומשם להמשיך הלאה.......
מוצ'ילר
מוצ'ילר • 9 בנוב׳ 2009
יש במועדונים מפגשים של זרים שעושים סשן, ועבדים שלא מכירים מלכות מלקקים להן את הרגליים ועושים להן מסאז' בכפות הרגליים.
אם תבקש בצורה מכובדת יש סיכוי שגם אתה תהנה מרגליה או מהשוט של מלכה שאתה לא מכיר.
כמו שאמר 009 זו לא נוסחא מדויקת יש מסיבות שיש יותר אקשן והמלכות זורמות יותר ויש כאלה שיש פחות אקשן והמלכות זורמות פחות.
בכל אופן אני מציע לך להגיע לכמה מסיבות (אם תגיע לאחת יש סיכוי שתגיע לאחת פחות טובה ותוססת) ולהתרשם. אם אתה רוצה להיות וניל ולא לעשות כלום אלא רק לצפות זאת זכותך וזה בסדר גמור.
מיכל המאלפת​(שולטת)
לפני 14 שנים • 10 בנוב׳ 2009

המסיבות

מיכל המאלפת​(שולטת) • 10 בנוב׳ 2009
אין שום חובה להשתתף בסשנים כאלה ואחרים, ומאידך, אם ברצונך לחוות מעט שליטה אתה רשאי לגשת בצורה מכובדת לשולטת שמוצאת חן בעיניך ולבקש לעסות את רגליה / ללקק עקביה / להיות העבד שלה במהלך הערב וכן הלאה..

אני אישית מגיעה לליין של AIR באופן קבוע, בכל יום חמישי, ויכולה לומר לך שקורים הרבה מצבים בהם שולטת ונשלט שאינם מכירים מבצעים יחד סשנים להנאתם, הן בחדרי החושך והן ברחבה המצויידת בסדים ומכשירי עינויים שונים לפי בחירתם.

כמעט כל מי שמגיע למסיבות הללו הם חברי קהילה ולכן לא תמצא כמעט וונילים.
המסיבות מיועדות לאנשי הקהילה, לאנשים שתחום הבדסמ מדבר אליהם ולחובבי פטיש למיניהם.
יש צורך להרשם מראש ולהגיע בהתאם לדרס-קוד על מנת שתוכל להכנס (אנשים מהרחוב לא מורשים להכנס).

וולקאם למסיבות, אני מקווה שתפיק מהן את המירב ותהנה
!