בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפגש פסגה (על הרי ירושלים)

papitov​(נשלט)
לפני 15 שנים • 18 במרץ 2009
papitov​(נשלט) • 18 במרץ 2009
מישהו יודע איפה ומתי יערך המפגש?
the one master​(שולט)
לפני 14 שנים • 11 בנוב׳ 2009

הגיע הזמן

the one master​(שולט) • 11 בנוב׳ 2009
הגיע הזמן שיהיה מפגש כזה גם בירושלים השאלה היא רק מתי זה יקרה ואם יגיעו באמת שולטים/ות ונשלטים/ות כי קשה למצוא נשלטות מירושלים
llulu​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 12 בנוב׳ 2009

אני יודעת

llulu​(נשלטת) • 12 בנוב׳ 2009
שאשתדל להגיע כמה שיותר
אשמח לדעת מתי המפגש הזה מתרחש
2DubleTrouble​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 12 בנוב׳ 2009

מפגשי החורף

2DubleTrouble​(לא בעסק) • 12 בנוב׳ 2009
לצערנו לא יתקיימו בשל אותו חורף... הלילות קרים ואלו מכם שכבר היו במפגשים מודעים לעובדה שהמפגשים שלנו נערכים במיקום יפייפה בטבע- ומכאן, הבעייתיות לערוך מפגשי חורף...

אם יבוא מישהו ויציע מיקום סגור מפגשי החורף הירושלמים יחזרו להתקיים... אם לא- צר לי יקירי, אך נחזור לפעילות באביב-קיץ
מפית​(אחר)
לפני 12 שנים • 29 באפר׳ 2012

המפגש הזה קרה בסופו של דבר?

מפית​(אחר) • 29 באפר׳ 2012
barnit
לפני 12 שנים • 29 באפר׳ 2012

Re: המפגש הזה קרה בסופו של דבר?

barnit • 29 באפר׳ 2012
tight_mike כתב/ה:

יה ירושלים! מכולם מעולה למאנצ' בקיץ.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 12 שנים • 30 באפר׳ 2012
להרים מאנצ' בירושלים זה כמו לנסות להזיז את אבני הכותל עם אופניים. לפני חמש שנים עשיתי אחד, אין לי מושג מי נמצא פה ומי לא, אבל אם תהיה הענות מספקת אשקול לבדוק את העניין.
barnit
לפני 12 שנים • 30 באפר׳ 2012
barnit • 30 באפר׳ 2012
עמק יא רוק כתב/ה:
להרים מאנצ' בירושלים זה כמו לנסות להזיז את אבני הכותל עם אופניים. לפני חמש שנים עשיתי אחד, אין לי מושג מי נמצא פה ומי לא, אבל אם תהיה הענות מספקת אשקול לבדוק את העניין.

עמק יא רוק!
האם נחבור יחדיו למאנצ' משותף בעל "אויר הרים צלול כיין וריח אורנים" באמצע יוני? icon_smile.gif
מפית​(אחר)
לפני 11 שנים • 2 ביולי 2012

אני אגיע 95%

מפית​(אחר) • 2 ביולי 2012
Barnit כתב/ה:
עמק יא רוק כתב/ה:

עמק יא רוק!
האם נחבור יחדיו למאנצ' משותף בעל "אויר הרים צלול כיין וריח אורנים" באמצע יוני? icon_smile.gif