צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור קצר: נסיכת הקמפוס

slave for ever​(נשלט)
לפני 14 שנים • 15 בנוב׳ 2009

סיפור קצר: נסיכת הקמפוס

slave for ever​(נשלט) • 15 בנוב׳ 2009
אריק היה סטודנט בקמפוס בארה"ב. הוא היה מאד חכם, ואחד שאהב לעזור לאחרים בעיקר בלימודים.

לאריק יש סוד שהוא לא מעיז לספר לאף אחד.

החלום שלו הוא להיות העבד של סטפני שלמדה עמו באותה הכתה. סטפני, שיער אדמוני קצר, עיניים חומות, מטר 70 לערך.

היא הייתה הנסיכה של קמפוס, כך לפחות אריק ראה אותה.

יום אחד המרצה החזיר לתלמידים את המבחן בספרות, רובם היו מרוצים אך סטפני נכשלה.

היא הייתה מאד עצובה ואריק ראה את זה.

אריק ניגש אליה ושאל מה גורם לה להיות עצובה. סטפני הראתה לו שנכשלה ואריק הציע לה שהוא יעזור לה להתכונן למבחן החוזר.

סטפני שמחה מאד וקבעה עמו להפגש אצלו בדירה.

בלילה היא הגיעה אליו הביתה, ואריק שפתח את הדלת הציע לה להכנס.

אריק נדהם מיופיה ומלבושה הסקסי. חולצה לבנה סקסית, שמלה לא ארוכה בצבע סגול ונעלי עקב שחורות ומגרות.

הוא הביט בה מספר רגעים ומיד התעשת. אריק הסביר לסטפני היכן החדר והוא מצדו הלך אל המטבח כדי להביא לשניהם שתיה קלה.

כאשר נכנסה אל החדר היא נתקלה במחשבו של אריק שהיה דולק. סטפני לא יכלה להתאפק והתיישבה על הכסא והביטה אל המחשב. היא נדהמה.

מהמסך היא ראתה תמונות שלה בכל מיני זוויות, כשהיא עם סנדלים וגם כאשר הייתה יחפה. היא לא הבינה מהיכן יש לאריק את התמונות האלו.

לאחר עוד מבט קצר נתקלה סטפני במשפט הבא: אני רוצה להיות העבד של סטפני.

אחרי עוד כמה דקות אריק נכנס לחדר והחוויר כאשר ראה את סטפני מסתכלת במחשב שלו. הוא לא האמין ששכח לסגור את המחשב.

"זה נכון מה שכתוב במחשב אריק?" שאלה סטפני ואריק השפיל מבטו במבוכה.

"אז זה נכון. אני רוצה להתוודה בפנייך אריק, גם אני רוצה שתהיה העבד שלי. אם אני אעבור את המבחן החוזר אני מבטיחה לך הנאה צרופה" סטפני אמרה בחיוך והנאה. עכשיו רד על 4 נשק את רגליי ובוא נתחיל ללמוד.

אריק ירד על ברכייו, נישק את רגלייה ומיד התיישב לעזור לסטפני להתכונן למבחן.

כעבור שבוע המרצה החזיר את המבחנים של מועד ב' וסטפני עברה בהצטיינות של 97. לא היה מאושר ממנה וגם אריק היה מבסוט.

סטפני ניגשה אל אריק, חיבקה אותו, הודתה לו על שעזר לה והשאירה לו פתק עם מספר הפלאפון שלה איפה לפגוש אותה כדי לגמול את התשלום.

בפתק היה רשום להגיע אחה"צ אל דשא הקמפוס בזמן שאין אף אחד.

המשך יבוא...
Bloody
Bloody • 15 בנוב׳ 2009
ואז נחתו החייזרים.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 15 בנוב׳ 2009
Bloody כתב/ה:
ואז נחתו החייזרים.

אחת התגובות היותר מפגרות שנתקלתי בהן מזה שנים.
המלט
המלט • 15 בנוב׳ 2009
עזוב, תביא לינק למקור.
slave for ever​(נשלט)
לפני 14 שנים • 16 בנוב׳ 2009
slave for ever​(נשלט) • 16 בנוב׳ 2009
המלט כתב/ה:
עזוב, תביא לינק למקור.

זה סיפור שאני כתבתי.
slave for ever​(נשלט)
פרק שני ואחרון:

בשעות אחר-הצהריים הגיע אריק אל פארק הקמפוס שהיה ריק מאדם. גם סטפני לא נראתה באופק ואריק החליט לשכב על הדשא בזמן שהוא מחכה לבואה של סטפני.

הדקות חלפו ולא נראה שום סימן מכיוונה של סטפני והעייפות החלה להשתלט על אריק.

הוא עצם את עינייו ונמנם. כעבור זמן לא רב הגיעה סטפני וראתה את אריק שוכב על הדשא ומנמנם.

היא חלצה בשקט את סנדליה ובמכה עלתה על בטנו של אריק המופתע אך לפני שהצליח לעשות דבר סטפני צוותה עליו ללקק את כף רגלה.

אריק התעשת והחל ללקק את כף רגלה הסקסית של סטפני.

לאחר מכן, התיישבה סטפני על בטנו של אריק והניחה את רגלייה על פניו כדי שילקקן.

סטפני כמעט חנקה את אריק כאשר דחפה עמוק ובחוזקה את כף רגלה לגרונו וכלל לא התחשבה בו.

סטפני קשרה חזק את אריק אל העץ והחלה מכה בכפות ידייה את ישבנו.

לאחר כשעה התירה את החבל מגופו הדואב של אריק ולקחה אותה אל ביתה.

שם היא הפשיטה את אריק וזרקה אותו בכוח על המיטה.

סטפני תקעה ויברטור רוטט בפי הטבעת של אריק והפעילה את הויברטור על עוצמה גדולה.

אל פטמותיו הזקורות חיברה מצבטים ומשכה בהם כאוות נפשה. לפיו הוכנס גרב מלוכלכת ומסריחה שמנעה מאריק לדבר ובכך ההשפלה רק גברה.

סטפני עזבה את אריק הרוטט, הכואב והמושפל והלכה להביא שוט אימתני. כשחזרה הצליפה בגבו של אריק. סטפני הוציאה את הויברטור מפי הטבעת ודחפה אותו לישבן של אריק. הגרב הוצאה מפיו ואריק נדרש ללקק את איבר מינה עד שהיא תגיע לגמירה.

אריק החל ללקק את סטפני אך לא מספיק טוב כפי שדרשה. כמה לחיצות על ביציו של אריק גרמו לו ללקק את איבר מינה של סטפני במהירות עד שגמרה.

לאחר שסטפני גמרה היא הניחה רגל אחת על פיו של אריק כדי שילקק וברגל השנייה היא שיחקה בביציו עד שגמר.

למחרת אריק אופר בכבדות ונלקח ע"י סטפני למכון ליווי שנוהל ע"י חברה של סטפני לשם הוזמנו מראש חברות רבות של השתיים ואילצו את אריק לקבל מין אנאלי מכולן.

לאחר מכן- אריק הפך להיות שולחן כיבוד אנושי כאשר כל הבנות אוכלות מהאוכל שהונח על הצלחות שעל בטנו.

בסוף הערב הניחה סטפני על צווארו של אריק קולר אל מול עיניהן המשתאות של האורחות וסטפני הכריזה שמעתה אריק הוא עבדה האישי.

כאשר האורחות החלו ללכת לביתן הן דרכו על בטנו של אריק, חלקן על אשכיו ויצאו מהדלת.

אחת האורחות, בת 22 ביקשה לקנות את אריק אך סטפני סירבה ובמקום זאת הסכימה להשאילו לכמה ימים.

מאז אותו הערב עברה סטפני לשבת ליד אריק בכתה, נעזרה בו ללמוד למבחנים והם המשיכו לחיות יחד כעבד ומלכה.

למרות שאריק היה מעסה את כפות רגלייה של סטפני במהלך ההפסקות אף אחד בכתה לא ידע את הסוד של שניהם...

סוף.
Mooooon
Mooooon • 16 בנוב׳ 2009
כל הכבוד על הכתיבה היוצרת, האופטימית והתמימה.
קצת התאכזבתי שלא היו חייזרים בסיפור.
icon_biggrin.gif
מישלי

בדיוק מה שהוא כתב !!

מישלי • 16 בנוב׳ 2009
IO moon כתב/ה:
כל הכבוד על הכתיבה היוצרת, האופטימית והתמימה.
קצת התאכזבתי שלא היו חייזרים בסיפור.
icon_biggrin.gif

מזמן לא צחקתי כ"כ, לבד עם עצמי מול המסך...

נ.ב.
השילוב של סגול, שחור ולבן - לא בא לי טוב (יותר עדיף להסתפק בשני צבעים)
המלט
המלט • 16 בנוב׳ 2009
slave for ever כתב/ה:
המלט כתב/ה:
עזוב, תביא לינק למקור.

זה סיפור שאני כתבתי.

מבקש את סליחתך.
slave for ever​(נשלט)
המלט כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
המלט כתב/ה:
עזוב, תביא לינק למקור.

זה סיפור שאני כתבתי.

מבקש את סליחתך.

אני תמיד נותן קרדיט וקישור אם אני מביא משהו שלא אני כתבתי.