בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

זיקית
לפני 14 שנים • 20 בנוב׳ 2009

ירוק אפור

זיקית • 20 בנוב׳ 2009
דע לך, כי בשעה זו ממש, מתקיימת ישיבה של הארגון נגד עורכי מגזינים מושחתים באתרי סאדו-מזוכיזם (או בקיצור ארגון ה-אגעממבסמ) ומתכננת משמרת מחאה, שביתת רעב ופניה לבג"צ על מנת שלא לאפשר לך להשחית בצורה חסרת תקדים ומבישה, את מוחותינו הטהורים.
לא נתן יד למחדלים המזוויעים, שאתה נוקט בהם כלפי ילדינו הרכים!
נבוא להורים שלך ונשפוך להם צבע על האוטו!
נשלח לך לעבודה מכתבי שיטנה אנונימיים ספוגים בבושם אנג'ל!
לא תפרסם סיפורים שלך, טובים ככל שיהיו!
לא תערוך את עילגי הכלוב!
הלאה המהפיכה!
ויוה רבולוסיון!
נילי ונילי
נילי ונילי • 20 בנוב׳ 2009
כלובי כתב/ה:
... התפקיד הזה שלעיתים נדמה ככפוי טובה.

טוב, זה כנראה האנדרסטייטמנט של המאה. לא להאמין איך (א)נשים התנסחו פה. פשוט לא להאמין. יש גבול לכמה חרא אפשר להאכיל בנאדם שבסה"כ בא לעשות טובה. השרשור הזה פשוט מגעיל אותי.

אני במקומו כבר מזמן הייתי מתפטרת. לא רוצים- לא צריך. נראה איך תאהבו כשהמגזין יחזור להיות מדבר ציה.

אחותופל קטה וחתולונת- לדעתי יש פה מקום להתנצלות פומבית. ההתקפה הזו עברה כל גבול.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 20 בנוב׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

אחותופל קטה וחתולונת- לדעתי יש פה מקום להתנצלות פומבית. ההתקפה הזו עברה כל גבול.
[/color]

למה, כי אני לא מסכימה איתך?
המלט
המלט • 20 בנוב׳ 2009
לעיתים רחוקות אנשים באמת מתייחסים לגוף הענין עצמו. הכל ענין של קליקות חברתיות.
שוטרת*

אוי נו באמת!

שוטרת* • 20 בנוב׳ 2009
כמה בלבולי מוח בשרשור אחד!

גם בתקופתה הנוסטלגית של אביגיל, בתקופת היובש הספרותי הגדולה , תמיד פורסמו כאן הסיפורים של האפור, ולרוב, כמה וכמה מסיפוריו בו זמנית. איך זה? איך זה שמאות על אלפי סיפורים נכתבו במשך שנים <צינית, כן?> ונדחקו אי שם במדבר השומם, ורק יצירותיו של האפרפר, שרדו ועברו את הסלקציה הנוראית עד לעמוד הראשון עוד לפני שהפך לעורך?
כי כנראה שכן. הוא כן בין הבודדים שיודע לכתוב, וזה שהוא החליט לקחת על עצמו (אלוהים יודע למה), את תפקיד העורך, אין זה אומר שהוא אמור לרדת למחתרת, או להגביל את עצמו בכמות.

היה כאן בילבול. "מראית עין" כתבו כאן, כשלמעשה היה צריך לכתוב "צרות עין".
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 בנוב׳ 2009
המלט כתב/ה:

לעיתים רחוקות אנשים באמת מאמינים שאנשים שמחזיקים בדעה אחרת משלהם, מאמינים בדעה הזו ללא שום שיקולים אחרים.

עוד לא שמעתי פה פעם אחת דיון אמיתי. יענו כזה שבו שני אנשים החליפו דעות מנוגדות ללא שום התייחסות לתחומים אחרים. כמובן שאין שום טעם להמשיך בדיון הזה. היחיד שצריך להחליט איך יתנהל בעתיד ועל סמך אילו שיקולים הוא ירוקאפור ואני מניחה שימים יגידו לנו מה הוא קבע ואילו סטנדרטים הוא גיבש. אני אשמח לקרוא חומר איכותי במגזין ואם להיות כנה, מעניין לי ת'תחת מי כתב אותו. ירוקאפור הוא לא ראש ועדת קישוט בכיתה ג' שצריך לתת מקום שווה ליצירות של כל התלמידים. יש בלוגים. יש פורומים. המגזין יכול וצריך, לטעמי, להכיל את המיטב של התוכן המתפרסם בכלוב.
נילי ונילי
המלט כתב/ה:

אני מציעה שאם יש לך משהו שאתה רוצה להגיד- פשוט תגיד ואל תחביא האשמות כלפיי תחת בשם הקוד הנודע "אנשים". נמאס לי שקוראים לי "אנשים" ואני בהחלט מסוגלת למחשבה ביקורתית עצמאית, על אף פנטזיות הרדיפה המופרעות שלך בנוגע לקליקות. להזכירך, זו אני שנתנה גילוי נאות לגבי היכרותי עם ג"ג, האיש והשחיתות, עוד בראשית השבוע לפני אי אלו עמודי שרשור. לא הייתי חייבת לבצע גילוי נאות. עשיתי אותו מיוזמתי.

מעבר לכך, המלט, בתור הבנאדם שקודם כל שלח תגובה ורק *אחר כך* הלך לספור- אני מציעה שתמנע מלתת עצות בכתיבת תגובות בפורום ל"אנשים" אחרים.
נילי ונילי
חתולונת1607 כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

[/color]

למה, כי אני לא מסכימה איתך?

כן, יקירה, בהחלט.
אני מחבבת את שתיכן מאוד, אבל לדעתי את ואחותופל עברתן פה כל גבול.

אתן חייבות להכנס בחזרה לפרופורציות.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 20 בנוב׳ 2009
אוקי, אני מקצין את עמדותיי. וזה לא לעשות "דווקא" חלילה. זה באמת מה שאני חושב ומאמין בו:

אני חושב שטוב, וראוי, ורצוי מאוד, שעורך משתמש במגזין כבמה להצגת יצירותיו.
שוסי
שוסי • 20 בנוב׳ 2009
טוב,
נשבעצ' לכם באמאמאשלי שניסיתי להמנע מלהכנס לדיון הנ"ל.
בעיקר בגלל שלא באמת מאוד איכפת לי מנושא הנידון,וכן גם בגלל דעתי המשוחדת ממילא,אני לא באמת טורחת להסתיר את חיבתי לירוק האפור.
עם זאת,כמו שאמרה הנילי,זה נהייה פשוט מגוחך.
אחותופול,בדרכ אני מאוד נהינת מהדרך הייחודית שלך לצאת מהמיינסטרים,להביע דעה גם כשהיא מאוד לא מקובלת ולהלחם עליה.
אבל ספיציפית כאן,ההתלהמות פשוט אינה במקומה.
העובדות הן שמדובר בסהכ במעשה התנדבותי,מנהל האתר בחר אותו והוא בניגוד אליכם רבותי,כן שומר על רמת דיון נאותה.

וקטה,די להיות ערס מקלדת,אתה יכול יותר,אני יודעת.