בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 20 בנוב׳ 2009
בלוסום​(לא בעסק) • 20 בנוב׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

אחותופל קטה וחתולונת- לדעתי יש פה מקום להתנצלות פומבית. ההתקפה הזו עברה כל גבול.
[/color]

למה, כי אני לא מסכימה איתך?

כן, יקירה, בהחלט.
אני מחבבת את שתיכן מאוד, אבל לדעתי את ואחותופל עברתן פה כל גבול.

אתן חייבות להכנס בחזרה לפרופורציות.

מצטערת, אבל אני לא חושבת שזה בסדר, בהתחשב בכמות הסיפורים שהוא מקבל, שהוא יפרסם את עצמו על חשבון אחרים. הוא בהחלט יכול ליצור טור העורך, אין בכך שום פסול. אבל יש פה הרבה יוצרים מעולים - והסיבה היחידה שיש יותר יצירות שלו כרגע היא כי הוא העורך. בעיני זה טעם לפגם, ואני לא מתנצלת על הבעת דעתי.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 בנוב׳ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

אחותופל קטה וחתולונת- לדעתי יש פה מקום להתנצלות פומבית. ההתקפה הזו עברה כל גבול.
[/color]

כן, יקירה, בהחלט.

מצטערת, אבל אני לא חושבת שזה בסדר, בהתחשב בכמות הסיפורים שהוא מקבל, שהוא יפרסם את עצמו על חשבון אחרים. הוא בהחלט יכול ליצור טור העורך, אין בכך שום פסול. אבל יש פה הרבה יוצרים מעולים - והסיבה היחידה שיש יותר יצירות שלו כרגע היא כי הוא העורך. בעיני זה טעם לפגם, ואני לא מתנצלת על הבעת דעתי.

איזה אחרים חתולונת? על חשבון איזה אחרים?
האם כל יצירה שנשלחת למגזין צריכה להתפרסם? כי גם זו שאלה. ואם היצירות טובות הן, מה רע שיתפרסמו? השאלה היא איזה מגזין אנחנו רוצות. איכותי או קהילתי? שתי התשובות לגיטימיות. כרגע ירוקאפור הוא העורך והוא (כנראה. תכל'ס, אין לי באמת מושג) מעדיף את הגישה האיכותית. תבוא מי שתבוא אחריו תעדיף משהו אחר.
קודם המגזין היה משותק, עכשיו הוא עובד. עכשיו הסיכוי של אותם כותבים אלמונים להתפרסם הוא הרבה יותר גבוה. מה את רוצה?
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 20 בנוב׳ 2009
פרלין כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

[/color]

כן, יקירה, בהחלט.

האם כל יצירה שנשלחת למגזין צריכה להתפרסם? כי גם זו שאלה. ואם היצירות טובות הן, מה רע שיתפרסמו? השאלה היא איזה מגזין אנחנו רוצות. איכותי או קהילתי? שתי התשובות לגיטימיות. כרגע ירוקאפור הוא העורך והוא (כנראה. תכל'ס, אין לי באמת מושג) מעדיף את הגישה האיכותית. תבוא מי שתבוא אחריו תעדיף משהו אחר.
קודם המגזין היה משותק, עכשיו הוא עובד. עכשיו הסיכוי של אותם כותבים אלמונים להתפרסם הוא הרבה יותר גבוה. מה את רוצה?

שהעורך יתן *קודם כל* צ'אנס לכל הסיפורים ששוכבים בתיבה מהזמן שהמגזין לא זז, ורק אחר כך לסיפורים שלו.
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 20 בנוב׳ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

[/color]

כן, יקירה, בהחלט.

שהעורך יתן *קודם כל* צ'אנס לכל הסיפורים ששוכבים בתיבה מהזמן שהמגזין לא זז, ורק אחר כך לסיפורים שלו.

סתם לדעת, מאין לך מה יש לו במגירה?
אם את מתכוונת ליצירות שאת שלחת אז סורי, גם אני חושב שהכתיבה שלך מזעזעת.
המלט
המלט • 20 בנוב׳ 2009
fog כתב/ה:
אוקי, אני מקצין את עמדותיי. וזה לא לעשות "דווקא" חלילה. זה באמת מה שאני חושב ומאמין בו:

אני חושב שטוב, וראוי, ורצוי מאוד, שעורך משתמש במגזין כבמה להצגת יצירותיו.

אתה יכול לנמק? כי המגזין זו הבמה הספרותית ה*יחידה* שאני מכיר בה העורך משתמש באופן בוטה כפלטפורמה ליצירות שלו, שלפי טעמי די משעממות.

ואם כבר סופרים -- אז בפרק השליטה הנשית בזמן האחרון יש לו שלושה סיפורים נוספים. באמת
נראה לך סביר שהעורך יפרסם שישה סיפורים במגזין בזמן האחרון?? ג"ג כתב קודם שהגזמנו. אני
באמת ובתמים מאמין שג"ג הגזים. הגזים לגמרי. אין שום הצדקה סבירה להתנהגות כזו מצד העורך.
וגוף הענין פשוט צועק מרוב שימוש פרטי במגזין לצרכי פירסום עצמי. ולצורך הגילוי הנאות: אני לא
מכיר את ג"ג, מעולם לא דיברתי איתו ואין לי שומדבר נגד אף אחד. נהפוך הוא.
אדם'

סערה בכוס מים

אדם' • 20 בנוב׳ 2009
כמו כמעט כל דבר בכלוב, גם העניין הזה יצא לחלוטין מפרופורציות, אבל העיקר שיש במה להתעסק,
אז הנה ה-25 סנט שלי.
מעולם עד הכניסה לאשכול זה לא קראתי את המגזין (אני מפסיד משהו?) ואין לי מושג מי זה ירוק-אפור (ניק נוסף של מוש הולך לפסיכולוג?), אבל כנראה שיש כאן כמה אנשים שכן עושים את זה, ויתכן שגם כותבים דבר או שניים בתקווה שיתפרסמו, וכשזה לא קורה, ריבוי הפרסומים של העורך עצמו מפריע להם. לגיטימי.
יכול להיות שהפרסומים שלהם אינם איכותיים ואינם ראויים לפרסום, אני אינני יודע, ואני גם לא בטוח שמי מבין אלו שהגנו על הירוק-אפור כאן יודעים, אם כי יתכן, שבגלל שעינם שזפה את ישבנו, או מסיבות אחרות של הכרות איתו וכיוצא באלה, הם החליטו שהם סומכים על דעתו המקצועית, תהא אשר תהא. גם זו דעה לגיטימית כמובן.
מה שכן, בסופו של דבר הכל עניין של מידתיות. אם מתוך עשרה פרסומים, שמונה יהיו פרי עטו של העורך, זה יהיה כמובן בלתי מתקבל על הדעת, כי גם אם לכם לא ברור מה יוצא לו מזה, כנראה בהחלט שיוצא לו, אחרת הוא לא היה עושה את זה. מצד שני, אם הוא יפרסם מאמר/סיפור אחד אני מניח שזה לא יצרום לאף אחד. בשורה התחתונה, אני חושב שהעורך צריך להפנים את ההערות שהופנו אליו ולהיות מעט יותר רגיש, גם בתגובות בפורומים, כלפי יתר הכותבים.
מה שיותר מפריע לי זה דווקא הנסיונות לסתימת פיות כאן על ידי נילי ונילי (הנה, אמרתי נילי ונילי ולא אנשים icon_razz.gif) בדרך של דרישה להתנצלויות. על מה בדיוק להתנצל? על זה שהם התלוננו על משהו שמפריע להם (בשפה נקייה בהרבה מרוב הפעמים שקראתי אותך כותבת בפורומים)?

*אדם נטול הקליקות, שלמרבה הצער לא זכה להכיר את פניו או ישבנו של אף אחד מהכותבים באשכול הזה icon_sad.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 בנוב׳ 2009
[quote="המלט"]
fog כתב/ה:
אוקי, אני מקצין את עמדותיי. וזה לא לעשות "דווקא" חלילה. זה באמת מה שאני חושב ומאמין בו:

אני חושב שטוב, וראוי, ורצוי מאוד, שעורך משתמש במגזין כבמה להצגת יצירותיו.

אתה יכול לנמק? כי המגזין זו הבמה הספרותית ה*יחידה* שאני מכיר בה העורך משתמש באופן בוטה כפלטפורמה ליצירות שלו, שלפי טעמי די משעממות.

ואם כבר סופרים -- אז בפרק השליטה הנשית בזמן האחרון יש לו שלושה סיפורים נוספים. באמת
נראה לך סביר שהעורך יפרסם שישה סיפורים במגזין בזמן האחרון??

המלט, לפחות לפי הבנתי אלה סיפורים שפורסמו עוד לפני שהוא הפך לעורך. תבדוק ת'תאריך.
אבל אני שותקת מעכשיו. אדם פה מעלי סיכם הכל כל כך יפה. כה לחי אדם! אתה יכול להיות סוגר השרשורים הרשמי של הכלוב אם אתה רוצה. אני אצביע לך.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 20 בנוב׳ 2009
המלט כתב/ה:

ההודעה שלך למעלה היא במה ספרותית, ובחתימה שלך יש "פרסום בוטה" ליצירה שלך בבלוג... icon_smile.gif

לא משנה. המלט, הנקודה היא ששלוש מתוך עשר, או שש מתוך (תגיד לי כמה) זה לא מפריע, אלא רק מעשיר.

זה עיניין של השקפה. אם רוצים להסתכל על העיניין שלילי, וממש מתאמצים, אז אפשר לקרוא לאופן שבו העורך משתמש במגזין כפלטפורמה ליצירות שלו, כ"בוטה" וכ"פרסום".

אם לא, אם מוכנים להסתכל על הדברים בצורה חיובית, אז אפשר לחייך, ולהגיד העורך, שסוף סוף עורך את המגזין, ובוחר לשים גם מעט יצירות שלו, כי הוא רוצה שאנשים יראו מה הוא כתב.
זה אחלה בעיניי.

ואפילו נראה לי שאין פה בכלל קליקות, וכל אחד כותב את מה שהוא באמת חושב.
המלט
המלט • 20 בנוב׳ 2009
fog כתב/ה:
המלט כתב/ה:

ההודעה שלך למעלה היא במה ספרותית, ובחתימה שלך יש הפנייה ליצירה שלך בבלוג... icon_smile.gif

לא משנה. המלט, הנקודה היא ששלוש מתוך עשר, או שש מתוך (תגיד לי כמה) זה לא מפריע, אלא רק מעשיר.

זה עיניין של השקפה. אם רוצים להסתכל על העיניין שלילי, וממש מתאמצים, אז אפשר לקרוא לאופן שבו העורך משתמש במגזין כפלטפורמה ליצירות שלו, כ"בוטה" וכ"פרסום".

אם לא, אם מוכנים להסתכל על הדברים בצורה חיובית, אז אפשר לחייך, ולהגיד העורך, שסוף סוף עורך את המגזין, ובוחר לשים גם מעט יצירות שלו, כי הוא רוצה שאנשים יראו מה הוא כתב.
זה אחלה בעיניי.

ואפילו נראה לי שאין פה בכלל קליקות, וכל אחד כותב את מה שהוא באמת חושב.

אני לא חושב שזו שאלה של 'חיובי' או 'שלילי' -- וזהו לדעתי פח קטן שאחדים נופלים בו, ואז מתחיל קרב תגובות שלם. אני חושב שזו שאלה של 'מידתיות', כמו שציין אדם. לדעתי -- אין מידתיות בכמות הפירסומים של ג"ג. לדעתך -- יש. הנה, הבענו את מה שאנחנו באמת חושבים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת נוב' 21, 2009 12:29 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
אחותופל

לא מתנצלת ולא נעליים

אחותופל • 20 בנוב׳ 2009
נילי ונילי, גילוי נאות: גם אני מחבבת אותך מאוד, אבל אם תסתכלי בהודעה הראשונה שלי (אי שם בעמוד 3) שפתחה את כל זה - לטעמי זו היתה הודעה מנומסת שהביעה תהייה על הנושא, לא רציתי להתלהם ולהטיח האשמות כי היתה לי הערכה (שכבר נמוגה לחלוטין מאז) לגריי גרין. התגובות שלו לעומת זאת היו נגועות בכל החוליים של מה שהוא קורא: "כתיבה פחדנית בפורום" - נתחיל מכך שלא התייחס עניינית לתהייה, נתן תשובות לא מספקות והשתמש בטכניקת "פלירטוט וצחוקים עם חברות כדי להסיט את תשומת הלב מהנושא" השקופה. כאשר החזרתי את תשומת הלב לנושא (עדיין נחמדה, אבל קצת פחות) הוא ענה בצורה יהירה ודוחה, האשים בהתחסדות, ובהתקף מגלומניה קצר דרש שלא יועלו תגובות נוספות בשרשור זה. והכי לא יאומן, שעדיין הגיב בצורה כה בלתי עניינית ויהירה: עם הטענה השחוקה על מחסור בחומרים, כאילו הוא הכותב המוכשר היחידי שקיים.

אני כן מסכימה עם טענתו של המלט לגבי קליקות, ואף אגדיל ואומר שאני חושבת שאם לא הייתן חברות, לא היית יוצאת להגנתו בצורה כזו ואף מתאמצת להשעות את היושר המתבקש בשביל שתוכלי לתמוך בו.

ובכלל, אני באמת מתפעלת מהכיפופים המחשבתיים שנעשים פה ע"י חלק מהאנשים בשביל להצדיק אותו. לא יאומן! חבר, חבר, אבל מכאן ועד להצדיק את ההגזמה הפראית שלו עם הפרסומים העצמיים, הדרך ארוכה.
ובכלל, כל השרשור הארכני הזה היה נמנע אילו גריי גרין היה נוהג בצניעות המתבקשת ומפנים את הטענות (הבאמת צודקות) שהושמעו כנגדו. אבל לא! הוא ממשיך בשלו.
אז על מה יש לי להתנצל בכלל? על כך שהעליתי טענה עניינית (ובשפה נאותה) שזכתה בתחילה להתעלמות ואח"כ לבוז וזלזול מצד חברך ה"עורך"?

לפי החישוב שלי אגב, אחד משני הסיפורים הבאים שצריך להתפרסם הוא של ג'וני קייב (הכפול של העורך, למי שלא הבינה עד עכשיו)... כי זו החוקיות עד עכשיו: מתוך חמישה סיפורים ב"ראשי" תמיד יש אחד של גריי ואחד של ג'וני... ואני בטוחה שג'וני לא יאכזב אותנו! הרי אם יש משהו שהבנתי כבר זה שאין לו אלוהים...