סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדות אמיתית

חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
לפני 14 שנים • 30 בנוב׳ 2009
מקרים שכאלה גורמים לי להאמין קצת פחות במערכת המשפט.
איכשהו, כאדם לא אלים לחלוטין שלא מאמין אפילו בהרמת קול, קשה לי להשתחרר מהתחושה שיש מקרים, כמו זה, בהם שהייה של כמה שנים בכלא לא תשנה כלום והפתרון האמיתי צריך להגיע מלווה באלימות ברוטאלית מתפרצת, כזו שמשאירה צלעות סדוקות, שיניים שבורות ואישונים מנופחים.
walking dead
לפני 14 שנים • 30 בנוב׳ 2009
walking dead • 30 בנוב׳ 2009
מה הקשר של זה לבדס"מ?

לו רק היה עונש מוות בישראל.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 14 שנים • 1 בדצמ׳ 2009

עונש מוות?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 1 בדצמ׳ 2009
הנה, בארצות הברית יש עונש מוות - האם הוא מקטין את הפשיעה האלימה שם?
אפשר למצוא מספיק מחקרים המראים שמעבר לעובדה הפשוטה שעונש מוות איננו הפיך (כמו במקרים של כליאה) הנענשים בו משתייכים ברובם לשכבות חברתיות מאד מסוימות, בזמן שמרבית פושעי העבירות הכלכליות משתייכים לשכבה חברתית אחרת...

ומהצד השני ישנן מדינות עם רמות פשיעה נמוכות וללא עונש מוות.

כך שבעיני, עונש מוות לא היה וכנראה לא יהיה גורם מרתיע, אלא יותר ריטואל שבא לשרת צרכים אחרים.

icon_evil.gif
רפאל
לפני 14 שנים • 7 בדצמ׳ 2009
רפאל • 7 בדצמ׳ 2009
חתול צללים כתב/ה:
איכשהו, כאדם לא אלים לחלוטין שלא מאמין אפילו בהרמת קול, קשה לי להשתחרר מהתחושה שיש מקרים, כמו זה, בהם שהייה של כמה שנים בכלא לא תשנה כלום והפתרון האמיתי צריך להגיע מלווה באלימות ברוטאלית מתפרצת, כזו שמשאירה צלעות סדוקות, שיניים שבורות ואישונים מנופחים.

ניכר מתשובתך שאינך אדם אלים.
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
לפני 14 שנים • 8 בדצמ׳ 2009
רפאל כתב/ה:
חתול צללים כתב/ה:

ניכר מתשובתך שאינך אדם אלים.

icon_lol.gif
פיני​(נשלט)
לפני 14 שנים • 10 בדצמ׳ 2009
פיני​(נשלט) • 10 בדצמ׳ 2009
גועל נפש ולא קשור לBDSM