לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היות וזה יום האיידס הבינלאומי

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 1 בדצמ׳ 2009

היות וזה יום האיידס הבינלאומי

בלוסום​(לא בעסק) • 1 בדצמ׳ 2009
אני מעלה פה נושא כאוב: מין בטוח.

עד כמה אתם עושים את המין שלכם בטוח? אילו מהפעילויות המיניות שלכם אתם עושים בטוחות?

(נכתב בלשון זכר אך מתייחס גם לנקבות)

אני יודעת על עצמי שהתחלתי ממש ברע, כלומר את המין ה"רגיל" היתי עושה מוגן, אבל אוראלי לא. כיום, עם כל הצער והיגון, אני חשובה לי יותר מאיזה בחור והטעם שלו בפה שלי (ולא התכוונתי לבליעה, זה לגמרי מחוץ לתחום).

אז...מה אתכם? (:
פרלין​(נשלטת){ש}

!!

פרלין​(נשלטת){ש} • 1 בדצמ׳ 2009
למה מין אוראלי צריך לעשות עם קונדום?
במה אפשר להידבק?

נראה לי כל כך מבאס, אלוהים!
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

לרשימה והסברים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 1 בדצמ׳ 2009
הנפוצות ביותר הן:
איידס

דלקת כבד נגיפית B

הרפס

זיבה (גונוריאה)

טריכומוניאזיס

יבלות באברי המין (קונדילומה)

כלמידיה

עגבת (סיפיליס)

לעוד פרטים, מומלץ לקרוא כאן - http://www.health.gov.il/Download/pages/SexDurex.pdf

מבאס? כן, אבל אם לא מדובר בבן/ת זוג קבוע שמקיימים יחסים לא מוגנים רק איתך ואינם נגועים כבר באחת מכל המחלות הללו, עדיף להשקיע עוד כמה שקלים ושניות ולהיות מוגנים.

עוד פרטים ורשימת מרפאות שבהן ניתן להיבדק ולקבל מידע כאן - http://www.health.gov.il/pages/default.asp?maincat=50&catId=270&PageId=1995

[ לצערי, חלק מהעמודים לא עולים היטב עם FireFox - משרד הבריאות כנראה חושב שמי שמשתמשים בפיירפוקס כבר יודעים לדאוג לבריאותם או יודעים להעלות את הפלאג-אין של האקספלורר ]

icon_twisted.gif
לילי ש'
לילי ש' • 1 בדצמ׳ 2009
בתור בנאדם שלא מעשן או עושה סמים כלשהם, מפחד מספורט אתגרי ונוהג על 80 באיילון אני מרשה לעצמי לא לעשות לעולם מין אוראלי עם קונדום. לא עלה על דעתי אפילו.

השאר כן עם קונדום, אם כי אני מודה שכשזה לא היווה סכנת הריון, כן ויתרתי עליו לפעמים.
wsxqaz

מין בטוח

wsxqaz • 1 בדצמ׳ 2009
לעולם לעולם לעולם, עם קונדום, הפעם האחרונה שקיימתי יחסים ללא קונדום היתה לפני משהו כמו 6 שנים והיתה עם החבר הקבוע שלי דאז.

יחד עם זאת הסיכון להדבק באיידס מקיום יחסים אורליים, הוא כ-2% (לצערי אני לא מוצאת לזה סימוכין באינטרנט, אבל כן מצאתי מקומות בהם נכתב כי הסיכון נמוך יותר
למשל כאן : http://www.infomed.co.il/questions/q_042709_5.asp)
שזה הסיכון שאני באופן אישי מוכנה לקחת לעצמי, בליעה של הזרע אגב, מעלה את הסיכון מאוד ולכן אני לא בולעת (וזה משמש תירוץ מאוד נוח icon_smile.gif)

(ואגב, גם אני בתור אחת שלא שותה לא מעשנת, לא לוקחת סמים ולא נוסעת מהר בכביש (אולי המחסור שלי ברישון הניגה קשור לזה), מרשה לעצמי לקיים מין אורלי ללא קונדום...)
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

הממממ, מוזר

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 1 בדצמ׳ 2009
למה לטרוח בנושאים פעוטים כמו חגורת בטיחות ומהירות בכביש?

הרי הסטטיסטיקה של הלישכה המרכזית קובעת שמתאונות דרכים מתים רק 7 אנשים לכל 100,000 תושבים, וזה שיעור תמות הרבה יותר נמוך מאותם 2% שציטטת?

כל המאמץ הזה עלול להעלות לך את לחץ הדם ולגרום למאמצים קשים למערכת הקרדיו-וסקולרית (152 מקרי מוות לכל 100,000 תושבים)...

[ לחובבי הביבליוגרפיה, היפוכונדרים ובעלי/ות פטיש למספרים - http://www.cbs.gov.il/shnaton60/st03_29x.pdf ]
wsxqaz
לפני 14 שנים • 2 בדצמ׳ 2009

Re: הממממ, מוזר

wsxqaz • 2 בדצמ׳ 2009
Dan_Kap כתב/ה:
למה לטרוח בנושאים פעוטים כמו חגורת בטיחות ומהירות בכביש?

הרי הסטטיסטיקה של הלישכה המרכזית קובעת שמתאונות דרכים מתים רק 7 אנשים לכל 100,000 תושבים, וזה שיעור תמות הרבה יותר נמוך מאותם 2% שציטטת?

כל המאמץ הזה עלול להעלות לך את לחץ הדם ולגרום למאמצים קשים למערכת הקרדיו-וסקולרית (152 מקרי מוות לכל 100,000 תושבים)...

[ לחובבי הביבליוגרפיה, היפוכונדרים ובעלי/ות פטיש למספרים - http://www.cbs.gov.il/shnaton60/st03_29x.pdf ]

לחגור חגורת בטיחות אני דווקא חוגרת (ראיתי יותר מדי אנשים מגורדים על הכביש)
לחץ הדם גבוה כבר בשל נטייה גנטית או פגם גנטי איך שתרצה לקרוא לזה)

ולכל אחד מגיע את החטא שלו, כנראה שזה שלי...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 2 בדצמ׳ 2009
לא מזדיינת בלי קונדום, בלי תירוצים ובלי יוצאים מן הכלל.

מין אוראלי - לא שמה קונדום, אבל גם לא עושה כמין מזדמן. אמנם זה לא 100%, אבל... נו... icon_redface.gif
אדם'
לפני 14 שנים • 11 בדצמ׳ 2009
אדם' • 11 בדצמ׳ 2009
חדירות אנאליות או ואגינליות- עם קונדום, תמיד, עד לביצוע בדיקה כמובן. אח"כ חוגגים icon_razz.gif
מין אוראלי עם קונדום? איך אני אמור לרדת למישי עם קונדום בדיוק? (אגב במין אוראלי זה שנותן אותו נמצא בסיכון גבוה יותר להידבק במחלות מאשר זה שמקבל אותו).
ואיך מישי אמורה לרדת לי כשקונדום על הזין שלי? זה לא מגעיל? העניין הוא להנות גם מהסקס לא?...
ואגב, יותר ממישי אחת, יותר משתיים, ואפילו יותר משלוש (מעבר לזה אני לא מתחייב!), גם מהכלוב, רצו שאקיים איתן סקס מלא בלי קונדום. סרבתי כמובן. אולי בגלל שהן ידעו שאסרב הן הציעו את זה icon_wink.gif
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 11 בדצמ׳ 2009
בלוסום​(לא בעסק) • 11 בדצמ׳ 2009
אדם' כתב/ה:
חדירות אנאליות או ואגינליות- עם קונדום, תמיד, עד לביצוע בדיקה כמובן. אח"כ חוגגים icon_razz.gif
מין אוראלי עם קונדום? איך אני אמור לרדת למישי עם קונדום בדיוק? (אגב במין אוראלי זה שנותן אותו נמצא בסיכון גבוה יותר להידבק במחלות מאשר זה שמקבל אותו).
ואיך מישי אמורה לרדת לי כשקונדום על הזין שלי? זה לא מגעיל? העניין הוא להנות גם מהסקס לא?...
ואגב, יותר ממישי אחת, יותר משתיים, ואפילו יותר משלוש (מעבר לזה אני לא מתחייב!), גם מהכלוב, רצו שאקיים איתן סקס מלא בלי קונדום. סרבתי כמובן. אולי בגלל שהן ידעו שאסרב הן הציעו את זה icon_wink.gif

לגבי לרדת לה - יש סכר פה שעושים מאגודל של כפפת מנתחים או מקונדום.

לגבי לרדת לגבר עם קונדום - הנאה זה דבר שובי דובי נחמד, אבל החיים שלי והבריאות שלי קצת יותר חשובים. קצת. יש קונדומים בטעמים, כך שהבעיה פתירה.