סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוקן

נוריתE
לפני 14 שנים • 13 בנוב׳ 2009
נוריתE • 13 בנוב׳ 2009
האינטמיות הזאת
שלא לדבר על איזה שהוא איבוד או ויתור על עכבות..

משפילה מבט,מסמיקה, כןכן

flower3.gif
הפוכית​(נשלטת){MasterMaor}
לפני 14 שנים • 13 בנוב׳ 2009
Devil's Angel כתב/ה:

שתדעי לך, אחר כך כבר אי אפשר להמשיך כאילו קודם.
ההיפר אינטימיות הזו פתחה לכם דלת לשלב אחר ביחסים
.

מסכימה איתך לחלוטין ,

ואם היא כבר שם הינה זכתה באינטימיות שמעטים בכלל מודעים לה .
בת אדם
לפני 14 שנים • 28 בנוב׳ 2009

לא יודעת מניסיון ..

בת אדם • 28 בנוב׳ 2009
אבל נשמע שנפתחת בפניו.
וזה בהחלט ראוי להערכה.
Dark madness​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 12 בדצמ׳ 2009

אהבתי

Dark madness​(מתחלף) • 12 בדצמ׳ 2009
נשמע כמו אינטימיות שתוליד לך עולם חדש ומשכר...

בהצלחה.
Dark madness​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 12 בדצמ׳ 2009

אהבתי

Dark madness​(מתחלף) • 12 בדצמ׳ 2009
נשמע כמו אינטימיות שתוליד לך עולם חדש ומשכר...

בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
אחותופל
לפני 14 שנים • 14 בדצמ׳ 2009
אחותופל • 14 בדצמ׳ 2009
לא הבנתי. מה החוויה המדהימה?
הרמה החדשה של אינטימיות שהגיעו אליה ולכן רמה חדשה ביחסים, או העובדה שהיתה כאן השפלה מטורפת ברמות?

מנקודת המבט שלי (שנגעלת מסיטואציה בה אהיה קרובה כל כך פיסית למישהי שמחרבנת - אפילו אם זה החוקן השני שלה כבר), יש כמה אופציות:

1. שהשולט אכן נגעל, אבל רוצה להשפיל את ההשפלה האולטימטיבית של הסאבית שלו ולכן מורה לה להתרוקן בפניו.
2. שלשולט עושה את זה - לראות חירבונים מקרוב.
3. שהשולט כל כך אוהב את הסאבית שלו, שהוא מבקש להגיע איתה לדרגת אינטימיות גבוהה מאוד ולכן יכול ל"הכיל" את המראות, הקולות והריחות הקשים.

נשמע מרוב התגובות שרוב הנשים ראו את האופציה השלישית כזו שהניעה את הסיפור הזה. אבל אם זה כך, אני עצמי לא מבינה את זה (כאמור, כי אותי זה דוחה) למה זה הרבה יותר אינטימי? למה בכלל צריך להגיע למצבים כאלה - של דברים פרטיים שבכוח נעשים לחלק מהזוגיות? אם זה מגרה מינית או מהווה עוד פן של השפלה - את זה אני יכולה להבין. אבל לצפות במישהי מחרבנת כאקט רומנטי או אינטימי? אני פשוט לא מבינה את זה... מה רומנטי/אינטימי בזה?
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 14 בדצמ׳ 2009
אחותופל כתב/ה:
הרמה החדשה של אינטימיות שהגיעו אליה ולכן רמה חדשה ביחסים, או העובדה שהיתה כאן השפלה מטורפת ברמות?

מנקודת המבט שלי (שנגעלת מסיטואציה בה אהיה קרובה כל כך פיסית למישהי שמחרבנת - אפילו אם זה החוקן השני שלה כבר), יש כמה אופציות:

1. שהשולט אכן נגעל, אבל רוצה להשפיל את ההשפלה האולטימטיבית של הסאבית שלו ולכן מורה לה להתרוקן בפניו.
3. שהשולט כל כך אוהב את הסאבית שלו, שהוא מבקש להגיע איתה לדרגת אינטימיות גבוהה מאוד ולכן יכול ל"הכיל" את המראות, הקולות והריחות הקשים.

נשמע מרוב התגובות שרוב הנשים ראו את האופציה השלישית כזו שהניעה את הסיפור הזה. אבל אם זה כך, אני עצמי לא מבינה את זה (כאמור, כי אותי זה דוחה) למה זה הרבה יותר אינטימי? למה בכלל צריך להגיע למצבים כאלה - של דברים פרטיים שבכוח נעשים לחלק מהזוגיות? אם זה מגרה מינית או מהווה עוד פן של השפלה - את זה אני יכולה להבין. אבל לצפות במישהי מחרבנת כאקט רומנטי או אינטימי? אני פשוט לא מבינה את זה... מה רומנטי/אינטימי בזה?

אינטימיות מטבעה היא התמוססות של המחיצות בין שני אנשים. עם זאת, כל אינטימיות כוללת תחומים שעדיין נפרדים מהצד השני, מסיבות של טאבו חברתי או אישי או סתם חוסר עניין.
אני מבינה מה את אומרת, אבל אני חושבת שאת מסתכלת יותר מדי על הדבר עצמו (קקי עם מים חמים) ופחות מדי על המשמעות הסימבולית והרגשות שהיו מעורבים בעניין.
באותה מידה, למה אני אוהבת שמשתינים עלי? (לא כולם, רק אדם אחד מיוחד) - זה כי אני אוהבת פיפי? שתן עושה לי חרמנות? לא, זה בגלל שזה דבר שבאופן חד מציין את המקום השונה שאנו נמצאים בו - הוא משתין עלי, אני מושתנת. הפיפי הוא רק בונוס שעוזר לי להתחמם במקלחת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אחותופל כתב/ה:

אני דווקא מבינה את זה מאד בקלות, הגם שאני ממש לא בקטע.
כי יש בזה משהו מאד שובר מחיצות. כי בין שני בני אדם שחיים יחד, תמיד יש מידה מסויימת, גם אם מזערית, של מרחק. תמיד יהיה משהו שבו הם מופרדים - מידה סמלית של פרטיות - הדלת של השרותים, למשל.
זה לקחת לסאב/ית את הדבר הכי פרטי, הכי אינטימי, וגם אותו להפקיע. לא להותיר לה מקום שהוא רק שלה, מקום שסגור בפני השולט.
או, זה לקחת את מה שבאופן אוטומטי כמעט היא מבקשת להסתיר, את מה שלא נעים לה ומביך אותה - ולשבור את המבוכה. מול השולט אין "מביך", אין "מתביישת".
או, זה לומר - כשזה שלך, זה לא מגעיל אותי. שום דבר שקשור בך לא יכול להגעיל אותי.
באופן אישי אני מזדהה עם האחרון דווקא.

אולי יש כאלה שיפרשו את מה שכתבתי כאן כהשפלה, אבל בעיני זה בדיוק ההיפך. זה לקחת משהו שהוא כאילו משפיל, ולהפשיט אותו מהאסוציאציות הנלוות אליו. להפוך אותו ל"בסדר".לשבור טאבו, לשבור תגובה אוטומטית. בעיני זה מקסים.

ועוד משהו: יתכן והאינטימיות החדשה נוצרת לא מעצם הפעולה המסויימת הזאת, אלא מעצם זה שנעשה משהו שהיה נפשית קשה, משהו שדרש ממנה התגברות עצמית, שהיא חשבה לפני כן שלא תהיה מסוגלת, ובכל זאת הייתה מסוגלת. כשעושים את זה בכח, זה יכול להיות נורא. אבל אם המוכנות קיימת, אם זה לא יותר ממה שהיא יכולה להתמודד איתו, תחושת הקתרזיס היא משכרת.

כמובן שאפשר פשוט להשתמש בזה לצרכי השפלה, שגם זה סבבה. אותי באופן אישי לא מושך בכלל בכלל, אבל מי שמתאים לו שיהיה לו בכיף. אבל יש גם את זה. זה לא חייב להיות זה, אבל זה יכול להיות גם זה.
astaro
astaro • 14 בדצמ׳ 2009
אחותופל כתב/ה:

זה לא השפיל אותה, היא נהנתה וגדלה מזה. זאת לא הייתה השפלה. מעבר לזה... יולי כבר אמרה הכל.