לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה

הוא​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 באפר׳ 2004

ירשה לי

הוא​(שולט) • 4 באפר׳ 2004
לרדת לפסים אישיים לא ענין של להסכים
אתה אנס פוטנציאלי
טפל בעצמך
loren

Re: ירשה לי

loren • 4 באפר׳ 2004
[quote="הוא"]לרדת לפסים אישיים לא ענין של להסכים
אתה אנס פוטנציאלי
טפל בעצמך[/quo

הוא......... לא צריך להסחף. אם היית קורא את אביר לא רק כאן היית מבין שמדובר באדם מאוד רציני ורגיש. אני חושבת שהוא הסביר את עצמו לא רע. זו דעתו. אנחנו יכולים לא להסכים, או כן. אבל להגיד אנס????
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 4 באפר׳ 2004
האביר כתב/ה:
תאייך,נריסתי,כחול אשר על שפת הים לרוב....
נסכם את הקונפרונטציה הקטנה בלהסכים שלא להסכים,ובחג שמח....

נו.. מה חדש? icon_wink.gif icon_lol.gif

חג שמח וקסום לך, האביר
moonstone​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 5 באפר׳ 2004
moonstone​(נשלטת) • 5 באפר׳ 2004
נריסה אהובה ויקרה...
ערב חג... בואי נשמח ליבנו ביין...הערב מותר לנו 4 כוסות!
רק בבקשה לפני שאת מתחילה לשתות, תסבירי לי למה בדיוק הוא מתכוון...
וגם אם לא אכפת לך... תגידי לי בבקשה:
להגיד לא פעם אחת זה כמו להגיד לא עשר פעמים?
חג שמח לכולם
אוהבת אותכם
(למרות שלא תמיד מסכימה עם כל מילה)
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 5 באפר׳ 2004
לי נראה ש"לא" אחד מספיק, חמדתי.
אבל אולי יש כאן מישהו שיכול להסביר למה? האם להתעלם מ"לא" זה כמו לקחת שליטה כשהיא לא ניתנת?
חצי אדון
חצי אדון • 5 באפר׳ 2004
בואו נסכם ששליטה לוקחתנים.

מה..לא מצחיק? icon_redface.gif

האביר​(שולט)
האביר​(שולט) • 5 באפר׳ 2004
טוב,נדמה לי שמתבקש הסבר נוסף ופרטני יותר.
כשאמרתי שהאדון לוקח....לחלוטין לא כיוונתי לאלמנט של כפייה.
הלקיחה לה כיוונתי הנה לקיחה מנטלית שבמשחק המקדים..(יש שקוראים לזה טיזינג או פור-פליי..)
סאבית אמיתית,לדעתי,אשר בעקבות תכתובת או שיחות טלפוניות חשה שרוצה את האדון(ובדגש על רוצה),היתה מרוצה לו האדון היה דומיננטי בשיחות ונוטל לידיו את המושכות.או אז,תתמסר לו בכל רמ'ח אבריה ושס'ה גידיה ותתן לו את אותה השליטה אליה ועליה היא עורגת וחומדת.
ואדגים ברוח הדוגמאות שהעלו כאן:
מסירת שליטה זהו מצב בו ,לדוגמא,שואל האדון הפוטנציאלי את הסאבית ,בדחילו ורחימו,אם מותר לו לבקש ממנה ,באופן מנומס,לרדת על ארבע בשיחה ולהיות הכלבה שלו...ואז אם אכן הסכימה וירדה..הרי שזוהי הנתינה טרם הלקיחה...
לעומת זאת,לקיחת שליטה הנו מצב, בו תוך כדי שיחה יורה האדון לסאבית-רדי כלבה על ארבע ומיד!
במקרה כזה הסאבית יכולה או לנתק את השיחה,או לקלל אותו ולהישאר על שתיים,או להסביר לו שזה מוקדם מדי מבחינתה ,או,באופן מפתיע למדיי-לרדת כמו כלבה על ארבע..
יש לי תחושה עמומה ,שבבחירה בין שתי האפשרויות, יש לא מעט סאביות אשר מעדיפות את האפשרות השנייה.(תוך יכולת ,חד משמעית,כפי שהבהרתי קודם,לומר לא!).
ובהדגשה יתרה - מעבר למשחק המנטלי אשר דוגמאות ממנו הבאתי,כל מערכת מחייבת הסכמה הדדית וסימולטנית(נריסתי..) בין הצדדים.
חג שמח וכייפי לכולכם..
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 באפר׳ 2004
אם האופציות מנוסחות כך, אז כנראה ששליטה לא "נמסרת", ולו מהסיבה הפשוטה שכמעט אף סאבית לא תמסור את השליטה למי ששואל אותה אם אכפת לה לעשות לו בבקשה טובה אישית ולרדת על ארבע, כמובן רק אם לא קשה לה ואם אין לה משהו יותר טוב לעשות.

למה שקראת "לקיחת שליטה" אני קורא פשוט "שליטה". הבעיה ב"לקיחת שליטה" היא שמדובר לכאורה על משהו אקטיבי, בעוד במציאות אין שום דבר אקטיבי שהדום עושה כדי לגרום לסאבית המיועדת לרצות בו כאדון, כפי שכתבת (ועם החלק הזה אני מסכים). אף דום לא יוכל לתאר לך מה הוא עושה בדיוק שגורם לסאבית לרצות בו כאדונה, משום שאין דבר כזה. אם יש כימיה בדסמית, הסאבית תרצה בדום כאדונה (ואז אפשר אולי לומר שהיא מוסרת לו את השליטה, גם אם הוא צריך "לקחת" אותה כדי להתחיל לשלוט בפועל). אם אין - לא יעזור בית דין.
האביר​(שולט)
האביר​(שולט) • 5 באפר׳ 2004
לזואולופון-כיוונת היטב לדעתי ואני מסכים בהחלט עם כתיבתך...
תודה.
ים_yam​(לא בעסק)

איש חכם אמר לי פעם....

ים_yam​(לא בעסק) • 5 באפר׳ 2004
באהבה - שני הצדדים נהיים סאבים...

זכות קדימה מקבלים, גם שליטה.
יש פשוט את האנשים שרק מבט חטוף בהם גורם לך לרצות לתת את עצמך בידיהם.
ויש את האנשים שגורמים לך להתמרד, ויש כל כך הרבה אפשרויות אחרות...
כל אדם מפעיל בנו טריגר אחר, אבל כשמדובר באהבה אמיתית - כולנו נותנים!
חג אביב שמח לכולם!!!!
love2.gif