סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שעון-יד פאמדום מתנה מהבן שלי

Mary Jane
לפני 14 שנים • 27 בדצמ׳ 2009
Mary Jane • 27 בדצמ׳ 2009
בלאדי, אתה אומר זאת רק כי עדיין לא שמעת את הדברים הפרועים באמתicon_smile.gif
Bloody
Bloody • 27 בדצמ׳ 2009
אני חושב שרק על תרומתך כאן את זוכה באהבתי הנצחית!
פשוט queen.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2009
Mary Jane כתב/ה:
ובהקשר הזה: מה חבל שאין לי אחות icon_smile.gif

צורפת בזאת לרשימה השחורה שצריך לסלק מהאתר בגין אובר-טיזינג. אתן לא מבינות שאתן פוגעות בפעילות הסדירה של המערכת ההורמונלית שלנו?

*חוזר לפינה וממשיך להתייפח*
Mary Jane
Mary Jane • 27 בדצמ׳ 2009
אבוי, גרמתי לגבר לייבב. איך, איך אמשיך את היום עם הרגשה שכזו. אני חוששת שלבי לא יישא בנטל icon_smile.gif
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 27 בדצמ׳ 2009
א. היו כאן כמה למעלה שטענו (או קיוו) שמדובר במשחק תפקידים. זה לא נראה כך. עצם זה שהיא מחפשת שותפים קבועים אחרים למערכת היחסים, מלמד שיותר סביר שזה אמיתי מאשר פנטזיה.

ב. מצד שני, היו כאן למעלה כאלה שהסיקו שמדובר באקט מיני בין קרובי משפחה, שמשמעותו מן הסתם, גילוי עריות.
אני לא בטוח לגבי המעורבות המינית בין השניים, ודווקא נראה שאין כזו, כי היא הרי מחפשת בת זוג קבועה לבן - והנה מה שכתוב בפרופיל שלה בהקשר הזה במלואו:
"אמא דומיננטית (53) לבן כנוע (29), מחפשת אדון קשוח (מעל גיל 50) או מלכה קשוחה (מעל גיל 40) לשליטה בבני. כמו כן, מבוקשת שפחה לזיווג קבוע עם הבן. השפחה והבן ינהלו אורח חיים זוגי ויהיו נתונים לשליטתי המלאה."
אגב, עלתה למעלה השאלה האם ניתן לקיים בדס"מ ללא זיקה למין, והתשובה היא שברור שאפשר, הכל תלוי בנטייה ובמה שמחפשים. אין קשר הכרחי בין השניים.

ג. ועכשיו לשאלה המעניינת יותר. בהנחה שמצד אחד זה אמיתי, אך מצד שני אין שם סקס, גם לא בעקיפין, האם אכן יש כאן משהו פסול או סוג של מקרה פרטי של גילוי עריות? או שמא מדובר באמא שתלטנית שפשוט הקצינה את ההתנהלות בינה לבין בנה, באופן שאינו תקין לדעת הרוב, אך מאידך לא ניתן לומר שאינו מוסרי?
האמת שבלי לראות בדיוק מה קורה שם, לא ניתן לענות על השאלה הזו תשובה נכונה, אבל שימו לב שהיא מרחיקה את עצמה מהשליטה הישירה עליו. היא מחפשת לו אדון או מלכה וגם מחפשת לו בת זוג כנועה (אם כי היא רוצה לשלוט על הזוגיות ביניהם), וכל זה משדר רצון למנוע מעורבות ישירה ובלעדית שלה עליו. וזה שהיא לא רוצה אדנות טוטאלית עליו, מרמז שאין כאן קטע של מערכת יחסים של זוג בדס"מי אלא יותר ניסיון שלה "לחנוך" את הבן שלה. אבל שוב, אין דרך לדעת את זה לבטח.
ובכל מקרה, אין ספק שזו מערכת ביזארית לחלוטין, לטוב ולרע.
Bloody
Bloody • 27 בדצמ׳ 2009
אותי דווקא מעניינת הרבה יותר אחותה ההיפוטתית של מרי icon_redface.gif
diablo's girl 666
diablo's girl 666 • 27 בדצמ׳ 2009
אמין ביותר icon_rolleyes.gif
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 27 בדצמ׳ 2009
לי באופן אישי נשמע שה"בן בן ה 29 " והאמא הדומיננטית הם אותה פרסונה שמחפשת אקשן בצורה בוטה במיוחד.
אבל אם אפשר לקפוץ ולהאשים בגילוי עריות וכדומה, למה לא...

הופך את הפוסט הזה להרבה יותר ארוך ומייגע icon_eek.gif
ראובן

פרופיילינג

ראובן • 27 בדצמ׳ 2009
לצלם שעון זה אקט גברי למהדרין. ר''ל, רוב הסיכויים שיש שם רק עבד תחמן ונבון.

יחד עם זאת, הפנטזיה כולה היא ברמה לווינית (מלשון חנוך לוין) וזה כבר מרענן בנוף הבורגני להחריד שבכאן.
הרשו לי להמליץ על ספרו של לוין ''איש עומד מאחורי אישה יושבת'' - מופת של כתיבה סקסית, ולא משנה באיזה צד של השוט את/ה.

R
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 27 בדצמ׳ 2009
עליה כתב/ה:
לפרח: אשמח להפניה לקריאות בנושא שליטה ללא שום אספקט מיני.

ואם אמצא לך הפניות למאמרים/אתרים/סיפורים המאשרים את קיומה של שליטה ללא אספק מיני,
האם זה יניח את דעתך ?
האם זה יוכיח שזה אפשרי ?

יש אנשים שלא יעלו על דעתם שקיימים בעולם הזה דברים כמו לתת לאנשים אחרים להכאיב ועוד להנות מזה.
והנה אנחנו פה.
חלק מבאי האתר אוהבים לקבל כאב, חלק להעניק אותו.
( חלק עוד לא החליט איך הוא מרגיש בקשר לזה icon_redface.gif )

רק לדוגמא קטנה שזכורה לי מהאתר הזה ממש
לפני כמה שנים היה פה בלוג של אישה צעירה ששימשה כמשרתת של אישה מבוגרת ממנה.
הנה קישור לפרופיל, משם אפשר להגיע לבלוג
http://www.thecage.co.il/profile,14765.html

היא מתארת את החיים שלה בתור המשרתת,
ומדגישה לא פעם בתגובות לפוסטים שאין שם מיניות.

בהתחשב בעובדה שהיא נכנסת לפרטים קטנים, וכותבת את זה בצורת יומן,
אני חושבת שהסיפור הוא אמיתי.