סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה אולטימטיבית

FrozenLips
לפני 14 שנים • 2 בינו׳ 2010
FrozenLips • 2 בינו׳ 2010
למרות שהשרשור כבר חורג מהכיוון המקורי שלו,
אבל הפנטזיה שמלווה אותי כבר המון שנים היא להיות קשורה לחלוטין כששום איבר בגוף, כולל אצבעות או אפילו עיניים, לא יכול לזוז.
ואם אפשר גם זין בכל הסיפור הזה - פעמיים כי טוב.

icon_rolleyes.gif
ראובן

קשירה אולטימטיבית

ראובן • 2 בינו׳ 2010
FrozenLips,

הפנטזיה שלך העלתה בי זכרונות מתוקים, מהתקופה בה עניין אותי התחום של ''חסך חושי''. זו בהחלט סטייה מרוח השרשור, אבל סטייה מתוקה. ברשותך אוסיף כמה היבטים לאותה ''קשירה אולטימטיבית'', מנקודת מבטי האישית כמובן icon_smile.gif

1. תנוחת הקשירה צריכה להיות לא נוחה, אחרת יש ''גלישה'' לנמנום או שינה ובכל מקרה - תנוחה לא נוחה מדליקה יותר. מדובר בתנוחות קשירה א-סימטריות או כאלו המחייבות הגמשה וכפיפה של הגוף.

2. את כפות הידיים ניתן להדביק ב-דק-טייפ תעשייתי כשהן מאוגרפות, עם האגודל מכונסת מתחת לאצבעות האחרות. כפות הרגליים - הכי פשוט לנעול אותן בעקבים גבוהים (כ-12 ס''מ 'נטו' ואז לקבע מהקרסוליים ומהעקבים אל משטח הקשירה).

3. עיניים עדיף להדביק בסרט הדבקה רפואי. אזניים לאטום עם אטמי שעווה, פה עם גאג או סמרטוט וחבל.

4. את הגוף ניתן לחבלל בקשירה יפאנית ו/או ניילון תעשייתי (ואז לקבע למשטח הקשירה). הנקודה הקשה ביותר בגוף לקיבוע היא האגן (משום שזה מרכז הכובד ומקור כל התנועות בגוף) - הפתרון לכך מתחיל בקיבוע ה-טאליה אל משטח הקשירה עם רצועת עור עבה או מחוך חבל.

5. לעניין חדירות תוך כדי הקשירה, יש לתכנן את הקשירה כך שאחד או יותר מן הנקבים יהיו זמינים... (לכן קיבוע האגן באמצעות קשירה עילית של הטאליה הוא כה חשוב, כי הנקבים התחתונים נשארים גלויים) - ואגב, לדעתי עדיף כי כל הנקבים יהיו מלאים ומקובעים גם (פלאג+ויברטור המהודקים בגומי אלסטי) ובעת הצורך, האיש שמשתמש בך שולף את האביזר שבנקב המבוקש, עושה בך שימוש - וכשהוא מסיים איתך, מחזיר את אותו אביזר למקומו ומשאיר אותך ''לנוח'' : )

6. מבחינת משך הזמן: לוקח לגוף זמן להירגע לתוך מצב וקשירה כזו, בין חצי שעה לשלוש שעות (תלוי בנקשרת), לכן יש להקפיד שהקשירה לא תעצור את זרימת הדם.

תודה שהזכרת לי נשכחות,
תהני,
R
FrozenLips
FrozenLips • 2 בינו׳ 2010
רוב תודות על הטיפים icon_razz.gif
אני מתעסקת בקשירות בעצמי (או יותר נכון לומר - עסקתי בימים פעילים יותר) כך שאני די בקיאה בפרטים הטכניים.

אני יותר אוהבת את השימוש בחבל לצורך כל חלקי הקשירה (מלבד עיניים אולי).

אבל היי - זו פנטזיה - היא לא צריכה לקבל צדדים פרקטיים icon_smile.gif
ראובן
לפני 14 שנים • 29 בינו׳ 2010

אחריות לאומית

ראובן • 29 בינו׳ 2010
חברי לדרך, כידוע לכם, משק המים בישראל עדיין נמצא בכי רע.
קומו ועשו מעשה: נשות ישראל מחזיקות בבטן הרכה ליטרים רבים, קחו אותן אל האגם.
אל תרשו להן בסלון, אל תרשו במיטה, כי צריך למלא את הכינרת!

כה תחי נקודת ה-G,

R
נוריתE
לפני 14 שנים • 29 בינו׳ 2010
נוריתE • 29 בינו׳ 2010
מי שרוצה לחיות בעולם של פנטסיות
נדון
להשאר שם לתמיד
כי הן אף פעם באמת
לא מתגשמות.