בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רכישת פeטישים

מכשפונת ממתק
לפני 14 שנים • 3 בינו׳ 2010

Re: רכישת פeטישים

מכשפונת ממתק • 3 בינו׳ 2010
ראובן כתב/ה:
יש פeטישים שאנחנו נולדים איתם, אורגניים, ויש כאלו שאנחנו רוכשים במרוצת הזמן - מהאנשים שחולקים את חיינו. אחד ההיבטים המעניינים יותר של התחום הזה (הנקרא ''ממטיקה'' - memetics - שהוא המדע החוקר את נדידתם של רעיונות מאדם לאדם), הוא פeטישים שהשולט רוכש מהנשלט ולהפך.

מצורפות שתי דוגמאות לפeטישים שרכשתי, אחד מהם אירוטי במובהק והשני במובלע:

1. בגיל 21 הייתה לי בת זוג תימניה ''משתכנזת'' - היא יצאה אך ורק עם אשכנזים, דיברה כמו צפונית ממוצעת והתלבשה כמוה גם. רק כאשר הייתה גומרת, המסיכות היו נושרות ממנה והיא הייתה משמיעה גניחות עמוקות עם ח' גרונית. הדבר הלהיב אותי מאוד ובהמשך - מצאתי את עצמי מבקש (שלא לומר דורש) מבנות זוג שלי לגנוח עם ח' גרונית - ולא משנה מאיזה מוצא הן היו. זה היה מצחיק ומלהיב (וכמובן, גם משפיל ומסרס והכל).

2. לפני שנתיים, הייתה לי עוזרת בית שגנבה חפצים מביתי. היא בעיקר אהבה לגנוב כוסות. אחרי שגיליתי, העפתי אותה אבל נשתייר בי הפeטיש - ומצאתי את עצמי ''סוחב'' כוסות ממסעדות.

אשמח אם תספרו לי על פeטישים שרכשתם מבני/ות זוג שלכם ואנשים אחרים.

R

לנשוך. כסממן אהבה.
לילימיי​(שולטת)

לי יש..

לילימיי​(שולטת) • 3 בינו׳ 2010
לי יש פEטיש מטורף ליריקות ,
זה מאודד פיזי אצלי.
הוא התחיל לפני שנה בערך.
לפני שהגעתי לאתר הזה , שגילה לי עולם ומלואו
מעולם לא ירקו עלי (גם בצעירותי) ,
לכן גם לא ידעתי , את עוצמת הריגוש
שאחוש...בתגובה לסיטואציה שכזו.
זה מעניין , שכשיורקים עלי
אני לא מרגישה מושפלת , בכלל....אלא להיפך.
הגוף שלי מגיב מיידית , בקפיצה קטנה , ריקוד קטן
של הבטן התחתונה והדגדגן.
מן זרם פנימי , שעובר לי בגוף ומקרין החוצה. כמו שימחה (:
לימים....אני רואה שהאהבה והחרמנות שלי לאקט היריקות,
מדליקה ומבעירה , ובהחלט מאפשרת , לשולט שאיתי
לחוות זאת , אם הוא בענין....

((:
היילני

פטישים

היילני • 3 בינו׳ 2010
מזה שנים שיש לי פטיש לאפים. אין לי עדיפות לאף מסוים; אני אוהבת כל סוג של מגע עם אפים, וזה אכן עשוי להביא אותי לריגוש מיני. דבר נוסף: משאני זוכרת את עצמי אהבתי ריח של דפוס. עוד בצעירותי נהגתי להריח דפי עיתון, דפי ספרים. היום אני פחות עושה את זה, אבל שמתי לב בעבר שגם אבי עושה את זה. האם מדובר בחיקוי? האם פטישים הם גנטיים? - נשמע לי מופרך למען האמת. על דעותיכם/ן המנומקות, אודה.

אני בטוחה שהפצתי בקרב כמה את ההנאה מלהתבונן באחר משתין, את האובססיה לשטיפת ידיים, את ה"נעים באף", את הניקוי מתחת לציפורניים, את תרבות גרמניה וכמה רעיונות אחרים.
מישלי
לפני 14 שנים • 6 בינו׳ 2010

לי יש פטיש לסטייקים...

מישלי • 6 בינו׳ 2010
אבל את זה ר', אתה כבר יודע icon_wink.gif

(ולא רק אתה icon_redface.gif )
פלינט​(שולט)
לפני 14 שנים • 6 בינו׳ 2010

נו,

פלינט​(שולט) • 6 בינו׳ 2010
שלי יש פטיש לנקיון, ואפילו יותר גרוע... להגיינה !
בטוח קיבלתי את זה מתישהו ממישהו רק מי זוכר?!