ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדוקטור ובונדאג'

הקופסא הכחולה
לפני 14 שנים • 5 בינו׳ 2010

Re: הדוקטור ובונדאג'

הקופסא הכחולה • 5 בינו׳ 2010
samara כתב/ה:
הקופסא הכחולה כתב/ה:
עוד מישהו או מישהי שמו לב לכמות הבלתי נלאית של בונדאג' שהיו בפרקי הסיום של דוקטור הו?

בכלל, כל היחסים בין המאסטר והדוקטור לאורך שני הפרקים היו מלאים ב-D\s מתחלף.

רגע... על איזו עונה מדובר, כי אני לא בטוחה בדיוק על איזה פרקי סיום מדובר.

פרקי הסיום ששודרו ב-25 לדצמבר וב-1 לינואר. פרקי הסיום של דייויד טננט בתור הדוקטור.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 5 בינו׳ 2010
ואוו זה ממש חורא לי
למען הגינות בסיסית שאת כותבת משהו כזה תכתבי בגדול ספולייר!!!!
LillyVonSchtupp​(מתחלפת){Dan_Kap}

זה ממש לא ספוילר

TV_Eye כתב/ה:
ואוו זה ממש חורא לי
למען הגינות בסיסית שאת כותבת משהו כזה תכתבי בגדול ספולייר!!!!

נו באמת. זה אננו ספוילר.

זה שציין שזה הפרק (פרקים) האחרון של דייויד טממט כדוקטור -- ידוע בכל אחד שמעריץ כבר חצי שנה אם לא יותר. ושהמאסטר חוזר -- נו, אז מה? זה טיזר, לא ספוילר.

מתה לראות את זה אומנם שיקח הרבה לשכנע אותי שיש התיחסות נסתרת של בדסמ בדוקטור הו. ממש לא בכיוון.
יהלום
לפני 14 שנים • 6 בינו׳ 2010

יכול להיות שזה ספוייילר

יהלום • 6 בינו׳ 2010
בסדרה ובסדרות הבת שלהם הם דווקא מאוד ליברליים... as it should be
אני חושבת שבהחלט היו....
ע"ע קולר אדום עם רצועה, כותנת כפיה, רצועות על הכסא...
probably missed something

שוב פעם להתרגל מחדש. והוא היה כ"כ סקסי... לעזאזל.

הכי גרוע זה מה שהם עשו איתו בסוף (זה היה ממש מדכא) אבל.. נו שוין

עוד סדרת טלויזיה
בריטית
מעולה
אבל סדרת טלויזיה...

ב-spin-off סדרות, יש קישור לתחום ועוד איך

טורצ'ווד היא הדוגמה הכי טובה -- ויש סיבה לכך.

דוקטור הו נכתב, תאמינו או לא, כסדרה לילדים.

אני גדלתי על זה באנגליה ואני זוכרת טוב טוב -- מגיל 7 ומעלה, כל שבת שעה 5 אחה"צ, מסתתרת את עצמי מאחורי הספה, מציצה כדי לראות ג'ון פרטווי ואחריו טום בייקר וכו' נלחם עם הסייברמן או -- הכי מפחידים מכולם -- הדאלקים.

כאשר ראסל טי. דייויס הקים את הסדרה מהמתים, הוא רצה להחזיר את החוויה לילדי העולם בשנות ה-2000. אבל עם טורצ'ווד, להפוך הוא -- רצה לצ'פר לילדים האוריגינליים פלוס כל האוהדים החדשים -- בליצר סדרה בשביל אנשים מבוגרים יותר.

אני רואה את שני הסדרת בהתלהבות, ועודדתי את הילדים שלי גם לעשות זאת -- ובהצלחה. אבך טורצ'ווד אינו בשבילם, ולכן אני לא נותנת להם לראות את התוכנית.

הנה, החשפתי את עצמי כגיקית אמיתית -- וגאה בזה. icon_smile.gif
הקופסא הכחולה

Re: ב-spin-off סדרות, יש קישור לתחום ועוד איך

הקופסא הכחולה • 6 בינו׳ 2010
LillyVonSchtupp כתב/ה:
טורצ'ווד היא הדוגמה הכי טובה -- ויש סיבה לכך.

דוקטור הו נכתב, תאמינו או לא, כסדרה לילדים.

אני גדלתי על זה באנגליה ואני זוכרת טוב טוב -- מגיל 7 ומעלה, כל שבת שעה 5 אחה"צ, מסתתרת את עצמי מאחורי הספה, מציצה כדי לראות ג'ון פרטווי ואחריו טום בייקר וכו' נלחם עם הסייברמן או -- הכי מפחידים מכולם -- הדאלקים.

כאשר ראסל טי. דייויס הקים את הסדרה מהמתים, הוא רצה להחזיר את החוויה לילדי העולם בשנות ה-2000. אבל עם טורצ'ווד, להפוך הוא -- רצה לצ'פר לילדים האוריגינליים פלוס כל האוהדים החדשים -- בליצר סדרה בשביל אנשים מבוגרים יותר.

אני רואה את שני הסדרת בהתלהבות, ועודדתי את הילדים שלי גם לעשות זאת -- ובהצלחה. אבך טורצ'ווד אינו בשבילם, ולכן אני לא נותנת להם לראות את התוכנית.

הנה, החשפתי את עצמי כגיקית אמיתית -- וגאה בזה. icon_smile.gif

אני מסכימה איתך שבטורצ'ווד יש דוגמאות הרבה יותר מובהקות בעיקר בגלל שהמיניות שם היא מובהקת ובצורה טובה ולא נגטיבית כמו שיש בהרבה תכניות טלויזיה "למבוגרים" אחרות.
הם גם מדברים שם על קינק באופן גלוי ובלי לספלייר יותר מדי יש גם עניין של סוויצ' בין מיילדום ופמדום בעונה הראשונה - למרות שאפשר גם לראות את זה בתור topping from the bottom.

הבדס"מ הוא ממש ברור בפרקים עליהם דיברתי בפוסט הפתיחה, אבל אני חושבת שזה די ברור במהלך הארקים עם המאסטר, לפחות בחדש (אני עוד צריכה להתעדכן על הדוקטור הישן) ולו רק בגלל משחקי הכח החמודים ביניהם.

הכי טוב זה להיות גאה בגיקיות שלך icon_biggrin.gif
יהלום
יהלום • 6 בינו׳ 2010
איזה עונה של טורצ'ווד רצה עכשיו בבריטניה? או אם הם בפגרה, אז מה מספר העונה האחרונה של טורצ'ווד?

ג'ק הארקנס. say no more icon_smile.gif
יהלום כתב/ה:
איזה עונה של טורצ'ווד רצה עכשיו בבריטניה? או אם הם בפגרה, אז מה מספר העונה האחרונה של טורצ'ווד?

אמן סלה!!

Le swoon... icon_cool.gif

ולגבי עונ ת טורצשווד -- אני אתקשר לידיד שלי באנגליה ואברר לך... icon_biggrin.gif
הקופסא הכחולה
הקופסא הכחולה • 6 בינו׳ 2010
יהלום כתב/ה:

*wink wink* *nudge nudge* say no more, indeed.

לצערנו, העונה שלישית שודרה באוגוסט ומכורח סיבות כלכליות היא הייתה מיני סדרה בת חמישה פרקים ולא עונה רגילה של 13 פרקים.
יש כרגע דיבור אודות עונה רביעית אבל היא בפיתוח ועוד שום דבר קונקרטי.

כאמור, היו שלוש עונות - עונה ראשונה ששודרה במקביל לעונה השלישית של דוקטור הו, עונה שניה שהייתה מקבילה לעונה הרביעית של הדוקטור ואירוע הקיץ בעל חמשת הפרקים.

פשוט לאכול אותם!