בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להכיר

דוכיפת​(נשלט)
לפני 20 שנים • 1 באפר׳ 2004

להכיר

דוכיפת​(נשלט) • 1 באפר׳ 2004
רדסל,עידן התמימות?
האם אני חושב שאני סמרטוט?האם המלכה חושבת שאני סמרטוט?הרי אני יודע היכן ואיך אני מתפקד ב"אזרחות"וגם המלכה יודעת זאת.
אבל נקודת המוצא שלי היא שאני נחות ממנה.למה?בגלל שהיא אשה(עיין ערך שאקטי).
וברור שיהיו טעויות,שלי,והפרת פקודות,ובודאי שאענש,ובודאי שהאגו פה ושם יתמרד,אבל אם נקודת המוצא היא"בגובה העיניים" ורק בסשנים "על הברכיים",מצטער,לא אוכל להכיר בריבונותה...
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 1 באפר׳ 2004
red-cell​(מזוכיסט) • 1 באפר׳ 2004
אין לי מושג מה אתה רוצה ממני
זו דרכך, תהיה ברוך
אני למשל לא חושב שאישה כמו שאקטי היא מעלי, העובדה שיש לה כוס או ציצי לא אומרת שאני נחות ממנה, במקרה שלה כמו ברבים אחרים ההפך הוא הנכון, לא באזרחות ולא בסשן, טוב לסשן עם כאלה אני לעולם לא ארצה להגיע...
יש לנו הבדלים בהשקפת העולם, לא כולם צריכים להיות דומים. אני לא מסוגל להכנע לכל אישה, יש נשים שמגעילות אותי ואני בז להן, נשים וולגריות, צעקניות ובהמיות. מופתע? אז אני לא סאב? האמת, לא ממש מעניין אותי מה אתה חושב, טוב לי עם עצמי והנשים (גם דומיות) שהיו איתי יודעות מה אני ומה אני שווה.

לעניין בגובה העיניים:
אם תקרא טוב את מה שכתבתי אז גובה העיניים הכוונה להכרות הראשונית, לפגישה הראשונה אח"כ אין גובה עיניים, ברור איפה הסאב נמצא (אם בכלל יש המשך...) ומי הריבון על זה גם נסב הפוסט של החודרת .....
דוכיפת​(נשלט)
לפני 20 שנים • 2 באפר׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 2 באפר׳ 2004
קודם כל,לא רוצה ממך דבר וחצי דבר,פשוט משוחחים,לא?
שנית,ההודעה הזאת משום מה פ]תחה שירשור חדש בעוד שהיא מתיחסת ושייכת לשירשור של החודרת.
ושלישית,אתה בהחלט צודק,לא נעשים עבד של כל אשה,גם כאן,כמו בכל מערכת יחסים,חייב להיות גם אלמנט המשיכה לצד האחר הדדית
חצי אדון

לך תתרגל איתה...

חצי אדון • 2 באפר׳ 2004

ציטוט :
האם המלכה חושבת שאני סמרטוט?
הרי אני יודע היכן ואיך אני מתפקד ב"אזרחות"וגם המלכה יודעת זאת.

דוכיפת - כאן מדברים על רגשות. לא על מחשבות.
ואני חושב על זה שאתה חושב שהיא לא מרגישה איתך.

red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 2 באפר׳ 2004
באמת לא הבנתי למה פתחת שרשור חדש
ועוד במיוחד בשבילי !!!!
עכשיו אני ממש מאוכזב icon_wink.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 20 שנים • 3 באפר׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 3 באפר׳ 2004
מצטער שקילקלתי לך את השבת..... : icon_twisted.gif
חיצי,הערה נחמדה,אך לא מדויקת., icon_razz.gif
שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 4 באפר׳ 2004
שוקולית​(שולטת) • 4 באפר׳ 2004
אני לא יודעת,היכן נמצא אותו שירשור של גובה עיניים,אבל מיד לאחר
תגובתי כאן,אני אחפש אותה.

דוכיפת יקר שלי,אני מסכימה עם רד כי,אני דוגלת בקטע הזה שאדם,למרות היותו נשלט,סאב או עבד הוא קודם כל בנאדם והוא לא נחות ממני,בשום מצב בחיי היום יום.
דבר שני,דיברת על גובה עיניים.......גם בזה אני דוגלת. כן,גובה עיניים הוא למשל שיש לי עבד ולא משנה כמה הוא מושפל בסשן,כמה הוא אפס ולא יודעת מה,בקטע אחר כמו למשל שיחה נחמדה בבית קפה,אדבר איתו בגובה עיניים. אינני מדברת כאן על סשן פומבי שגם בבית קפה, עשיתי מאין סשן אלא,על ידידות מעבר להיותו עבד שלי.

זוהי השקפתי.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 20 שנים • 5 באפר׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 5 באפר׳ 2004
אני לא יכול לעשות את ההפרדה הזו,אלילה.חייב לדעת בכל רגע נתון שהמלכה היא היא המלכה,המובילה,השולטת.
זה לא עןמד בניגוד לכך שנוכל לשבת ולשוחח,והיא בודאי מוכנה לשמוע את דעתי,בודאי שבענינים שאני בקיא בהם ממנה,אן סתם החלפת דעות,ומי כמוך יודעת זאת אלילה,אבל עבורי היא השולטת,המובילה,אני נחות ממנה,ואין בכלל חשיבות מהי המשמעות המילולית של "נחות",בשבילי היא מעלי,ואני זקוק לכך שגם היא תדע זאת,כל רגע,לא בסשינים בלבד,כי החיים המסשן אחד מתמשך..... icon_rolleyes.gif