סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן - לחרבן על הדת

kamor​(נשלט)
לפני 14 שנים • 12 בינו׳ 2010
kamor​(נשלט) • 12 בינו׳ 2010
לדעתי יש צדק בדבריה של מורטישה, אם אין כבוד לדעתן של נשים בפורום הזה אז אין זה ראוי לקרוא לו "הבנות על הבנים".

לדעתי את הפורום הזה צריכה לנהל אישה שתשמור על כללים מסוימים. ויש לכבד כל כתיבה של אישה גם אם לא מסכימים לדעתה. אחרת אין שום משמעות לפורום המיוחד הזה.

.
המלט
לפני 14 שנים • 12 בינו׳ 2010
המלט • 12 בינו׳ 2010
kamor כתב/ה:
לדעתי יש צדק בדבריה של מורטישה, אם אין כבוד לדעתן של נשים בפורום הזה אז אין זה ראוי לקרוא לו "הבנות על הבנים".

לדעתי את הפורום הזה צריכה לנהל אישה שתשמור על כללים מסוימים. ויש לכבד כל כתיבה של אישה גם אם לא מסכימים לדעתה. אחרת אין שום משמעות לפורום המיוחד הזה.

.

אכן, "אם אין כבוד לדעתן של נשים בפורום הזה אז אין זה ראוי...." וגו.

העניין הוא שאין כבוד לדעתה של מורטישה באופן ספציפי. יש כאן המון כבוד לדעתן של נשים.
נראה לך הגיוני שאם מורטישה עומדת על הגג וצורחת שכולם כאן הומואים, אז זה אומר שכולם כאן
הומואים שונאי נשים? זה בערך אותו דבר כמו להסיק שאין כאן כבוד לנשים רק בגלל שהיא צורחת
את זה השכם והערב.
underfoot
לפני 14 שנים • 13 בינו׳ 2010
underfoot • 13 בינו׳ 2010
זה קצת מזכיר לי שכל פעם שאיזה מישהו מעז למתוח ביקורת על מדינת ישראל ומעלליה אז מיד קמים כל הפטריוטים הגדולים וזועקים - גוועלד! אנטישמיות! בלי בכלל להבחין בין ביקורת עניינית לבין שנאה על רקע גזעי.

וגם פה קמים להם המגינים הגדולים של המין הנשי ומיד מאשימים פה בשנאת נשים ובהברחת נשים מהפורום שכל כולו מוקדש לנשים. אין לאף אדם זכות לנהל וויכוחים ותגובות פה בצורה כל כך מכוערת ופוגענית גם אם הוא אישה.
קצת מגוחך גם לטעון שהנשים השולטות לא כותבות פה בגלל אווירת טרור, כאילו שמורטישה היא סוג של מרטיר, לוחם צדק וחופש שמייצג את המגזר הנשי שמתקשה להשמיע את קולו. אף אחת מהמגיבות הקבועות פה לא ממש נמצאת מאחורי מורטישה, וגם לא מלפניה.

הרעיונות של מורטישה אולי לגיטימיים אבל הסגנון לא, הוא פוגעני מגעיל ודוחה. היא תמיד זאת שמתחילה עם הטראש-טוק ואז שמגיעות תגובות נזעמות של אנשים שנפגעו אז היא מיד מתלוננת בעצמה על שפה גסה, על יחס לא נחמד וכן הלאה. זה מה שנקרא לעשות צחוק מהעבודה.

ולגבי פוג, קאמור ואלימלך - נו שוין, שלושה נושאי לפיד שמתעקשים לגונן על גסות רוח בתואנת שווא של הגנה על נשים. פחחח...

הגיע הזמן למשאל עם. אפשר לארגן בקלות עם כלובי שאלון אנונימי - מי תומך במורטישה ומי חושב שעליה לעוף מפה לכל הרוחות ולא לחזור לעולם. היות ואני מקבל מכתבי תמיכה רבים מספור מעבדים ומלכות בכל פעם שאני "נכנס" במורטישה (בצדק, חשוב לציין) יש לי חשד סביר להניח שמורטי לא תאהב את הניסוי הדמוקרטי הזה. זה לא יפתיע אותי, אין לה שום כבוד לדמוקרטיה גם ככה, היא הרי רומסת הלוך ורמוס את חופש הביטוי וכשמעירים לה על כך היא מזדעמת שמשתיקים אותה.
Morticia
Morticia • 13 בינו׳ 2010
הגיע הזמן!

אמר הדיקטטור האלים והעיוור בעל כנפי בת היענה!

הוא רק שכח שכאן זו לא תכנית ריאליטי
שלאנשים יש פיות משל עצמם לומר מה שהם רוצים מתי שהם רוצים ולמי שהם רוצים
שלאנשים יש את הזכות לחשוב אחרת ממנו, לצד החופש לומר את דברם
שלא נולד לפורום הזה בריון אלים וגרוטסקי ממנו
ושאני לא מנפנפנת במיילים שאני מקבלת כי זה נראה לי קצת תת רמה

הוא גם שכח שבין לבין היו פה עוד אנשים שהסכימו עם דבריי
כל מי שעשה ככה הוא פחחחחח
או במילים אחרות "עבד בתשלום"
(אבוי החרפה!)
אם זו היתה אישה היא בכלל לא נחשבה
(אבל לא! הנשים כאן מקבלות יחס מועדף! במיוחד על ידי שני ההומינטריים הגדולים המקדמים את זו ההצבעה...)
הוא גם שכח את כל הפעמים שהייתי מאוד נחמדה
אפילו אליו icon_eek.gif

אבל יאללה הדיקטטור אמר ומי שלא יציית צפוי לעונשים אכזריים!
זה כבר ברמת הטלת וטו בינלאומי על פורום הבנות על הבנים ואתם כולכם נדרשים להיות צייתנים מושלמים!

Or else.....
icon_twisted.gif

אז תתחילו להצביע
ושיהיה בהצלחה
icon_smile.gif
underfoot
העובדה היא שלי אין פה כמעט וויכוחים עם אף אחד, אני בסך הכל טיפוס מקובל על הבריות ומסתדר עם אנשים, גם כאשר דעתם שונה משלי.

אבל את, מוטריצה, לך יש וויכוחים פה כמעט עם כולם, את טיפוס די שנוא על הבריות ולא מסתדרת עם אף אחד כמעט, והופכת לבהמה גסה כאשר למישהו דיעה שונה משלך.

אני לא טוען שאני טהור אבל אני בהחלט טוען שאת בהמה גסה ושאת מוציאה שם רע לנשים באופן כללי ולפאמדום באופן פרטי.

מספיק דפדוף קליל ברשימת ההודעות אליהן הגבת בכדי לקלוט שאת שוחרת ריב ומדון. אז אנחנו הולכים על המשאל? אנשים יוכלו להקליק 'כן' או 'לא' בלי צורך להזדהות.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 13 בינו׳ 2010
אני לגמרי מסכים עם קאמור
(ושכחתי מלפני איזה חמישה עמודים - בלאדי גם אני אוהב אותך)

מי פה רוצה להיות מודרטורית קשוחה? בואו נעשה הצבעה *על זה*.
אבל זאת נראית לי עבודה ממש קשה, ולא בטוח שמתגמלת.
(קצת כמו לדרוך על האשכים של המלט)
המלט
המלט • 13 בינו׳ 2010
אין לי ספק קלוש אפילו מה תהיה תוצאתה של הצבעה - אנונימית או שלא אנונימית - בשאלה האם
מורטישה רצויה כאן או לא. יש הבדל גדול בין לסבול מישהו ודעותיו בשם ערכים חשובים של סובלנות,
כפי שרוב האנשים כאן נאלצים לסבול את מורטישה -- ובין רצון כן לשתף אותה ולהשתתף עימה
בדיונים. כשלעצמי, היסטוריית ההודעות האישיות שלי מגלה שאני מתנגד חריף לסתימת פיות
חד-צדדית ולסילוק מהכלוב -- אך באותה נשימה אומר בכנות שלא הייתי מחסיר דקה שינה אם פתאום
מורטישה היתה מתפיידת לה יום אחד לתהומות הנשייה.

השכמת קום היום בוב-פוג; מה קרה, אשתך לא יכולה לסבול יותר את הפה הגדול והמלוכלך שלך
המלהג מתוך שינה טרופת חלומות על רגליים מוגלתיות של בהמות וירטואליות? אולי תציע *לה* להיות
מודרטורית של הפורום הזה...
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 13 בינו׳ 2010
kamor כתב/ה:
ויש לכבד כל כתיבה של אישה גם אם לא מסכימים לדעתה..

אני ממש מתאפק כבר זמן רב שלא להגיב בפוסט הזה, אבל רק רציתי להתייחס למשפט הספציפי הזה. אי אפשר לכבד כל כתיבה של אשה. או גבר. או חייזר מצידי. כל עוד בכתיבה שלו הוא מביע חוסר כבוד כלפיי אחרים בעצמו.

אבל זה שטויות. מבחינתי, הבשורה הגדולה של הפוסט הזה היא ש...
קאמור?? אתה בחיים?!?!
It's alive... ALIVEEE
למה הפסקת לעדכן את הבלוג שלך חצוף. מאז שחזרתי לאתר די משעמם לי בגללך. אתה גם חייב לי מעמול וחצי. אני לא שוכח את זה!
lady inBlack
lady inBlack • 13 בינו׳ 2010
איזה יופי שמצליחים להפוך כל דיון כאן למריבות ולפסים אישיים.
תענוג ממש.. צריך לשים תת כותרת בפורום; "לא לבעלי לב חלש" ולא בגלל האקסטרימיות הפמדומיסטית שפה..

קראתי את הדיון הזה, אני אמנם לא מסכימה עם צורת ההתנסחות של מורטישיה, אבל כבודה במקומו מונח ואכן היא מנסה להביע את השקפתה ורצונה בפורום פמדום [וגם אם יהיה יחסית שומם, לא זה מה שמשנה] וכועסת על העובדה שרוב רובם של המגיבים באשר הם, ללא התייחסות לסטטוס שלהם, מצליחים להבריח נשים בתגובות שטלתניות, פוגעות ומשתלחות ללא הרף.
היא מגנה במיוחד נשלטים המכנים עצמם כסוגדי נשים כשכל מטרתם למעשה היא למימוש הפנטזיות המאזוכיסטיות-מיניות שלהם ולא עצם רעיון שבעליונות האישה.
היא גם מתייחסת לכך בצורה כוללנית ומכלילה ואולי גם מאוד חדה בדעותיה, ולעניות דעתי יש צדק בדבריה.
אדבר בשם עצמי בלבד, אני ממעטת להגיב בפורום מסיבות דומות. כל דיון או דעה זוכה לשלל ביקורות משתלחות וירידה לפסים אישיים שבעיני מהווים תת רמה.
אנשים המציגים עצמם כ"אינטליגנטים יותר, יודעים ליצור דיון מכובד ובעלי רמה יותר", תסבירו לי בבקשה אם ככה:
למה בחרתם להשתלח במורטישיה על גבי הפורום ולא בהודעה פרטית מנומסת?
למה לא יכולתם להתאפק בהודעה מכובדת יותר ובעצמכם הגבתם באותה רמה וגרועה אף יותר?
מי שמכם להכין הצבעה על הבחורה הנ"ל ולשימה ללעג?
זו הסיבה שהמגיבים העיקריים בפורום אלו הם הנשלטים עצמם.

מורטישיה יקירה, אנחנו לא מכירות אבל אני בהחלט יכולה להתחבר לחלק מהשקפותייך ומכעסך.

ולנושא הדיון, פנטזיות הקשורות לדת היא נפוצה בקרב אנשי דת שפתוחים יותר לנושא הבדס"מ.
פנטזיה מגניבה דווקא אבל כמובן רצוי שתגיע מהאישה ולא מהנשלט כמו שמורטישיה ניסתה לומר לפני שהשתלחתם עליה ..
underfoot
"לי נשמע שהיא סתם בחורה שעושה את הגועל נפש הזה למחייתה"

עד למשפט הזה הדיון כאן התנהל על מי מנוחות. ואז הגיעה הפרובוקטורית הקבועה והרימה את הטונים, הפכה את השרשור הזה לריב ומדון. מילא היה מדובר בארוע חד פעמי אבל לא, תמיד, תמיד היא זאת שמכניסה בוטות וניסוחים של עיתונאית סוג ג' לשרשורים מכובדים ומנומסים, היא אוהבת להבעיר בערות ואז להתלונן שנורא חם לה ושכולם ילכו להזדיין.

צר לי שאנשים לא רואים שאין פה התנגחות באישה ודעותיה אלא באדם וסגנונו הגס, אבל לפחות ניתן להבחין משרשור זה שהתמיכה במורטישה וסגנונה התוקפני היא קטנה מאוד - שלושה ארבעה אנשים, שזה כלום לעומת פורום שלם שלגמרי לא מסכים איתה.