אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עשרת הדיברות לרווקה

Mary Jane
לפני 14 שנים • 13 בינו׳ 2010
Mary Jane • 13 בינו׳ 2010
כתבת באופן הומוריסטי, אך הדברים מתארים את דעותיך ורגשותיך, לא כך?
פרלין​(נשלטת){ש}

פסיכולוג

פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בינו׳ 2010
אני לא מצליחה להבין מה מצחיק פה. זה מצחיק בערך כמו אוסף הגיגים ב"לאשה" ומטופש באותה מידה.

אתה נעלב מהתגובות ולא שם לב שאתה מעליב בטקסט הזה. מעליב, שופט ומבקר.
אני לא רוצה להמשיך כי כל שורה שאני מעלה בדעתי פוגעת יותר. אולי עדיף היה לו באמת להשאר בין כותלי הבלוג.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 13 בינו׳ 2010
Mary Jane כתב/ה:
כתבת באופן הומוריסטי, אך הדברים מתארים את דעותיך ורגשותיך, לא כך?

אם הכתיבה שלי היתה תמיד מתארת את רגשותיי, לא הייתי אדם חופשי היום. בעיקר אם היית רואה את ההצגות שכתבתי. הקהל צחק שם. ולא לוקח את מה שנאמר ללב. מצטער על התגובה הקודמת שלי למורטישיה שנאמרה גם באופן כללי גם על אחרים. הדם שלי פשוט עולה כשהאשה הזו רודפת אותי בכל מקום שאני כותב בו. עבדתי תקופה עם אנשים עם דפוס תגובות כמו שלה. לא נעים לי לספר עם איזו הפרעת אישיות הם התמודדו.
אז זהו מארי, אני מתנצל אם נפגעת. גם מהקריאה. זה סגנון הכתיבה שלי. ולמי שמכיר אותי פנים אל פנים קל הרבה יותר לקחת את זה למקום הנכון ולא למקום חשדני וסוציופתי, כמו שאפשר לראות מתגובות בבלוג של אנשים שמכירים אותי על דברים שאני כותב. אבל הי, אנחנו בכלוב. אני מבין את החשש icon_confused.gif

זו הסיבה אגב שאני תמיד כותב לבלוג. מי שמבקר שם מכיר את הרוח ולכן מבין את מה שנכתב.
Morticia
Morticia • 13 בינו׳ 2010
אני תוהה איך היית מרגיש לו היית הולך לפסיכולוג או פסיכיאטר אמיתיים בבקשה לחשוף קושי שיש לך להתחיל עם בנות רק כדי לגלות שבעיניהם אתה טיפוס עם בעיות איומות שנורא קשה להתמודד אתו ולמי בכלל יש סבלנות?

או אם היית נתקל ברופא בעל תעודת MD שאומר לך שאתה מסריח ונושך כריות חוטא לאלוהים בגלל שיש לך טחורים

אולי אתה פשוט לא במקצוע הנכון
והבעיות שלך בהתמודדות לא נועדו להסחב על גבי.

בכל אופן, מן הראוי שאציין שהתנצלותך מעידה על כנות וכוונה טובה
ועל כן מתקבלת בברכה

אין לי ספק שהוירטוליה היא חממה משובחת לפרשנות מוטעית של אחרים ושחסרים כאן כל כך הרבה חושים
עם זאת, לפעמים טקסטים מצחיקים בגלל שהם עצובים
ובהקשר הפוגעני של הכלוב, אולי אנחנו הנשים טיפה הולכות על ביצים
so to speak
...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 13 בינו׳ 2010
אני לא מבינה על מה המהומה.
אני אישה, אפילו נשואה (כנראה פעלתי לפי הכללים ללא יודעין ותפסתי את ק' ברישתי.... icon_biggrin.gif ) ו-וואלה... צחקתי.
ואני הכי פמיניסטית-שמאמינה-בשיוויון-רגישה-לגברים-חזירים-שוביניסטים-מגעילים, ובכל זאת צחקתי. לקחתי את זה ברוח טובה, אני חייבת לציין שיש פה כמה וכמה אמיתות וחלק גדול מהמשפטים פה בהחלט יכולים להיכתב גם כלפי הצד השני. למשל גברים שלא טורחים להתלבש יפה, לשים בושם ודיאודורנט ולהתגלח כשהם באים לפגישה, גברים שלא משלמים חשבון בדייט ראשון כי הם קמצנים ואומרים את זה בהסוואה של "אני פמיניסט" וכו'.
אני בהחלט מוכנה לאמץ את הזיכרון החורק שלי כדי למצוא פגישות מלפני שנתייםומעלה, כשק' עוד לא היה בתמונה, ולכתוב מניפסט תשובה icon_smile.gif
האם זה קצת סריאוטיפי?
כן, אבל ככה זה לפעמים הומור או סאטירה.
וזה ניכר לעין שהכל נכתב בהומור ובקריצה.
הפסיכולוג בספה אפילו כיוון בקריצה לסטנד אפ, וזה בדיוק זה (מזכיר לי כתבה שפורסמה ברשת על מישהי שהתלוננה על שחר חסון שהוא צחק על רוסיות שהן מוצצות וזה היה פוגעני. וואלה, הגעת לסטנד אם, ועוד שלו. כולם יודעים שהוא וולגרי והוא לא צחק רק על רוסיות. מה, את רצינית?)

מתוך היכרות עם הכותב הנ"ל, הוא אולי לא הכי מוצלח בעולם (בכל זאת, גבר...), אבל בהחלט יש לו לב טוב והוא לא ניתן להגדרה כשוביניסט.

גילוי נאות- לא קיבלתי כל שוחד מהכותב כדי לכתוב שורות אלו. icon_razz.gif
(מצד שני, אולי יש מקום לשוחד קטן לאחר הקראה...)
פלינט​(שולט)

בבלוג שלך כתבתי

פלינט​(שולט) • 13 בינו׳ 2010
"ועכשיו יש לי חיוך מטופש מרוח מצד לצד. תודה !"
ועדיין חושבת כך...
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 13 בינו׳ 2010
Morticia כתב/ה:
אתה טיפוס עם בעיות איומות שנורא קשה להתמודד אתו ולמי בכלל יש סבלנות?

...

למה לגרור גם אותי לנושא ? icon_rolleyes.gif
Lanya Colson

Re: פסיכולוג

Lanya Colson • 13 בינו׳ 2010
פרלין כתב/ה:
אני לא מצליחה להבין מה מצחיק פה. זה מצחיק בערך כמו אוסף הגיגים ב"לאשה" ומטופש באותה מידה.

אתה נעלב מהתגובות ולא שם לב שאתה מעליב בטקסט הזה. מעליב, שופט ומבקר.
אני לא רוצה להמשיך כי כל שורה שאני מעלה בדעתי פוגעת יותר. אולי עדיף היה לו באמת להשאר בין כותלי הבלוג.

אני עם הפרלין - זה "לאישה" לעניים.
מהבחינה הזו - אנחנו מוקפים כל יום בכל כך הרבה טקסטים שובינסטיים, שטחיים, ולא מעניינים, שאין מה להתרגז על עוד אחד כזה.
epimetheus
epimetheus • 13 בינו׳ 2010
האם לפוסט הנ"ל היתה מטרה מעבר לעירור פרובוקציות? האם היתה לו מטרה מעבר ללהרגיז ולפגוע?
אני יודע שלעניות דעתך אני צריך לגדל שני ציצים כדי להגיב כאן, אבל כנראה העולם לא מתנהל לפי אמות המידה שלך.
Morticia
Morticia • 13 בינו׳ 2010
Tיפוס כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
אתה טיפוס עם בעיות איומות שנורא קשה להתמודד אתו ולמי בכלל יש סבלנות?

...

למה לגרור גם אותי לנושא ? icon_rolleyes.gif

icon_lol.gif