ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עשרת הדיברות לרווקה

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 14 שנים • 13 בינו׳ 2010
פסיכו לוג​(שולט) • 13 בינו׳ 2010
epimetheus כתב/ה:
האם לפוסט הנ"ל היתה מטרה מעבר לעירור פרובוקציות? האם היתה לו מטרה מעבר ללהרגיז ולפגוע?
אני יודע שלעניות דעתך אני צריך לגדל שני ציצים כדי להגיב כאן, אבל כנראה העולם לא מתנהל לפי אמות המידה שלך.

וואו. לו ידעתי כמה מרירות זה יוציא מאנשים. אפילו את הענין עם גידול חזה לוקחים כאן ברצינות. מסקרן אם עציצים מתייבשים כשאנשים עוברים לידם. אני שוביניסט. פחחח. אתם מוזמנים להכיר לפני שהמרירות נשפכת icon_rolleyes.gif
נו טוב. בכל פוסט שאני פותח יהיו את אלו שיגיבו לרוח הדברים ויהיו המרירים הקבועים ששורצים פה כדי לפרוק את מרירות ליבם. מדהים. זה קורה אפילו כשפותחים פוסטים שנועדו לעזור לאנשים, וגם אכן עוזרים.
פארודיה

מדהים

פארודיה • 13 בינו׳ 2010
חחח אנא המשיכו לשעשע חברים יקרים
קודם כל היו הטיפים של פסיכו' שגרם לי לחייך, ואז התגובות שהוציאו פה כמה סתומים...
בחיי. מסתבר שגם חוש הומור זה משהו שלא כולם נולדים איתו

אל תפסיקו!
Lanya Colson
Lanya Colson • 13 בינו׳ 2010
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

...
וואו. לו ידעתי כמה מרירות זה יוציא מאנשים. ....

תשלים את המשפט בבקשה
לו ידעת כמה מרירות זה יוציא מאנשים......
היית עושה מה?
פארודיה

Re: יו! בן אדם!

פארודיה • 13 בינו׳ 2010
פרלין כתב/ה:
אתה חתכ'ת בחור מתנשא. אין דברים כאלה.

פרלין את באה לפה, מתחילה להשמיץ, ועוד מתפלאת שמתגוננים ומשמיצים אותך חזרה.
אין דב... בעצם יש. הנה. צביעות לשמה.
תראי בת כמה את. כשאת קוראת משהו שלא לטעמך תתבגרי ותמשיכי הלאה.
Morticia

Morticia • 13 בינו׳ 2010
פארודיה כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

הגונב מגנב פטור?

איך היה אבא גנוב 4? אף פעם לא ראיתי...
פרלין​(נשלטת){ש}

פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בינו׳ 2010
פארודיה כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

מה?
אלוהים אדירים! איך הגיל שלי השתרבב לפה!

האמת היא שדווקא עניין המרירות לא הטריד אותי מאוד. אבל יש טון מתנשא בפוסטים של פסיכולוג. גם בהוא על הפרעת קשב ודיבור שהיה מאוד ידידותי למשתמש אבל גם בסגנון של "כל הידע בידי עכשיו אתם רשאים לשאול" וגם בפוסט הנוראי הזה. אני לא אוהבת שאומרים לי איך להתנהג. אני לא אוהבת שמנסים לנהל אותי בשום מקום. למסגר אותי. להכניס אותי לקופסא של עשי-לא עשי.

פסיכולוג, אנחנו לא מכירים אבל אני כן רוצה להגיד לך משהו. יש לי תחושה שאתה לא מתכוון להרע אבל כן חושב שאתה יודע טוב יותר. אתה מנסה לנסח מדריכים ולא מצליח להתגבר על איזה פטרוניזם הנובע מהם. וכן, המכתם האחרון שלך לא היה מצחיק. אם היית אשה היית יודע שכל הזמן רק אומרים לנו, באלפי דרכים, מה לעשות או לא לעשות ואיך להראות ואיך להתנהג כדי להגיע ליעד הנכסף - חתן!
פאק איט. לא חתן ולא נעליים.
לחתן שלי לא היה אכפת אם הייתי מגיעה מרושלת לפגישה או לבושה מדי. הוא היה מסתכל עלי, לא על מה שאני מציגה. העיניים שלו היו טובות בשבילי, לא שופטות, ביקורתיות וכל כך כל כך מיינסטרימיות.

אני לא אחזיק על התנשאות בהתנשאות ואבקש ממך לקחת משהו מהביקורת הזו, למרות שהייתי רוצה.
בעצם, למה השרשור הזה בכלל נמשך?
Bloody
Bloody • 13 בינו׳ 2010
אם אי פעם הייתה נכונה האמירה שבכל בדיחה יש חלק שהוא אמת, אז היא נכונה לגבי הפוסט הזה.
פסיכולוג, גם אם חלק מהדברים שכתובים שם נכונים, אבל טול קורה מבין עיניך - אתה ממורמר טילים. אני חושב שלבחון את הסיבה למה יעזור לך לא פחות, וכנראה יותר מפרסום פוסטים מיותרים כגון זה.
למה מיותרים, תשאל אותי?
כי היה די ברור שהפרסום הזה יגרור לפחות תגובה אחת באדום דגוש, ואז כבר לאף אחד לא יהיה אכפת מה כתבת ולמה, וסתם יהיו פה פוסטים אד הומינם. לצערי, ממה שאני רואה, לפחות חצי מהם אתה כתבת. ענייני גיל, משהו? טול קורה.
היילני
היילני • 13 בינו׳ 2010
אני מוצאת את הדיברות האלו רדודות, לא יעילות ושובניסטיות.

אני וחבורת הנשים שמוצאות את זה פוגעני לא חסרות חוש הומור (היי, חיקויים של ציפי לבני מצחיקים אותי). אנחנו גם לא ממהרות להניף את דגל הפמיניזם כל שנייה (ניסיתם להניף דגל פעם? - זה כבד). אבל היה מוטב, פסיכולוג, אם לא היית מפרסם את הדיברות שלך כלל, גם לא בבלוג שלך, משום שראשית זה הומור זול, טחון ולא שנון במיוחד, ושנית משום שדיי לתקשורת ההמונים המיינסטרימית לשם בניית אישה-בובה שודאי תמצא אותך חכם נורא ומצחיק.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 14 שנים • 14 בינו׳ 2010
פסיכו לוג​(שולט) • 14 בינו׳ 2010
אויש בלאדי. זה לא סוד שמגיעים לכאן אנשים מרי נפש. אתה חושב שזה משנה על מה אני כותב? אפילו כשכתבתי את משחק ההגיון קיבלתי נאצות ותגובות שליליות icon_eek.gif
נאלצתי אפילו למחוק כמה תגובות בבלוג. אתה מוזמן לנסות את המשחק בעצמך ולומר לי מה בדיוק "פוגעני" שם. בגלל זה אני מתקשה לקבל את הביקורת. האובייקטיביות פה לא קיימת אצל אנשים. ואצל חלק מהמגיבים כאן, בוא נאמר שאני לא חושף את הסיבות האמיתיות שלהם לתגובות כי אאוטינג זה מחוץ למשחק.
אגב, אתה מוזמן לקרוא מידי פעם את הפרופיל של האנשים האלה. משעשע לראות שהם מאשימים בדברים שהפרופיל שלהם נוטף ממנו. אז לקבל ביקורת מהם?

ואם בכל דבר יש שמץ של אמת אז אתה אומר שכל שולטי האתר הם אנסים ברוחם?
מה שכתבתי כאן ישב אצלי במגרה 7 שנים. אני כבר לא זוכר מה היה איתי אז, אבל מצאתי את זה משעשע, את דרך הצגת הדברים הסאטירית. יש מי שנהנה לקרוא ויש אפילו מישהי שהגדילה לעשות וענתה לי בשנינות על כל סעיף בקסט "אנטי גברי". ויש מי שזה נגע לו בנקודות רגישות מאוד או שכלל לא הבין את רוח הדברים וקורא לי שוביניסט בלי שראה אותי מעולם.
לא זו היתה כוונתי ואני מתנצל בפני מי שנפגע.
והמרירים, אלו שמגיבים אוטומטית באופן שלילי בלי קשר לטקסט- הם תמיד ישארו כאן. זה לא אומר שכל שאר באי הפורום צריכים לשתוק בגללם.