אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן - לחרבן על הדת

Morticia
לפני 14 שנים • 13 בינו׳ 2010
Morticia • 13 בינו׳ 2010
ואתם יודעים מה?
אני רוצה לציין עוד משהו חשוב שלצערי נבלע בתוך אינסוף פעולות הסחה

יש פה בוטום ליין פשוט
ולא משנה מה יאמרו מחרחרי הריבים האחרים
עם איזו אג'נדה פוליטית אישית כנגדי
הוא רלוונטי כאן לכמה וכמה נשים

פה לא מקום ראוי ומזמין לנשים שולטות
פה זה לא באמת פורום פאמדום
יש פה אלימות, ביזוי ושליטה גברית מסוג שהוא בעיני מאוד נמוך

וכולי תקווה שכלובי ימצא דרך להביע את רצונו לארח באתרו
גם נשים שולטות
ואני לא מתכוונת בכך לנערות עובדות
אלא לנשים שולטות
לצד סאבים רבים שויתרו על הפורום הזה באותה המידה ומאותן הסיבות
underfoot
underfoot • 13 בינו׳ 2010
אז אולי כדאי גם שאת תוותרי? לפחות עד שכלובי יסדיר פה את העניינים הדורשים תיקון.

מה שאת מתעקשת לא לראות חביבתי, זה שאת האישה היחידה פה שסובלת משנאת נשים ושאולי זה לא קשור להיותך אישה אלא דווקא יותר לצדדים הבהמיים של ההתנהגות שלך, שפה כל כך אגרסיבית ואלימה שמעוררת אנטגוניזם בקרב עשרות פותחי שרשורים, מגיבים, מלכות וכן אפילו בקרב תומכיך הנלהבים.

מילא רק לי היית מפריעה, אבל הרשימה ארוכה. בימים אלו אני שוקד ועובד על עריכת שרשורים בכיכובך בכדי להוכיח את הברור מאליו - זה לא רק אני שגורם לך לאבד את סבלנותך הגדולה ולפרוץ בשטף של שפת ביבים מצחינה ואנטי-חברתית - זה כמעט כל אדם פה בפורום.

נשים הן עם מופלא ואלגנטי, אבל לא כולן.
Morticia
Morticia • 13 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:

בימים אלו אני שוקד ועובד על עריכת שרשורים בכיכובך בכדי להוכיח את הברור מאליו - זה לא רק אני שגורם לך לאבד את סבלנותך הגדולה ולפרוץ בשטף של שפת ביבים מצחינה ואנטי-חברתית - זה כמעט כל אדם פה בפורום.

תגיד אנדר
(שהכבוד הגדול ביותר שאוכל לחלוק לו כאן בפורום הציבורי הוא רחוק מאוד מחביבי ואוי לי אם ככה אתה מחבב אותי)

יש לך גם תמונות שלי על הקיר?
גזרי עיתונים?
מקדש קטן בדירה?

אתה מבין מה זה פסיכופת?
אני אומרת וותר על השקידה המאומצת שאתה משקיע בי
ולך טפל בעצמך

דוגרי?
זה חולני

Ur giving me the creeps man

(ואני בטוחה שלא רק אני רואה את זה, לצד העיוורון המוחלט שלך להתנהלות שלך. זה קצת קורע לב, לאלו מאתנו שעוד נשאר להם כזה אחד...)
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 13 בינו׳ 2010
lady inBLACK כתב/ה:

פנטזיה מגניבה דווקא אבל כמובן רצוי שתגיע מהאישה ולא מהנשלט כמו שמורטישיה ניסתה לומר לפני שהשתלחתם עליה ..

נקודה מעניינת ואני לא מסכים איתך.
חשבתי לכתוב את הסיבה והתחרטתי כי לדעתי לא כדאי לפרסם אותה בפומבי.
אבל כן אומר לך משהו קטן , ההבדל בין שולטת מתוסכלת לבין שולטת מאושרת הוא בפרט תפיסתי קטן.לרוב אגו גדול מונע מלהבין אותו.

אני כמובן שלא מדבר עליך באופן ספציפי חלילה ואני לא מכיר ממש לא מכיר אותך, פשוט במשפט שלך הזה יש הבנה מוטעת שכן עלולה להביא שולטות מסויימות לתיסכול, ובצדק.

המממ..נראה לי שלא אמרתי כלום כי אני מנסה להמנע מלומר אותו. icon_smile.gif
הסתבכתי קצת...לא חשוב.

שותק.
Madame T​(שולטת)
לפני 14 שנים • 14 בינו׳ 2010
Madame T​(שולטת) • 14 בינו׳ 2010
kamor כתב/ה:
lady inBLACK כתב/ה:

פנטזיה מגניבה דווקא אבל כמובן רצוי שתגיע מהאישה ולא מהנשלט כמו שמורטישיה ניסתה לומר לפני שהשתלחתם עליה ..

אבל כן אומר לך משהו קטן , ההבדל בין שולטת מתוסכלת לבין שולטת מאושרת הוא בפרט תפיסתי קטן.לרוב אגו גדול מונע מלהבין אותו.

אני כמובן שלא מדבר עליך באופן ספציפי חלילה ואני לא מכיר ממש לא מכיר אותך, פשוט במשפט שלך הזה יש הבנה מוטעת שכן עלולה להביא שולטות מסויימות לתיסכול, ובצדק.

הסתבכתי קצת...לא חשוב.

שותק.

קאמורי, עד שאתה בא לכאן סוף סוף אתה שותק? דבר, דבר, אל תתבייש. (טוב לראות אותך כאן) icon_cool.gif נ.ב. נדמה לי שהבנתי למה התכוונת, אבל בגלל שלא אמרת אני לא יכולה להתייחס...
a מק

טוב, תראו מה עשיתם. אילצתם אותי להגיע ולהשליט סדר.

a מק • 14 בינו׳ 2010
זתומרת להשלט סדר. זה פורום של שליטה נשית, שכחתי, מודה.

דבר ראשון, MJ - כתיבתך מחרמנת כרגיל. יו ביוטיפול מיינד יו.

ולענייננו.

אני מכריז בזאת על פריש מיש. מפץ גדול (מהסוג שרמון הגה לפני שהתחיל בתחביב המיילדומי של בליעת חיילות). התחלה מחדש לאחר שואה אטומית. כשהארי פגש את סאלי ובסוף כיבד את סאלי והתמסר לרצונותיה בלי פנטזיות לא לגיטימיות משל עצמו.

כי חאליק, נמאס. קלירלי שני הצדדים המנוגדים רצים על אדי דלק של אנרגיות שליליות. וארז כל כך מדבר נגד. זתומרת מנסה לדבר.
שני צידי המתרס - המורטישיות והאנדרפוטים שפגשו את ההמלטים שפגשו את ההאמפרים ועשו ביחד משהו מאוד גברי וראוי לכתיבה בבלוג - מצאו לכם איזשהו אמצעי להוצאת האגרסיות עליו ויאללה נתחיל מחדש ונחזור לדיון אינטלקטואלי טהור עם מהלכים לוגיים קוהרנטיים. שוב - MJ - מחרמנת.
אני ממליץ על בובות פרוותיות. יותר נכון דיוויד ממליצה.

ולענין האינטלקטואלי הטהור והנשגב שלשמו בכלל נפתח השרשור.
שניה, סוגר את ההודעה, חוזר לקרוא את הודעת הפתיחה וכותב תגובה ראויה. (אתם רואים - עכשיו זאת סטירה [לא, באמת, כבר שכחתי על מה נסוב השרשור מלכתלילה]).
a מק

לענייננו

a מק • 14 בינו׳ 2010
א. אני באמת שונא להיות זה שמגלה את הסוף של הסרט - אבל לדעתי הרוצח הוא סלייב די. זתומרת, המחורבן. (לא אחלה שם לראפר - סלייב די?!)

ב. לא רואה שום בעיה עם סשן כזה. גם לא עם הקונספט של מלכות בתשלום. איפה שיש היצע יש ביקוש. חבל לי רק על אנשים שהופכים מין ושליטה למחייתם כי הם הורסים לעצמם אותו. (אני מדבר רק על מי שלא מסורסר כמובן, סחר בנשים זה אחד הדברים שהכי מרתיחים אותי ויחס המשטרה החבריקי לזה לא מפגר הרבה מאחור. אבסורד זועק לשמיים שהמשטרה משלימה עם התופעה ומפניקה עבריינים בהתעלמות, לפעמים בעידוד של איזה סיבוב על בחורה על חשבון הבית בשביל טיפים על פשעים שנראים לה חמורים יותר).

ג. לא רואה בעיה עם קונספט הסשן. דווקא העיסוק בפנים רוחניים ואינטלקטואליים נורא מגרה אותי מחשבתית כמו שזאלופה כתב בשרשור הבת. היי אפילו לשרשור הזה יש תוכנית האחות הקטנה icon_smile.gif

ד. לדעתי להתמקד על זה שהסשן מתועל מרצונו של הנשלט והצגת הענין כפשע נגד האנושות והנשים משחר ההיסטוריה קצת מנופח.
ובכלל, כל האולטרא הפמיניזם הישן שמובע פה קצת משעשע ורדוד בעיניי. כל ה-יו גו גירל - את אישה חזקה - את לא צריכה אישור מגבר, זה תכלס כן הזדקקות לזיקה לגבר ע"י כך שאת מראה שאת לא זקוקה לאישור ממנו.

ת. לא כל כך לענייננו אבל מואי פרודוקטיבי ונדרש - אני לא חושב שצריך להקים פורום פמדום טהור או חציל מהסוג הזה. אני תמיד חושב ש-DIVERSITY מביא לשגשוג האינטלקטואלי המירבי. כן, גם חרמנא ליצלן מגיעים לפה שולטים והיי אפילו... מגיבים.

אנ'לא חושב שפמדום זה רק כלים ריקים עם בולבול קשור לידית של הדלת נטולי רצונות מלבד לתור אחר ולהגשים במלואו את רצון האישה. זה גם זה, ואני נורא מכבד את FOG על כך, אבל זה גם גברים עם רעיונות משל עצמם איך להסתמרטט. אפילו אם שניה אחרי שהם שופכים את מטענם הגנטי נמאס להם מהנקבה (אחרי זה היא בד"כ הופכת לנקבה) ובא להם לראות כדורגל לבד. כל עוד הכל מתבצע בכבוד הדדי אנית'ינג גואוז (להזמין לה מונית ולשים מיוט על המשחק של בארסה עד שהמונית מגיעה).
תקנו אותי אם אני טועה, אבל פמדום הוא עולם נרחב שהקבוע היחיד בו הוא שהאישה למעלה והגבר למטה. גם אם הכל מתוסרט ומתוזמר מלמטה. (מה לעשות, לפעמים הגבר הוא היצירתי מבין השניים).
להיות מעין שמרן-סאדו ולזעוק שהפמדום האמיתי הוא זה ולא אחר זה חסר בעיני. זה מגביל דמיון ויצירתיות מחשבתית בעיניי. זה תפל וטפל. תנו לדמיון וליצרים שלכם לרוץ. תדאגו אח"כ להתאמות לעקרונות האימהות המייסדות שבפורום אלפוני.

מה שאני כן חושב - וזה זהב טהור, כי אני חשבתי על זה, זה שתכלס באמת צריך להקים פורום חדש.
סאב-לימינל

בהחלט יש המון בדבריה של Morticia

סאב-לימינל • 14 בינו׳ 2010
באה לה Morticia ורצתה לתרום לאתר מנסיונה העשיר והיע הנרחב ולהצעיד אותו קדימה,קצת סדר כאן לא יזיק אלא להיפך איפה הסדר לעזאזל,מה קשור נושא הפורום לסיפור המזעזע לטעמי אשר נכתב כאן ביד חופשית ללא מפריע,מקומם של סיפורים אילו ואחרים במקום אחר כאן בפורום.
אז Morticia כל הכבוד על היצירתיות שבך שתמיד מפתיעה מחדש,רעיון מצויין והגיע הזמן שמישהי תעשה כאן סדר.
a מק

אוף, כוסומו רק אחרי שפרסמתי עריכה מעולה שמוסיפה עוד 2000

a מק • 14 בינו׳ 2010
מדהימות לפוסט הקודם ולחצתי שלח התברר לי ש"רק אחראים יכולים לערוך פוסט".

אני מה זה קרוב לפרסם פה עכשיו מודעת היכרות.
lady inBlack
lady inBlack • 14 בינו׳ 2010
kamor כתב/ה:
lady inBLACK כתב/ה:

הסתבכתי קצת...לא חשוב.

שותק.

איזה מזל שאני מספיק אינטליגנטית כדי להבין למה אתה מתכוון icon_wink.gif .
טוב, אני גם מבינה למה אתה נמנע לומר את אשר אתה נמנע אבל בהנחה ולא מדובר בזוגיות דרך קבע בה התיקשורת כבר עמוקה והדברים יותר מובנים, מניפולציות זולות קרי, שליטה מלמטה, אישית אותי מרגיזות ולאו דווקא מדובר באגו וכיצ"ב אלה בחוסר הבנה של התמונה הכוללנית.
אני לא חושבת שאני צריכה להעיד על עצמי אבל בפרספקטיבה מעט יותר מרחיבה מהשקפתי, מבחינתי זה נורא תלוי במי שאיתי ובדרך שבה אני רוצה לחוות את הדברים איתו יחד [כנ"ל לגביו].
לפעמים זה פשוט לא לעניין ולפעמים ללא מניפולציות, ללא שאר משחקים, כשיש אמת וכנות הדברים נראים אחרת.
לא כך? icon_smile.gif
אה ויש אישה מאושרת.
אל תשתוק.