בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עשרת הדיברות לרווקה

cai
cai
לפני 14 שנים • 14 בינו׳ 2010
cai • 14 בינו׳ 2010
ברצינות עכשיו,

אם בחורה לא מסתכלת על הבחור בדייט, היא מתה לעוף.

זה לא שהיא חסרת בטחון, היא פשוט מחפשת תעסוקה כדי להעביר את 45 הדקות הרגלמנטריות עם הבן אדם המשעמם שאלוהים יודע למה היא הסכימה לפגוש.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 14 בינו׳ 2010
cai כתב/ה:
ברצינות עכשיו,

זה לא שהיא חסרת בטחון, היא פשוט מחפשת תעסוקה כדי להעביר את 45 הדקות הרגלמנטריות עם הבן אדם המשעמם שאלוהים יודע למה היא הסכימה לפגוש.

מסתבר שיש אנשים שמסוגלים לענות לענין מהראש במקום מהכליות.
קאי כמו כל דבר בחיים זה נכון, אבל גם הצד האחר נכון לעיתים. ולא רק לגבי בנות. גם גברים מתנהגים באותה דרך. זה לא ענין מגדרי אלא ענין של אופי. למעשה מכל מה שכתבתי גם גברים אמורים ללמוד על עצמם. זה הובא בעיקר בלשון נקבה לא מטעמי נוחות, אלא מטעמי סאטירה.
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
ברוח הפורום ולאות הזדהות
עם כל הבוכות ועם כל הבוכים
אני כבר נרתמתי לעורר מודעות
לנושא בין כל חתולי הפחים

והשרינק שפשע בניצוץ של הומור
ילמד להחריש משפטים מבדחים
כי כל פעם מהיום כשירצה הוא לגמור
תתחיל סרנדת חתולים מצווחים

ויש פה מלכוד לגמרי מוצלח
שחבל לעצמי אותו כך לשמור
כי אם האפקט הפבלובי יצלח
בסוף כל צווחה תעשה לו לגמור
lady inBlack
lady inBlack • 14 בינו׳ 2010
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
cai כתב/ה:
ברצינות עכשיו,

קאי כמו כל דבר בחיים זה נכון, אבל גם הצד האחר נכון לעיתים. ולא רק לגבי בנות. גם גברים מתנהגים באותה דרך. זה לא ענין מגדרי אלא ענין של אופי. למעשה מכל מה שכתבתי גם גברים אמורים ללמוד על עצמם. זה הובא בעיקר בלשון נקבה לא מטעמי נוחות, אלא מטעמי סאטירה.

מסכימה עם קאי...בד"כ כשהארכיטקטורה מסביב יותר מעניינת סימן ש..אחמ..
Beta Male
Beta Male • 14 בינו׳ 2010
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
cai כתב/ה:
ברצינות עכשיו,

עזוב פסיכו,לך תסביר פה לאנשים הומור מהו. אני רק רוצה לחשוב מה היה קורה לו התמונה בפרופיל של קאי היתה ההפך הגמור. מהומת אלוהים היתה פורצת פה על העניין
קחו את החיים בקלות,חבר'ס
לילי ש'

חוקים לפסיכולוג בספת עור

לילי ש' • 14 בינו׳ 2010
1. אל תכתוב בפרסומיך פעלים, שמות פועל, שמות תואר, שמות עצם, מילות קישור, מילות חיבור, ה' הידיעה, תחילות, סיומות, פיסוק, ניקוד. מכל שורש.
פסיכו לוג​(שולט)

Re: חוקים לפסיכולוג בספת עור

פסיכו לוג​(שולט) • 14 בינו׳ 2010
לילי שרלילי כתב/ה:
1. אל תכתוב בפרסומיך פעלים, שמות פועל, שמות תואר, שמות עצם, מילות קישור, מילות חיבור, ה' הידיעה, תחילות, סיומות, פיסוק, ניקוד. מכל שורש.

כבר ניסיתי לדבר לפי הכללים האלה תקופה אבל אף אחד לא הבין אותי. עשו לי דיו דיו ופרצופים מפגרים בזמן שאני סה"כ מנסה להסביר שצריך להחליף לי טיטול. האידיוטים.
מישלי

פסיכולוג, אין לי מושג ירוק מי אתה...

מישלי • 14 בינו׳ 2010
ואני אהיה ממש לא פוליטיקלי-קורקט

אבל אני ממש אהבתי...

נהניתי מהקריאה של הפירסום שפתח את הפוסט
ואפילו התחלתי להתאהב בך וירטואלית..

אח"כ ככל שקראתי את התגובות, התבאסתי יותר ויותר,
עד שבאיזה שלב כבר לא ממש טרחתי לקרוא אותן.

אני מעדיפה להשאר עם הטעם הטוב ( :

* הכותבת מישלי מזהירה, בתור לחוצת חתונה והריון מוצהרת, שאין בכוונתה להתחיל, או לרמוז, או לפלרטט עם כותב הפוסט, או כל גבר אחר שרואה אותו... (הגזמתי עם הפסיקים...??)
** אני צריכה קורס קצר בפסיקים (מתי שמים אחד ומתי לא...)
רפאל
רפאל • 14 בינו׳ 2010
עצות מן הסוג הזה מלמדות יותר מכל על חוסר היכולת של נותן העצות להתמודד עם נשים שלא מבקשות עצות. מי שמסוגל להתמודד עם אישה, לא צריך "לעזור" לה להיעשות הבובה שהוא אוהב.

אגב, פסיכולוג, יש באמת מישהו שאמר לך לפרסם את המדריך הזה בפורום, כי הוא היה חשוב מכדי להחביא אותו בבלוג? מכול הדברים שרשמת בפוסט שלך זה הוא אולי ההזוי מכולם, בעיני.