אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עשרת הדיברות לרווקה

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 14 שנים • 14 בינו׳ 2010
פסיכו לוג​(שולט) • 14 בינו׳ 2010
רפאל כתב/ה:
עצות מן הסוג הזה מלמדות יותר מכל על חוסר היכולת של נותן העצות להתמודד עם נשים שלא מבקשות עצות. מי שמסוגל להתמודד עם אישה, לא צריך "לעזור" לה להיעשות הבובה שהוא אוהב.

אגב, פסיכולוג, יש באמת מישהו שאמר לך לפרסם את המדריך הזה בפורום, כי הוא היה חשוב מכדי להחביא אותו בבלוג? מכול הדברים שרשמת בפוסט שלך זה הוא אולי ההזוי מכולם, בעיני.

תגובות מסוג זה מצביעים על האנשים שמדלגים על כל השירשור ומוכיחים את הטענה שלי כאן שיש אנשים שמחפשים להגיב רק כדי להשמיץ באופן עקבי, לא משנה היכן או מה אני כותב. לא פעם ראשונה שאתה מגיע אלי להגיב באופן שלילי על דברים שאני מביא. תודה על ה מ.ש.ל. עכשיו אתה מוזמן לקרוא את התנהלות השרשור ולראות בכלל על מה מדובר.
אחותופל
אחותופל • 14 בינו׳ 2010
אשכרה פרימיטיב.

ותאמין לי: אין דבר שיותר דוחה בחורה מזה שהאידיוט שנפל עליה בדייט מנסה לגרום לה לעשות כרצונו, כמו לפזר למענו את השיער כדי שיוכל ל"הנות ממנה". איכסה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 14 בינו׳ 2010
אחותופל כתב/ה:
אשכרה פרימיטיב.

ותאמין לי: אין דבר שיותר דוחה בחורה מזה שהאידיוט שנפל עליה בדייט מנסה לגרום לה לעשות כרצונו, כמו לפזר למענו את השיער כדי שיוכל ל"הנות ממנה". איכסה.

יאפ. שאלנו מתי גם את תגיעי לכאן. המשמיצים הקבועים. אפילו לא טרחו לעבור על התנהלות השרשור ומגיבים לדברים שכבר נענו. אחחח לו ידעתם כמה אנחנו צוחקים כאן...
אחותופל
אחותופל • 14 בינו׳ 2010
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אחותופל כתב/ה:
אשכרה פרימיטיב.

יאפ. שאלנו מתי גם את תגיעי לכאן. המשמיצים הקבועים. אפילו לא טרחו לעבור על התנהלות השרשור ומגיבים לדברים שכבר נענו. אחחח לו ידעתם כמה אנחנו צוחקים כאן...

מי צוחקים? אתה ועוד 13 האישויות השונות שלך?
ועל מה ענית כבר בכלל? אם היית עונה באמת היית מודה שאתה טמבל ומתקן את דרכיך הנלוזות ואת אופן תפיסתך המעוות את העולם! (לא פחות!)
חוצמזה, אין לי אינטרס להשמיץ אותך או לעלוב בך סתם כך (וכך גם לא רוב המגיבות בשרשור), אני מעליבה אותך עבור סיבה נעלה! אתה באמת באמת אהבל! (טוב, זו לא סיבה נעלה. גם זה שאתה מוציא להומור שם רע היא סיבה לגיטימית אבל עדיין לא כל כך טובה... הסיבה הטובה היא שאתה פרימיטיב כלפי נשים ובטעם רע).
רפאל
רפאל • 14 בינו׳ 2010
אויש פסיכולוג, אם הבנת מהדברים שלי שאתה אהבל ונפגעת מכך, אני מתנצל בפניך ובפני כל 13 האישויות הנוספות שלך.

אני אסביר לאט וברור: מה יש בפוסט שלך? יש שם תפיסת עולם שאפשר לסכמה במילים: "נשים מנוגה, פסיכולוג-בספת-עור מאלפא קנטאורי". ועל פי תפיסת העולם של האזרח היחיד של אלפא קנטאורי, כיצד נשים צריכות להיות? קודם כל עליהן לפזר את השער ולהיות שמחות. אחרי זה הן צריכות להצטלם ולהראות את התמונות שלהן. כשהן מדברות, אל להן לדבר על אופנה, אסתטיקה וחתונה, כי חשוב מאוד למצוא שפה משותפת ולדבר על כדורגל. וכאשר מדברים על כדורגל חשוב מאוד ליצור קשר עין אינטימי עם האזרח היחיד של אלפא קנטאורי. ולסיום, בשום פנים ואופן אין לשלם על הקפה.

אז כל זה טוב ויפה. ויכולת להעתיק את השקפת העולם המקובלת באלפא קנטאורי ולהדביק אותה בפרופיל שלך בג'י דייט. אבל במקום זאת העלית אותה לכאן תחת הכותרת "עשרת הדיברות לרווקה". אתה מתחיל להבין את העיוות?
שוטרת*

הלו פסיכו'

שוטרת* • 14 בינו׳ 2010
חתיכת אמיץ קטן שכמוך..
לדבר על רווקות?
באתר שמזמן הפך לסוג של ג'יי דייט מפוצץ ברווקות ורווקים נואשות ונואשים?
מודה, זה הארד קור. את זה, אפילו אני לא הייתי מוכנה לכתוב (:

עזוב אותך שטויות, תנהג כמו הרוב השפוי של העולם, ושים עליהם פס אחד גדול.

מתה על השנינות וההומור שלך icon_wink.gif
הצד השני

האמת...

הצד השני • 14 בינו׳ 2010
לא מבין על מה המהומה.
קטע הומוריסטי חביב, מהסוג שקוראים בלאישה כשמחכים בתור לרופא השיניים.
אפשר להרהר במה גורם למישהו לא רק לשים אותו בבלוג בכזו התלהבות ואף להעלותו לפורום ולהגן עליו בחירוף נפש מגוחך.
אבל, מכאן ועד לתת לו משמעויות מרחיקות לכת?
איך הגעתם לאן שהגעתם מקטע הומוריסטי ולא מתיימר, שיומו הגדול במקרה הטוב, הוא בחדר ההמתנה של רופא השיניים?
underfoot
לפני 14 שנים • 16 בינו׳ 2010
underfoot • 16 בינו׳ 2010
אפשר להבין למה הנשים מתרעמות - אם כבר עושים עליך סאטירה אז לפחות שתהיה נוקבת וכואבת. המחאה היא על הסגנון הבלייזרי ולא על התוכן.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 16 בינו׳ 2010
ציטוט: חתיכת אמיץ קטן שכמוך..
לדבר על רווקות?

מתה על השנינות וההומור שלך

שלום לך, אשה-עם-הומור! מזמן שלא פגשתי ביצור כמוך. את בטוחה שאת שייכת לפה? אפשר לבצע עלייך ניסויים, לגלות את פשר ומקור העניין?

פסיכולוג - נכון או לא, לא ממש משנה. זה בעיקר משעשע, ומי שלא מסוגל לקבל את זה בתור שכזה... אין לך דבר להרגיש אליו, פרט לרחמים.

מעבר לכך, שבכל הומור יש אמת, ותגובות האנשים למאמר שלך רק מוכיחות את הימצאות אמת זאת.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 16 בינו׳ 2010
מקבי כתב/ה:
ציטוט: חתיכת אמיץ קטן שכמוך..
לדבר על רווקות?

מתה על השנינות וההומור שלך

שלום לך, אשה-עם-הומור! מזמן שלא פגשתי ביצור כמוך. את בטוחה שאת שייכת לפה? אפשר לבצע עלייך ניסויים, לגלות את פשר ומקור העניין?

פסיכולוג - נכון או לא, לא ממש משנה. זה בעיקר משעשע, ומי שלא מסוגל לקבל את זה בתור שכזה... אין לך דבר להרגיש אליו, פרט לרחמים.

מעבר לכך, שבכל הומור יש אמת, ותגובות האנשים למאמר שלך רק מוכיחות את הימצאות אמת זאת.

אוי, נו. התחלנו.

נכון! פסיכולוג! זה בדיוק העניין! כל מי שלא נהנה מההומור המשובח שלך הוא בטוח רווקה מרירה.
איך אפשר לא למצוא את המסמך המבריק הזה משעשע? מין הסתם זה נובע אך ורק ממרירות.
בכלל, עצה לחיים, טיפ להמשך הדרך, כשאנשים לא אוהבים משהו שאתה יוצר, זה ת-מיד נובע ממרירותם. לעולם אל תבדוק את עצמך או תשאל את עצמך שאלות, זה מיותר. זה תמיד הם ולא אתה. תמיד.