ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

micro management

Homelander​(שולט)
לפני 14 שנים • 26 בינו׳ 2010

שאלה שאני חושב עליה כל פעם מחדש:

Homelander​(שולט) • 26 בינו׳ 2010
ראשית, אם תלך מקדימה- אז א. מקבי לקח לי כבר את השורה הראשונה (האיכות שמבטו צופה בקלות בתחת שלה היא כבר יתרון בפני עצמו); ב. כלבה אמיתית בין עם מובלת ברצועה או לא, תמיד הולכת קדימה- תמיד מנסה להיות מלפנים ואז הרעיון הוא בפקודה לצוות עליה "רגלי" כדי שתתאים את הקצב); ג. זו הדרך הכי טובה שהוא יכול לבחון את כל צעדיה ומעשיה; ד. בניגוד למה שאמרו פה קודם ג'נטלמניות זה עדיין 'ליידיס פירסט'.
שנית, אם מאחוריו תלך אזי שא. זה הכבוד הגדול ביותר מבחינת סדר ההליכה; ב. הוא באמת מוביל, הוא מקדים אותה בהכל; ג. זה הכי בולט לעיני אחרים (דבר משמעותי בהחלט כדי לעזור לעיצוב המציאות).
שלישית, אם תלך לצידו זוהי תמצית הזוגיות על כל המשתמע מכך- קצב זהה, קרבה מירבית, שיתוף-פעולה מלא בהליכה וכו' (נהוג גם בעולם שהאישה מצד ימין- גם מבחינת 'יד ימינו' וגם מבחינה אנרגטית בין גברים לנשים).

כך שמה אומר לך?
השאלה מורכבת מאד... נראה לי שזה תלוי בסוג השליטה המועדפת עליך.
דובדבן

m & m

דובדבן • 26 בינו׳ 2010
ללכת איפה שבא לה ולגרגר m & m מתוקים על הלשון
רפאל
רפאל • 26 בינו׳ 2010
זונת סושי כתב/ה:
יד ביד,
תמיד.

או יד בפרק כף יד.
Bent

ורק אני לא מבין

Bent • 26 בינו׳ 2010
מה בין ניהול מיקרו של השפחה לכללי הטקס הזוגיים של הליכה ברחוב.

אבל כדי לענות על השאלה, עבורי היא יכולה להיות שפחה בבית אבל בת זוג ברחוב (אני מעדיך לשוחח עם מי שנמצא לצידי), אם אשתמש בפקודה בנושא כנראה זה יהיה חלק מעונש, ואז סביר מאוד מאחור.
אם זה יהיה חלק ממשחק השפלה אז סביר מקדימה.

אבל חוקיות לא סותרת את רעיון המיקרו?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 26 בינו׳ 2010
ציטוט: או מאחורה, כדי שתוכל להחמיא לי על התחת.
או מקדימה, כדי לבעוט מהדרך ילדים מעצבנים.
או מהצד (של הכביש) כדי שבמקרה של סכסוך עם משפחות הפשע, היא תהווה מגן אנושי כנגד נסיונות חיסול מכלי רכב, אופנועים ואפילו אופניים שנוסעים בהתאם לחוק.

לא תודה, אני מעדיף להסתכל על טוסיק עסיסי מאשר שיסתכלו על שלי. לבעוט ילדים מעצבנים זה תחביב אצלי, ולא אתן שיעשו זאת במקומי!

לגבי משפחות הפשע - זה כבר ממש טיפשי. אם היא הולכת על הכביש, זה יפריע לי לירות כמו שצריך.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 26 בינו׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
משמאלו צעד אחד מאחוריו.

גמד, קלעת כמעט בול.

הקוד דורש שלושה צעדים משמאלו ומאחוריו.
ראובן

קוד, מציאות ופרוטוקול

ראובן • 26 בינו׳ 2010
תודה על התגובות המרעננות, תודה על ההצצה לתוך העולם הפרטי שלכם.

הועלו טענות, כי טקסים כאלה הם לא פרקטיים.
אני חושב שהשפה הפנימית בין בני זוג היא חשובה מאוד. ברור שהדבר אינו מתאפשר תמיד, אבל כשהוא מתאפשר, זה עונג גדול ופרטי.

הזווית האישית שלי: האישה מימין לגבר, רבע צעד מאחוריו. מבחוץ זה נראה כאילו הם הולכים ''רגיל'', אולם יחי ההבדל הקטן.
על הנשלטת לשים לב היטב, אם ברצונה להצליח בכך. באופן הזה, היא יכולה גם ללכת איתו שלובת מרפק (אנגז'ה) ו/או להיתמך בו אם היא מועדת.

לחיי הפרטים הקטנים,

R
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: ניהול והתנהלות

פרלין​(נשלטת){ש} • 26 בינו׳ 2010
מאחרוה עם עיניים קצת מושפלות. מרוב צניעות, כמובן.

איייי! זה מדליק.
שוסי
שוסי • 26 בינו׳ 2010
רפאל כתב/ה:
זונת סושי כתב/ה:
יד ביד,
תמיד.

או יד בפרק כף יד.

וואלה,אפילו יותר טוב.