סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לעשות כבר אאוטינג לעצמי?

FrozenLips
לפני 14 שנים • 27 בינו׳ 2010

האם לעשות כבר אאוטינג לעצמי?

FrozenLips • 27 בינו׳ 2010
לפני כמה שנים, התחלתי לכתוב פה בלוג. הבלוג היה אפלולי ומיני ורק טבעי היה לכתוב אותו תחת שם העט הזה frozenlips.

מאז הרבה מים זרמו בנחלים ובברזים. הבלוג עבר לבלוגלי, אחר כך לדומיין משל עצמו ואחר כך נוסף לו גם אח קטן - בלוג ונילי-אזרחי, שאליו כיוונתי את כל החומרים שלא קשורים לסקס ולבדסמ ישירות.

לאט לאט הפסקתי לתחזק את הדמות הזו של "frozenlips". אולי אפילו אפשר לומר שגדלתי מתוכה. אנשים שמכירים אותי מהקהילה שואלים אותי למה הפסקתי לכתוב - כשבעצם מעולם לא הפסקתי. frozenlips הפסיקה - אבל האח הונילי רק גדל מיום ליום icon_smile.gif

אז אני תוהה - מדוע אני עדיין אוחזת בדמות הזו? למה אני בעצם עושה את ההפרדה? אולי לעשות כבר אאוטינג לעצמי ולחבר את כל החתיכות של הפאזל לבלוק אחד?
בלוסום​(לא בעסק)

תשובה בשתי נקודות:

בלוסום​(לא בעסק) • 27 בינו׳ 2010
האחת - איך זה מרגיש לך? האם מבחינתך זהו הצעד הנכון?

השניה - וזו עניות דעתי בלבד - העולם בחוץ לא כל כך ממהר לקבל אותנו, זה נראה להרבה אנשים מאוד מוזר ועל גבול ההרס העצמי התחביב הזה שלנו... אי לכך, לא כולם צריכים לדעת..
Bloody
Bloody • 27 בינו׳ 2010
בדברים האלה, אפשר למצוא המון סיבות ללמה לא לעשות את זה, ולכן השאלה שאת צריכה לענות עליה היא - למה כן?
ריפרף
ריפרף • 27 בינו׳ 2010
אל תעשי את זה פרוזן

icon_arrow.gif
ריפרף
ריפרף • 27 בינו׳ 2010
נו טוב
תעשי את זה

icon_arrow.gif
FrozenLips
FrozenLips • 27 בינו׳ 2010
למה כן?

קודם כל, כי אני לא מרגישה שבי קיימת הדואליות הזאת. אני לא מרגישה שיש שני "אני" - אחת בדסמית ואחת ונילית.

שנית, באיזשהו מקום ההפרדה מפריעה לי - כאילו אני "מתביישת" בבדסמ. אני לא חושבת שאני עושה שום דבר מביש או מביך. היום אני אפילו כבר לא כותבת טקסטים "גסים". (אולי זה כי אני כמעט ונילית מחוסר פעילות? icon_smile.gif )

ובפועל, אני רוצה לחשוב (אני רק לא יודעת אם זה אפשרי), שאנשים שלא יקבלו אותי "יחד" עם הבדסמ - בעצם אני לא רוצה שיקבלו אותי.

שאלות קשות. תשובות קשות. icon_smile.gif