סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשבחי הפנטזיה

אלימלך
לפני 14 שנים • 29 בינו׳ 2010
אלימלך • 29 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:

אולי בשרשור הזה יש קצת עדינות מצדה של הכוהנת הגדולה של הבוטות ושל הסגנון הבהמי אבל אל לך לטעות (וגם להטעות, כי אתה לרוב מגן על הסגנון הזה), הדיעות הן מעניינות וחשובות ואני אפילו מוצא את עצמי מסכים עם חלק מהן, יש פה נוכחות חזקה מאוד וחזקה מדי של שלילת לגיטימציה, השמצות שאינן במקומן, האשמות ופתיחת ג'ורה. חשוב להבין שהביקורת איננה על הדיעות אלא על הסגנון, או כמו שנאמר:

"הכוהנת הגדולה של הבוטות ושל הסגנון הבהמי", "האשמות ופתיחת ג'ורה",
והסגנון הזה בסדר?
האמפרי
האמפרי • 29 בינו׳ 2010
צ'ארנוחה,
אופסייד לא אופסייד - כתבת יפה.

קראתי את הפוסט ומה, שאני יכול לומר כמעט בוודאות הוא שהדף השחור והכיתוב הצהוב
של האתר כבר הפכו להיות שקופים עבורי מרוב היותם מוכרים וצרובים היטב בתודעה אבל,
כשאני עושה לרגע זום אאוט אני מבין שהצבעים האלה מדכאים תתחת ,כשהם מול הפרצוף
כל הזמן ולא פלא, שכולנו פה על כדורים. אפשר קצת בז'?

(נכון. לא קשור אבל אני מאונן מקלדת. אז הנה - עכשיו קשור).
underfoot
underfoot • 29 בינו׳ 2010
אין מה לעשות, מול אלימות חייבים להפעיל כוח. חבל לי מאוד שיש אנשים שמוכנים להעלים עין מהאגרסיביות הזאת, כך הם בעצם מעודדים את ההתנהגות הזאת ותורמים להתפוררות. חבל, אנשים שתפסתי מהם הגונים ואחראים.

אני חושב שיש לשיח גבולות, כולנו חורגים מהגבולות מדי פעם אבל רק אדם אחד דורס ורומס את הגבולות האלו באופן קבוע וכל פעם שמתחשק לו (כמובן בשם ערכים נעלים של חופש הביטוי וכו...). פה זה לא פופוליטיקה וגם לא טבלואיד סוג ג'.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2010
shocked.gif מה icon_question.gif גם זה הפך לפוסט חפירות icon_question.gif shocked.gif

בחייאת ראעבק אנשים, בן אדם כותב פוסט על אוננות, פנטזיה שלו, הפוסט כתוב בצורה נפלאה, איך רק באתר הזה, פוסט כזה, במקום לפרגן על הכתיבה שלו, הופך לעוד פוסט של חפירה אין סופית ?

אין לכם חיים ? icon_rolleyes.gif
hun
hun

לגופו של עניין

hun • 29 בינו׳ 2010
צארנוחה פתח כאן צוהר מעניין להיבט מסוים אחד מיני רבים של הפנטזיות המיניות של הגבר
ולתהליכים שעוברים בראשו בזמן האוננות , דבר מבורך למדי כשחוקרים מיניות .

אני מצר על הלעג והזלזול האוטומטים והדה לגטימציה של אדם , תיוגו כאימפוטנט בחייו האמיתיים או בהיבט המיני היישומי של חייו וההתנשאות כלפיו אשר גרועה אף מביטוי כמו סתומה .

מיניות הינה דבר יפה לעיתים מקודש וחבל כי בשל הליכה אחרי תכתיבים מזויפים לטעמי של
חיי הקהילה כגון אנוכיות חסרת גבולות אדם יחמיץ את הסיבה שהוא נמצא כאן ובראש ובראשונה לשם הנאה וקרבה .

בנוגע לתופעה של נשלטים כפיתיים השבויים בעולם הדמיון , אפשר לשוחח על כך ולפתח את הנושא שבהחלט קיים , מן הצד השני אפשר גם להרחיב את הדיון על שולטות אשר מתעלמות מן האדם שנגד עינן ומן העוצמה הטמונה בתוכן : לטפח ולגרום לשינוי חיובי בחיי הנשלט ולא לא על חשבון איבוד ההנאה ... אם כי אין זה פשוט כדברי האמרה הישנה :
איזהו גיבור ? הכובש את יצרו .