שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכירה פומבית חלק ראשון

VVVVV​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 31 בינו׳ 2010

מכירה פומבית חלק ראשון

VVVVV​(נשלטת) • 31 בינו׳ 2010

חלמתי חלום ממש מוזר,, שבו אני עומדת ערומה לגמרי, קשורה לעמוד שתקוע במרכז הבמה
לידיי עומדת אישה גדולת ממדים ממש ענקית צווחנית בטרוף מחזיקה בידה מקל ארוך בצבע שחור מקל מפותל כמו נחש משהו שדומה לשוט , לבושה במכנס צמוד מעור שחור חולצה בלי שרוולים שמכסה רק את החזה השופע שלה מין סטרפלס שעומד ליפול בכל רגע

שיערה קצר קצר בצבע חלודה , אישה ענקית וגבוהה כפות רגליה ענקיות משהו כמו מידה 46 ואולי יותר, מסתובבת סביבי וצועקת מי קונה את השפחה זונה הזו שכאן .

ראשי נוטה למטה מסתכלת על גופי הערום על רגליי היחפות שנוגעות ברצפת העץ הרטובה רואה את צעדיה של המפלצת לידיי מתפללת שלא תידרך עלי בטעות בנעליה הענקיות ,כל צעד שלה מרעיד את כל הבמה,

האמת שפקחתי את עיניי לכל צעקות ההמון שהיה קרוב לבמה ומצאתי את עצמי במצב המתואר ניסיתי להיזכר איך הגעתי למצב הזה איך ומתי קשרו והפשיטו אותי ואיך אני כל כך מלוכלכת ומסריחה משתן ובוץ שמרוח על כל גופי,אבל רעש האנשים מסביבי לא נתן לי להיזכר, בעודי עומדת כך כשראשי שמוט אני שומעת צרחות וצעקות קללות וגידופים על איך אותה שמנה שנקראת מלכה מעמידה למכירה פומבית שיפחה כל כך מוזנחת .

אותה מלכה מחזירה בקללות ואומרת.
"זה שהיא מלוכלכת ומוזנחת לא אומר שהיא לא שווה ולא יודעת להיות שיפחה וזונה,
קצת ניקיון והיא תיראה כמו סינדרלה ",,

ובעוד היא אומרת מילים אלו הרגשתי איך ראשי מתרומם למעלה ממשיכת שערותיי מידייה של אותה מפלצת שנקראת מלכה , צרחת כאב איומה יצאה מתוך גרוני כשהיא הטיחה את ראשי לאחור וראשי נידפק בעמוד שאליו הייתי קשורה,

" הינה לכם ראו היא יכולה להיות אפילו יפה כשהיא נקייה "

בעודי שומעת עדיין את כל הצרחות מסביבי ואת הויכוחים על התשלום שכל אחד מציע עבורי , סגרתי חזק חזק את עיניי אולי זה רק חלום בלהות ואני תיכף מתעוררת ממנו ,

סופרת לעצמי מתכנסת חזק בתוך עצמי לברוח מהמקום המבחיל הזה , הרגשתי פתאום מין רוח קלילה מסביבי ושקט שהתחיל לחלחל לתוך גופי הרעש הלך ופחת לאט לאט , דממה מוחלטת מסביבי הרגשתי גלי חום שעוטפים אותי , ידיי שהיו קשורות קודם לעמוד מאחור רפויות לצידי גופי, כבר לא כואבות,
רגליי כבר לא קפואות מהרצפה הרטובה , ריח הצחנה שעטף אותי מקודם התפוגג באוויר , ריח של וורדים ובשמים עטף אותי, פקחתי את עיניי לאט שלא יקרה מצב שהכול יעלם לי ברגע שאפתח אותם ואגלה שאני נמצאת עדיין שם על הבמה המצחינה ליד המלכה המפלצתית ,

אבל לא הייתי שם, הייתי הרחק הרחק משם . במקום שבו הכול התחיל משחזרת בעיניי רוחי את כל מאורעות השנה האחרונה מההתחלה ,,,,,,,,,זכרוני חזר אליי ,,,,,,,
ובעודי קשורה לעמוד , בוכה בכי תמרורים על גורלי המר נזכרתי בכל רגע ורגע בתהפוכות חיי ועד לרגע זה,,
המשך יבוא,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,