אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזייה- מבריקה- קינק וביזאר

מקבי​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 31 בינו׳ 2010
מקבי​(מתחלף) • 31 בינו׳ 2010
ציטוט: אני מכה על חטא.
עכשיו אני מבין את גריי גרין למה מרענן בתכיפות את המגזין.
כתיבה מזעזעת ומשעממת כמו זו לא ראיתי כבר הרבה זמן.

אם בכלל.

תגיד, סתם תהיה ---

יש לך לפעמים משהו נחמד להגיד? או לפחות לא מגעיל\קוטל\מרושע\ציני\סרקסטי?

אני סתם תוהה, ולא משום שאהבתי את הסיפור (כלל לא קראתי אותו, אבל מתוך רפרוף מהיר, רק אומר שהייתי עובד קצת על הפיסוק), אלא בגלל שבאופן קבוע זהו תוכן ההודעות שלך - השתלחות בחברים אחרים בפורום.

זה אולי קצת צבוע מצידי, בתור מאסטר-טרול, להעביר ביקורת על מטיל-הרפש התורן בכלוב (וכן, אתה תורן - היו הרבה לפניך ויהיו הרבה אחריך), אבל עדיין... קשה לי להבין את נקודת-המוצא שלך.

מה אתה מנסה להשיג? הרי, ביקורת בונה לא נתת, וגם את הביקורת הבלתי-בונה נתת בצורה פוגענית, אז מה המטרה? סתם לכסח וורבאלית? לך תעשה ביד.

ובאמת, אתה בטוח שמעולם לא ראית כתיבה גרועה מזו? לא שאני טוען שמדובר פה ביורשת הרוחנית לדוסטויבסקי, טולקין, מאיר שלו וביאליק (מי כן?), אבל עדיין! הייתי אומר שבכל-זאת לא מדובר במשהו כל-כך נורא כפי שאתה מתאר אותו - או שלמדת לקרוא רק לפני שבוע.

הייתכן, אולי, שסתם החלטת להפציץ? אולי דווקא תגובה כזו, כמו שלי, היא מה שאתה מחכה לו? אולי אתה באמת מאונן לזה, ואני קורבן לאקט הומוסקסואלי שלא-בהסכמה?!

אני חושב שאני כבר מרגיש את הבטן... icon_confused.gif
פאני היל​(לא בעסק)

Re: אין הגבלת גיל באתר?

פאני היל​(לא בעסק) • 31 בינו׳ 2010
יובל המנוול כתב/ה:
הפורום פתוח לבני 16 מזילי ריר?

למה? אתה בן 16 מזיל ריר?
אין לי בעיה עם ביקורת, מעדיפה את התגובה של קטסטרופה, הוא לפחות קרא והתיחס לסיפור, אם אין לך מה להגיד, עדיף שתשתוק.

פאני היל
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: למה? אתה בן 16 מזיל ריר?
אין לי בעיה עם ביקורת, מעדיפה את התגובה של קטסטרופה, הוא לפחות קרא והתיחס לסיפור, אם אין לך מה להגיד, עדיף שתשתוק.

אני חושב שהוא דיבר על קטסטרופה... icon_confused.gif

Good to know you have your priorities straight.
שוסי
שוסי • 31 בינו׳ 2010
מקבי כתב/ה:
ציטוט: אני מכה על חטא.
עכשיו אני מבין את גריי גרין למה מרענן בתכיפות את המגזין.
כתיבה מזעזעת ומשעממת כמו זו לא ראיתי כבר הרבה זמן.

אם בכלל.

תגיד, סתם תהיה ---

יש לך לפעמים משהו נחמד להגיד? או לפחות לא מגעיל\קוטל\מרושע\ציני\סרקסטי?

אני סתם תוהה, ולא משום שאהבתי את הסיפור (כלל לא קראתי אותו, אבל מתוך רפרוף מהיר, רק אומר שהייתי עובד קצת על הפיסוק), אלא בגלל שבאופן קבוע זהו תוכן ההודעות שלך - השתלחות בחברים אחרים בפורום.

זה אולי קצת צבוע מצידי, בתור מאסטר-טרול, להעביר ביקורת על מטיל-הרפש התורן בכלוב (וכן, אתה תורן - היו הרבה לפניך ויהיו הרבה אחריך), אבל עדיין... קשה לי להבין את נקודת-המוצא שלך.

מה אתה מנסה להשיג? הרי, ביקורת בונה לא נתת, וגם את הביקורת הבלתי-בונה נתת בצורה פוגענית, אז מה המטרה? סתם לכסח וורבאלית? לך תעשה ביד.

ובאמת, אתה בטוח שמעולם לא ראית כתיבה גרועה מזו? לא שאני טוען שמדובר פה ביורשת הרוחנית לדוסטויבסקי, טולקין, מאיר שלו וביאליק (מי כן?), אבל עדיין! הייתי אומר שבכל-זאת לא מדובר במשהו כל-כך נורא כפי שאתה מתאר אותו - או שלמדת לקרוא רק לפני שבוע.

הייתכן, אולי, שסתם החלטת להפציץ? אולי דווקא תגובה כזו, כמו שלי, היא מה שאתה מחכה לו? אולי אתה באמת מאונן לזה, ואני קורבן לאקט הומוסקסואלי שלא-בהסכמה?!

אני חושב שאני כבר מרגיש את הבטן... icon_confused.gif

תן לילד להיות אנדרדוג צעצוע.
זה עושה לו להרגיש נורא מחתרתי,וזה עושה לנו נורא לצחוק.
שוסי
שוסי • 31 בינו׳ 2010
פעמיים,פעמיים נו.
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: תן לילד להיות אנדרדוג צעצוע.
זה עושה לו להרגיש נורא מחתרתי,וזה עושה לנו נורא לצחוק.

בסדר, תני גם לי להוציא קצת קיטור! רבאק, אשה, לא נותנת ליהנות מהחיים... icon_mad.gif
master of disaster
לפני 14 שנים • 1 בפבר׳ 2010

סיפור בהמשכים ממש ערוך טוב מגרה ונותן חומר למחשבה :)

master of disaster • 1 בפבר׳ 2010
icon_redface.gif