צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפלצתי על גבירתי

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 18 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:
היה יכול להיות נחמד אם היה אפשר למנוע את זליגתם של כותבים מחוננים מהפורום השכן הבנים על הבנים, שכן אין פורום פאמדומיסטי יכול לסבול רעיונות כלליים של שליטה גברית. במקדש לנשים אין מקום למצ'ואים.

?

צר לי, לא הבנתי כלום. אפשר שוב ויותר לאט?
a מק
לפני 14 שנים • 18 בינו׳ 2010
a מק • 18 בינו׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
underfoot כתב/ה:
היה יכול להיות נחמד אם היה אפשר למנוע את זליגתם של כותבים מחוננים מהפורום השכן הבנים על הבנים, שכן אין פורום פאמדומיסטי יכול לסבול רעיונות כלליים של שליטה גברית. במקדש לנשים אין מקום למצ'ואים.

?

צר לי, לא הבנתי כלום. אפשר שוב ויותר לאט?

עכשיו הם גם מייבאים איתם סאביות נפגעות סשנים מנטאליים!
underfoot
לפני 14 שנים • 19 בינו׳ 2010
underfoot • 19 בינו׳ 2010
אם אני הייתי בתפקיד מנהל הפורום הבנות על הבנים לא היו כותבים פה שום גברים שולטים והיה סדר ופוקוס.
סתם מישהו בא לו להשתמש בתשומת הלב שלנו בשביל לנגוח במחוכמות איזו סאבית אומללה מהפורום השכן אז הוא עושה שימוש, כאילו שפורום הבנות על הבנים הוא הריבוע של הנייר טואלט שלו.

מבצע אחות במחזור שליח מאחור, הכל טוב ויפה אבל לא פה. אנא.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:
אם אני הייתי בתפקיד מנהל הפורום הבנות על הבנים לא היו כותבים פה שום גברים שולטים והיה סדר ופוקוס.
סתם מישהו בא לו להשתמש בתשומת הלב שלנו בשביל לנגוח במחוכמות איזו סאבית אומללה מהפורום השכן אז הוא עושה שימוש, כאילו שפורום הבנות על הבנים הוא הריבוע של הנייר טואלט שלו.

מבצע אחות במחזור שליח מאחור, הכל טוב ויפה אבל לא פה. אנא.

ולנשים נשלטות מותר להגיב?
אני דווקא מחבבת את השמרנות הפמדומית שלך, אנדרפוט. יש בה כמעט משהו אצילי.
המלט
המלט • 19 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:

קצת קשה לכנות בשם "מאצ'ו" איזשהו קשקשן-פלצן שעיקר מ'צואיסטיותו היא בהלבנת פנים ואשר בקושי מסוגל לשלוט בנקביו המפיחים. ל"מאצ'ואים" כאלה יש להציע לטעום ממרקחת הביאושים שלהם, במינון כפול.
underfoot
underfoot • 19 בינו׳ 2010
פרלין, אין שום בעיה עם סאביות שכן הן הקולגות של הסאבים. אבל הימצאותו של דום פה היא מפריעה ולא ראויה.

אם הייתי מנהל הפורום הייתי מיד מוחק את ההודעה שלו או כל נסיון אחר של גורמים זרים לעשות שימוש ציני בפורום.

המלט, הייתי מאוד מבסוט אם אתה היית מנהל את הפורום הבנות על הבנים, אני סומך על השיפוט שלך.
מרטין101
לפני 14 שנים • 2 בפבר׳ 2010

פיטר

מרטין101 • 2 בפבר׳ 2010
אחלא פוסט פתחת. צחקתי, נהניתי ויש בי הכרת הטוב. תודה!
אגב, רפרפתי מעט על התגובות כאן, לא יכולתי להימנע מהמחשבה איך קורה שהומור בריא וטוב כ"כ נופל על אוזניים חסרות חוש, וגורם לקצרים בקופסה. נו שוין, זו גם דרך לגלות למי יש יותר גדול.
icon_cool.gif
a מק
לפני 14 שנים • 6 בפבר׳ 2010

בכיף מרטין

a מק • 6 בפבר׳ 2010
אם אתה רוצה - פרטים נוספים אצלי בפייספוק
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 6 בפבר׳ 2010

Re: בכיף מרטין

Brave Dwarf • 6 בפבר׳ 2010
Peter Pan כתב/ה:
אם אתה רוצה - פרטים נוספים אצלי בפייספוק

אז הינה קיבלת טפיחה על השכם מעוד איזהו דביל באפלה. האם באמת אחרי שקראת את השרשור ואת אשר עשית מתוך עיניים בהן אתה משתקף, לא התעורר בך ולו נים אחד חרישי "אני מתנצל בפני זו שפגעתי בה"? או שמא כן. אלא שאתה לא מספיק מכבד את עצמך כדי להודות. בכך שטעית.

להבדיל מאנדר איני חושב שאתה מבייש את ה"שולטים" אלא את בני האדם.

חייה עם זה. מגיע לך.