ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה

סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 8 באפר׳ 2004

שאלה

שאלה לסאבים ולסאביות שאין להם פרטנר קבוע.
איך אפשר להיכנע ככה, ללא להעריך, באופו כן אמיתי ומבוסס את אותו האדם?
אין לי ניסיון בתחום, אבל מעולם לא הצלחתי לראות את עצמי כנועה למישהי לא מוכרת, שיש סיכוי שהיא טיפשה ממני, למשל. איך אפשר להיות כנועה רגע אחד, ולאחר תום הסשן להבין עד כמה לא ראוי האדם להערכתכם.
זה מאוד מבלבל אותי.
האם יש משהו בדברי, או שזה שוב האגו שלי השתלט עלי?
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 8 באפר׳ 2004
בעיניים שכליות גרידא יש מקום לשאול אכן את השאלה.
אך היות והכניעה מגיעה ממקום לא רציונלי, אלא ממשיכה מינית לכניעה, שלא ניתנת לשליטה(לפחות לא אצלי ולפחות לא בשלב זה),
או שהיא מגיעה מכל מקום אחר,
הרי שאין לכך הקשר הגיוני.

אכן אם היינו פועלים אך לפי ההגיון, או אפילו לפי הרגשות הרגילים המצויים בשוק, סביר להניח שלא היינו נכנעים בכל צורה.
בטי בום​(שולטת)

אני יודעת ששאלת סאבים אבל ...

בטי בום​(שולטת) • 8 באפר׳ 2004
יש לדעתי הבדל בן להיכנע בסשן לבן כניעה אמיתית שבא משליטה.
בסשן שישנו המתח המיני ונעשים דברים כדי להגיע לסוג מסויים של פנטזיה ופורקן .
ישנם אנשים (דומים וסאבים ) שזה מספיק להם , חלקם לדעתי פוחדים מאינטימיות שנילוות ,
אבל מי שמחפש כניעה אמיתית , היא לא יכולה להעשות בלי הכרות אינטימיות ובלי שליטה מנטלית שדורשת כמה מפגשים לבסס אותה ,
גם אני כדומית לא היתי שולטת באנשים שאחכ לא בא לי לשבת איתם על כוס קפה ,
הסאבים שמוכנים להיכנע לכל אחד לא עושים לי את זה ,
Tame
Tame • 8 באפר׳ 2004
סכיזופרניה, אני לא חושב שזו תחרות אינטיליגנציה ובנוסף אני לא חושב שאנשים צריכים לשפוט "מי יותר חכם ממי" במערכת יחסים.
מובן שאת לא תיכנסי לקשר עם מישהי שנראית לך טיפשה, אבל אל תשכחי שלרוב אנו מגדירים אנשים כחכמים רק כשדעותיהם קרובות במידה מסויימת לדעותינו.

ובנוסף, כמו שבטי אמרה. כשיש שליטה מנטאלית תהיה גם אינטימיות (לדעתי אפשר להשוות את זה להתאהבות הראשונית במערכות יחסים וניליות... איך את יכולה לאהוב כל כך מישהי שאת עדיין לא כל כך מכירה? - זה גם מה שעבד אינטימי אמר)

לסיכום, לדעתי צריכים פשוט "לעצום עיניים" ולתת לזה לקרות.
עניין של אינטואיציה icon_smile.gif
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

תודה

תודה לכל מי שהגיב, אכן קצת ביהרתם לי את העניין icon_smile.gif
כנראה שאצלי העניין של השליטה קצת שונה, זה לא רק משיכה מינית, מתווסף לזה עוד רובד, גם בפנטזיות. ובשביל הרובד הזה צריך שאני אעריך את האישה.
Tame
Tame • 8 באפר׳ 2004
אני חושב שאצל כולנו זה ככה icon_smile.gif
Tיפוס​(שולט)
לפני 20 שנים • 9 באפר׳ 2004
Tיפוס​(שולט) • 9 באפר׳ 2004
זה כמו לשאול מה גורם לבחורה להגיע לבר , לשתות קצת , ואז לעלות לרקוד על הבר בעירום ,
או לעשות סקס עם זר מוחלט בשירותים ,
או לסיים את הלילה עם פרטנר מזדמן ....

ולא פעם אחת בחיים ...
babywoman​(אחרת)
לפני 20 שנים • 9 באפר׳ 2004

נכון מאוד..

babywoman​(אחרת) • 9 באפר׳ 2004
בכל המקרים שציינת זה נקרא סטוץ....וזה לא משנה אם זה נקרא בצורה מסודרת סקס מזדמן או זיון או סשן...זה חד פעמי, אין בזה נשמה יש פעילות טכנית גרידא של שני אנשים זרים לחלוטין...תקראו לי מישנת או...איך שתרצו אבל לי זה נראה ריק...מרוקן ומגעיל...אני מאוד מבינה אותך סכיזופרניה, מרגישה בדיוק כמוך. את לא צריכה לוותר על משאת מרגישה כדי להתאים לשום תבנית שמציאה לך קהילה זו אחרת כי בבוקר שלמחרת את קמה עם עצמך ורק עם עצמך ולא עם הקהילה הנ"ל.
flower3.gif