לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התפקדות לוסט

chris
לפני 14 שנים • 4 בפבר׳ 2010

עונה אחרונה עם כל המתח !

chris • 4 בפבר׳ 2010
הזמן עבר מהר אבל זה הגיע! icon_smile.gif
עינב​(אחרת)
לפני 14 שנים • 6 בפבר׳ 2010

יפה

עינב​(אחרת) • 6 בפבר׳ 2010
אז עכשיו כשנפתחנו, אפשר להתפלפל קצת.
מה אתם אומרים על המספרים?
devotion​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 6 בפבר׳ 2010
devotion​(מתחלפת) • 6 בפבר׳ 2010
האמפרי כתב/ה:

(אני עדיין מחכה שהסופרנוס יתחיל מהתחלה ואני לא אזכור שראיתי
אותה אי פעם).

הסופרנוס התחיל מההתחלה {אם כי החמצת כבר קצת} בערוץ 2 סביבות 23:00 אם לא טועה בשעה בימי א' ב' וג'.

לגבי לוסט? חורשת עכשיו מרתון מעונה אחת ועד העונה הנוכחית {יחי החבר שהוריד לי את הכל וצרב}.
בנתיים?
התמכרתי.
underfoot
לפני 14 שנים • 7 בפבר׳ 2010
underfoot • 7 בפבר׳ 2010
כצופה אדוק ומתרגש של העונות הראשונות אני חש שהמתח התרופף באופן עקבי ועכשיו עם הגרנד-קליימקס הם הולכים לעשות במכנסיים וסתם למתוח עוד קצת ואז להטיח בפרצוף איזה סוף מעפן שהמציאו ככה על המקום.

סורי, אבל זו התחושה שלי. שאין איזה רעיון פנטסטי מאחורי הסיפור הזה שיתפור את כל הסיפור מהפרק הראשון של העונה הראשונה ועד לאחרון, משהו שיגרום לנו להבין מליון דברים שלא ידענו, סימן קריאה אחד שישפוך אור על הכל.

אגב, ג'ון לוק הוא כבר תקופה ארוכה הגיבור החביב עלי, ועכשיו בעונה השישית כשהוא כבר מת אבל הוא חזר בתור פוקימון, אני עוד יותר אוהב אותו, הוא חיה רעה, ג'ון בריון, חמוד רגיש ותכול עיניים אבל גם עבריין ולא פראייר של אף אחד.

סוייר נשמע לי כמו החביב של הגולשות מהבנים על הבנות, ורק לחובבי הפאמדום אין אף אחת מאז ששאנון, הביץ' הבלונדינית נרצחה בשוגג על ידי ההיא, הביץ' ההיספאנית שגם נרצחה ואז חזרה בגלגול הבא כטייסת הליקופטרים באוואטר.
האמפרי
האמפרי • 7 בפבר׳ 2010
devotion כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:

(אני עדיין מחכה שהסופרנוס יתחיל מהתחלה ואני לא אזכור שראיתי
אותה אי פעם).

הסופרנוס התחיל מההתחלה {אם כי החמצת כבר קצת} בערוץ 2 סביבות 23:00 אם לא טועה בשעה בימי א' ב' וג'.

לגבי לוסט? חורשת עכשיו מרתון מעונה אחת ועד העונה הנוכחית {יחי החבר שהוריד לי את הכל וצרב}.
בנתיים?
התמכרתי.

התחיל אני יודע. אני רוצה לנסוע בזמן ולא לזכור שאי פעם ראיתי אותה
רק אז אני אוכל להנות ממנה שוב.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 7 בפבר׳ 2010
מכור כבד.
איך שחזרתי מהעבודה ביום רביעי מיהרתי לראות את 2 הפרקים.
את העונה הראשונה הורדתי וראיתי ברצף תוך שבוע. זאת הייתה אחת החוויות הטלוויזיוניות הטובות ביותר שעברתי. לא יכולתי להפסיק לראות.
עם הזמן ההתרגשות פחתה, אבל זו עדיין אחת הסדרות הטובות והמעניינות ביותר שנוצרו. כמובן שברור לי שאין מצב שנקבל תשובות על כל השאלות בסיום הסדרה. נראה לי שזה חלק מהפילוסופיה של הסדרה: לא הכל ברור וידוע, ולחיים אין פתרון בי"ס.

אגב, אם יש מישהי כמו קייט בחיים האמיתיים - הביאו אותה לכאן!
No Name

!

No Name • 7 בפבר׳ 2010
מכורה !!!
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 7 בפבר׳ 2010
הם הודיעו עוד קומיקום ביולי שלא נקבל את כל התשובות.
עינב​(אחרת)
עינב​(אחרת) • 7 בפבר׳ 2010
underfoot כתב/ה:
כצופה אדוק ומתרגש של העונות הראשונות אני חש שהמתח התרופף באופן עקבי ועכשיו עם הגרנד-קליימקס הם הולכים לעשות במכנסיים וסתם למתוח עוד קצת ואז להטיח בפרצוף איזה סוף מעפן שהמציאו ככה על המקום.

סורי, אבל זו התחושה שלי. שאין איזה רעיון פנטסטי מאחורי הסיפור הזה שיתפור את כל הסיפור מהפרק הראשון של העונה הראשונה ועד לאחרון, משהו שיגרום לנו להבין מליון דברים שלא ידענו, סימן קריאה אחד שישפוך אור על הכל.

נכון, יש תחושה של טלאי על טלאי, יותר מאשר פאזל אחד גדול, וזה קצת מעיב על ההנאה.

underfoot כתב/ה:
אגב, ג'ון לוק הוא כבר תקופה ארוכה הגיבור החביב עלי, ועכשיו בעונה השישית כשהוא כבר מת אבל הוא חזר בתור פוקימון, אני עוד יותר אוהב אותו, הוא חיה רעה, ג'ון בריון, חמוד רגיש ותכול עיניים אבל גם עבריין ולא פראייר של אף אחד.

סוייר נשמע לי כמו החביב של הגולשות מהבנים על הבנות, ורק לחובבי הפאמדום אין אף אחת מאז ששאנון, הביץ' הבלונדינית נרצחה בשוגג על ידי ההיא, הביץ' ההיספאנית שגם נרצחה ואז חזרה בגלגול הבא כטייסת הליקופטרים באוואטר.

ג'ון לוק לא חזר בתור פוקימון, למעשה הוא לא חזר בכלל, וזו אחת הצורות שסמוקי לובשת. ולביץ' ההיספאנית קוראים אנה לוסיה. היא דווקא לא הייתה כזו רעה, רק קשוחה.
עינב​(אחרת)
עינב​(אחרת) • 7 בפבר׳ 2010
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
מכור כבד.
איך שחזרתי מהעבודה ביום רביעי מיהרתי לראות את 2 הפרקים.

מה חשבת עליהם?

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
אגב, אם יש מישהי כמו קייט בחיים האמיתיים - הביאו אותה לכאן!

אין.