שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התפקדות לוסט

electro-z
לפני 14 שנים • 7 בפבר׳ 2010
electro-z • 7 בפבר׳ 2010
בהחלט נראה שהכותבים לא ממש ידעו לאן הם רוצים להגיע כשכל העניין התחיל.

גם המלודרמות קורעות הלב ממש לא עושות לי את זה.
פעם ביזבזו בני אדם בסדרה הזו כמו זבובים, היום כל אחד שהולך - עושים מזה טלנובלה...
TV_Eye​(שולט)
לפני 14 שנים • 7 בפבר׳ 2010
TV_Eye​(שולט) • 7 בפבר׳ 2010
עינב כתב/ה:
underfoot כתב/ה:

סוייר נשמע לי כמו החביב של הגולשות מהבנים על הבנות, ורק לחובבי הפאמדום אין אף אחת מאז ששאנון, הביץ' הבלונדינית נרצחה בשוגג על ידי ההיא, הביץ' ההיספאנית שגם נרצחה ואז חזרה בגלגול הבא כטייסת הליקופטרים באוואטר.

ג'ון לוק לא חזר בתור פוקימון, למעשה הוא לא חזר בכלל, וזו אחת הצורות שסמוקי לובשת. ולביץ' ההיספאנית קוראים אנה לוסיה. היא דווקא לא הייתה כזו רעה, רק קשוחה.

שעפה מהסדרה כי היא עשתה פדיחות להפקה (תפסו אותה נוהגת בשכרות התחילה קטטות וכו...)
Uranus
לפני 14 שנים • 8 בפבר׳ 2010
Uranus • 8 בפבר׳ 2010
עינב כתב/ה:

ג'ון לוק לא חזר בתור פוקימון, למעשה הוא לא חזר בכלל, וזו אחת הצורות שסמוקי לובשת. ולביץ' ההיספאנית קוראים אנה לוסיה. היא דווקא לא הייתה כזו רעה, רק קשוחה.

אז זה אומר שגם כריסטיאן שפרד זה בעצם סמוקי?
עינב​(אחרת)
עינב​(אחרת) • 8 בפבר׳ 2010
Uranus כתב/ה:
עינב כתב/ה:

אז זה אומר שגם כריסטיאן שפרד זה בעצם סמוקי?

אולי, גם אני חשבתי על זה לפני כמה ימים. אולי גם דוב הקוטב והסוס שקייט ראתה. מצד שני, את ג'ון לוק "החדש" כולם רואים, בעוד שכריסטיאן, הדוב והסוס נגלים רק לאנשים מסויימים.
diablo's girl 666
diablo's girl 666 • 8 בפבר׳ 2010
את הסוס ראה גם סוייר וכן זה סמוקי
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 8 בפבר׳ 2010
מחווה של בליזרד לסדרה

underfoot
לפני 14 שנים • 11 בפבר׳ 2010
underfoot • 11 בפבר׳ 2010
ג'ון לוק זה ג'ון לוק. סמוקי גרה על האי ולא יכלה היתה לדעת שג'ון לוק נרצח על ידי בן, אך למרות זאת ג'ון לוק פונה אל בן ומעמת אותו עם העובדה שהוא הרוצח שהרג אותו.

בקיצר, יש לי תחושה שקצת כמו בסיינטולוגיה גם בלוסט הולכים לתת לנו סיפורים מטופשים על עב"מים וכל מיני חירטוטים רק בכדי לסגור את הפינה. הסיכויים שהם יסגרו את הפינה באופן יפה קטנים מפרק לפרק.

ועכשיו גם יש את העניין שפצצת המימן כן התפוצצה והם כולם נוחתים בשלום ומעולם לא התרסקו על האי, אבל הנה הם גם עדיין על האי במקביל. האם כל האנשים על האי עכשיו הם סמוקי?

קייט היא דמות די מאוסה בעיני, קצת כמו מדריכה בצופים. אנה לוסיה עדיפה, בגלל הציצי, ושאנון לוקחת את כולם ברוורס, בגלל הפאריס-הילטון פקטור.

גם ג'ק הוא די בלתי נסבל מבחינתי, מישהו צריך לתת לו איזו סטירה ודחוף. גם סוייר סתם מעפן.

האמת, היא די שונא את הסדרה. טוב שהיא נגמרת בקרוב, לפני שכל הדמויות האלו נמאסות עלי באופן כליל.
נטול מושג​(אחר)

אוהב את לוסט

נטול מושג​(אחר) • 11 בפבר׳ 2010
יודע שלא נקבל תשובות
עצבני על זה.

שונא את קייט ממש ממש. כמה אפשר לבכות יא אללה.

חוץ מזה - אני מת לדעת איך הם יגמרו את זה. כי יש להם רק עוד 15 פרקים, ועד עכשיו אני לא ממש מרוצה.
עינב​(אחרת)
עינב​(אחרת) • 11 בפבר׳ 2010
underfoot כתב/ה:
ג'ון לוק זה ג'ון לוק. סמוקי גרה על האי ולא יכלה היתה לדעת שג'ון לוק נרצח על ידי בן, אך למרות זאת ג'ון לוק פונה אל בן ומעמת אותו עם העובדה שהוא הרוצח שהרג אותו.

ג'ון לוק זה סמוקי. כשהוא ובן היו במקדש והחבר'ה של ג'ייקוב הגיעו, הוא נעלם, חזר בתור סמוקי והרג את כולם, ואז חזר בתור לוק ואמר לבן "אני מצטער שהיית צריך לראות את זה".

underfoot כתב/ה:
ועכשיו גם יש את העניין שפצצת המימן כן התפוצצה והם כולם נוחתים בשלום ומעולם לא התרסקו על האי, אבל הנה הם גם עדיין על האי במקביל. האם כל האנשים על האי עכשיו הם סמוקי?

נכון, זה מאד לא ברור. אולי הכל ייפתר בהסבר צולע כזה שהאי הוא מין יקום מקביל, ורק כשהמטוס התרסק עליו שני היקומים נפגשו.

underfoot כתב/ה:
האמת, היא די שונא את הסדרה. טוב שהיא נגמרת בקרוב, לפני שכל הדמויות האלו נמאסות עלי באופן כליל.

אפילו לא בצחוק.