בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה דתייה

מרטין101
לפני 14 שנים • 2 בפבר׳ 2010

ציפי חוטובלי

מרטין101 • 2 בפבר׳ 2010
אין ספק, יפהפיה אמיתית, ולאוהבי השילוב המנטלי, נראה לי שאצלה זו הנוסחה המנצחת.
צריך להתחיל עם הדברים הפשוטים יותר, הערצת גופה היא בוודאי לא תתנגד, לאט לאט נכניס אותה לעיניינים.
hun
hun
לפני 14 שנים • 4 בפבר׳ 2010

ציפי חוטובלי

hun • 4 בפבר׳ 2010
ראויה להערצה תחת הנחיות נזפניות וזאת אחרי שהיא כבר העמידה אותך במקומך .
מוכשרת מאין כמוה מילולית וזה מועיל בעידן שרבות מן השולטות חסרות את היכולת הרטורית
לבטא את עצמן בדו שיח מפתה וקולח מול אדם המעריך רהיטות שפה , פשטות וכישרון ביטוי .

חיים ומוות בידי הלשון ? כנראה שגם הנאה ומשיכה לאדם.

רעיון למשחק תפקידים ציפי חוטובלי מול סטודנט שמאלני המתבטא נגד ציבור דתי \ מתנחלים
לבוש : עקבים גבוהים וחליפה מחויטת , המטרה , להיות פורקן למזגה הטעון .
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 14 שנים • 4 בפבר׳ 2010
bondman​(נשלט){FLR} • 4 בפבר׳ 2010
בהחלט מצטרף למעריצי ציפי חוטובלי....

היא יפה , היא החלטית, מלכה בדם.

אחח..הלוואי..............
ginex
לפני 14 שנים • 10 בפבר׳ 2010

ממש ציפי חוטובלי לא עושה לי את זה... והכרתי אותה אישית

ginex • 10 בפבר׳ 2010
אני הכרתי את ציפי אישית... כל מה שיש לי לומר עליה הוא שמלבד הערצה הגדולה שיש לי אליה בתור יהודיה להפליא וחברת כנסת שבאמת מסורה למה שהיא מאמינה, וזאת אני אומר מידיעה כמעט ברורה, אבל גם שהיא לא מושכת אותי אישית באופן סקסואלי, וגם בחיים לא הייתי מעלה על הדעת להזכיר אותה בהקשר כזה.
ֿ
אני חושב שאם היא באמת תקרא את הדברים המפורסמים כאן, בטוח היא תזדזע... לפחות עד כמה שאני מכיר אותה. אני לא מכיר אותה לעומק אבל היא לא בחורה שהייתי חושב שהיא ''בקטע'' של זה, למרות שממש אני אומר... מי יודע? הכל אפשרי.

אין ספק שהיא אשה חכמה, חיננית, שנונה, וטובת לב להפליא. אך... מלכה? סליחה... די לה בלהיות חברת כנסת, אולי יום ראש ממשלה (הלוואי), אך לעולם לא מלכה לא בכנסת ולא בשום מקום אחר (אולי בבית שלה... אני אומר שוב, מי יודע?).
ginex

ממש ציפי חוטובלי לא עושה לי את זה... והכרתי אותה אישית

ginex • 10 בפבר׳ 2010
אני הכרתי את ציפי אישית... כל מה שיש לי לומר עליה הוא שמלבד הערצה הגדולה שיש לי אליה בתור יהודיה להפליא וחברת כנסת שבאמת מסורה למה שהיא מאמינה, וזאת אני אומר מידיעה כמעט ברורה, אבל גם שהיא לא מושכת אותי אישית באופן סקסואלי, וגם בחיים לא הייתי מעלה על הדעת להזכיר אותה בהקשר כזה.
ֿ
אני חושב שאם היא באמת תקרא את הדברים המפורסמים כאן, בטוח היא תזדזע... לפחות עד כמה שאני מכיר אותה. אני לא מכיר אותה לעומק אבל היא לא בחורה שהייתי חושב שהיא ''בקטע'' של זה, למרות שממש אני אומר... מי יודע? הכל אפשרי.

אין ספק שהיא אשה חכמה, חיננית, שנונה, וטובת לב להפליא. אך... מלכה? סליחה... די לה בלהיות חברת כנסת, אולי יום ראש ממשלה (הלוואי), אך לעולם לא מלכה לא בכנסת ולא בשום מקום אחר (אולי בבית שלה... אני אומר שוב, מי יודע?).
Morticia

Re: ממש ציפי חוטובלי לא עושה לי את זה... והכרתי אותה אישית

Morticia • 10 בפבר׳ 2010
ginex כתב/ה:

icon_lol.gif

אתה מתכוון שהיא לא מין כזו מלכת סאדו בתשלום שעושה לך כמו שאתה אוהב?

או שסתם כדי להחשב כמלכה בעינייך רצוי להיות חרא של בנאדם ואז אולי היא פשוט אצילית מדי לתואר?
לקקני 1
לפני 14 שנים • 9 ביוני 2010

מחפש להשבת

לקקני 1 • 9 ביוני 2010
השבת אני ישבות בעיר בני ברק,אז אם מישהו מכיר מישהי מבני ברק,יהיה לי לעזר רב.
מאזניים​(מתחלף)

Re: מחפש להשבת

מאזניים​(מתחלף) • 9 ביוני 2010
יאלללה כתב/ה:
השבת אני ישבות בעיר בני ברק,אז אם מישהו מכיר מישהי מבני ברק,יהיה לי לעזר רב.

באיזה בית הכנסת תהיה? במקרה ונמצא לך מישהי בבני ברק. icon_smile.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: מלכה דתייה

חתול צללים כתב/ה:
יאלללה כתב/ה:
נראה לכם שיש מלכה דתיה?מישהו שמע או מכיר?

ברור שיש... שבת המלכה
icon_lol.gif

יאלללה כתב/ה:
מה זה משחקי אוכל?פעם הראשונה שאני שומע על זה.
תשובה? מישהו? הלו??
Beta Male
Beta Male • 9 ביוני 2010
לא,אין מצב שזו לא פארודיה