אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שריפות אינן קורות , הן נגרמות או חכם מה הוא אומר?

חצי אדון
לפני 20 שנים • 9 באפר׳ 2004
חצי אדון • 9 באפר׳ 2004
פייה

במקום לספק ל"אדונים" או ל"עבדונים" פוטנציאלים מידע על נקודות החולשה שלך, תאתגרי את עצמך ותנסי לספר לעצמך ולכולם כאן איזה חכם עשוי או עלול להביא אותך למצב שהכל "בא ממך" או "בטעות".

שאלה קשה עבורך ? אז ? האדון או העבדון?
אנפת לילה

חכם מה הוא אומר?

אנפת לילה • 9 באפר׳ 2004
לרוב החכם שותק ומקשיב ולומד. אחר כך עושה.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

חצי אדון חצי טמבל

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 9 באפר׳ 2004
יום אחד ישבו שני חברים, עישנו יותר מדי סמים, ואז, בתוך השתיקה הרועמת, אחד אמר לשני: "בוא'נה, אח שלי, יש לי רעיון גדווול. בוא נעשה סרט בלי שום פואנטה, עם דיאלוגים חסרי משמעות לחלוטין ועלילה לא עקבית, אבל עם אווירה כזאת רוחנית, כאילו. ואז אנשים יצאו מהסרט, ויתביישו להגיד לחברות שלהם שהם לא הבינו כלום מהסרט, אז הם יגידו שזה סרט ענק. השמועה תעבור מפה לאוזן, וכולם יילכו לראות את הסרט הזה, ואנחנו נעשה בוכטות. מה אתה אומר?"

ואז החבר שלו אמר לו: " וואללה."

הלכו, עשו את "הכוכב הכחול" ובאמת עשו בוכטות. עבד להם.

אחר כך, בא איזה חצי אחד, וניסה לשכפל את העיקרון לאינטרנט. הוא אמר לעצמו, (אולי לחצי השני שלו), "אולי אני אכתוב הודעות עם שאלות לא מובנות וכותרות לא קשורות, ואעמיד פנים כאילו אני אומר לכולם בפנים איזו אמת נשגבת. כשהם יגיבו בתיסכול כי הם לא מבינים, אני אתנשא ואעשה להם ניתוחים פסיכולוגיים על למה הם מגיבים לי בכלל, ואחתום בתור הבחור הכי שווה. זה בטח יעלה את הפופולריות שלי לפחות ל... חצי. לא ככה?"

לא. לא ככה. באינטרנט זה לא עובד.
אז שוב פעם אני שואל - מה באמת אתה רוצה? שקל? קח שקל ותחזור לשמוע אבבה בכרטיס קול החדש שלך.

וכדי לחסוך לך את התגובה - אתה צודק. אני מגיב להודעה שלך כי באמת אני מאוהב בך בסתר, וכשאני קורא את ההודעות שלך אני מפתח זקפה שקשה לתאר. למעשה, החיים שלי מתחלקים לשני חלקים: עד שנתקלתי בהודעות שלך ומאז.

נ.ב.
עבדון זה על משקל יהודון???
ושיהיה לך חג שמח, ממני מפיה, ומשאר מועדון המעריצים.
חצי אדון
חצי אדון • 9 באפר׳ 2004
ואת זה אני קורא בפרופיל שלך : "קרייריסט מצליח באחד התחומים המעונבים "

נ.ב
הבחור הכי שווה כאן ובכלל! נקודה!
אנפת לילה

וואי לי אפרוח !!!!

אנפת לילה • 9 באפר׳ 2004
קרייריסט מצליח באחד התחומים המעונבים
זה באמת מסביר הכל!

scratchead.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 9 באפר׳ 2004
מי גאון של הדומית (החברה ) שלו ???
מי צוחק על האפרוח בעניבה שלי ? whip2.gif

לא רק קריריסט ומעונב גם מצחיק בטרוף והוא באמת הבחור הכי שווה פה !!!!!!!!
loren

Re: חצי אדון חצי טמבל

loren • 9 באפר׳ 2004
אפרוח קטלני כתב/ה:
יום אחד ישבו שני חברים, עישנו יותר מדי סמים, ואז, בתוך השתיקה הרועמת, אחד אמר לשני: "בוא'נה, אח שלי, יש לי רעיון גדווול. בוא נעשה סרט בלי שום פואנטה, עם דיאלוגים חסרי משמעות לחלוטין ועלילה לא עקבית, אבל עם אווירה כזאת רוחנית, כאילו. ואז אנשים יצאו מהסרט, ויתביישו להגיד לחברות שלהם שהם לא הבינו כלום מהסרט, אז הם יגידו שזה סרט ענק. השמועה תעבור מפה לאוזן, וכולם יילכו לראות את הסרט הזה, ואנחנו נעשה בוכטות. מה אתה אומר?"

ואז החבר שלו אמר לו: " וואללה."

הלכו, עשו את "הכוכב הכחול" ובאמת עשו בוכטות. עבד להם.

אחר כך, בא איזה חצי אחד, וניסה לשכפל את העיקרון לאינטרנט. הוא אמר לעצמו, (אולי לחצי השני שלו), "אולי אני אכתוב הודעות עם שאלות לא מובנות וכותרות לא קשורות, ואעמיד פנים כאילו אני אומר לכולם בפנים איזו אמת נשגבת. כשהם יגיבו בתיסכול כי הם לא מבינים, אני אתנשא ואעשה להם ניתוחים פסיכולוגיים על למה הם מגיבים לי בכלל, ואחתום בתור הבחור הכי שווה. זה בטח יעלה את הפופולריות שלי לפחות ל... חצי. לא ככה?"

לא. לא ככה. באינטרנט זה לא עובד.
אז שוב פעם אני שואל - מה באמת אתה רוצה? שקל? קח שקל ותחזור לשמוע אבבה בכרטיס קול החדש שלך.

וכדי לחסוך לך את התגובה - אתה צודק. אני מגיב להודעה שלך כי באמת אני מאוהב בך בסתר, וכשאני קורא את ההודעות שלך אני מפתח זקפה שקשה לתאר. למעשה, החיים שלי מתחלקים לשני חלקים: עד שנתקלתי בהודעות שלך ומאז.

נ.ב.
עבדון זה על משקל יהודון???
ושיהיה לך חג שמח, ממני מפיה, ומשאר מועדון המעריצים.

חחחחחחחחחחח הורג אותי האפרוחי הזה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מתה עליו icon_razz.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 9 באפר׳ 2004
icon_lol.gif

נשבעת לכם אתם הבידור הכי טוב לפסח!
ערוץ 16 !
פסח אקשן!

eat.gif
babywoman​(אחרת)

אז מה...אתה כאילו רוצה לאמר שיש בכוחנו להפריע לך?

babywoman​(אחרת) • 9 באפר׳ 2004
לא יכול להיות!!!
מה אני אמורה לעשות עכשיו עם המקדש שבניתי לך?
להרוס אותו?!!!
בבקשה תקן אותי על טעותי ותאמר לי שאנחנו ...כולל טיימלס..לא מזיזים לך..בכלל...שאתה ניצב איתן בכל פארך...משגיח עלינו הכלבלבים העיווירם שלא רואים כלום ולא מבינים כלום. בבקשה....סוף סוף מצאתי משהו איתן וקבוע בחיים במטורפים הללו....אנא ממך אך תהרוס לי

ואתה יודע מה הכי טוב יהיה?
שלא תענה...שתחתום את השרשו הסתום הזה בשתיקה שתהלום מאוש\ד את הגדולה שלך...באמת...תעשה פה טובה להמון אנשים ומאחר אתה מפיץ גם את בשורת הטוב בנוסף לשאר הבשורות זו תהיה הדגמה מצויינת למען נלמד ונירא מאוד....מאוד
חצי אדון
חצי אדון • 9 באפר׳ 2004
אני אומר שאני מזה נהנה הפסח הזה...

נ.ב
הבחור הכי שווה כאן! ובכלל! נקודה.