צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות -שאלה

שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 7 ביוני 2003
שוקולית​(שולטת) • 7 ביוני 2003
וואלה אופליה,לא יודעת מה ניסית לומר אבל מה שכן,
סיפרת בדיחה ונשארת,בחיים...........
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 13 ביוני 2003

איזה כיף

amy_​(נשלטת) • 13 ביוני 2003
איך אני מרגישה בבית ביניכן- נשים יקרות. אני צריכה להכנס לפה לעיתים יותר קרובות...
כן, אני יכולה לדמיין לעצמי קטע עם אישה ללא שליטה. מה שמעניין הוא, שאני נוטה להמשך גם לנשים חזקות (כפי שאני מעדיפה את הגברים שלי- חזקים).
amy_​(נשלטת)

נראה לי שלא הסברתי טוב...

אף פעם לא היה לי קטע של שליטה עם אישה. אני נוטה להמשך לנשים שנראות חזקות יותר, ואני מניחה שאז הן יהיו הדומיננטיות, לאו דווקא בקטע של שליטה כמו יוזמה. עם נשים שנראות "נשיות קלאסיות" יותר, סטייל מרלין מונרו, כלומר- פגיעות יותר, אני מניחה שאני אקח יותר יוזמה.
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 13 ביוני 2003
amy , וזה ממש לגיטימי וממש טבעי - זה כמו אינסטינקט - מי שחזק ממך - נכנעים לו , מי שחלש ממך...מכנעים אותו...לא ככה ? icon_biggrin.gif
מיקה​(מתחלפת){Master Or}
מיקה​(מתחלפת){Master Or} • 13 ביוני 2003
נשים יקרות, בהתחלה (לפני שהגעתי לאתר, בהלך מחשבה אחר לגמרי) חשבתי שאני ונשים זה רק ווניליות, אבל עכשיו אני כבר לא כל כך בטוחה, זה דווקא יכול להיות מהנה....
למרות שאני עדיין אוהבת את הרכות, אני גם תמיד מנסה להיות בשליטה, לאו דווקא שליטה מינית, כמלכה, אלא, פשוט לא להיות באובדן שליטה, תמיד יוזמת, תמיד מנסה....
amy_​(נשלטת)

אינפיניט (העתקתי נכון את השם?)

תאמיני או לא icon_wink.gif , יש נשים וגברים שלא רוצים לשלוט או להשלט, ולא מחפשים את זה. נוח להם פשוט עם יחסי שוויון.
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 14 ביוני 2003
infinite​(נשלטת) • 14 ביוני 2003
לא השליטה, צריך להביא אותם לדין (-: ...שליטה, את תהיי השופטת ואני השוטרת הרעה , אפשר ? icon_lol.gif
גבירתי ,בא לך להיות הסוהרת ? (-: