שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחק תפקידים בספנקינג - תיאור סשן

שרון38​(שולטת)
לפני 14 שנים • 14 בפבר׳ 2010

משחק תפקידים בספנקינג - תיאור סשן

שרון38​(שולטת) • 14 בפבר׳ 2010
אחד מהדברים שאני אוהבת לעשות הוא משחקי תפקידים, וספנקינג הוא תחום שבו זה מתבקש.
זהו תיאור של סשן שהשתתפתי בו לפני כחודשיים עם שני ידידים שלי (גבר ואשה) שהם בוטומים.

זו בעצם הייתה פנטזיה ארוכת שנים של אורסוס (הבוטום) ששמחתי לעזור לו להגשים.

תכננו מראש את התוכן של משחק התפקידים וכולנו התלבשנו בהתאם. ובבוקר יום ראשון התאספנו שלושתינו בבית שהשאילה לי חברה טובה שלי (אצלי בדירה הקירות היו קצת דקים מדי...)

אני הייתי מנהלת של פנימיה פרטית מכובדת והם היו תלמיד ותלמידה בבית הספר (כולנו עם תלבושות בהתאם - אני עם חצאית עפרון, חולצה מכופתרת, משקפיים, שיער אסוף בקפידה, והם עם מדים של תלמידים).

קראתי להם ל"משרד המנהלת" ותחקרתי אותם לגבי תקרית בה לפי חשדי הם הבריחו אלכוהול לפנימיה כדי לחגוג, וזאת בניגוד ברור לחוקי המוסד המכובד שבניהולי.
הרעיון היה שאני מנסה להוציא מהם הודאה, או לפחות שילשינו האחד על השני, והם מנסים להגן האחד על השני כי הם מאוהבים (כמה רומנטי).
לאחר שתיחקרתי אותם והם סירבו להודות במעשיהם התחילה החקירה האמיתית. הודעתי להם שאני הולכת לעשות להם ספנקינג עד שיודו במעשיהם. התחלתי עם הבחור כשהבחורה עומדת ב"הקשב" ומתבוננת והוא נמצא על ברכי. בתחילה ספנקינג עם היד, לאחר מכן עם פאדל מעור ובסופו של דבר עם פאדל מעץ. כשהוא לא נשבר עברתי אליה וכך הלאה, עד שבסופו של דבר הוא נשבר והודה שהוא עשה זאת ואז היא מיד התוודתה (את החלק הזה כבר לא תכננו אלא נתנו לו להתפתח באופן טבעי).
לאחר מכן הצעתי להם אופציה, להיות מגורשים מהמוסד בבושת פנים או להסכים להענש על ידי ולהיות "שפוטים שלי". סיימתי בענישה של 50 מכות נוספות לכל אחד.

זהו בעצם משחק תפקידים בסיסי למדי אבל הוא היה מאוד מוצלח מכמה סיבות:

ראשית, העובדה שכולנו השקענו בלבוש מתאים והתנהגות מתאימה.
שנית, משחק תפקידים שבו יותר משני אנשים הוא לדעתי תמיד מרגש הרבה יותר, בייחוד בסנריו בו שני הבוטומים מקריבים עצמם האחד למען השני.
שלישית, זה היה תענוג לעזור לבוטום שלי, שהיה ידיד מאוד טוב שלי, להגשים פנטזיה.
Morticia
לפני 14 שנים • 14 בפבר׳ 2010

Re: משחק תפקידים בספנקינג - תיאור סשן

Morticia • 14 בפבר׳ 2010
שרון38 כתב/ה:

זה היה תענוג לעזור לבוטום שלי, שהיה ידיד מאוד טוב שלי, להגשים פנטזיה.

על אף לא מעט פרשנויות לוקות בחסר לדבריי שנוטות לרוץ כאן לאחרונה לצערי,
אני בטוחה שזה נכון
במיוחד כשמדובר בחבר קרוב ואדם שכמו שבוודאי חפץ ביקרך, את בוודאי גם חפצה ביקרו

סאדו זה לא החלק הכי אטרקטיבי לי אישית בעולם הבדס"מ ואני לא פריקית של אביזרים
אבל אני כן מתחברת מאוד לכל הנושא של משחקי תפקידים
וזה נשמע סך הכל לגמרי מגניב
הכי חשוב שנהניתם

(ותודה שהבאת את המילה בוטום למחוזותינו! אני ניסיתי בעבר אבל...)

Happy Valentine's
icon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 15 בפבר׳ 2010
הדורבנים​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2010
ללא ספק האביזרים וההשקעה הם המפתח למשחק תפקידים מוצלח.
האמת אני די מקנא (במובן החיובי של המילה) - אף פעם לא היה לי מוצלח כזה.התיאור של הבגדים בעיקר... כל הכבוד!!

ואני לא מסכים עם מורטישיה בקשר ל"בוטום". בגלל "רמזור", הפרק על הזוג הפלצני.. זוכרים? המילה הזו כבר לא תהיה אותו דבר.. icon_smile.gif
עוד תהייה מתימטית: מעניין עם דילמת האסיר עובדת גם במשחק תפקידים, או שמה מילת הביטחון הורסת את הדילמה.
Morticia
Morticia • 15 בפבר׳ 2010
fog כתב/ה:

ואני לא מסכים עם מורטישיה בקשר ל"בוטום". בגלל "רמזור", הפרק על הזוג הפלצני.. זוכרים? המילה הזו כבר לא תהיה אותו דבר.. icon_smile.gif
עוד תהייה מתימטית: מעניין עם דילמת האסיר עובדת גם במשחק תפקידים, או שמה מילת הביטחון הורסת את הדילמה.

מה???
אתה הבנת מה כתבת?
אני לא הבנתי כלום!

(איזה רמזור? עם מה לא הסכמת? מה???)

icon_rolleyes.gif icon_eek.gif icon_lol.gif
union

סקסי...

union • 15 בפבר׳ 2010
אהבתי את הבגדים הרשמיים של מנהלת המוסד , את תיאור הסשן שבעיקרו משמעת אנגלית
זה נושא המקבל מעט מדי ביטוי בארץ והקפדה חלקית על היבטי הקפדנות השפה והמנהגים הבריטים בחינוך אנגלי .

האם הסשן התנהל בשפה האנגלית?

לגבי משחקי תפקידים ופסיכודרמה , הם כלים מצוינים לגיוון המיניות ולטירוף חושים ולשליטה בנפש וברוח של הנשלט .

שרון , אשמל לקרוא תיאורים נוספים של משחק תפקידים מקצינה נאצית ושבוי אמריקאי ועד מנהלת בנק ופקיד בנק \משרת . חן חן על השיתוף.
קייסי
קייסי • 15 בפבר׳ 2010
משחק תפקידים שלם ומושקע יכול להיות בעייתי כי הוא תובע ממך גלישה מוחלטת לעולם אחר, וכל חריקה בתהליך הזה יכולה להסיט אותך מחרמנות להתבוננות בעצמך מהצד. ברגעים כאלה אני עלולה לחוש מגוחכת או לא באמת שם. אני אישית מעדיפה את המשחק מרומז יותר, לא מחייב מבחינת לבוש ואביזרים, פחות מוגדר מראש. לי זה מאפשר להשאיר מקום להיסחף פנימה באמצעות גינונים או התנהגות שנבנים ספונטנית או הדרגתית ומעצבים סיטואציה שלא הוכתבה מראש ככזו.
יחד עם זאת, התיאור שלך מגרה להפליא. פנימיה, מנהלת, תלמידים נזופים שמנסים נואשות לחבור מולך וכושלים, מרכיבים תמונה עסיסית ומחרמנת מאוד. הייתי מכניסה לשם את סרגל המתכת שלי במקום מקל, וזה היה מושלם.
שרון38​(שולטת)
שרון38​(שולטת) • 15 בפבר׳ 2010
תודה על כל התגובות.

לגבי "רמזור", מכיוון שלא הייתי בארץ לא ראיתי את הסדרה כך שעבורי היא עובדת. קבוצת הספנקינג שבה הייתי מעורבת (SCONY = Spanking company of New York) נוהלה על ידי מיס מרגרט שהאמינה בספנקינג משמעתי ורבים מחבריה היו רק בעניין ספנקינג ולא בעניין שליטה וסאדו בכלל ולכן רובם הזדהו כטופים, בוטומים או סוויצ'ים והיו מתעצבנים אם היו קוראים להם סאבים.

הסשן התנהל באנגלית ולמזלי יצא לי לקבל הדרכה מאדם מבוגר אנגלי מקסים שסיפר לי באופן מפורט על המערכת המשמעתית האנגלית בפנימיות ועל קיינינג כך שלא הייתה לי בעיה לשחזר זאת במפגש.

לגבי האפשרות שאנשים "יצאו מהתפקיד", זו תמיד דאגה, בייחוד כשיש שלושה משתתפים. אני עצמי כמעט צחקתי בהתחלה, אבל למזלי נזכרתי בטריק שלמדתי עוד מימי הצבא ופשוט עמדתי מאחוריהם בשעה שהעברתי להם את ההרצאה על הצורך שלי לשמור על משמעת במוסד שלי, כך שהם לא ראו אותי מחייכת, ואחרי זה כבר נכנסתי לזה לגמרי.

לגבי דילמת האסיר, ניהלנו דווקא דיון בנושא, לדעתי זה פשוט מכניס יותר עניין והאינטראקציה בינם לבין עצמם ובינם לביני מעמיקה. הדילמה קצת השתנתה מכיוון שהם אמורים להיות זוג שמאוהב ולכן רוצים גם להגן אחד על השני ולא רק כל אחד על עצמו.

בנוגע לרמת ההבניה של משחק התפקידים אני מניחה שזה תלוי בהעדפה. לי גם היה שיקול נוסף בכך שהבניתי את הסיטואציה, ראשית זו הייתה הפנטזיה הספציפית וניסיני להצמד אליה ושנית למרות שזו הייתה פנטזיה רבת שנים של הבוטום שלי, הוא לא היה מאוד מנוסה במשחקים אמיתיים והבוטומית אף פעם לא עשתה משחקי תפקידים, אלא הרבה ספנקינג רגילים כך שחשבתי שזה יהיה להם יותר קל להכנס לספייס כשברור להם מה הולך לקרות.
קייסי
קייסי • 15 בפבר׳ 2010
היכן הסתתרת עד היום, שרוןicon_smile.gif

רוצה לשתף באינפורמציה שקיבלת לגבי נהלי המשמעת בפנימיות? נשמע מסקרן
עבד מחמד​(נשלט)
עבד מחמד​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2010
יש לי בעיה קטנה עם המושג "משחק", נראה לי שאם מראש הארוע מוגדר כמשחק מאד קשה להיכנס לראש של שולט/נשלט אלא אם זאת מערכת היחסים הרגילה בין המשתתפים.
אלימלך
אלימלך • 15 בפבר׳ 2010
פוג, דווקא בוטום מילה נחמדה עם מספר פרושים, אתה יכול לקחת אותה לאיזה מחוז שרק תרצה.
אפרופו "רמזור" - סדרה (שאותי מצחיקה בטרוף) שמוכיחה שהפאמדום נמצא חזק בוניליות.

שרון38 ,ברוכה הבאה, כייף לקרוא משהו אדום ומרענן .