שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לילך - שנה לפני

sagur
לפני 14 שנים • 19 בפבר׳ 2010

לילך - שנה לפני

sagur • 19 בפבר׳ 2010
לינק לחלק הראשון :

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27208

אני רוצה הפוך על חלב, אמרה לילך כשמבטה נטוע מטה אל התפריט, ושזה לא יהיה סמיך מדי, אני אוהבת קצת דליל...אה...ולא חזק מדי...בסדר?

המלצרית הנהנה וחייכה בתנועה בלתי רצונית. אחרי הסתובבה והלכה ונותרנו שניינו. בית קפה קטן וירקרק בקצה האזור התעשייתי של פתח תקווה.

הפרידה שלך זה סופי? שאלה לילך.

כן, אני מניח, כמה סופי שזה יכול להיות, עזבתי את הבית ושכרתי דירה משלי, לא משהו מפואר אבל סביר.

לא קל, נאנחה, לא קל בכלל, אתה עצוב?

כן, די, יותר אבוד, המון זמן היינו ביחד ועכשיו כל החיים מכים בי בפרצוף, את מבינה?

כן, מבינה, אתה הרי....

מה אני?

לא נורמטיבי, ציינה ברוך, יש לך את הנטיות שלך, זה מה שגמר לכם את זה לא?

יכול להיות, אני לא ממש יודע.

שטויות, זה שקוף, עיקמה לילך את שפתיה, בתנועה רכה, שלא עיוותה ממש את השפתיים, משדרת אי נוחות, ברור שזה בגלל זה.

כנראה שכן, אמרתי.

אז מה אתה מתכוון לעשות עם זה? תהתה שוב, הפעם במעט יותר קצר רוח.

אני אנסה לחפש שוב קשר, לשקם את עצמי, אני אנסה למצוא זוגיות יותר....

אויש אתה כזה קשקשן, בחיי שאתה קשקשן, מאז שאני מכירה אותך היית קשקשן!

למה אתה אומרת את זה?

כי אתה הרי יודע מה אתה מחפש! יודע למה אתה באמת נמשך לא?

כן...המממ...אני יודע, אז מה?

אתה רוצה להיות משרת, קטן, מושפל ועלוב לא? היא חייכה. הפער בין המילים הקשות לחיוך המתוק צבט בי לרגע.

אולי....אני לא יודע אם אני מסוגל לזה.

ולא תנסה לבדוק? לברר? לראות כמה עמוק אתה יכול לרדת ?

אני...

כי אתה יודע שבמשך כמה שנים, בעיקר בשנים האחרונות, כתבת לי, אמרת לי ושידרת לי שזה מה שאתה רוצה בחיים, שזה מה שאתה רוצה ממני, שאתה חולם ומפנטז עלי הורסת אותך, משעבדת, משפילה.

אבל את תמיד אמרת שזה הזוי, שזה בלתי אפשרי, שזה מנותק מהמציאות, שאת רוצה אותי כחבר ולא כבן זוג.

אני לא חושבת שבן זוג זה הכיוון, אבל אני חושבת ששניינו כבר בוגרים מספיק בשביל לדעת מה אנחנו רוצים לא?

למה את מתכוונת?

אתה יודע למה אני מתכוונת. אני חיה כרגע לבד, זה לא קל, אני עובדת קשה ואני בכלל לא פוסלת את האפשרות שיהיה לי אחד כמוך, אם תוכל באמת לעמוד בכל מה שסיפרת לי.

את די מפתיעה אותי, זה הכול היה פרי דמיוני, את מבינה?

הקפה שלך, הופיעה המלצרית, כמו שביקשת. היא שוב חייכה חיוך בלתי רצוני, שקצת נתקע בזוויתו.

תודה, זה נראה בסדר גמור. היא הניפה זוג עיניים לכיוונה של המלצרית שעשתה תנועת הנהון עם הראש ומיהרה להימלט.

אז מה אתה אומר? תגדל ביצים סוף סוף?

כן, שמעתי את הפתי נעות החוצה ואת לשוני חגה בחלל הפה, המילה "כן " נדחפה החוצה, כאילו שכנה שם תמיד מחכה לרגע קל של חוסר תשומת לב כדי להמלט.

מעולה, טפחה לילך קלות על ידי, עכשיו נמשיך לדבר לנו כמו זוג ידידים ותיקים, ואתה מחר בשמונה בבוקר אצלי, סגרנו?

סגרנו.
Mary Jane
Mary Jane • 19 בפבר׳ 2010
איזה מתח ! icon_smile.gif
Beta Male
Beta Male • 19 בפבר׳ 2010
עכשיו לי לח

אני ממש אבי מלר של הכלוב
אלימלך
אלימלך • 19 בפבר׳ 2010
חוזר על תגובתו של צ'ארנוחה גם פה

מעולה, מעורר מחשבה, מעולה מעולה
Morticia
Morticia • 19 בפבר׳ 2010
זה כבר יותר מגניב...
ואהבתי מאוד את זה שהיא שואלת אותו אם הגיע הזמן שיגדל ביצים
(גבר גבר)

אבל מכאן ועד הפיכת דומינטריקס לאיזו שרמוטה שפותחת רגליים חופשי וזקוקה למישהו שיהיה שם להרגיש מושפל מכך כמשרת אישי המרחק איכשהוא נראה לי רחוק משנה הליכה באופן אישי...
נוצות ומסמרים
לפני 14 שנים • 20 בפבר׳ 2010
נוצות ומסמרים • 20 בפבר׳ 2010
כתוב יפה, אבל... מה מקבל כאן הגיבור? מה נותנת לו לילך?

נפשך יוצאת לקרצף רצפות? בוא אלי- יש לי רצפה, ספות ואפילו חלונות למרק. לכל אורך הסיפור הגיבור מדבר על מימוש בתוך מערכת יחסים - מציאת קשר שבו יוכל להגשים גם את רצונו להיות "משרת, קטן, מושפל ועלוב", אבל גם (אני מניחה), להיות נאהב, להיות נחשק, להיות חלק מזוגיות.

אני לא יודעת אם הסיפור אמור להיות פנטזיה נטו ולכן לא להלקח ברצינות כמשהו שאתה מאחל לעצמך, אבל גם כפנטזיה נטו יש בעיני משהו מטריד בזליגה של הרכיבים שהם רק פנטזיה - שרק משרתים את ההעצמה שלה - לתוך החלקים היומיומיים יותר (של משהו שאני כן יכולה לדמיין קורה במציאות), וההתערבבות שלהם זה בזה.

אבל אולי זו רק אני שתופסת את לילך כמי שמשתמשת בגיבור בצורה צינית? שמבפנים זה נראה אחרת?
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2010
נוצות ומסמרים כתב/ה:

נפשך יוצאת לקרצף רצפות? בוא אלי- יש לי רצפה, ספות ואפילו חלונות למרק. לכל אורך הסיפור הגיבור מדבר על מימוש בתוך מערכת יחסים - מציאת קשר שבו יוכל להגשים גם את רצונו להיות "משרת, קטן, מושפל ועלוב", אבל גם (אני מניחה), להיות נאהב, להיות נחשק, להיות חלק מזוגיות.

אני לא יודעת אם הסיפור אמור להיות פנטזיה נטו ולכן לא להלקח ברצינות כמשהו שאתה מאחל לעצמך, אבל גם כפנטזיה נטו יש בעיני משהו מטריד בזליגה של הרכיבים שהם רק פנטזיה - שרק משרתים את ההעצמה שלה - לתוך החלקים היומיומיים יותר (של משהו שאני כן יכולה לדמיין קורה במציאות), וההתערבבות שלהם זה בזה.

אבל אולי זו רק אני שתופסת את לילך כמי שמשתמשת בגיבור בצורה צינית? שמבפנים זה נראה אחרת?

קודם כל: החלק השני מדהים, מעניין, מעצים את החלק הראשון ונותן לא נופך בלתי צפוי לחלוטין. כל הכבוד!
דבר שני, מסמרים ונוצות, אני חושש שאנחנו חלוקים בנקודה זאת מאוד. בעצם הדבר היחידי שאני מחפש בסיפורי פנטזיה זאת הזליגה הזאת, של הפנטזייה לסיטואציות ריאליסטיות יומיומיות. אני קורה לזה "פטיש לחיים האמיתיים". זה מרגש בעיניי ברמות. לחשוב שבעצם, הכל אמיתי.

ומורטישיה - לא כלכך הבנתי אותך. מהיכרות איתך, אני מנחש שלא התכוונת שכל מי שמקיימת יחסי מין חופשייים עם כמה גברים, צריך לקרוא לה "שרמוטה". את מתכוונתן לחלק הראשון - שהוא העבד שלה והיא נהנית עם אחר? זה בהכרח עושה אותה שרמוטה בעינייך? זה קצת תלוי סיטואציה בעיניי. והסיטואציה בחלק השני אפילו טיפל'ה מכשירה את זה. באמת שזכותה.
Morticia
Morticia • 20 בפבר׳ 2010
fog כתב/ה:
נוצות ומסמרים כתב/ה:

קודם כל: החלק השני מדהים, מעניין, מעצים את החלק הראשון ונותן לא נופך בלתי צפוי לחלוטין. כל הכבוד!
דבר שני, מסמרים ונוצות, אני חושש שאנחנו חלוקים בנקודה זאת מאוד. בעצם הדבר היחידי שאני מחפש בסיפורי פנטזיה זאת הזליגה הזאת, של הפנטזייה לסיטואציות ריאליסטיות יומיומיות. אני קורה לזה "פטיש לחיים האמיתיים". זה מרגש בעיניי ברמות. לחשוב שבעצם, הכל אמיתי.

ומורטישיה - לא כלכך הבנתי אותך. מהיכרות איתך, אני מנחש שלא התכוונת שכל מי שמקיימת יחסי מין חופשייים עם כמה גברים, צריך לקרוא לה "שרמוטה". את מתכוונתן לחלק הראשון - שהוא העבד שלה והיא נהנית עם אחר? זה בהכרח עושה אותה שרמוטה בעינייך? זה קצת תלוי סיטואציה בעיניי. והסיטואציה בחלק השני אפילו טיפל'ה מכשירה את זה. באמת שזכותה.

וכמובן שכל זה פוג זה רק דעתך שאינה אמת אבסולוטית גם אם הכי נכונה לך
icon_smile.gif

שרמוטה אני אומרת לא כי נשים נולדו להות נזירות כי אם ההתייחסות הזו בפנטזיה אל אישה כאל אחת שמזדיינת בקלות כל לילה עם מישהו אחר בזמן שיש איזה"אומלל" מאושר מפנטזיות שזוכה להיות זה ששומע על כך, רואה את זה ואפילו לפעמים טועם את זה, קצת מציג את האישה כשרמוטה ואפילו כזו זולה

כמובן שזו דעתי

ואני גם טיפוס נאמן מטבעי
שמעדיף תמיד לשמור את החוויות המיניות לסאב שאתי
לא מוצאת איך כל זה יכול לשרת אותי

באשר לפנטזיה...

פנטזיות זה סה"כ דבר נחמד

אני פחות אוהבת כשהן עוסקות באובססיביות ב"אני והצרכים שלי"
אני עוד פחות אוהבת כשהן מושלכות על מקרים מזעזעים מהמציאות שלא נעשו בשום הסכמה
תמיד מעניין לי מה מניע אדם לפנטזיה
מפנטזיות אפשר ללמוד המון על המפנטז
ואני מאמינה שזו דרך נהדרת לתעל המון דברים שאנחנו פחות מודעים אליהם או פחות מעוניינים להתוודע אליהם בתוכנו בדרך שתהיה לנו נוחה
ולפעמים קצת כמו בת יענה

כמו פחד ממחוייבות
או פחד מאינטימיות
למשל...

לא מחייב
icon_wink.gif
נוצות ומסמרים
נוצות ומסמרים • 20 בפבר׳ 2010
ציטוט: אני חושש שאנחנו חלוקים בנקודה זאת מאוד. בעצם הדבר היחידי שאני מחפש בסיפורי פנטזיה זאת הזליגה הזאת, של הפנטזייה לסיטואציות ריאליסטיות יומיומיות. אני קורה לזה "פטיש לחיים האמיתיים". זה מרגש בעיניי ברמות. לחשוב שבעצם, הכל אמיתי.

מחדדת בנוגע לזליגה: מה שהתכוונתי אליו איננו התערבבות של רכיבים ריאליסטיים ברכיבים פחות ריאליסטיים, אלא זליגה של רכיבים פנטסטיים שאותם הייתי רוצה לשמר אך ורק במסגרת הפנטזיה, לתוך מציאות (שיכולה להיות פנטסטית גם היא), שבהחלט הייתי מוציא מתוך עולם הפנטזיה (ולתוך המציאות שלי).

כיוון שכך נשאלת השאלה מהי בדיוק הפנטזיה שמובעת בטקסט? להשתעבד טוטאלית למישהי? להשתעבד למישהי מבלי לקבל דבר בתמורה? והאם מדובר בפנטזיה אחת, ששני פניה מעצימים זה את זה, או בפנטזיה שמתוארת בצורה מסוימת על מנת לשוות לה אופי ריאליסטי כביכול?

יותר מזה (וזו כבר שאלה פחות קשורה): האם העובדה שזו "פנטזיה" היא שאחראית לעיצוב הטקסט? הכותב מניח מראש שהקוראים שותפים לפנטזיה שלו/מודעים לכך שהוא חולק פנטזיה ולא מספר סיפור במובן הקלאסי, ולכן יודעים שההשתעבדות-ללא-תמורה היא חלק אינטגרלי מהפנטזיה של הגיבור/כותב?
אלימלך
אלימלך • 20 בפבר׳ 2010
Morticia כתב/ה:
fog כתב/ה:
נוצות ומסמרים כתב/ה:

וכמובן שכל זה פוג זה רק דעתך שאינה אמת אבסולוטית גם אם הכי נכונה לך
icon_smile.gif

שרמוטה אני אומרת לא כי נשים נולדו להות נזירות כי אם ההתייחסות הזו בפנטזיה אל אישה כאל אחת שמזדיינת בקלות כל לילה עם מישהו אחר בזמן שיש איזה"אומלל" מאושר מפנטזיות שזוכה להיות זה ששומע על כך, רואה את זה ואפילו לפעמים טועם את זה, קצת מציג את האישה כשרמוטה ואפילו כזו זולה

כמובן שזו דעתי

ואני גם טיפוס נאמן מטבעי
שמעדיף תמיד לשמור את החוויות המיניות לסאב שאתי
לא מוצאת איך כל זה יכול לשרת אותי

באשר לפנטזיה...

פנטזיות זה סה"כ דבר נחמד

אני פחות אוהבת כשהן עוסקות באובססיביות ב"אני והצרכים שלי"
אני עוד פחות אוהבת כשהן מושלכות על מקרים מזעזעים מהמציאות שלא נעשו בשום הסכמה
תמיד מעניין לי מה מניע אדם לפנטזיה
מפנטזיות אפשר ללמוד המון על המפנטז
ואני מאמינה שזו דרך נהדרת לתעל המון דברים שאנחנו פחות מודעים אליהם או פחות מעוניינים להתוודע אליהם בתוכנו בדרך שתהיה לנו נוחה
ולפעמים קצת כמו בת יענה

כמו פחד ממחוייבות
או פחד מאינטימיות
למשל...

לא מחייב
icon_wink.gif

מורטישה, אני לא יכול לדבר בשם הכותב אבל לא ראיתי באף מקום בשני הפוסטים שלו
שהוא מתייחס לאשה כאחת שמזדיינת בקלות כל לילה עם מישהו אחר.
אני מאמין שאם האשה שבסיפור היתה כותבת את שני הפוסטים הללו את לא היית מתייחסת אליה כאל שרמוטה.

פנטזיות הן באמת דבר נחמד, וכשאני עם עוד מישהי אני מפנטז בשבילה כל מה שהיא רק רוצה.
אבל כשאני לבד בודאי שאני אפנטז בשבילי ובשביל הצרכים שלי בלבד.
אני אשתדל לא לפרסם את הפנטזיות שלי במידה ואני אחשוב שאני פוגע במישהי\ו, אבל אני אפנטז רק בשביל עצמי.
אני גם לא רואה שום דבר שאמור לפגוע במישהי\ו בשני הפוסטים הללו.

פנטזיות לא באות רק מפחד ממחויבות ומפחד מאנטימיות, יש עוד הרבה הרבה סיבות לפנטזיות.
ואני לא יודע עד כמה ניתן ללמוד על בעל הפנטזיה מהפנטזיה עצמה.