שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התפקדות לוסט

זיקית
לפני 14 שנים • 12 בפבר׳ 2010

טוב נו

זיקית • 12 בפבר׳ 2010
גמני מתפקדת.

ומבקשת, שאם אתם כותבים על התוכן של העונה הנוכחית תרשמו בכותרת ספויילר..כי לא כולנו מורידים ורואים ישר. טודע.

כשאתם כותבים סמוקי אתם מתכוונים למפלצת עשן שעושה קרקרקרקרקרררר, כן?

מה נסגר עם היפני המעצבן הזה והלפ דוג שלו עם המשקפי ג'ון לנון?

הסידרה הזו כבר לא מה שהיתה פעם.

סבת סלום.
נוריתE
לפני 14 שנים • 12 בפבר׳ 2010
נוריתE • 12 בפבר׳ 2010
"העונה האחרונה"
"תשובה לכל השאלות"
"למה הם על האי"
(דיימנו זאת בקול דרמטי של קריין פרסומות..)
ולי רק שאלה אחת קטנה
למה? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
עינב​(אחרת)
לפני 14 שנים • 19 בפבר׳ 2010

Re: טוב נו

עינב​(אחרת) • 19 בפבר׳ 2010
זיקית כתב/ה:
גמני מתפקדת.

ומבקשת, שאם אתם כותבים על התוכן של העונה הנוכחית תרשמו בכותרת ספויילר..כי לא כולנו מורידים ורואים ישר. טודע.

כשאתם כותבים סמוקי אתם מתכוונים למפלצת עשן שעושה קרקרקרקרקרררר, כן?

מה נסגר עם היפני המעצבן הזה והלפ דוג שלו עם המשקפי ג'ון לנון?

הסידרה הזו כבר לא מה שהיתה פעם.

סבת סלום.

אין בעיה. אז מי באמת כבר ראה את פרק 4? היו שם כמה פיסות מידע מפתיעות...
נטול מושג​(אחר)
לפני 14 שנים • 19 בפבר׳ 2010

פרק 4 - אזהרה ספוילר

נטול מושג​(אחר) • 19 בפבר׳ 2010
אזהרה ספויילר (אני כותב פעמיים, כי יש אנשים שנכנסים מהמייל, אז הנה, תסגרו אם עוד לא ראיתם את פרק 4)

אוקיי -

קודם כל, מה שעצבן אותי - 1. מי זה הילד הזה? למה פתאום עוד דמות, כל כך קרוב לסוף. מה זה צריך להיות. לא צריכות להיות עוד דמויות, מספיק היפני הזה פתאום הופיע. בשביל מה זה טוב?
2. אני לא זוכר אבל המקום הזה עם הגיר, זה לא מקום שראיתי מקודם. ומה הקטע עם הפלאשבקים הקצרים (כשרואים את הרגעים שג'ייקוב מצא את כולם) בשביל מה צריך את זה? שיראו את זה בהתחלה.

עכשיו מה ששימח אותי - בגדול זה היה פרק מצויין. וגם מעניין מאד, כי הרי זה לא ג'ון לוק, אבל הפלאשבק ל"מציאות מחוץ לאי" היה על ג'ון. אז מה זה הקטע הזה? וזה כמובן פתח עוד שאלות, אבל קודם כל אני שמח שגילינו קצת יותר על ג'ייקוב ועל השני, שהם היו בעצם אנשים, אני שמח שלא ראינו את קייט כל הפרק, כי היא לא בכתה, והכי חשוב, אני חושב שהיה פרק מותח מעניין, והוא נתן כמה תשובות.

עוד 14 למניאק אנשים. אבל מי סופר...
עינב​(אחרת)
לפני 14 שנים • 20 בפבר׳ 2010

Re: פרק 4 - אזהרה ספוילר

עינב​(אחרת) • 20 בפבר׳ 2010
נטול מושג כתב/ה:
אזהרה ספויילר (אני כותב פעמיים, כי יש אנשים שנכנסים מהמייל, אז הנה, תסגרו אם עוד לא ראיתם את פרק 4)

אוקיי -

קודם כל, מה שעצבן אותי - 1. מי זה הילד הזה? למה פתאום עוד דמות, כל כך קרוב לסוף. מה זה צריך להיות. לא צריכות להיות עוד דמויות, מספיק היפני הזה פתאום הופיע. בשביל מה זה טוב?
2. אני לא זוכר אבל המקום הזה עם הגיר, זה לא מקום שראיתי מקודם. ומה הקטע עם הפלאשבקים הקצרים (כשרואים את הרגעים שג'ייקוב מצא את כולם) בשביל מה צריך את זה? שיראו את זה בהתחלה.

עכשיו מה ששימח אותי - בגדול זה היה פרק מצויין. וגם מעניין מאד, כי הרי זה לא ג'ון לוק, אבל הפלאשבק ל"מציאות מחוץ לאי" היה על ג'ון. אז מה זה הקטע הזה? וזה כמובן פתח עוד שאלות, אבל קודם כל אני שמח שגילינו קצת יותר על ג'ייקוב ועל השני, שהם היו בעצם אנשים, אני שמח שלא ראינו את קייט כל הפרק, כי היא לא בכתה, והכי חשוב, אני חושב שהיה פרק מותח מעניין, והוא נתן כמה תשובות.

עוד 14 למניאק אנשים. אבל מי סופר...

*זהירות, ספוילר! *

לא יודעת מי הילד הזה, אבל הוא אמר לג'ון לוק/סמוקי/האיש בשחור - you can't kill him. מעניין למי הוא התכוון.

המקום עם הגיר הוא כנראה מקום של ג'ייקוב. כל השמות הם של אנשים שג'ייקוב "גייס". זה כבר לא כ"כ ברור אם ג'ייקוב הוא טוב או לא, עם כמות השמות המחוקים שהייתה שם. מה שכן היה גילוי מעניין, זה שמספרו את כולם, והמספרים שלנו שייכים לקבוצת ה-Oceanic 6. הראו לנו שוב את הקטעים עם ג'ייקוב כדי להזכיר לנו שהוא גייס את כולם.
אכן היה פרק מעניין ומפתיע, ואני מחכה כבר לפרק הבא שבו ימשיך הסיפור על קלייר.
שרון38​(שולטת)
לפני 14 שנים • 13 במרץ 2010
שרון38​(שולטת) • 13 במרץ 2010
גם אני בין מעריצי לוסט.
עד לסוף העונה הקודמת צפיתי בתוכנית בניו יורק דרך האתר של ABC ומאוד הצטערתי כשראיתי שהם לא נותנים לצפות בארץ. אבל לשמחתי בשבוע שעבר נשברתי והתחלתי לראות את העונה החדשה בדיירקט סטרימינג וכבר הספקתי לשמחתי להשלים את החסר.

מאוד אוהבת את העונה הנוכחית, אבל עדיין אני מתקשה להאמין שהם "יחשפו את כל התשובות לכל הסודות" ולא ישאירו אותנו עם הלשון בחוץ בסוף העונה...
L seeker of Light​(שולט)
לפני 14 שנים • 13 במרץ 2010
L seeker of Light​(שולט) • 13 במרץ 2010
מתפקד!!!
מי שמצליח להבין משהו מהטווסטים של העונה ה6 מוזמן להרחיב
אני בנתיים עם יותר שאלות מתשובות