סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווזע,

פפריקה
לפני 14 שנים • 21 בפבר׳ 2010
פפריקה • 21 בפבר׳ 2010
אני ככ' שמחה שסער הולך לקבל בעיטה.
אבל מה שיותר מביך מהטרחנות של סער, העלבונות שלו, הקיטורים הבלתי פוסקים שלו - זה הנסיון הנואש של איילה לנסות ולפייס אותו כל הזמן.
וגם נראה לי שהיא קצת חיה בסרט, היא אמרה לארז טל בראיון אחרי היציאה שהם בזוגיות... יש לי תחושה שהיא היחידה שחושבת ככה.
מה אתם אומרים?
Inside your head
Inside your head • 21 בפבר׳ 2010
free spirit כתב/ה:
לטעמי אין דמות אחת מעניינת שאפשר להתחבר אליה או לחבב אותה בעונה הזו.

תקשרו אותי לצלב ותצליפו בי בכל מקום המופיע באדום ברמזור ההצלפות עם שוט בו כל הזנבות משובצים במסמרים חלודים ועדין לא אבין מה כולם מוצאים בערס הזה אלירז או בהתגלמות המושלמת של בדיחות הבלונדיניות הסתומות אלין.

** התנצלות נשלחת מראש לכל מי שפגעתי בציפור נפשם אך כבר לא יכולתי להתאפק

like
walking dead
walking dead • 21 בפבר׳ 2010
פפריקה כתב/ה:
אני ככ' שמחה שסער הולך לקבל בעיטה.
אבל מה שיותר מביך מהטרחנות של סער, העלבונות שלו, הקיטורים הבלתי פוסקים שלו - זה הנסיון הנואש של איילה לנסות ולפייס אותו כל הזמן.
וגם נראה לי שהיא קצת חיה בסרט, היא אמרה לארז טל בראיון אחרי היציאה שהם בזוגיות... יש לי תחושה שהיא היחידה שחושבת ככה.
מה אתם אומרים?

שהיא חיה בסרט, ואחד רע. סער נראה מהטיפוסים הילדותיים שלא מסוגל לנהל מערכת יחסים רצינית עם אישה ואיילה תמימה/סתומה (כל התשובות נכונות) מכדי להבחין בכך.

הבעיה שאין שם מישהו חכם אחד שהבין את המשחק אסטרטגית והפך אותו למעניין. ולא, גועל או גו-HELL או איך שלא מכנים אותו הוא לא אסטרטג אמיתי לטעמי, כי על החלק החשוב ביותר הוא לא חשב - על איך להתחבב על הצופים בבית שבסופו של דבר הם הקובעים מי מנצח (בניגוד למשל לאסטרטגים גאונים מעולם הריאליטי הישראלי שכן חשבו גם על הרגע שאחרי ההגעה לשלישיית הגמר כמו אריק הישרדות 2, המלך הבלתי מעורער שצריך ללמד אסטרטגיה בבתי ספר יוקרתיים), על אלירז ואלין כבר החוויתי דעה ופותנה כל כך רדודה ולא מעניינת. הסיבה היחידה שהיא וגואל עוד שם זה רק כי מעולם לא הועמדו להדחה. ומי נשאר? ארז. אבל על חדל האישים הבכיין הזה אין לי אפילו מה לכתוב.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 21 בפבר׳ 2010
ארז מדהים בעיני בכל כך הרבה מובנים.
הרי בתכל'ס הוא בעולם משל עצמו. הוא לא יכול לדעת מה באמת קורה אלא אם כן מדברים אליו וגם אז הוא לא מבין במאה אחוז את מה שאומרים. ראיתם כשסער ניסה ללמד אותו לשיר את "בוא אלי פרפר נחמד"?
אבל יש לו הרבה כוח והרבה תאוות חיים. לא הוא האדם שיתן לנכות שלו להפיל אותו. הוא ממש לא חדל אישים בכיין. יש לו פיגור סביבתי די מובן, בהתחשב בחירשות שלו, לכן הוא פונה לכל מיני אסוציאציות משונות ותחושות של אומניפטנטיות. הוא לא פחות מדמות מרתקת.

אני לא יודעת מה לחשוב על אלירז... הוא ממש לא טיפש ויש לו לפעמים מבט כל כך קר בעיניים שהוא מפחיד אותי. גם השטיקים שלו עלו לי על העצבים. הוא שחקן, אבל שחקן עם לב חם. והוא רוצה את הכסף, הו, כמה שהוא רוצה את הכסף. נראה לי שהוא היחיד שם שבאמת צריך אותו.

סער קלישאה מפגרת חסר הבנה מינימלית לחיים, לנשים או לעצמו. הוא פחדן גדול. ותנחומיי לאיילה, בולבולון, או לכל אישה שצריכה להתמודד איתו.
walking dead
פרלין כתב/ה:
ארז מדהים בעיני בכל כך הרבה מובנים.
הרי בתכל'ס הוא בעולם משל עצמו. הוא לא יכול לדעת מה באמת קורה אלא אם כן מדברים אליו וגם אז הוא לא מבין במאה אחוז את מה שאומרים. ראיתם כשסער ניסה ללמד אותו לשיר את "בוא אלי פרפר נחמד"?
אבל יש לו הרבה כוח והרבה תאוות חיים. לא הוא האדם שיתן לנכות שלו להפיל אותו. הוא ממש לא חדל אישים בכיין. יש לו פיגור סביבתי די מובן, בהתחשב בחירשות שלו, לכן הוא פונה לכל מיני אסוציאציות משונות ותחושות של אומניפטנטיות. הוא לא פחות מדמות מרתקת.

אני לא יודעת מה לחשוב על אלירז... הוא ממש לא טיפש ויש לו לפעמים מבט כל כך קר בעיניים שהוא מפחיד אותי. גם השטיקים שלו עלו לי על העצבים. הוא שחקן, אבל שחקן עם לב חם. והוא רוצה את הכסף, הו, כמה שהוא רוצה את הכסף. נראה לי שהוא היחיד שם שבאמת צריך אותו.

אין ספק שנקודת ההתחלה שלו בעייתית יותר עקב המגבלה שלו, אך בסביבה הקרובה שלי אני מכירה אנשים רבים עם מגבלות הרבה יותר קשות שחיים טוב מאוד עם המגבלה שלהם ולא נתנו לה להפריע להם בשום דבר. הכל עניין של החלטה - האם ארחם על עצמי ואצפה מאחרים שירחמו עלי כי יש לי מגבלה או שאלחם להוכיח שהמגבלה הזו לא מפריעה לי ושאיני זקוק לה כתירוץ נוח להאשים בכישלונות שלי.
ארז אמנם לקוי שמיעה אך הוא מסוגל לקרוא שפתיים, ובניגוד לאנשים ששומעים יכול לשבת בחצר ולדעת על מה מדברים אנשים בתוך הבית במטבח רק מקריאת השפתיים שלהם. ועדיין, הוא לא הוכיח שיש לו יכולות מיוחדות או ניצול היכולת לקרוא שפתיים גם מרחוק. הוא לא אסטרטג, הוא לא חכם (וזה לא קשור ללקות השמיעה שלו) ועיקר האישיות שלו נסובה סביב המראה החיצוני שלו - הוא משקיע בעיקר בבגדים ובגילוח גופו ופחות בניסיון לבנות אסטרטגיות ולנסות להשפיע על מהלך המשחק. אם לא הייתה לו לקות שמיעה, האם היית מעריכה אותו גם כן?

ולגבי אלירז, אין ספק שהוא הכי צריך את הכסף שם. בתור אדם שמעיד על עצמו כי יש לו בעיית הימור כפייתי אני יכולה להבין שבאמת חשוב לו לזכות.
האדון אבישי
האדון אבישי • 21 בפבר׳ 2010
סער או פותנה הבאים בתור
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2010
מזל טוב !! איילה הבלתי נסבלת הזאת עפה סופסוף.
כולי תקווה שהבא בתור הוא ארז הבלתי נסבל הזה, משהו מציק לי בו, אני מתעלמת לחלוטין גם מהמראה שלו וגם מהיותו חירש, הוא פשוט בחור טיפש, ריק, חסר תוכן, אגואיסט היסטרי ופשוט משהו לא תקין שם בדבר הזה שנקרא ארז.
כולי תקווה שהוא הבא בתור ללכת, אבל אני חייבת לציין שאני בכלל לא אצטער לראות גם את סער הולך...
איך אהבתי לראות אותו בוכה אתמול אחרי ההדחה, זה עשה לי משהו מאוד נעים בפנים icon_redface.gif

אם כולם באמת מועמדים, אני מקווה שארז יעוף באמת, די, מספיק זה מספיק זה מספיק !!!
צלילה
צלילה • 21 בפבר׳ 2010
אני לא מחובבות אלירז או אף אחד תאכלס
אני מאלה שלא חובבות ...את סער את ארז
הקטע שלכן פרלין וברווזע להכנס בו אישית בגלל הכסף קצת לא לעניין
ראשית, כן הוא רצה את הכסף....המשחק הזה על כסף....חדשות מרעננות !
גילוי מרעיש...משחקים על כסף , המנצח מקבל כסף !
אגב, בעיני זה יותר לעניין מאנשים שבאו להיות מפורסמים על כלום

דוגמנית וואנבי (אלין )
עו"ד מהשורה הראשונה וואנבי (סער )
גייסלבסטר וואנבי (גואל)
דוגמן ומשכין אנרגיות חיוביות כלל עולמיות וואנבי (ארז)
בשלנית ושמעון פרס הערבי וואנבי (פותנה )

לירז רוצה לשחק ולהרוויח ...וואלה, ממש נוראי !!!
walking dead
לל'ג כתב/ה:
אני לא מחובבות אלירז או אף אחד תאכלס
אני מאלה שלא חובבות ...את סער את ארז
הקטע שלכן פרלין וברווזע להכנס בו אישית בגלל הכסף קצת לא לעניין
ראשית, כן הוא רצה את הכסף....המשחק הזה על כסף....חדשות מרעננות !
גילוי מרעיש...משחקים על כסף , המנצח מקבל כסף !
אגב, בעיני זה יותר לעניין מאנשים שבאו להיות מפורסמים על כלום

דוגמנית וואנבי (אלין )
עו"ד מהשורה הראשונה וואנבי (סער )
גייסלבסטר וואנבי (גואל)
דוגמן ומשכין אנרגיות חיוביות כלל עולמיות וואנבי (ארז)
בשלנית ושמעון פרס הערבי וואנבי (פותנה )

לירז רוצה לשחק ולהרוויח ...וואלה, ממש נוראי !!!

לל"ג, קודם כל אני "נכנסתי" באלירז ולא פרלין שלמעשה דווקא הביעה הבנה למצבו הכלכלי.

דבר שני, אנא קראי שוב את דברי ואני מבטיחה לך שלא תמצאי שם תלונה על כך שהוא רוצה לזכות. לא זה מה שמפריע לי, בחיי.

ולהגדרותיך לגבי השאר - מסכימה מאוד.
פפריקה
פפריקה • 21 בפבר׳ 2010
המועמד הבא שיעוף מהבית זה ארז.
הוא לא מעניין, לא ברור לי איך שרד עד היום האוויל משריש הזה.
צוחק על אלין שהיא השמינה, הוא בעצמו עלה שמונים קילו.. אוכל כמות חלבון כאילו הוא מתגורר בחדר כושר לא פחות.
יש לו הפרעת אישיות נרקסיסטית ואם יש אלוהים בשמיים, היא תסדר לו סוף כמו של דודו טופז.
יהי זכרו ברוך.