לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוני גלילי - הרשעה בבית המשפט

פסיכיאטר מתורבת
לפני 14 שנים • 22 בפבר׳ 2010
פסיכיאטר מתורבת • 22 בפבר׳ 2010
נילי ונילי כתב/ה:
Psychic כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
מה שקרה זה שיש נשים שמותר להן הכל. לקלל להכפיש לקשקש שטויות כאילו הן עובדות, אך ברגע שמחזירים להן - הצד המחזיר נחסם.
כנראה שיש כאן איזשהו עיקרון של לאלף את הגברים לתת את הלחי השניה כשהם חוטפים סטירה., כי ברגע שאנדרפוט עונה לאותה אחת שלא מפסיקה להטיל אימה וסותמת פיות לכל נשלט ממוצע- הוא נחסם. כאשר הצד השני עונה לכל אחת שפותחת נגדו חזית- הוא נחסם.

באמת שאני כבר לא מבינה את דרך ההתנהלות שכאן.

כלובי?

אוייש באמת שהיא לא מבינה , כמה קשה הוא הדבר ...

בתור נקבה בזויה שאוהבת מאוד להגן על מאסטאר חור , מן הראוי שתסתמי את הפה שלך אחת ולתמיד .

שוטרת , את נקבה טיפשה . ולמרבה הצער גם מסכנה . לכי חפשי את הכחול בחייך .

נ.ב - מותק . את זקנה . כבר לא יפה כמו פעם . עילגת בצורה מחרידה . חשוב שתפנימי זאת

כלובי ? היא לא מבינה את דרך ההתנהלות כאן . נו באמת . בחייך . תעזור לה להבין .

חסמו לך את "הצד השני". אתה באמת רוצה שיחסמו גם את psychic?

אולי תסתמי ת'פה שלך ? הא ? אולי ??
שוטרת*
שוטרת* • 22 בפבר׳ 2010
Psychic כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Psychic כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
מה שקרה זה שיש נשים שמותר להן הכל. לקלל להכפיש לקשקש שטויות כאילו הן עובדות, אך ברגע שמחזירים להן - הצד המחזיר נחסם.
כנראה שיש כאן איזשהו עיקרון של לאלף את הגברים לתת את הלחי השניה כשהם חוטפים סטירה., כי ברגע שאנדרפוט עונה לאותה אחת שלא מפסיקה להטיל אימה וסותמת פיות לכל נשלט ממוצע- הוא נחסם. כאשר הצד השני עונה לכל אחת שפותחת נגדו חזית- הוא נחסם.

כלובי?

בתור נקבה בזויה שאוהבת מאוד להגן על מאסטאר חור , מן הראוי שתסתמי את הפה שלך אחת ולתמיד .

נ.ב - מותק . את זקנה . כבר לא יפה כמו פעם . עילגת בצורה מחרידה . חשוב שתפנימי זאת

שיואו, שאתה נחות...
טוב תקשיב, חתיכת זקן ממורמר. זה שיש אצלך מלחמה ניצחית על התואר "מי יותר קטן", האיי קיו הבודד שלך או הדבר המידלדל הזה שלך בו נעוצה כל 'גבריותך', זו באמת לא הבעיה שלי או של אף אחת אחרת כאן. את התסכולים שלך אני מציעה לך לפרוק תוך ריצה קלילה אל תוך חומת בטון.
ביום בו אחת כמוני, תתייחס ולו במעט למה שאחד כמוך חושב עליה (ו'חושב' בהקשר שלך זה קצת... מד"ב), זה יהיה היום בו הגיהנום יקפא. אז ככה שניה לפני שאני מפסיקה לך את הסיבה לחיות והתגובה האחרונה שלי אליך נגמרת, אני רק אוסיף עוד דבר קטן- קטנטן. אור, שם אותך בכיס הקטן שלו. לא שזו חוכמה, בכל זאת - אתה ,הדבר הזה שאתה מתיימר לקרוא לו שכל, והדבר הזה בו אתה תולה את כל תקוותיך העלק גבריות- כולם יחד- כזההההההההההההה קטן (:

לא מאמינה שטרחתי לענות לפאתט הזה. הולכת להעמיד את עצמי בפינה. icon_cool.gif
אנימה
אנימה • 22 בפבר׳ 2010
אני חושבת שאצטרך לסגור עם הגמד את עניין שמידט אחת לתמיד.
אתה מתחיל להכנס לסרטים וצריך לעשות עם זה סדר.

לפני שלוש שנים וחצי עזבתי את הכלוב וביקשתי מכלובי שימחק לי את הניק.
אחרי שנתיים נכנסתי שוב לכאן בניק שמידט. אז נכון שנכנסתי ונפלתי בעיקר על שי
ואני חושבת שגם אתה בזמנו הבנת שהוא מגלה התנהגות אובססיבית לא רק לגבי זאלו
אלא לגבי עוד אנשים.

שהייתה לך הזדמנות לבדוק שאני לא מי שחשבת שאני, אתה וויתרת עליה.
עמדתי כאן בפורום והצעתי לך אבל לא הגבת.

כלובי לא אהב את מה שקרה ביני לבין שי והוא חסם אותי למרות שבשלב זה
הוא כבר ידע מי אני למרות שחלפה שנה מאז הפעם האחרונה שהייתי כאן.
באמת רציתי להשאר בניק הזה, לא בגלל שזה נפח בגרמנית : ) אלא בגלל
שהיה בניק הזה אמירה קצת מחוייכת לגבי ניקים.

לכן לפני שעזבתי את הכלוב כתבתי בבלוג של לוטוס שאני זו גלתיאה.
כולם היו יכולים לראות, זה לא היה סוד. זה היה בלוג שנכנסו אליו
הרבה אנשים.

אבל רציתי לחזור לכלוב וכלובי הציב תנאי שאני חוזרת בתנאי שלא יהיה לי
שום שיג ושיח עם שי וקבלתי את זה על עצמי.

כשחזרתי ואנשים ותיקים פנו אלי אמרתי להם כך או אחרת שאני הייתי שמידט.
אם כמובן זיהיתי שאין חיבור בין שני הניקים.
לחדשים זה לא אמר כלום, הם לא ממש הבינו על מה אני מדברת.

אני מאוד מחבבת את זאלו, אבל אני לא מכירה אותו מעבר לוירטואליה.
אין לי מושג על איזה בלוגים אתה מדבר שקשורים לאדונים ומשרתים.
הדבר היחיד שקשור לאתר ההוא שזכרתי את גיבור סיפוריך משם
וככה גם פניתי אליך. זה שלא אהבת את זה זה סיפור אחר אבל זה ההקשר
היחיד לאדונים ומשרתים.

אז אתה חי איזה סיפור מלפני שנתיים שהיחיד שלא יודע מה קרה שם
הוא אתה ומדבר על זה כאילו זה שייך לאחד מקונספירציות הכלוב.

האדם שאתה מלין על חסימתו פנה אלי כבר לפני שנתיים והוא חשב שאני חדשה.
לא הארכתי איתו בדברים אבל אמרתי לו שצפויות לו הפתעות, לא בגלל שצפיתי
מה שיקרה אלא ניסיתי להגיד לו שזה לא בדיוק כמו שהוא רואה את זה.

האיש הזה קיבל ממני על מגש של כסף את האפשרות לתבוע אותי
על מה שטענתי מולו. אם הוא באמת חף מכל אשמה כמובן.

כשהוא נחסם בפעם הראשונה אתה היית אחד מהראשונים
שטענת שהוא צריך לחזור כי זה נעשה בהסכמה.
אני חושבת שיש לך הזדמנות נהדרת במקום להתעצבן ולערב
כל מיני סרטים ישנים שלא קשורים, להמתין בסבלנות ולראות
פעם אחת באמת כמה הסיפור של חסימת האדם הזה הוא נכון.

צריך לאפשר לו להוכיח את זה. אחרי שהוא יוכיח תתעצבן
על מי שאתה רוצה. זו בהחלט תהיה זכותך המלאה.
ובנתיים על מה אתה מתעצבן? אולי אתה מתעצבן
וחושב שאתה יודע על מה, ובעצם אתה לא באמת יודע?
צלילה
צלילה • 22 בפבר׳ 2010
בואו נעשה סדר
זה לא שרשור על כלובי
זה לא שרשור על "הצד השני "
זה לא שרשור על ניק כפול של פלוני או אלמוני
זה אפילו לא שרשור על מאסטר אור הידועה לשמצה
וזה בטח ובטח לא שרשור בו אנשים חסרי עמוד שדרה משתמשים במילים קשות כנגד אנשים רק כי הם לא מסכימים עם דעותיהם .
זה שרשור על הרשעתו של אדם שניהל אצלנו מסיבות( ברמת בעלי המועדון) באונס
זה השרשור .
אדם שאנשים כאן הכירו והסתבר שהוא אנס פעם אחר פעם
אנחנו כקהילה מול הנושא הזה
ולא כל הנושאים העצובים שאתם מגיעים אליהם .
אישה ויותר מאחת נאנסה ע"י אדם שרבים מאיתנו חייכו אליו חיבקו אותו
אדם שהיה בתוכנו
וזה הנושא של השרשור
לא העלבונות הרדודים ולא כלובי .

כמאמר הערס החמוד אלירז "תתקדמו "
אנימה
לפני 14 שנים • 23 בפבר׳ 2010
אנימה • 23 בפבר׳ 2010
לל'ג כתב/ה:
בואו נעשה סדר
זה לא שרשור על כלובי
זה לא שרשור על "הצד השני "
זה לא שרשור על ניק כפול של פלוני או אלמוני
זה אפילו לא שרשור על מאסטר אור הידועה לשמצה
וזה בטח ובטח לא שרשור בו אנשים חסרי עמוד שדרה משתמשים במילים קשות כנגד אנשים רק כי הם לא מסכימים עם דעותיהם .
זה שרשור על הרשעתו של אדם שניהל אצלנו מסיבות( ברמת בעלי המועדון) באונס
זה השרשור .
אדם שאנשים כאן הכירו והסתבר שהוא אנס פעם אחר פעם
אנחנו כקהילה מול הנושא הזה
ולא כל הנושאים העצובים שאתם מגיעים אליהם .
אישה ויותר מאחת נאנסה ע"י אדם שרבים מאיתנו חייכו אליו חיבקו אותו
אדם שהיה בתוכנו
וזה הנושא של השרשור
לא העלבונות הרדודים ולא כלובי .

כמאמר הערס החמוד אלירז "תתקדמו "

את צודקת, אבל אם מדברים ועושים מישמש אז צריך לעשות סדר.

לגבי גלילי, האדם הזה הורשע פעם שניה באונס.
אחרי פעם ראשונה הוא ניהל מסיבות בדסמ.
מדוע לפי דעתך היו אנשים שסרבו ללכת למסיבות האלו בטענה
שמקומו של אנס לא יכול להיות ל קשור לבדסמ אפילו רק אם הוא מנהל מסיבות
ואילו קבוצה אחרת יותר גדולה הלכה למסיבות שלו וחיבקה אותו.

זה לא היה ברור שבדסמ ואנשים שהורשעו על אונס הוא בעייתי?
מה, זו כזו הפתעה גדולה ששוב הוא הורשע באונס?

הקהילה צריכה להחליט ברמת הכלל וברמת הפרט היכן הקווים האדומים
אצל מי כן ואצל מי לא. זה לפי דעתי לב העניין.

בנתיים אנשים שהציבו לעצמם גבול מול הנושא הזה צדקו.
מי שלא ידע להציב גבולות, ורץ למסיבות מתחיל להבין עכשיו
מה שבקבוצה הראשונה הבינו ממזמן.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 23 בפבר׳ 2010
אנ לא חושבת שגלילי אנס בגלל שהיה לו איזשהו קשר לבדס"מ או למועדוני סקס. אני חושבת שהוא היה אונס גם אם היה לו דוכן פלאפל. אני חושבת שהוא אנס בעיקר בגלל שאין לו הבנה של התחום האפור. אותו תחום אפור עליו התווכחו בשרשור הקודם.

אונס? לא אונס? איך מגדירים אונס? איך מודדים אונס? אני חייבת להודות שבגלל הסגנון המיוחד של "הצד השני" והתיעוב העמוק שאני חשה אליו, גם אני הגבתי לו בהתלהמות (הראויה לו. איש דוחה), במקום להקשיב. זה נושא מעניין וחשוב וחבל לצמצם אותו למלחמת המינים הנצחית.

אלא שלא נראה לי ש"הכלוב" הוא המקום לדיונים כאלה. הוא אולי ה-מקום, אבל הוא לא המקום. הכלוב של עכשיו לא באמת יכול להכיל בתוכו שאלות מורכבות. גם בגלל שלאנשים אין סבלנות וגם בגלל שבבדסמ התחום האפור הוא רחב להבהיל. רחב מדי בכדי לדון בו באמת.
play girl
play girl • 23 בפבר׳ 2010
פרלין כתב/ה:
אנ לא חושבת שגלילי אנס בגלל שהיה לו איזשהו קשר לבדס"מ או למועדוני סקס. אני חושבת שהוא היה אונס גם אם היה לו דוכן פלאפל. אני חושבת שהוא אנס בעיקר בגלל שאין לו הבנה של התחום האפור. אותו תחום אפור עליו התווכחו בשרשור הקודם.

אונס? לא אונס? איך מגדירים אונס? איך מודדים אונס? אני חייבת להודות שבגלל הסגנון המיוחד של "הצד השני" והתיעוב העמוק שאני חשה אליו, גם אני הגבתי לו בהתלהמות (הראויה לו. איש דוחה), במקום להקשיב. זה נושא מעניין וחשוב וחבל לצמצם אותו למלחמת המינים הנצחית.

אלא שלא נראה לי ש"הכלוב" הוא המקום לדיונים כאלה. הוא אולי ה-מקום, אבל הוא לא המקום. הכלוב של עכשיו לא באמת יכול להכיל בתוכו שאלות מורכבות. גם בגלל שלאנשים אין סבלנות וגם בגלל שבבדסמ התחום האפור הוא רחב להבהיל. רחב מדי בכדי לדון בו באמת.

כמה יפה, מכובד, אצילי ואפילו הוגן לדבר על אדם שלא נמצא פה כדי להגיב.
בעצם...
אני לא יודעת כמה יפה זה. אבל מה שבטוח מאוד מאוד נוח. עכשיו כבר איש לא יגיב ולא יעמיד במקום את כל הצדיקות והחסודות שלעולם לא משתמשות בשמות גנאי...
פסיכיאטר מתורבת

טיפשה !!!

פסיכיאטר מתורבת • 23 בפבר׳ 2010
שוטרת* כתב/ה:
Psychic כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Psychic כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:

כלובי?

שיואו, שאתה נחות...
טוב תקשיב, חתיכת זקן ממורמר. זה שיש אצלך מלחמה ניצחית על התואר "מי יותר קטן", האיי קיו הבודד שלך או הדבר המידלדל הזה שלך בו נעוצה כל 'גבריותך', זו באמת לא הבעיה שלי או של אף אחת אחרת כאן. את התסכולים שלך אני מציעה לך לפרוק תוך ריצה קלילה אל תוך חומת בטון.
ביום בו אחת כמוני, תתייחס ולו במעט למה שאחד כמוך חושב עליה (ו'חושב' בהקשר שלך זה קצת... מד"ב), זה יהיה היום בו הגיהנום יקפא. אז ככה שניה לפני שאני מפסיקה לך את הסיבה לחיות והתגובה האחרונה שלי אליך נגמרת, אני רק אוסיף עוד דבר קטן- קטנטן. אור, שם אותך בכיס הקטן שלו. לא שזו חוכמה, בכל זאת - אתה ,הדבר הזה שאתה מתיימר לקרוא לו שכל, והדבר הזה בו אתה תולה את כל תקוותיך העלק גבריות- כולם יחד- כזההההההההההההה קטן (:

לא מאמינה שטרחתי לענות לפאתט הזה. הולכת להעמיד את עצמי בפינה. icon_cool.gif

טיפשה ! ראשית כן הגבת .

טיפשה ! ההבדל בן 36 ל50+ ידוע אפילו לגב' ליבני .

טיפשה ! למאסטאר שלך אין כסף אפילו לקנות טמפונים לחריץ הסרוח שלך . אין לו כסף אפילו לקנות לך פרח מפלסטיק . אין לו כסף אפילו לממן לך טיפולים פסיכיאטרים . נו בחייך . מה שווה זכר בחיינו אנו כשאין לו גרוש בתחת הא ? מי כמוך מבינה זאת כשאת עומדת בסופר ומתדפחת שהויזה שלך לא עוברת , נכון מותק ? נכון נכון נכון ? טוב נו מאסטר יעבוד ויתן לך דמי כיס . , כמובן רק לאחר שישלם את הקנס

טיפשה ! להגן על זכר מעל 50+ שכל הישגיו הוא בהרשעה על נושא שהשתיקה יפה . היא באמת מעידה על אופי המגן והמתקרבן . לפחות היה מורשע בשוד מזויין , אלימות רצינית . באיזה משהו גברי , פחחח על מה היתה ההרשעה , הא? טוב נו למען התזכורת : http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=EMEHGG&c41t4nzVQ=EE

טיפשה ! איך בגילך המופלג ( טוב נו , את מעל 30 ? לא ? יש לך מזל , המאסטאר לא ינסה לתקן מחשבים לאור גילך ) את עדיין מאמינה שלהגן על אנשים שמורשעים בנושאים בזויים ואיכסיים , אמור לעשות לך טוב , לך , לסובבים אותך , את לא קולטת שאת מתדרדרת מותק ? הא ? את לא קולטת שככל שהזמן עובר את נשאבת למחוזות שבהן העליבות שולטת הא ?

טיפשה ! צאי מהניידת ההזויה שבנית לעצמך , ולכי עשי משהו מועיל . למשל - דברים טובים באמת , מעשים שהחברה אמורה להתגאות בך , טיפוח עצמך והסובבים אותך . וגם להוקיע אנשים שכל גבורתם היתה על נקבות חלשות . להיות מגינה על נשים שנפגעו ( שזה בעצם את בסופו של יום , ולא הזמן להרחיב את הפסינואליזות על כך , אבל שימי לב , שאת מגינה על אנשים שבעצם פגעו בך ,בדמות כזאת או אחרת , אבל זאת את מותק , זאת את שמבקשת את ההגנה , אך בלהט החיים את מוצאת עצמך מגינה על מי שבעצם רצית להוקיע אותו )

טיפשה ! חיזרי לפינה .
רפאל
רפאל • 23 בפבר׳ 2010
newoldone כתב/ה:
וואוו, גם אני סקרנית.
לא הייתי פה יותר משבוע, וכשנכנסתי עכשיו לראות איך השרשור התגלגל אחרי שנטשתי אותו, אני מגלה שהוא התגלגל החוצה מכאן.
אז מצטרפת לפרלין: מה קרה?

בדיוק היתה לי תורנות בכלוב השבוע. אז אני יכול לעדכן.
מה שקורה כאן, בין פסיכו לבין שוטרת, דומה מאוד למה שקרה שם בין הצד השני לבין אנימה ונילי ונילי. זה ירד לפסים אישיים, ונעשה מלוכלך מאוד. לזכותו של הצד השני אני רק יכול להגיד שהוא העלה כאן נושא שרואי לדיון, וכתב דברים שראויים להתייחסות עניינית, ואילו אנימה ונילי ונילי מן הרגע הראשון לא ביקשו להיות ענייניות. אם חילופי הדברים שבין פסיכו לשוטרת ימשכו, יש מצב שתוכלו לחזות גם כאן במחיקתו של השרשור הזה, ולאחר מכן בדן-קאפ פותח בשלישית שרשור שכותרתו "רוני גלילי הורשע". אלא אם אפילו לו ימאס מסיפור הזה, ולחלופין הוא יפתח שרשור שכותרתו "מאסטר אור הורשע". איזה כייף.

הצד השני גם הועף מהאתר. לדעתי שלא בצדק. אף חבר קהילה לא יכול להיות מסולק ממקום שהוא כל כך מרכזי לחיי הקהילה הבדס"מית בארץ (ואין זה משנה כלל אם הכלוב הוא מקום מן הסוג הזה בכוונה או במקרה). בנסיבות הנוכחיות יש גם טעם לפגם שהצד השני מוצא את עצמו מחוץ לאתר, ואילו מישהי כמו אנימה ממשיכה לשכון בו.

לגבי המחיקה של השרשור - דווקא בנושא הזה אני חושב שכלובי פעל בדרך נכונה. כאשר שרשור נעשה גדוש בגידופים ובדברי לשון הרע, וכאשר כל המגדפים והמגודפים מתלוננים על כך, או מאיימים בתביעת לשון הרע, אין לצפות מכלובי שיכלה את זמנו בעריכה אינסופית של הגידופים והקללות.  אחרי הכל, הוא נושא באחריות על הדברים שאת פרסומם הוא מאפשר. הוא לא צריך לשחק את משחקם של אחרים. (וכמובן שחבל שהשרשור נמחק, כי בין כל הגידופים גם נכתבו כמה דברים מעניינים.)
רפאל
רפאל • 23 בפבר׳ 2010
פרלין כתב/ה:
אונס? לא אונס? איך מגדירים אונס? איך מודדים אונס? [...]

זה די נכון.
אני חושב שכל הדיונים סביב אונס שמתעוררים בכלוב הם משהו סימפטומטי. גם כל האמוציות שעולות כאן וכל כשלי התקשורת. בשרשורים האלו מושקעת כל כך הרבה אנרגיה, עד שבוודאי מסתתרת בהם איזושהי אמת. אמת במובן שיש כאן משהו שאנשים חייבים להתעסק בו.

לפעמים נדמה לי שלעולם דן-קאפ יפתח שרשורים שכותרתם "רוני גלילי הורשע", וידווח על מקרים מורבידיים מסצנת הבדס"מ במסצוסטס או בדיטרויט. אני אחזור ואגיב לו בלשון "על ראש הגנב בוער הכובע". נילי ונילי תזעק "אנס, אנס, אני שומעת תיאוריה על מהותנות נשית!" הצד השני יכתוב לה "שתקי, יא נוירוטית מתקרבנת. אני לא אבא שלך". אנימה תכתוב "מצדי אעמוד לדין על הוצאת דיבה, אבל אתה אנס! אנס!" פיסכו יכתוב "קקי, פיפי, פוסטמה, לכי להזדיין". לל"ג תזעק "זה לא נושא השרשור! זה לא נושא השרשור!" ובסופו של יום כלובי שוב יעיף את הצד השני.

כולם סובלים מזה...

... אבל גם כל כך נהנים.