סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרק שישי: לילך - לכל איש יש שם

sagur
לפני 14 שנים • 24 בפבר׳ 2010

פרק שישי: לילך - לכל איש יש שם

sagur • 24 בפבר׳ 2010
לינק לפרק הראשון:
www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27208
לינק לפרק השני:
www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27209
לינק לפרק השלישי:
www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27212
לינק לפרק הרביעי:
www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27215
לינק לפרק החמישי:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27238

הרגשתי דקירה חדה בעכוזי.
קום ! שמעתי את קולה, הוא נשמע קשה וקצר רוח, קום כבר מאוחר.
פקחתי את עיני כדי לקלוט את זוויות רגלי השולחן, שיערות השטיח מתחככות באפי. קמתי במהירות, כמעט בקפיצה, מעפעף בעיני בבהלה קלה, מחפש לאזן לעצמי את האוריינטציה המקומית של זמן ומקום.
היא הייתה לבושה גופיה שחורה, שהבליטה את בוהק לובנן של זרועותיה הדקות, שערה השחור הארוך אסוף לאחור, עיניים בצבע ירוק בהיר מביטות בי בקור.
על ארבע, פסקה, לא על שתיים, בחיים לא על שתיים, רק על ארבע.
ירדתי במהירות לעמידה על ארבע. רגליה הבהירות, החלקות, נטועות מעלה, הרחק מעל קצה פדחתי. היא רכנה לעברי וכרכה סביב צווארי קולר מעור, הרגשתי את מגעו הרך והזר על עור גופי, האבזם הקטן השמיע צליל שקשוק בקצב תנועות זחילתי.
זה המקום שתכיר היטב, אמרה כשהגענו למטבח, לוכדת בתנועה זרועות רחבה את כל רוחבו של החדר, פה תהייה חלק נכבד מהיום, אתה מבין...אהה...אההה...חסר לך שם נכון?
הסמקתי קלות, היא נראתה כל כך אותנטית, כן, חסר לי, השבתי נמוכות.
בוא נראה....המממ...מה יכול להתאים...סתם עבד זה נורא בנאלי לא?
אולי.....
היא רכנה בזריזות ובתנועה מאוד מפתיעה הנחיתה סטירה חזקה על לחיי. אתה לא מתכוון להשאיר לי את כל מלאכת החשיבה נכון? להתענג לך על זה שאתה על ארבע עם זין עומד במטבח שלי? זה לא יעבוד ככה, סטירה נוספת, חזקה הרבה יותר, הפעם הלחי השנייה.
לא..לא..אני חושב שעבד זה לא שם ממש מתאים, קראתי בקול , מבוהל.
היא הזדקפה שוב, מחייכת. מה דעתך על סחבון? זה די מתאר את אישיותך החדשה לא?
כן, בהחלט, כמו סחבת רצפה.
לא..לא...זה מטופש, וגם עדיין כללי מדי, יש איזשהו איבר בגוף שלך שהוא קטן במיוחד לא?
הסמקתי שוב, השפלתי מעט את ראשי, אני לא יודע, אני חושב שהוא דווקא ממוצע.
חחחח...ממוצע? ממוצע? כמה ראית כאלה במקלחות? בצבא? בטיולים שנתיים? היית מתקלח בכלל עם אחרים? אתה רוצה להגיד לי שאין לך יכולת השוואה?
יש לי אבל...
סטירה נוספת ועוד אחת ועוד אחת, בקצב, הרגשתי את לחיי מאדימות, עיני נצצו מדמעות בלתי רצוניות שציפו את האישונים. אתה מחרטט אותי?
לא, לא, באמת שלא, את צודקת, יש לי קטן מהממוצע, באמת שיש לי קטן, שמעתי את עצמי צועק.
היא הפסיקה לחבוט. קטן מהממוצע זו מחמאה, אני חושבת שזה מאפיין די בולט אצלך, היעדר הפין לא? די בולט בהיעדרו ? היא שוב צחקה.
כן, כן, עניתי, אין לי שם כלום, הזזתי את הראש כדי להימנע מהחבטה הבאה אבל היא לא הגיעה.
אני חושבת ש "זין קטן" יהיה שם מושלם בשבילך שמשלב, בצורה גאונית (כשאמרה את המילה "גאונית" היא זקפה את אצבעה המורה להדגשת המהלך המפולפל המרשים) בין האישיות העלובה שלך לממדי גופך הלא מפותחים, מה אתה אומר?
זה שם מעולה, ממש מעולה, שלחתי אליה מבט מפוחד.
המממ...אתה סתם אומר, היא חייכה, פוחד לקבל ממני עוד סטירה, שדרך אגב, ממילא תגיע, אין ממש קשר בין מה שאתה אומר ועושה לבין ההנאה שלי מלחבוט בך, הנאה שרק תתחזק, אז עדיף שתגיד לי את האמת לפחות, ככה אולי לא אחבוט בך הכי חזק שאני יכולה.
זה קצת ארוך, הגבתי, השם קצת ארוך.
הממ...יש בזה משהו, היא לפתע רכנה, עשתה תנועה שמדמה חבטה ואז עצרה באמצע הדרך וחזרה לתנוחת עמידה, "זיקט" אני חושבת ש "זיקט" זה שם טוב וקליט, וגם אפשר לקעקע אותו בקלות על התחת, לסמן אותך.
החוורתי והיא צחקה, זיקט, אל תדאג, זה לא יקרה היום, ייקח עוד כמה זמן עד שממש תעובד לכדי עבד מושלם. בינתיים יש לך שם חדש, מרגש נכון?
נכון.
ואתה מעכשיו תכנה אותי "הגבירה", לא "הגבירה לילך" לא "גברתי" אלא רק "הגבירה", משהו מאוד רשמי אני יודעת, אבל הפער בין "זיקט" ל "הגבירה" נראה לי מאוד ראוי.
כן הגבירה, עניתי מייד, בהחלט ראוי.
טוב, נמשיך עם ההסבר לגבי סדר יומך? בסדר זיקט? מסכים?
ofer00
לפני 14 שנים • 24 בפבר׳ 2010

מקסים...

ofer00 • 24 בפבר׳ 2010
אין ספק הפנטזיה האולטמטיבת מצד אחד בלתי אפשרית מצד שני
מקסים ומגרה לקריאה בלתי אפשרי לדעתי לבצע
הייתי שמח להתנסות בזה לזמן קצר אז זה נראה אפשרי
Mary Jane
לפני 14 שנים • 26 בפבר׳ 2010
Mary Jane • 26 בפבר׳ 2010
"לכל איש יש שם
שנתן לו אלוהיו.."