לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבות גבירותי ורבותי .. מסיבות

JuSt LiLi​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 1 במרץ 2010

לכל החכמולוגים!!!!

JuSt LiLi​(מתחלפת) • 1 במרץ 2010
אני חושבת שרוב מה שנאמר פה לא הוגן כלפי אייר הצוות והמסיבות שלו...
אייר משקיע את רוב זמנו שלכולנו תיהיה התחלת סופ"ש מעולה וגם מצליח בזה....
וכמו שטוקסיק היפה אומרת מסיבות בדסמ לא חייבות להיות על טהרת הסשנים וההופעות אלא בכל מסיבה צריך גם מוזיקה טובה להרים את המצב רוח והאווירה והדיגיים של הספייס בהחלט מצליחים בזה!!!!

אז לכל אלו שהחליטו להתלכלך או במילה עדינה יותר לדבר לא יפה תחשבו פעמים לפני שאתם מזלזלים כי יש אנשים שעושים את המסיבות הללו בשבילנו ולא בשבילם!!!!
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 1 במרץ 2010
בלוסום​(לא בעסק) • 1 במרץ 2010
אלון ב כתב/ה:
דבר אחד אני יודע שהקהילה לא צריכה ליינים דיי נמאס
אנחנו צריכים מועדון אחד שיהיה של הקהילה הבית של הקהילה ולא לנדוד ממקום למקום

אתה צודק במאה אחוז. אני בעד ומוכנה להתרם ולעזור במה שאפשר.
אלון ב​(נשלט)
לפני 14 שנים • 2 במרץ 2010

Re: לכל החכמולוגים!!!!

אלון ב​(נשלט) • 2 במרץ 2010
שפנפנה שטנית כתב/ה:
וכמו שטוקסיק היפה אומרת מסיבות בדסמ לא חייבות להיות על טהרת הסשנים וההופעות אלא בכל מסיבה צריך גם מוזיקה טובה להרים את המצב רוח והאווירה והדיגיים של הספייס בהחלט מצליחים בזה!!!!

אז לכל אלו שהחליטו להתלכלך או במילה עדינה יותר לדבר לא יפה תחשבו פעמים לפני שאתם מזלזלים כי יש אנשים שעושים את המסיבות הללו בשבילנו ולא בשבילם!!!!

אז זהו שיש לך טעות עם אני רוצה מוזיקה טובה אני אלך למסיבות של ונילים ועם אני רוצה לראות סשנים אני אלך למסיבות בדסמ
מסיבות בדסמ חיביים להיות על טהרת הסשנים ועם לא זה לא מסיבת בדסמ מצטער
Rainbow

Rainbow • 2 במרץ 2010
שפנפנה שטנית כתב/ה:

קצת פרופרציה :
- מוסיקה זה עניין של טעם אישי, יש כאלה שאוהבים את המוסיקה בספייס, יש כאלה שלא.

- יותר מוסיקה פחות סשנים, יותר סשנים פחות מוסיקה, זה גם עניין של טעם, יש מועדוני בדס"מ (בחו"ל לדוגמא), שהחלק המסיבתי בהם פחות מורגש. עובדה בשטח, כרגע זה מה שיש ומשרת קהל מסויים, זכותכם לבחור אם זה מתאים לכם או לא.

- ליין הספייס זה עסק לכל דבר, זה עסק שלטעמי מספק תמורה לכסף שהוא מקבל, (אבל כמו בכל עניין אפשר גם להתווכח על זה).להגיד שהוא עושה את זה בשבילינו ולא בשבילם זה קצת היסחפות, הם עושים את זה לטובת כל הצדדים, הם משקיעים מעבר לנדרש, וההשקעה ניכרת ומוערכת. המסיבות שלהם טובות (לטעמי לפחות).

- להחזיק עסק של מסיבות זה עניין לא פשוט מבחינה כלכלית ואדמיניסטרטיבית,וכן, צריך להתפשר, אי אפשר לרצות את כולם. יש הוצאות, יש אחריות כלפי אנשים, לא פשוט להביא אנשים כל שבוע למסיבה, בקיצור, יש עבודה.
נורא קל לבוא ולבקר ליין מסויים. אם אתם חושבים שאפשר אחרת, אדרבא, הרימו את הכפפה.

יום טוב
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 2 במרץ 2010
אני בעד כמה ליינים, הדבר תורם לתחרות ומשפר את המסיבות.
לכל ליין יש את הקווים הברורים שלו, הקהל היעד שלו והאווירה שהוא מייצר וזה היופי.

גם כשעמוס פתח את הדאנג'ו לונילים והיו הרבה שירשורים שבהם אנשים התלוננו על מסחריות שתחושת פריק שואו של הקרקס.
תמיד יהיו אנשים שיהנו יותר ואנשים שיהנו פחות אבל מכאן ועד לדבר על מסחור המרחק גדול.
אני יודעת כמה עבודה כרוכה בלהרים מסיבה, לשכור צוות לשלוח הזמנות, לוודא בזמן המסיבה מליון פרטים, אף אחד לא משקיע עבודה כזאת בחינם ובכדי שלאייר, אורלי ודיווה יהיה שווה להרים לנו מסיבות ברמה שהם עושים, כדאי לנו כקהילה שיהיה להם רווח מכך.
כי אחרת לא יהיו לנו מסיבות.
לא ראיתי אף אחד מהאנשים שדבר במשך השנים על מסחור מרים משהו מיוזמתו.
לא טוב לך בליין אחד, לא נעים, למזליינו יש מספיק מקומות אחרים.

אורלי, אייר+ לל"ג ודיווה.
תודה על העבודה הקשה .

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
צריך שמצריך

באים אנשים, עושים מסיבה, גובים כך וכך על הכניסה, נותנים בתמורה כך וכך.
מוצא חן - בוא, לא מוצא חן - אל תבוא.

נראה לי סבבה לדבר על מסיבות, גם להעביר ביקורת לצד המחמאות. מה שמציק לי בעין זה כל ה"זה צריך להיות ככה", "הקהילה צריכה כך וכך". הרי ברור שלא תהיה הסכמה על מה צריך, ונראה לי מצויין שיש כמה ליינים וכל אחד בוחר את מה שיותר מתאים לו. מה גם שכשיש יותר ממקום אחד זה שומר את המארגנים עירניים icon_smile.gif אני אישית אוהבת את הספייס, את האווירה ואת אופי המסיבה. כיף לי, אז אני באה. ברור שיש אנשים שיעדיפו משהו אחר וחלקם יודעים איפה למצוא את זה או מארגנים את זה בעצמם.

cat, יכול להיות שאתה פשוט היית יותר צעיר והכל היה בעיניך מלהיב יותר? או שההיכרות שלך עם מסיבות בדס"מ באה משם ואז כשיש משהו אחר זה מאכזב?
(זה סתם רעיון, אני סתם שואלת).
JuSt LiLi​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 3 במרץ 2010

JuSt LiLi​(מתחלפת) • 3 במרץ 2010
אלון ב כתב/ה:
שפנפנה שטנית כתב/ה:

אז זהו שיש לך טעות עם אני רוצה מוזיקה טובה אני אלך למסיבות של ונילים ועם אני רוצה לראות סשנים אני אלך למסיבות בדסמ
מסיבות בדסמ חיביים להיות על טהרת הסשנים ועם לא זה לא מסיבת בדסמ מצטער

אז זהו שלא!
מסיבת בדסמ צריכה לשלב את שניהם.... אחרת היא לא היתה נקראת מסיבה....
ודרך אגב אם אתה רוצה סשנים נטו אתה מוזמן להשכיר מקום לשלם לצוות עובדים לדאוג שהכל יתקתק ולעשות פליי פארטי ששם זה על טהרת הסשנים
אבל בליינים כמו אצל אייר ודיווה צריך לשלב את שניהם כי בשביל זה הם קמו...
אז תודה לכם אייר ודיווה אתם עושים עבודת קודש לא משנה מה אומרים!
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 3 במרץ 2010
תעשי לי טובה תתני לאנשים שלא מזוהים עם שם ליין לענות ולהגיב
אני מבין שאת צריכה להגן על ליין מסוים ועל חברים שלך מקובל ומבין
גם עם היה מוזיקה קלאסית במסיבות של חברים שלך היית אומרת שהמסיבה פיצוץ אז לא משנה מה תומרי יום טוב לך
זאת​(שולטת)

סליחה מראש על הבוטות

זאת​(שולטת) • 3 במרץ 2010
הייתי פה, חוויתי שם... ולא מצאתי את מקומי.
אם זאת היתה המוזיקה, אם זה הצפיפות, אם... לא חסר תירוצים.
הפתרון שלי? לארגן ליין זוגות. לא מתחרה באפ'חד ובשום דבר.
אז אם יש פה מי שמעניין לו, אפשר לפנות בפרטי. גם לשריר.
JuSt LiLi​(מתחלפת)
JuSt LiLi​(מתחלפת) • 3 במרץ 2010
אלון ב כתב/ה:
תעשי לי טובה תתני לאנשים שלא מזוהים עם שם ליין לענות ולהגיב
אני מבין שאת צריכה להגן על ליין מסוים ועל חברים שלך מקובל ומבין
גם עם היה מוזיקה קלאסית במסיבות של חברים שלך היית אומרת שהמסיבה פיצוץ אז לא משנה מה תומרי יום טוב לך

אני מזוהה עם כל הליינים....
וכולם חברים שלי...
אני מבינה שקשה לך לראות אנשים שנהנים מהמסיבות אבל זאת לא סיבה לתקוף אותם או את הליינים....
אם אתה לא נהנה אז אתה מוזמן גם לא להגיע אבל אל תלכלך עליהם....
וכמו שאמרתי אם אתה חושב שזה כל כך קל לנהל ליין אתה מוזמן לנסות לפתוח אחד ולראות אם רק סשנים יעניינו אנשים....

שיהיה לך המשך ערב נפלא!