בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזית סשן אירוטית,,,

VVVVV​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 13 במרץ 2010

פנטזית סשן אירוטית,,,

VVVVV​(נשלטת) • 13 במרץ 2010
פנטזיית סשן ארוטית ,,,,,,

האדון שלי ביקש ממני להתארגן לסוף שבוע שאני אמורה לעבור אצלו,
הוא הכין אותי מראש שבערב שישי צריך להגיע אליו חבר ילדות שלו חבר טוב שהוא מאוד אוהב ,
חבר שהוא לא ראה מספר שנים ומגיע אליו בחברת חברתו לחיים והוא מצפה ממני להיות נוכחת ולשרת את הנוכחים באותו הערב , גם ציין באוזניי שהם חברים ונילים שלו ואוי לי באם אני אעשה לו בושות בנוכחותם ,אמר לי שאסור שהם ידעו על הקשר הבדסמי שיש בנינו,
הוא יציג אותי כחברתו לחיים אבל,,,,,,,,אבוי לי להצטרף לשיחה שלהם ללא רשותו אסור לי לשכוח את מקומי באותו ערב למשך כל הערב , לא להתבלט להסתכל סביב תמיד באם יש צורך לעשות משהו לנוחות האורחים שלו,
תמיד להיות במצב היכון לקום ולשרת אותם על כול צרכיהם,

הגעתי לבית אדוני ביום שישי לקראת הצהרים, כמו תמיד ניקיתי את ביתו ביסודיות
הכנתי את הכיבוד שאדוני דאג לקנות ,התלבשתי צנוע וחיכיתי לאורחים שצריכים להגיע,,

האדון שלי בדק אותי שאני לבושה בצניעות מסודרת ואסטטית לקראת בואם.
נתן לי עוד כמה הוראות מתי מותר לי להשתתף בשיחה ומתי לא.

בעודנו ישובים דפיקה בדלת ,אדוני ביקש ממני לגשת ולפתוח ,ושוב הזכיר לי לא לשכוח את מקומי.

פתחתי את הדלת לרווחה אמרתי יפה שלום היכנסו בבקשה אפילו קדתי קידה קטנה כשראשי טיפה למטה , הצגתי את עצמי בשמי ובקשתי מהם להכנס לסלון,

הדון שלי קיבל אותם בזרועות פתוחות אמר להם שאני חברתו וביקש ממני להכין להם משקאות ,,

ככה מצאתי את עצמי כל הערב מתרוצצת סביבם בלהגיש להם שתייה חמה וקרה, כיבוד וכל הבא ליד,
בעודם יושבים צוחקים ואני בשתיקתי ,מידי פעם התבקשתי לבוא לשבת לידם ,לא ידעתי איפה לשבת ורק ממבטו של אדוני לתוך עיני הוא סימן לי איפה לשבת ומתי לדבר, כל מוצא פי היה במבט עינו והסכמתו של אדוני,,
האורחים הרגישו משהו לא נורמלי בהתנהגותי ושאלו את אדוני אם אני תמיד כזאת כנועה ושקטה,
והוא אמר שכן ככה אני במטבי,

בכל פעם שהיו כוסות רקים האדון שלי ביקש ממני לקום ולהביא כוסות נקיים ואת אלה לשטוף על המקום, החברה של החבר של אדוני ביקשה לעזור לי ומיד התבקשה לשבת ושאין צורך לעזור לי ,,די בהלם היא חזרה לשבת ולא הבינה למה האדון חבר שלי כביכול לא מרשה לה לעזור לי במיקצת,,

החבר של אדוני אמר שזה בסדר ואין צורך לשטוף את הכוסות בכל פעם כשהם רקים אבל אדוני התעקש שזה בסדר ואני פה לשרת אותם ושירגיש בנוח,
לאחר מספר שעות החברים הלכו כשהם נבוכים במיקצת ולא מבינים את מערכת היחסים בני לבן אדוני, את הדרך בה אדוני מתנהג לחברתו ,,

איך שסגרתי את הדלת אחריהם הרגשתי משיכה חזקה בזרועי שסובבה אותי לעמוד מול האדון שלי ומיד באותה שנייה הרגשתי סטירה חזקה שהפילה אותי על הרצפה , נפלתי על בירכיי בהלם מהסטירה ובירכיי שכאבו מכובד משקלי עליהם,

ואז הרגשתי איך אני נגררת משערותיי נגררת בחוזקה ובמהירות כשברקע קולו של אדוני שאומר לי זוזי זונה יותר מהר לחדר השני ,אני מנסה להדביק אותו וצורחת מכאב מרגישה איך השיער נתלש מראשי, נזרקתי לתוך חדר גדול וריק מרהיטים חדר שניראה כמו אולם אפל וקודר חלון גדול מקשט את החדר צלב על אחד הקירות וכמה שרשראות ברזל יורדות מהתקרה,
בקיר אחר יש כמה אביזרי בדסמ מסודרים על מתלים שמיועדים לכך,אני ישובה חצי בשכיבה נמשכת כלפי מעלה לעמוד על רגלי ומיד מרגישה עוד סטירה ששוב מפילה אותי לרצפה,
האדון שלי מרים אותי בזרועי ועוד סטירה בלחי השנייה שגם היא מפילה אותי לרצפה וככה זה נימשך, אני נופלת ואדוני מרים אותי סוטר לי בחוזקה אני צורחת מנסה להתאפס אבל שוב סטירה ושוב נפילה כל גופי כואב מבקשת הפסקה אבל זה ממשיך בעוצמות חזקות ומשפילות יותר ויותר, בגדיי נקרעים ממני מרגישה את הסטירות של אדוני בכל חלקי גופי פנים , רגלים , ידיים , הבגדים נתלשים מעלי נקרעים ממני, נמשכת בשערותיי נגררת נבעתת בעודי צורחת בוכה מנסה לנשום אחרי כל מכה ומכה. ברקע אדוני אומר לי שקט זונה זו רק ההתחלה זה כי נתת להם להרגיש שלא בנוח ביישת אותי הבכת אותי לפניהם ועכשיו את תשלמי על כך זונה שלי,

את תשלמי כי הם הרגישו לא בנוח בשירות שלך, לא היית טבעית כמו שהתבקשת להיות,,
האדון שלי הרים אותי משערותיי סיבב אותי כשגבי מופנה אליו יד אחת שלו על צווארי וככה אני נגררת לכיוון החלון הוא פותח אותו ומוציא חצי גוף שלי החוצה הבטן שלי על עדן החלון ראשי כולל החזה שלי העירום בחוץ ,אני מנסה להתנגד ומתחננת שאני לא רוצה השכנים יראו אותי במערומי.

אבל אדוני מחזיק אותי בשערותיי, חזק ממש חזק , אומר לי לסתום ולהתכופף ואז מרגישה אותו מאחורי ניכנס לתוכי בכוח רב ממש חזק אני צורחת מכאב מרגישה איך הוא חודר אותי מאחור בכל הכוח אני צורחת החוצה לרחוב שומעת את קולי למרחקים.

לא יכולה לחסום את הכאב ואת הצרחה שלי, כבר לא חושבת על השכנים שבטוח יצאו כולם לראות מה קורה ומהיכן הצרחות האלה, אני בוכה מכל חדירה שמפלחת את ישבני מרגישה את החוזק באחיזה שלו בשערותיי שתכף נתלשים מראשי, את האחיזה של אדוני ביד השנייה שמוחצת לי שד ימין כשיד שמאל על ראשי וככה אני עד שאדוני מגיע לסיפוקו,
הוא מושך אותי לתוך החדר משכיב אותי על הרצפה מוריד שוט אחד מהקיר ומצליף בי כשאני מנסה לברוח מהשוט אבל השוט בעקבותיי. מצליף בכל מקום בגופי בכל מקום שהוא מגיע אליו, אני נשכבת על הבטן ככה להגן על פניי ועל החזה הרגיש שלי ככה השוט מטייל על ירכיי על הגב הישבן שלי בעוד אני בוכה מתחננת שיפסיק הוא ממשיך בשלו עד שנירגע,,

לאחר מכן הוא מבקש אותי להסתובב לשכב על הגב אומר לי שהוא מת להשתין ובלי שהספקתי להגיב ועוד לא נרגעתי מההצלפות אני מרגישה זרם של פיפי על כולי, על הפנים הבטן הרגליים פיפי שלא ניגמר,

מנסה להגן על פניי לכסות אותם בכפות ידיי כשאני שומעת אותו את קולו אומר לי להוריד ידיים מהפנים ולתת לו גישה לפניי,
אני סוגרת חזק את הפה מפסיקה לנשום ומרגישה את הזרם על פניי עד שניגמר,,
לוקחת אוויר מלא ריאותי בוכה בכי שלא נפסק,,
האדון שלי מתקרב אלי מלטף אותי בראשי אומר לי קומי זונה קומי להתנקות ולנקות את הבית ובואי אלי אני מחכה לך בחדר השינה

קמתי עשיתי כבקשתו ניקיתי את כל הבית התקלחתי וניגשתי לאדוני שחיכה לי במיטה הוא ביקש ממני להיכנס מתחת לשמיכה החמה שם הרגשתי את האדון שפתאום נהיה עדין אוהב מלטף ודואג, מנשק כל חלק בגופי הכואב חודר אלי בעדינות ברוגע הרגשתי את האדון שלי מתנה איתי אהבים במתיקות בהנאה מרובה אומר לי כמה שהוא מרוצה ממני מהמסירות שלי להיות רכושו הזונה שלו ועל כך ניתנה לי אהבתו,,,,,,,,,

............................. סוף................................................