בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות וירטואליות ונשלטים תיאורטיים

MasterShayo​(שולט)
לפני 14 שנים • 15 במרץ 2010
MasterShayo​(שולט) • 15 במרץ 2010
'פוליאנה' כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:
שפנפנה שטנית כתב/ה:
לל'ג כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:
אני ממליץ לא ללחוץ במצבים כאלו, ולא מתוך "דאגה למלכה" אלא אולי מתוך "דאגה עצמית". מכיוון שאם "השולטת" לא רוצה להיפגש, יכול להיות שזה נובע ממראה חיצוני לקוי מאוד ולכן עדיף פשוט לברוח ולא להמשיך את הקשר איתה, טלפוני או וירטואלי. פשוט לחתוך את הכונפה.

וכן, התופעה הזאת מוכרת במיוחד אצל נשים, ופחות אצל גברים, לפחות ע"פ התרשמותי.

תנוח !!!

לדעתי טעות בידך....
ברוב הפעמים זה כי הבן אדם נראה לא לטעמה של השולטת ויש הרבה כאלו באתר...
ואת זה אני אומרת בתור בחורה שיצא לה להכיר פה גברים נשלטים או שולטים...

למה להיות קטנונית?
ידוע שגברים הרבה יותר רציניים ויוצאים מהמסך הוירטואלי מאשר נשים.
לא אתפלא אם 99% מהנשים באתר הזה מעולם לא חוו סשן בדסמי במציאות.

זה ממש לא נכון. יש לך מושג כמה מאונני מקלדת אני מכירה? והחברות שלי?

יכול להיות שהם מאונני מקלדת כי הם לא מוצאים מישהי לסשן\לפגישה.
ולא הבנתי למה את מתכוונת לגבי "חברות" שלך. נא לפרט.

האמת טוב שאתה שואל, כי בעצם רציתי לתקן את עצמי - לדעתי יש את זה בלי הבדלי מין. זה בא משני הצדדים. יש אנשים, שלא מענינת אותם המציאות אלא רק הוירטואליה, ועל זה אין הגבלת ג'נדר.

לא, יש את זה בעיקר מן הצד הנשי.
נשים מפחדות לצאת מן המסך הוירטואלי בעוד שיעור הגברים המוכנים למפגש פיזי גבוה הרבה יותר. זוהי תופעה ידועה בישראל.
במערב למשל, זה ממש לא ככה. נשים הרבה יותר נועזות וליברליות מאלו הישראליות.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 15 במרץ 2010
MasterShayo כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:
שפנפנה שטנית כתב/ה:
לל'ג כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:
אני ממליץ לא ללחוץ במצבים כאלו, ולא מתוך "דאגה למלכה" אלא אולי מתוך "דאגה עצמית". מכיוון שאם "השולטת" לא רוצה להיפגש, יכול להיות שזה נובע ממראה חיצוני לקוי מאוד ולכן עדיף פשוט לברוח ולא להמשיך את הקשר איתה, טלפוני או וירטואלי. פשוט לחתוך את הכונפה.

תנוח !!!

לדעתי טעות בידך....

למה להיות קטנונית?

האמת טוב שאתה שואל, כי בעצם רציתי לתקן את עצמי - לדעתי יש את זה בלי הבדלי מין. זה בא משני הצדדים. יש אנשים, שלא מענינת אותם המציאות אלא רק הוירטואליה, ועל זה אין הגבלת ג'נדר.

נשים מפחדות לצאת מן המסך הוירטואלי בעוד שיעור הגברים המוכנים למפגש פיזי גבוה הרבה יותר. זוהי תופעה ידועה בישראל.

תגיד, אתה מקשיב לעצמך? לא נראה לי... מהצד של ה נ ש י ם אני אומרת לך שאני וחברות שלי חוות מיליון הברזות ושיחות סרק באינטרנט, שלא מובילות לכלום, ואני יכולה אישית להגיד לך שרק מלהגיב לך שוב נזכרתי בעוד ועוד כאלה. אז תוציא לעצמך מהראש שזה רק נ ש י ם - ההברזות מגיעות משני המינים.

אבל, למה נראה לי שלדון איתך בנושא הזה זה יותר כואב מלדפוק את הראש בקיר? (תיכף התגובה שלך תאשר את זה).
MasterShayo​(שולט)
MasterShayo​(שולט) • 15 במרץ 2010
'פוליאנה' כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:
שפנפנה שטנית כתב/ה:
לל'ג כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:

תנוח !!!

לדעתי טעות בידך....

למה להיות קטנונית?

תגיד, אתה מקשיב לעצמך? לא נראה לי... מהצד של ה נ ש י ם אני אומרת לך שאני וחברות שלי חוות מיליון הברזות ושיחות סרק באינטרנט, שלא מובילות לכלום, ואני יכולה אישית להגיד לך שרק מלהגיב לך שוב נזכרתי בעוד ועוד כאלה. אז תוציא לעצמך מהראש שזה רק נ ש י ם - ההברזות מגיעות משני המינים.

אבל, למה נראה לי שלדון איתך בנושא הזה זה יותר כואב מלדפוק את הראש בקיר? (תיכף התגובה שלך תאשר את זה).

את לא מתווכחת איתי, כי אם זה היה איתי - מילא (למרות שזה גם לא מומלץ) אבל את מתווכחת עם נתונים עובדתיים. הישראליות מפגרות מאחורה לעומת הנשים במערב (מערב=אירופה, ארה"ב) בכל מה שקשור לסקס. עובדה שהגברים הישראלים - ממש לא ככה. יש הרבה יותר זונות מאשר "זונים" (אין אפילו מילה כזאת בישראל, מרוב שזה לא קיים. מכיוון שיש הרבה יותר ביקוש לאישה לסקס מאשר גבר).

אולי תנסי מבחן קטן: תיכנסי לאחד הצ'טים ברשת, בכינוי של גבר. סתם כינוי וירטואלי. אבל של גבר. אני מבטיח לך שאף פנייה את לא תקבלי. אבל לעומת זאת, אלף אלפי הבדלות, אם תיכנסי לצ'אט בכינוי של אישה, יפציצו אותך בהודעות פרטיות שלל גברי הארץ.

אם עדיין את דובקת בדעותייך, בעיה שלך.
הסברתי מעל ומעבר.
בלוסום​(לא בעסק)
MasterShayo כתב/ה:

אולי תנסי מבחן קטן: תיכנסי לאחד הצ'טים ברשת, בכינוי של גבר. סתם כינוי וירטואלי. אבל של גבר. אני מבטיח לך שאף פנייה את לא תקבלי. אבל לעומת זאת, אלף אלפי הבדלות, אם תיכנסי לצ'אט בכינוי של אישה, יפציצו אותך בהודעות פרטיות שלל גברי הארץ.

הסברתי מעל ומעבר.

icon_eek.gif אין לי שמץ של מושג איך הדברים האלה קשורים, באמת שלא.

אני אחזור על טענתי: משני הצדדים יש הברזות, כי זה לא תלוי-ג'נדר אלא קשור להרבה גורמים אחרים: כמו למשל בטחון עצמי, נכונות ומוכנות לעבור מהוירטואליה לעולם המוחשי, חשיפה, ועוד ועוד. כל הדברים האלה - בעיני - אינם תלויים כלל בג'נדר - הם תלויי-אישיות.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 במרץ 2010
'פוליאנה' כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:

הסברתי מעל ומעבר.

אני אחזור על טענתי: משני הצדדים יש הברזות, כי זה לא תלוי-ג'נדר אלא קשור להרבה גורמים אחרים: כמו למשל בטחון עצמי, נכונות ומוכנות לעבור מהוירטואליה לעולם המוחשי, חשיפה, ועוד ועוד. כל הדברים האלה - בעיני - אינם תלויים כלל בג'נדר - הם תלויי-אישיות.

פוליאנה, את מבזבזת את זמנך.
למאסטר שיו (?) יש תאוריה ושום דבר לא יזיז אותו מהתיאוריה שלו. נשים לא מוכנות לפגוש אותו כי *הן* לא נראות משהו. נשים הרי נמדדות רק לפי המראה שלהן והוא יכול לגרום להן לגאווה או לבושה, להתנהגות נורמטיבית או כזו שאינה. גברים, כך נראה, לא נמדדים ב-כלל לפי המראה שלהם ולכן אין להם בעיה לפרסם תמונות לא מחמיאות בפרופיל או פשוט לזרוק אבנים כשהם גרים בבית מזכוכית.

אני בטוחה שלמאסטר שיו בעל הגישות הסטיגמטיות והצרות תהיה עדנה באתר הנהדר והליברלי שלנו. הוא יוכל להצטרף לכת ההולכת וגדלה של שונאי שמנות שיש פה. ברוך הבא מאסטר שיו (עם שווא בשין), טוב שבאת.
בלוסום​(לא בעסק)
פרלין כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
MasterShayo כתב/ה:

הסברתי מעל ומעבר.

למאסטר שיו (?) יש תאוריה ושום דבר לא יזיז אותו מהתיאוריה שלו. נשים לא מוכנות לפגוש אותו כי *הן* לא נראות משהו. נשים הרי נמדדות רק לפי המראה שלהן והוא יכול לגרום להן לגאווה או לבושה, להתנהגות נורמטיבית או כזו שאינה. גברים, כך נראה, לא נמדדים ב-כלל לפי המראה שלהם ולכן אין להם בעיה לפרסם תמונות לא מחמיאות בפרופיל או פשוט לזרוק אבנים כשהם גרים בבית מזכוכית.

אני בטוחה שלמאסטר שיו בעל הגישות הסטיגמטיות והצרות תהיה עדנה באתר הנהדר והליברלי שלנו. הוא יוכל להצטרף לכת ההולכת וגדלה של שונאי שמנות שיש פה. ברוך הבא מאסטר שיו (עם שווא בשין), טוב שבאת.

מחיאות כפיים... ועוד הפעם כפיים... ולסיום סיומת... whip.gif
בלוסום​(לא בעסק)
פרלין כתב/ה:

מחיאות כפיים... ועוד הפעם כפיים... ולסיום סיומת... whip.gif icon_twisted.gif
ואם טעית באיות שמו - גם בזה הוא יאשים את כל הנשים... icon_twisted.gif
Morticia
לפני 14 שנים • 16 במרץ 2010
Morticia • 16 במרץ 2010
שונא גאוותניות כתב/ה:
שמנות גאוותניות------אאוט.
שמנות לא גאוותניות-----------אין.

העיקר שאתה עסוק בשנאה למשהו

אחרת כבר הייתי מתחילה לדאוג...

באמת מזמן לא הפכנו את פורום השליטה הנשית לזירת אגרוף של גברים ממורמרים, שלא נדבר על מנומסים ומסבירי הליכות...

בענווה

אני

icon_smile.gif
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 16 במרץ 2010

מה שעובר לי בראש:

ליידי תמרה​(שולטת) • 16 במרץ 2010
והנה מה שעובר לי בראש כל פעם שאני רואה כזו הודעה:

"וואו. איזה מזל שהנשים הבריזו לו! אולי הן עלו על המרמור ואגרסיביות שלו עוד קודם! מעניין איך אני לא שומעת מיליוני סיפורי הברזות מחברי השווים בכלוב? אולי כי הם לא אובססיבים לגבי זה, כי היו להם גם מספיק חוויות חיוביות? טוב, כנראה שהם פשוט יותר מוצלחים. נשים מבריזניות, כל הכבוד על האינטואיציה!"

היו גברים שהבריזו לי. הפסד שלהם, לא הכניס אותי לסרטים. עם הרבה אחרים היו פגישות נחמדות, שחלקן הובילו לידידות, חלקן למפגשי שליטה קצרים ומיעוטן למערכות יחסים ארוכות ומשמעותיות. אני חושבת שהברזה היא יופי של כלי לסינון (ולכן אני לא נותנת הזדמנות שניה, גם לא למתחננים).

מרמור היא תכונה דוחה, האשמת הצד השני בהכל תמיד, ובעיקר באופן סטראוטיפי, דוחה עוד יותר - אצל נשלטים או אצל שולטים. אני מניחה שבקרוב הם יפתחו ניק חדש ונקי כדי לנסות שוב.