לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות וירטואליות ונשלטים תיאורטיים

ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 16 במרץ 2010
ליידי תמרה​(שולטת) • 16 במרץ 2010
שניכם לא מבינים שום דבר.

ראשית, הוא גיי כי הוא יצא מהארון כגיי וחי עם בן-זוג כבר כמה שנים.

שנית, אני מאוד בעד חליפות, גם על עצמי. אבל גבר בחליפה זו ממש פרצה שקוראת לדומית למשוך ולהוביל אותו מהעניבה.

ורצ', לצערי עם נפ"ה לא הגעתי אפילו לשלב הוירטואלי. הוא כנראה שמע דרך האינטרנט שיש לי קול של אישה.

ובנימה אופטימית זו, לילה טוב לכל שוכני הכלוב, בעולם הוירטואלי, האמיתי, או זה שנוצר במוח הפרטי של כל אחד ואחת.
Morticia
לפני 14 שנים • 16 במרץ 2010
Morticia • 16 במרץ 2010
ליידי תמרה היקרה, משום מה גרמת לי להרהר בארנולד (גארי קולמן יעני) מהסדרה "על טעם ועל ריח"...
(שזה גורם לי להתחיל לחשוב על בנסון ואז על הארבע יתומות האלה עם מיסיז מה שמה ואליסה מילנו במי הבוס ומה קורה כאן עכשיו?)

אבל דווקא חושבת שמלך כל כוכבי הילדות הוא רון הווארד
שאמנם לא המשיך כשחקן
אבל חופשי הפך לאחד הבמאים הגדולים והמצליחים ביותר בהוליווד

הנסיך הוא כמובן מייקל ג'יי פוקס

ובנימה אופטימית זו...

http://www.youtube.com/watch?v=gMxkMy9JvXI

שיהיה גם לך לילה טוב

(וכן, לגרור גבר מהעניבה נשמע בהחלט... הממממ... יאם!)

icon_biggrin.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 14 שנים • 18 במרץ 2010
גולוסקלפר​(נשלט) • 18 במרץ 2010
ליידי תמרה כתב/ה:

...

אני יודעת שכמה מהגברים פה קיבלו כמה וכמה פניות וירטואליות, שגם עברו לעולם האמיתי. אותם גברים הם אלו שטרחו לכתוב פרופיל מעניין, הצליחו לעניין (ולא לטרחן) אותנו בפורומים ולפעמים גם הפליאו לכתוב בבלוגים. לחליפין, אלו שהמירו יכולת מרשימה בוירטואליה בנוכחות מרשימה במסיבות.

ולשאר הגברים, למה שנפנה? כי כתוב להם בניק ובפרופיל שהם כלבלב לקקן שפוט שמת לעשות לנו משהו? PE-LEASE.

...

צר לי, אבל מילים הן לא הצד החזק שלי, כמו רובנו אני חושב (למרות שרבים כאן בכלוב משוכנעים שהם התשובה הקינקית לביאליק). לכן אין לי בלוג להתפאר.
ומפאת כבודי העצמי (יש קצת אני מודה) אני משתדל להמעיט בהתערבות בפורום שמטרתו היחידה, כמעט, היא לתת דרור ליצרים הסאדו מאזוכיסטיים של אלו המשתתפים בהם.
ובקשר למסיבות... בתור טיפוס א-פומבי אני לא מוצא בהן עניין רב, בעיקר בשל התרבות שהתפתחה שם, לפיה אם אתה לא אקסהיביציוניסט מוחצן אתה כנראה ונילי מטריד.

אי לכך, ובהתאם למה שכתבת ליידי תמרה, אני לא שווה יחס...
בהתחשב בעובדה שניתן לספור על יד אחת (אולי שתיים) את אלו שמנית, את לא מרגישה קצת בתוך ביצה עם הגישה הזו?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שפחון, צר לי על ה"קיפוח", אבל יש לך רעיון יותר טוב?
הרי אמור להיות לי מדד כלשהו, לאיזו הודעה לענות ולאיזו לא. הרי לא ייתכן שאפגש עם כל אחד שנרשם לכלוב, נכון?

אם לא לפי הכתיבה, ולא מפגישה במסיבה, אז לפי מה? לעשות אן-דן-דינו?
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 18 במרץ 2010
אני באמת לא מבינה למה אתן עפות עליו ככה

הוא צודק במאה אחוז.

ואני לא רואה עם זה שום בעיה, עם כל הכבוד..לגברים יש פחות חששות ממפגש כזה
לנשים יותר, במיוחד באתר שכל אחד יכול להיות פסיכי שיכול להמציא איזה אונס בכפיה ולקרוא לזה "בדסמ"

מישהו פעם אמר לי משפט חכם,
שמכירים מישהו, ביום הראשון הוא שומר על התדמית שהוא רוצה שיכירו
וככה גם ביום השני ואפילו בשבוע הראשון ולפעמים חודש שלם

מתישהו הוא יפסיק לעמוד על ה"משמר" ואז באמת אפשר יהיה לדעת מי הוא.
גולוסקלפר​(נשלט)
יולי Yuli כתב/ה:
הרי אמור להיות לי מדד כלשהו, לאיזו הודעה לענות ולאיזו לא. הרי לא ייתכן שאפגש עם כל אחד שנרשם לכלוב, נכון?

האמת שלא... העליתי בעיה ולא בהכרח יש לי פתרון, אבל,
מה שאני אומר בעצם זה שגם כאן, כמו בהרבה תחומים בחיים, אין חוקים.
ואני לא מדבר על להפגש אלא על לתת הזדמנות גם למי שכל מה "שיש לך עליו" זה מס' מילים בפרופיל, אולי גם זה לא.
ואני מציע לעשות כך לא בשבילו. בשבילך.
את עשויה לגלות דברים חדשים ומרתקים.

הכי טוב, לדעתי, לסמוך על האינטואיציה שללא ספק, עלולה לטעות, אבל כשהיא נכונה אין נכונה ממנה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 18 במרץ 2010
שפחון כתב/ה:

לפיה אם אתה לא אקסהיביציוניסט מוחצן אתה כנראה ונילי מטריד.

icon_lol.gif
וקצת יותר לענין. שפחון אני מזמין אותך לפתוח ניק של שולטת, לקשור את עצמך חזק לכסא, ולהמתין 5 דקות.
אם שרדת את הצונאמי ומחשבך לא קרס מההודעות האדומות והינך עדיין בכסאך ולא מרוח על הרצפה, יהיה לך קל הרבה יותר להבין היכן אתה עומד...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שפחון כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

האמת שלא... העליתי בעיה ולא בהכרח יש לי פתרון, אבל,
מה שאני אומר בעצם זה שגם כאן, כמו בהרבה תחומים בחיים, אין חוקים.
ואני לא מדבר על להפגש אלא על לתת הזדמנות גם למי שכל מה "שיש לך עליו" זה מס' מילים בפרופיל, אולי גם זה לא.
ואני מציע לעשות כך לא בשבילו. בשבילך.
את עשויה לגלות דברים חדשים ומרתקים.

הכי טוב, לדעתי, לסמוך על האינטואיציה שללא ספק, עלולה לטעות, אבל כשהיא נכונה אין נכונה ממנה.

איך אני אמורה לתת הזדמנות?

מישהו שולח לי הודעה, מתכתב איתי קצת... עושה על רושם ראשוני כלשהו, לכאן או לכאן, ואם הרושם חיובי במיוחד אני מבקשת לעשות עוד צעד ולהפגש איתו.
יש דרך אחרת?

האם אני אמורה להפגש עם כל אחד שפונה אלי ללא תלות ברושם שהוא עושה?
האם לפרופיל לא אמורה להיות עלי כל השפעה? אם כך - בשביל מה הוא קיים אם לא בשביל להוות חלק מהרושם הראשוני?

לא ייתכן שלא אפעיל סינון כלשהו - גם כי עלי לשמור על בטחוני האישי וגם כי עלי להקדיש יותר זמן לעבודה/לימודים מאשר לפגישות היכרות. אני רואה הרבה פעמים בפורומים את הטענה הזו - "לא נותנות הזדמנות" - אבל מה פירוש לתת הזדמנות? להפגש עם כל אחד? אני באמת לא מבינה מה האלטרנטיבה להתנהגות הנוכחית שלנו.
גולוסקלפר​(נשלט)
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

וקצת יותר לענין. שפחון אני מזמין אותך לפתוח ניק של שולטת, לקשור את עצמך חזק לכסא, ולהמתין 5 דקות.
אם שרדת את הצונאמי ומחשבך לא קרס מההודעות האדומות והינך עדיין בכסאך ולא מרוח על הרצפה, יהיה לך קל הרבה יותר להבין היכן אתה עומד...

זה מנסיון? icon_smile.gif