שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט מתחזה באתר

E m m a​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 22 במרץ 2010

שולט מתחזה באתר

E m m a​(לא בעסק) • 22 במרץ 2010
ישנו כאן שולט שמתחזה למישהו אחר שולח תמונות לא שלו ומספר על עצמו פרטים לא אמיתיים
הוא "נפל" כששלח לי תמונות ממיל מסויים, וכאשר עניתי למייל זה האדם מאחורי המייל לא הבין מי אני ולמה אני כותבת לו הוא אישר שזה הוא בתמונה לאחר ששלחתי לו את התמונות שנשלחו מהמייל הזה, גם הוסיף ואמר שאין לו את המייל המדובר בדואר יוצא ...
שמו כמובן לא השם שניתן לי...
בשיחות ארוכות עם בעל המייל והתמונה כששאלתי מה עיסוקו נידב לי פרטים שתאמו בדיוק לאלה שאותו "שולט" אמר על עצמו...
אותו "שולט" שדיבר איתי במסנגר הפרטי שלי בקש שאשלח לו תמונה שלי, כשאמרתי ששלחתי לו למייל ממנו הוא שלח את תמונתו (דבר שלא עשיתי כמובן), ענה לי הנ"ל שאיננו יכול להיכנס למייל שיש בעיה והאם אוכל להעביר את התמונה דרך המסנגר.... כמובן שאז כבר ידעתי שמדובר בנוכל... גם המייל של הmsn מסנגר שלו נמחק פתאום כשאמרתי לו שהוא נוכל.. ניסיתי לשלוח לו משהו למייל שהיה רשום המסנגר שלו וקיבלתי דואר חוזר שאומר שאין כתובת כזוicon_smile.gif

מי שתרצה את שמו של הניק אתן בפרטי לא אעשה כאן אאוטינג

icon_smile.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 22 במרץ 2010
יפה שאכפת לך מספיק למנוע את זה מאחרות. חבל שמלחמה באנשים כאלו היא מאבק בטחנות רוח. יש יותר מידי נוכלים, והדבר הכי קל בשבילם זה לפתוח ניק חדש.
לא יודע כמה זה יעזור לאחרים להימנע ספציפית ממנו, אבל תמיד טוב להעלות את זה למודעות כדי לשמור על עירנות בהיכרויות.
אז... יפה עשית
E m m a​(לא בעסק)
ברור שהוא יכול לשנות את השם אבל בכל זאת... לא יכולתי לא לעשות כלוםicon_smile.gif
תודה על ההערכה
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 22 במרץ 2010
מה את........היית עושה?

מסכימה עם פסיכולוג, זה באמת יפה שאכפת לך..ועשית את מה שאת יכולה כדי שבחורה נוספת לא תיפול בפח שלו.

גם אם הוא ישנה כינוי, עשית את מה שאת יכולהicon_smile.gif
Beta Male
Beta Male • 22 במרץ 2010
לא כ"כ מבין מה הקטע,הרי הרצון שלו יהיה להיפגש אם נמצאה התאמה מסויימת ואז מה? הצד השני יבין שזה לא אותו אחד שתמונתו נשלחה
הדבר היחיד שיכול לצאת הוא פגיעה באדם אחר (נראה שזה המקרה הנ"ל) או להוציא תמונה מהנשלטת ולעשות בה חלילה שימוש לרעה. לא יודע אם זה יותר אכזרי או יותר דבילי,מה שאני מבטיח לך שאותו "שולט" עשה סקס פחות מנזירה מצויה בשנה האחרונה,רק מתסכול מגיעים לכאלה דברים
ידוע שיש פה (ובכלל ברחבי הרשת) יותר מדי אנשים דפוקים שמנצלים את החסיון לעשות רע,זו הסיבה שאני לא שולח תמונות (נו טוב,גם כדי לא לפגוע בנפשותיהן הרכות של הנמענות) icon_cool.gif
ראובן

תרבות הכינויים

ראובן • 22 במרץ 2010
טוט',

ברור שישנם ''מתחזים'', אבל האם לא כולנו מתחזים?
שלל כינויים ואלפי פרופילים - ולדעתי גם ל''קאירה''* היה כינוי קודם, פה בכלוב.
מה הופך אדם למתחזה, בתוך התרבות הוירטואלית - אי דיוק בפרטים אישיים? החלפת כינויים?
מנגד - מה הופך אדם לאמיתי?

R

*קאירה: 1. חן (תורכית); 2. מנצחת (ערבית)
רצסיבי​(נשלט)

Re: תרבות הכינויים

רצסיבי​(נשלט) • 22 במרץ 2010
ראובן כתב/ה:
טוט',
מה הופך אדם למתחזה, בתוך התרבות הוירטואלית - אי דיוק בפרטים אישיים? החלפת כינויים?
R

שקר שנאמר מתוך כוונה לרמות, זה קו הגבול.
כשאדם שולח תמונה של מישהו אחר, וטוען שהיא שלו, הוא מתחזה.
כשהוא טוען שהוא בן 25 ובפועל הוא בן 45, הוא גם כן מתחזה.
לעומת זאת, אם שואלים אותך אם אתה נאה, ואתה משיב שכן, למרות שאתה יודע שיש כאלה שיחלקו על הדיאגנוזה, נו שוין, זה כבר "ייפוי של המציאות" (בהנחה שאתה לא קואזימודו).
כמובן שיהיו הרבה מקרים אפורים, אבל המקרה שתואר למעלה הוא שחור, חד וחלק.
E m m a​(לא בעסק)

ראובן כתב/ה:
טוט',

R

הכינוי שרציתי לעצמי היה בכלל kajira אבל מישהי בשנת 2003 השתמשה בו והיא איננה נמצאת כאן יותר אך שמה נשאר רשום והפירוש הוא אחר ממשה שנתת כאן ..icon_smile.gif)
בקשר למתחזים נחמדה הפילוסופיה שנתת, אבל מה שקרה כאן היה מפחיד בעיניי יכולתי לשתוק בחרתי לא
Lakshmi​(נשלטת)

Lakshmi​(נשלטת) • 22 במרץ 2010
רצסיבי כתב/ה:
ראובן כתב/ה:
טוט',
R

שקר שנאמר מתוך כוונה לרמות, זה קו הגבול.
כשאדם שולח תמונה של מישהו אחר, וטוען שהיא שלו, הוא מתחזה.
כשהוא טוען שהוא בן 25 ובפועל הוא בן 45, הוא גם כן מתחזה.
לעומת זאת, אם שואלים אותך אם אתה נאה, ואתה משיב שכן, למרות שאתה יודע שיש כאלה שיחלקו על הדיאגנוזה, נו שוין, זה כבר "ייפוי של המציאות" (בהנחה שאתה לא קואזימודו).
כמובן שיהיו הרבה מקרים אפורים, אבל המקרה שתואר למעלה הוא שחור, חד וחלק.

כן,בדיוק
ראובן

המדיום הוא המסר

ראובן • 22 במרץ 2010
kayra,

לפחות למדת משהו, במובן של כינויך הנוכחי icon_smile.gif

אני עדיין סבור שתרבות הכינויים הוירטואליים מבוססת על התחזות מלכתחילה.הבה נדבר על קאג'ירה:
האם את אכן שואפת לחיות חיים תחת מרות גברית, ללא מעמד או רכוש משל עצמך?
אם לאו, הרי את עצמך מתחזה. אם דווקא כן, אולי כדאי שנכיר.

R

נ.ב
ToothFairy: מכירה את המשפט ''המדיום הוא המסר''? זה משפט שטבע חוקר תקשורת המונים בשם מק'לוהן בשנות הששים. משמעו - התקשורת בין אנשים מושפעת מאמצעי התקשורת בהם הם משתמשים (כדי לתקשר). במובן שלנו, אני סבור שהתרבות הוירטואלית מבוססת כל-כולה על הסתרה ושקר. בהתאמה, הדבר מזמין שקריות במסרים שאנחנו מעבירים דרך אפיק התקשורת הוירטואלי.