סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם עיסקת בארטר בשפחות היא לגיטימית ?

מישלי
לפני 14 שנים • 27 במרץ 2010

Re: עסקת בארטר?

מישלי • 27 במרץ 2010
מקפיד כתב/ה:
אני קורא את השרשור ההזוי הזה וקצת קשה לי להאמין שמישהו אכן מתיחס ברצינות לנושא.

עסקת בארטר היא עסקה בין סוחרים שבה מחליפים סחורה בסחורה שוות ערך במקום לשלם עבורה בכסף. אגב מבחינה חוקית אסור לבצע עסקאות בארטר.

האיסור בחוק לעשית עסקאות בארטר נובע מכך שזאת דרך להעלים קניה ומכירה של סחורה משלטונות המס. עסקת בארטר בשפחות היא קניה ומכירה של השפחה.

אם השפחה היא סחורה/אמצעי תשלום אז למה לא במקום להשתמש בה לעסקאות בארטר, למה לא פשוט להשכיר אותה תמורת תשלום?

אני לתומי חשבתי שמערכת של אדון/שפחה מבוססת על אהבה וחברות ואילו כאן אתם מדברים על שפחה כסחורה העוברת לסוחר, כאמצעי תשלום עבור קבלת שרותי מין/בדסמ מאחרת.

כנראה שאני שמרן מדי ומחזיק בדעות מיושנות כמו אהבה וחברות אבל זה אני ואתם תנהגו כהבנתכם.

יוווווו איזה כבדות....
בעיני משפחתי וחלק מחבריי, כמעט כל מה שאני עושה הוא מופרע ולא ברור,
בכלל בדס"מ הוא תחום כזה.... קצת פורץ נורמות - אתם יודעים...
אז מה הזוי ?

מה טחינת המוח על בארטר בעסקים ובחוק ?
מדובר על דרך לחוות כניעה והתמסרות, שליטה ואדרנלין,
ואם זה נעשה - בטוח, שפוי ובהסכמה... מה הבעיה ????
אם תסתכלו שניה מהצד:
כשגבר נותן לאשה שלו ספנק (עד גרימת סימנים כחולים על ישבנה, או עד בכי) - זה לא הזוי ? (מהצד הונילי רבותיי)
כשאשה מבקשת מגבר ללקק את המגף שלה - זה לא הזוי ? (מהצד הונילי רבותיי)
ויש עוד מיליון דוגמאות !

ועכשיו אני הולכת לעשות כמה עסקאות בארטר אחרות (בא לי לכתוב את זה ונראה שמישהו יגיד משהו...)
שבת שלום
מיש
the rain song

the rain song • 27 במרץ 2010
מקפיד כתב/ה:

אני לתומי חשבתי שמערכת של אדון/שפחה מבוססת על אהבה וחברות ואילו כאן אתם מדברים על שפחה כסחורה העוברת לסוחר, כאמצעי תשלום עבור קבלת שרותי מין/בדסמ מאחרת.

.

אכן לתומך
תמונה כפרית

תמונה כפרית • 27 במרץ 2010
מקפיד כתב/ה:

עסקת בארטר היא עסקה בין סוחרים שבה מחליפים סחורה בסחורה שוות ערך במקום לשלם עבורה בכסף. אגב מבחינה חוקית אסור לבצע עסקאות בארטר.

האיסור בחוק לעשית עסקאות בארטר נובע מכך שזאת דרך להעלים קניה ומכירה של סחורה משלטונות המס. עסקת בארטר בשפחות היא קניה ומכירה של השפחה.

אם השפחה היא סחורה/אמצעי תשלום אז למה לא במקום להשתמש בה לעסקאות בארטר, למה לא פשוט להשכיר אותה תמורת תשלום?

כנראה שאני שמרן מדי ומחזיק בדעות מיושנות כמו אהבה וחברות אבל זה אני ואתם תנהגו כהבנתכם.

אתה יודע מה הכי נפלא בעיני בעולם הזה?
שכל אחד בוחר לעשות את מה שטוב לו.

ואם זה משהו שמדליק אותה? מי אנחנו שנשפוט???
Morticia

Morticia • 27 במרץ 2010
מקפיד כתב/ה:

תודה!
מקפיד

מקפיד • 27 במרץ 2010
מישלי כתב/ה:
מקפיד כתב/ה:

יוווווו איזה כבדות....
בעיני משפחתי וחלק מחבריי, כמעט כל מה שאני עושה הוא מופרע ולא ברור,
בכלל בדס"מ הוא תחום כזה.... קצת פורץ נורמות - אתם יודעים...
אז מה הזוי ?

מה טחינת המוח על בארטר בעסקים ובחוק ?
מדובר על דרך לחוות כניעה והתמסרות, שליטה ואדרנלין,
ואם זה נעשה - בטוח, שפוי ובהסכמה... מה הבעיה ????
אם תסתכלו שניה מהצד:
כשגבר נותן לאשה שלו ספנק (עד גרימת סימנים כחולים על ישבנה, או עד בכי) - זה לא הזוי ? (מהצד הונילי רבותיי)
כשאשה מבקשת מגבר ללקק את המגף שלה - זה לא הזוי ? (מהצד הונילי רבותיי)
ויש עוד מיליון דוגמאות !

ועכשיו אני הולכת לעשות כמה עסקאות בארטר אחרות (בא לי לכתוב את זה ונראה שמישהו יגיד משהו...)
שבת שלום
מיש

לא דיברתי על חוקי או שלא חוקי, הזכרתי זאת כדרך אגב בקשר לעסקים. אפילו לא דיברתי על הסכמה או אי הסכמה כי זה לא האישו כאן.

דיברתי על יחסי אדון ושפחה שאמורים, לפחות לדעתי, להתבסס על אהבה וחברות ולא על ספסרות בשפחה. לא חסרים כאן "אדונים" שלא יהיו מוכנים בשום אופן להתחלף במכוניות שלהם, אבל בשפחה שלהם כן?

מבחינתי שפחה יכולה להזדיין עם מי שהיא רוצה, אבל למה היא צריכה את אדונה שיארגן לה זיון אחר?
נילי ונילי

נילי ונילי • 27 במרץ 2010
מקפיד כתב/ה:
לא דיברתי על חוקי או שלא חוקי, הזכרתי זאת כדרך אגב בקשר לעסקים. אפילו לא דיברתי על הסכמה או אי הסכמה כי זה לא האישו כאן.

דיברתי על יחסי אדון ושפחה שאמורים, לפחות לדעתי, להתבסס על אהבה וחברות ולא על ספסרות בשפחה. לא חסרים כאן "אדונים" שלא יהיו מוכנים בשום אופן להתחלף במכוניות שלהם, אבל בשפחה שלהם כן?

מבחינתי שפחה יכולה להזדיין עם מי שהיא רוצה, אבל למה היא צריכה את אדונה שיארגן לה זיון אחר?

כי זה מחרמן, כי זה מדליק, כי זה נחמד, כי זה יכול לחזק את מערכת היחסים הזוגית, כי עוד אלף ואחת סיבות.

יחסי אדון ושפחה לא "אמורים" להיות שום דבר. הם נושאים את התוכן שיוצקים לתוכם האנשים החברים בהם. יכול להיות שהתוכן הזה הוא לא כוס הקפה שלך, זה הכל.
אלעד(שולט)

אלעד(שולט) • 27 במרץ 2010
נילי ונילי כתב/ה:

יחסי אדון ושפחה לא "אמורים" להיות שום דבר. הם נושאים את התוכן שיוצקים לתוכם האנשים החברים בהם. יכול להיות שהתוכן הזה הוא לא כוס הקפה שלך, זה הכל. [/color]

זה תמצית התשובה לנושא המקורי שהיה למי ששכח

אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
מישהו פנה אלי והציע לי עיסקת בארטר בשפחות. כלומר גם למשך זמן מוגבל של סופ"ש - האם זה לגיטימי לדעתכם ?
גם בהנחה סבירה מאוד שהסאבית תסכים גם לגחמה הזאת, אבל איך זה מסתדר עם ענין הבטיחות ומה עם היחס הרגשי לסאבית ?

אז לשאלתך זה לגיטימי? כן!
השאלה היותר מטרידה למה אתה מחפש לקבל לגיטימציה למעשיך פה?
האם באמת זה הציבור שבאישורו אתה חפץ ? (ראה ערך לאן הדרדר שרשור זה).

תעשה מה שנראה לך נכון ומה שמקובל על שניכם במסגרת הסדרי הבטיחות שנראים לך הגיוניים.
Here And There​(נשלטת)

Here And There​(נשלטת) • 27 במרץ 2010
מקפיד כתב/ה:

לפי מה שהבנתי ממנו, אני חושבת שזו הכוונה, "למכור" או "להלוואות" את הנשלטת לשולטים אחרים.

מקפיד כתב/ה:

אני לא רואה פה סתירה.
בעיניי, בסופו של דבר, זו הגשמת פנטזייה.
נכון, יש בזה סוג של פתיחת הקשר לאנשים אחרים, אבל זה פתיחת קשר לצורך מטרה מאוד מסויימת ובתנאים מאוד מוגבלים.
מילת המפתח פה היא הסכמה ורצון (של שניהם, כי יכול להיות שלצד אחד יהיה קשה עם פתיחת הקשר), אבל, כל עוד זה קיים ובהנחה שזו גם הפנטזייה שלה, מה ההבדל בין זה לבין הגשמת פנטזיות אחרות שלה?
Morticia
Morticia • 27 במרץ 2010
פנטזיה שמנטזיה

מה אתן בעצם אומרות?

שסחר בנשים זה אחלה מיילדום ויאללה בוא נריץ את זה?

מפתיע משהו מצד חלקכן...

זה עדיין אידיוטי לדבר על זה כעסקת בארטר

ואם ממש חייבים

אז מבחינה עסקית גרידא

זו חרא של עסקה

(קח מה שאין לך ואתה צריך. זה בערך כמו לתת שק תפוחי אדמה בתמורה לשק תפוחי אדמה. איך אתן חיות עם הדימוי?)
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 27 במרץ 2010
Morticia כתב/ה:
פנטזיה שמנטזיה
מה אתן בעצם אומרות?
שסחר בנשים זה אחלה מיילדום ויאללה בוא נריץ את זה?
מפתיע משהו מצד חלקכן...
זה עדיין אידיוטי לדבר על זה כעסקת בארטר
ואם ממש חייבים
אז מבחינה עסקית גרידא
זו חרא של עסקה
(קח מה שאין לך ואתה צריך. זה בערך כמו לתת שק תפוחי אדמה בתמורה לשק תפוחי אדמה. איך אתן חיות עם הדימוי?)

את לא רואה את ההבדל בין סחר לנשים לזה?

סחר בנשים נשעה בד"כ בכפייה, תוך כדי ניצול המצב הכלכלי הקשה של האישה וחוסר הברירה שהביא אותה לעסוק בזנות.

זה בהסכמה וברצונה של הנשלטת.

ההגדרה כנראה לא מדוייקת, אבל מה זה משנה?
הנקודה התתונה היא שהנשלטת מוסרת את עצמה בצורה כמעט טוטלאית לשולט, לצרכים ולרצונות שלו.
זה ביטויי לדרגה גבוהה של התמסרות וכניעה.

רמת ההתמסרות והכניעה הזו מגרה ומדליקה אותה..

אז מה לא משתלם בעסקה הזו?