בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עולם בדסמ קשה...

finiks
לפני 14 שנים • 22 במרץ 2010

עולם בדסמ קשה...

finiks • 22 במרץ 2010
טוב אז זה העניין... להפנים שאני שייך לקהילה של עולם הבדסמ הפנמתי די מזמן אבל ההבנה שאני
כניראה צריך בת זוג שהיא מעולם הבדסמ זה לא הבנתי מזמן.
מאוד קשה לי עם העניין הזה! אני אישית בחרתי נכון להיום לא לספר ליותר מדי אנשים על האהבה המינית
שלי.
מאוד קשה להקשר למישהי בזמן שאתה יודע שאתה לא יכול לאפשר לעצמך להיות איתה ממש כי יכול להיות שהיא לא מתאימה לך במובנים מסויימים!
עולם הבדסמ כפי שאני רואה אותו היום מאוד לא מכניס אורחים ומאוד לא נוח להקוריות, מאוד קשה לי למצוא סביבה נשית אשר אוהבת בדסמ ואם להיות קנא הנשים באתר הזה מאוד קשות לשיחה ובכללי לא מפסיקות לדרוש שטויות, כמות הנשלטים עולה על כמות השולטות.
המצב שבו אני נימצא עכשיו הוא ההבנה שאני צריך בת זוג מהקהילה אבל לא יודע אפילו איפה להתחיל לחפש.
עוד אנשים מרגישים כמוני??
למישהו יש רעיון כללי??
בכל אופן יום טוב...
שרון38​(שולטת)
לפני 14 שנים • 23 במרץ 2010
שרון38​(שולטת) • 23 במרץ 2010
גם אני התחבטתי בסוגיה רבות, ולי עוד יחסית קל כי אני מהמין הנשי ואין לי כל כך בעיה למצוא אנשים.
עדיין, לאחרונה הגעתי למסקנה שאני צריכה להשתחרר מהרצון למצוא מישהו בקהילה להיות בן זוג. הסיבה: גם ככה הסיכויים למצוא בן זוג בעולם הואנילה, אני מתכוונת מישהו לטווח הארוך, הם לא מאוד גבוהים, תכפיל את זה בסבירות למצוא מישהו שאני ממש אתחבר אליו בקהילה ויוצאת הסתברות עצובה למדי.
לכן, לעצמי החלטתי לחפש מישהו ואנילה, ואם אוכל להמיר אותו טיפה, ברור שאי אפשר באופן מלא, אז זה יהיה טוב.
לגבי להכיר אנשים, אולי במסיבות, או פשוט להיות בעלי סבלנות ברזל.

בהצלחה,

שרון
שקר
לפני 14 שנים • 23 במרץ 2010

כמו שלנו קרה

שקר • 23 במרץ 2010
והכל מסופר בבלוג שלנו
זה אפשרי , זה קורה, וזה אמיתי
הכל אמיתי
Shoko Slave​(נשלט)
לפני 14 שנים • 25 במרץ 2010
Shoko Slave​(נשלט) • 25 במרץ 2010
צודק, בעיה קשה,
קשה למצוא בעולם הזה את הצד השני שלך...
מזלי שאצלי זה לא ככה, בת זוג מהעולם הזה לא קריטי לי,
ברור שעדיף שכן icon_biggrin.gif , אבל יודע שהסיכוי קטן, אבל עדיין העולם הזה נשאר בגדר הפנטזיה ולא נחוץ לי בזוגיות.
יש לי 2 ידידות שנראות פיזית כמו המלכה שאני מחפש, מאוד הייתי רוצה לנסות לפתח איתם איזה קשר כזה, ולשתף איתם על העולם הזה, ולקוות שזה יתקדם לזוגיות ויהיה מקובל על אחת מהן.
אבל לא מוכן להסתכן בזה שזה יהרוס את היחסים שיש לי איתן.
SUB D​(נשלט)
לפני 14 שנים • 26 במרץ 2010
SUB D​(נשלט) • 26 במרץ 2010
Shoko Slave כתב/ה:
יש לי 2 ידידות שנראות פיזית כמו המלכה שאני מחפש, מאוד הייתי רוצה לנסות לפתח איתם איזה קשר כזה, ולשתף איתם על העולם הזה, ולקוות שזה יתקדם לזוגיות ויהיה מקובל על אחת מהן.
אבל לא מוכן להסתכן בזה שזה יהרוס את היחסים שיש לי איתן.

מי שלא מסתכן אז שום דבר לא יקרה. מי שנראית לך הכי הרבה ולאחר שתגשש קלות מה דעתה הנושא הזה והפטישים, אולי יהיה שווה לקחת את הסיכון, גם אם זה לא יילך לא בהכרח שתאבד אותה כידידה.

ולגבי הבעיה שהועלתה, זו בעיה נפוצה לא רק אצלך, ייתכן ואולי מרבית הנשלטים כאן.
תמשיך לנסות את העולם הונילי, תמיד יש סיכוי לפגוש מישהי יותר קינקית עם ראש פתוח לזה או אחת ונילית שתקשר אליך ותהיה מוכנה לנסות דברים.
finiks
לפני 14 שנים • 28 במרץ 2010
finiks • 28 במרץ 2010
זה רק דורש ממך יותר... וניראה לי שאני יוותר על בנות מהעולם הזה...
רובן מכוערות שדורשות הרבה!
DanaDomme​(שולטת)

חבל

DanaDomme​(שולטת) • 28 במרץ 2010
finiks כתב/ה:
זה רק דורש ממך יותר... וניראה לי שאני יוותר על בנות מהעולם הזה...
רובן מכוערות שדורשות הרבה!

דווקא נשמעת בסדר כשפתחת את הפוסט, אנשים ענו לך עניינית ואתה הגבת עכשיו כאחרון השלופים.
חבל.
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 28 במרץ 2010
יש מצב שאם המכוערות דורשות הרבה אז הכוסיות דורשות הרבה יותר, אבל צריך להתחיל ממשהו לא? להשתפשף, אולי ייקח שנים תלוי בך אבל בסוף תמצא.
פוט פטיישר
פוט פטיישר • 28 במרץ 2010
למעשה הבחירה והרצון להיות נשלט/עבד מתחילה אי שם בתקופת הנערות מתוך הרצון הפנימי לא למצא מישהי, להקשות על המציאה במישהי הנמצאת מימינך ושמאלך ואין שום בעייה לצאת איתה ולהנות איתה כפי שעושים כל הנערים/גברים הונייליים. אם תשאל מדוע אנו הנשלטים בוחרים בדרך הזאת או אז הסיבות מגוונות אבל התוצאה הסופית היא הרגשה של רגשי נחיתות (מודעים או לא מודעים) והתחושה שלא מגיע לנו בחורה ולכן אנו בוחרים בדרך המנתקת אותנו ומקשה עלינו כמעט טוטלית למצא מישהי.
אני רוצה לומר שהפתרון הטוב ביותר עבור נשלט ובמיוחד מישהו צעיר הוא שיחות עם פסיכולוג. צריך לדעת שקיימת אצלנו בעייה ויש לפתור אותה. אני משוכנע שהחיים של כל אחד מאיתנו היו יפים יותר ושקטים יותר אילו היינו מעלים את הבעייה בפני פסיכולוג ומבררים אותה לעומק. עם השנים הרעב והרצון לשליטה מתגברים אצל רובנו כתוצאה מחוסר מימוש ומציאת הפנטזיה וחוסר הסיפוק הופך למעיק ולא נעים.
אני אישית לא עשיתי זאת ומצטער על כך אבל אעשה זאת בקרוב.
אני נמצא כאן לא מעט שנים ואכן יש קושי אדיר בלמצא כאן מישהי מתאימה, לא רק שאין הרבה נשים שולטות אלא שהרבה מהן נמצאות בבעיה הפוכה לשלנו הנשלטים ומגיעות לכאן כברירת מחדל ואני לא מכליל !!!

חג שמח
Morticia
Morticia • 28 במרץ 2010
משרתך האישי כתב/ה:
למעשה הבחירה והרצון להיות נשלט/עבד מתחילה אי שם בתקופת הנערות מתוך הרצון הפנימי לא למצא מישהי, להקשות על המציאה במישהי הנמצאת מימינך ושמאלך ואין שום בעייה לצאת איתה ולהנות איתה כפי שעושים כל הנערים/גברים הונייליים. אם תשאל מדוע אנו הנשלטים בוחרים בדרך הזאת או אז הסיבות מגוונות אבל התוצאה הסופית היא הרגשה של רגשי נחיתות (מודעים או לא מודעים) והתחושה שלא מגיע לנו בחורה ולכן אנו בוחרים בדרך המנתקת אותנו ומקשה עלינו כמעט טוטלית למצא מישהי.
אני רוצה לומר שהפתרון הטוב ביותר עבור נשלט ובמיוחד מישהו צעיר הוא שיחות עם פסיכולוג. צריך לדעת שקיימת אצלנו בעייה ויש לפתור אותה. אני משוכנע שהחיים של כל אחד מאיתנו היו יפים יותר ושקטים יותר אילו היינו מעלים את הבעייה בפני פסיכולוג ומבררים אותה לעומק. עם השנים הרעב והרצון לשליטה מתגברים אצל רובנו כתוצאה מחוסר מימוש ומציאת הפנטזיה וחוסר הסיפוק הופך למעיק ולא נעים.
אני אישית לא עשיתי זאת ומצטער על כך אבל אעשה זאת בקרוב.
אני נמצא כאן לא מעט שנים ואכן יש קושי אדיר בלמצא כאן מישהי מתאימה, לא רק שאין הרבה נשים שולטות אלא שהרבה מהן נמצאות בבעיה הפוכה לשלנו הנשלטים ומגיעות לכאן כברירת מחדל ואני לא מכליל !!!

חג שמח

שמע, התחלת יפה, סיימת הרבה פחות יפה

ראשית, משוכנעת שיש בני אדם משני המינים המגיעים לעולם הזה מסיבות בריאות ו/או מודעות יותר ופחות.

שנית, זה נכון שגברים מסויימים פיתחו לעצמם פנטזיה של עבד מהמקומות שאתה מציין ואישית אני חושבת שאין אדם שאין לו במה לטפל בעצמו ותמיד טוב לעשות כך

אבל המחשבה שהנשים שהגיעו לכאן, או לפחות רובן, באו לכאן מחוסר ברירה ושאין הרבה שולטות היא פועל יוצא מוחלט של התופעה הזו בך עליה דיברת ולא של המציאות שלהן

כי המציאות היא כזו שישנן נשים דומיננטיות וישנם גברים כל כך שבויים בפנטזיה וכל כך לא מאמינים שיש אישה בעולם שתרצה אותם שבפועל, הם קונטרול פריקים קטנטנים, מפוחדים וקשים במיוחד, שיעשו, או לפחות ינסו לעשות, לאישה את המוות...

וטיפול אמיתי, זה להסתכל פנימה אל תוך עצמך
לא לזרוק אצבע מאשימה נוחה על הסביבה

קח בחשבון שזה שבנאדם חי בעולם פנטסטי בו הוא עבד לא אומר שבמציאות הוא לא אגואיסט מוחלט שחושב אך ורק על עצמו

שיהיה לך בהצלחה
שבוע טוב וחג שמח גם לך
icon_smile.gif